رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش برنامه نویسی اندروید
دوستانی که برنامه نویسی اندروید رو بلد هستن لطفا برای ما اینجا یک دوره تشکیل بدن، ممنون
[عکس: ochz_xl9gpkxf9j63lk8uyqnx.gif]
پاسخ }
پیش نیازهاش :

JRE v7

x86 : Download

x64 : Dwonload

اگه ویندوزتون 64 بیتیه باید هر دو نسخه ی 32 و 64 رو دانلود کنید. حتما باید ورژن 7 باشه چون SDK با این ورژن نوشته شده.

Android SDK : installer_r24.0.2-windows.exe

لینک دیگه ای اگه خودتون تونستین پیدا کنید. این از سایت خود اندرویده که متاسفانه برای ایران تحریمه و باید از برنامه های گذر از چ.ی.ل.ت.ر استفاده کنید برای دانلود.

و در آخر به یک شبیه ساز اندروید نیاز دارید که خود SDK یک شبیه ساز داره اما به شدت کنده و اعصاب ادمو خرد میکنه بهتره از Genymotion استفاده کنید که یه شبیه ساز اندروید با سرعت خیلی بالا هستش.

Genymotion

حجم خود نرم افزار 25 مگ اما باید حتما virtual box هم داشته باشی که تو سایت خودش گذاشته با هم حدود 180 مگ میشه بعدش باید شبیه سازتو دانلود کنی که اونم حدود 250 مگ هستش
تا اینجا حدود 500 مگ دانلود داری. اینارو که دانلود کردی سایت آموزشی تو نت زیاده اما اگه بازم مشکلی داشتی اینجا مطرح کن تا کمکت کنم Shy
 There's no way I could describe him
What I've Said is just What I'm hoping for
But I Will Find Him
پاسخ }
فراموش کردم شما به یک IDE هم برای نوشتن کدتون نیاز دارید که خود گوگل android studio رو معرفی کرده اما شما با Eclipse هم میتونید کدتون رو بنویسید فقط روی eclipse باید یک افزونه که خود گوگل معرفی کرده به اسم ADT رو نصب کنید.

x86 : Eclipse IDE for Java Developers
x64 : Eclipse IDE for Java Developers

بستگی به ویندوزتون نسخه مناسب رو دانلود کنید.

پلاگین مخصوص (ADT) برای eclipse

ADT : Dwonload
But I Will Find Him
پاسخ }
مرلین خودت هم برنامه می نویسی؟ من مدتی است دوست دارم یک نفر برنامه نویس آشنا داشته باشم برای پروژه های کوچیک. خودت چیزی نوشته ای؟
پاسخ }
اره برای اکثر پلتفرم های معروف مینویسم.
چندتا نمونه برنامه نوشتم اما خیلی حوصله نمیکنم بشینم برنامه درست و حسابی بنویسم
یعنی تا ایده خوب نداشته باشم پشتکار برای نوشتن ندارم
تنبلم دیگه [emoji16] [emoji16] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
But I Will Find Him
پاسخ }
(02-04-2015، 11:44 PM)HappyRobot نوشته: مرلین خودت هم برنامه می نویسی؟ من مدتی است دوست دارم یک نفر برنامه نویس آشنا داشته باشم برای پروژه های کوچیک. خودت چیزی نوشته ای؟
من در زمینه طراحی اپ در خدمت شما هستم
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، علیرضا ، deldadeh ، Delsaa ، حنانه ، THE MAN ، AmirAliA2 ، a_b_kh
سلام اگر کسی توانایی داره برای اندروید ای او اس ویندوز فون و وب برنامه بنویسه با من در تماس باشه
ما یه کار بزرگ داریم انجام میدیم که شامل چندین پرزه کوچیک کوچیکه که واسه تهیه و پشتیبانیشون میتونم در خدمت دوستان باشم
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Delsaa ، meena ، حنانه ، THE MAN ، AmirAliA2 ، a_b_kh
... ... ...
پاسخ }
سپاس شده توسط: THE MAN ، Mahsa-B ، AmirAliA2 ، a_b_kh
برنامه نویسی خیلی سخته اما همونقدر هم لذت بخشه البته وقتی که با موفقیت تموم میشه برای یاد گیری برنامه نویسی من بهتون پیشنهاد میکنم اصلا طرف کتابهای فارسی نرید که فقط بیشتر گیج میشین 4f4fe6ترجمه ها خیلی افتضاحه و هرکی به هرکیه من پیشنهاد میکنم در هر زمینه ای می خواید برنامه نویسی یاد بگیرین از ویدئوهای شرکت لیندا استفاده کنید که خیلی کامل و جامع توضیح دادن از تو تورنت می تونید بهشون دسترسی پیدا کنید فقط کافیه تو یکی از وب سایت های تورنت فایل مثل 
http://kickass.to/
http://extratorrent.cc/

Lynda یا Lynda.com رو سرچ کنین از بین فایلهایی که میاره مباحث مورد علاقه تون رو دانلود کنین درسته انگلیسیه اما نگلیسیش زیاد سخت نیست اگه هم می خواین حرفه ای بشین پیشنهاد می کنم علاوه بر ویدئوی خود مبحث مورد نظرتون مباحث  Foundations of Programming رو هم دانلود کنید که بیشتر بهتون کمک کنه، راه موفقیت تو برنامه نویسی فقط صبر می خواد و صبر و صبرو صبر و تمرین. 
اگه دنبال پول در اوردن تو برنامه نویسی هستین می تونید اپهایی برای اندروید درست کنید بعد بذارین تو بازار قیمت 1000 تومن اگه اپتون خوب باشه و 10 هزار نفر بخرن دیگه کلی حال می کنید :bbcbd7:
پاسخ }
سپاس شده توسط: THE MAN ، حنانه ، merlin_bozorg ، AmirAliA2 ، a_b_kh
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahsa-B ، AmirAliA2 ، a_b_kh