رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا آنچه در تاریخ به نام مخنث ثبت شده همان ترنسجندر هست?
(09-07-2017، 07:21 PM)Mighty نوشته: ضمنا جهت اطلاع شما مخنث مردی هست که آلت و بقیه دم و دستگاه مردونه ش سر جاست، منتها اولا دوست داره با مردها رابطه داشته باشه و دوما دوست داره در رابطه مفعول باشه!  

کسی که او را به دستکاری از رجولیت ساقط کرده باشند[عکس: images?q=tbn:ANd9GcT5ucvwt8mvman9MsHlqCZ...wUhmYg8dSj]

اصلا کلمه جالبی نیست, مثل فحش هستش
پاسخ }
سپاس شده توسط: nooshin
سلام

من که الان خودمو ترنسجندر میدونم این تاپیک به نظرم خیلی جالبه حیفه خاک بخوره  Sleepy

دوستان مشارکت کنین لطفا  Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط:
نقل قول:
دوستان مشارکت کنین لطفا

تاریخ و ادیان ابراهیمی نیاز به مشارکت و همفکری نداره 1400 سال پیش برای امروز شما تصمیم گرفته شده 

يا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْناكُمْ مِنْ ذَكَرٍ وَ أُنْثى‏ وَ جَعَلْناكُمْ شُعُوباً وَ قَبائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاكُمْ إِنَّ اللَّهَ عَليمٌ خَبيرٌ

همانا آنان که ایمان نیاوردند را به آتش جهنم بشارت میدهیم. عمام فری علیه خیار -24نوامبر مصادف با پنجم ربیع الاول 

===========

ترسنجدریسم از نگاه اسلام LOL Of The Year
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
(11-24-2017، 12:00 AM)Sisina نوشته: سلام

من که الان خودمو ترنسجندر میدونم این تاپیک به نظرم خیلی جالبه حیفه خاک بخوره  Sleepy

دوستان مشارکت کنین لطفا  Smile

عزیز دلم
محتا میتونه واسه ترنسجندرها هم باشه اما خب ترنسجندر بودن به سختی ترنسشکوال بودن نیست
اگه فقط بخوایم درباره ترنسجندرها صحبت کنیم احساس یلاتکلیفی و ابهام بیشتری واسه ترنسکشوال ها پیش میاد حنی ممکنه سردرگم و گیج بشن
ترنسجندرها نیازی به انجام عمل تطبیق جنس از مرد به زن یا برعکس تدارن اما ممکنه در ایران به دلیل عدم دریافت مجوز تغییرجنسیت موفق به هورمون تراپی یا هر اقدام دیگری نشوند 
ببخشید اما این روزها ترنسجندرها ضربه های بدی به ترنسکشوال ها در جامعه ایران زدن تا جایی که باعث سخت تر شدن روند اخذ مجوز و عدم اعتماد به ترنسکشوال ها شده چون اکثر ترنسجندرها واسه اخذ مجوز تغییرجنسیت خودشون رو ترنسکشوال معرفی میکنن صرفا به دلیل انجام هورمون تراپی و... اما هرگز زیر تیغ جراحی نمیرن
من حتی اگه ترنسجندر هم باشم ترجیح میدم درمورد ترنسکشوال ها بیشتر اطلاع رسانی کنم...
حداقل شما تکلیفتون با جنسیت سوم مشخه! اما ترنسکشوال ها چی؟!
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Sisina
خیلی ممنون که درک میکنین ولی منظور من این بود که دوستان راجب تاپیک نظر بدن نه جنسیت من که به قول شما تکلیفم مشخصه!

بله تکلیف من با خودم مشخصه ولی جامعه چطور؟ 

چرا فکر میکنید وضع ترنسجندرها بهتر از ترنسکشوال هاست؟؟؟

اصلا بیخیال نمیخوام بحث قدیمی "زندگی کدوممون سخت تره" رو باز کنم  Exclamation

همه مشکل دارن همه سختی دارن همه آدم ها...

ولی خب شما و بقیه آدم ها حداقل جنسیت مقبول جامعه و حکومت رو دارین حتی اگه تو بدن اشتباهی به دنیا اومده باشین.

من و امثال من چی؟

اصلا تو این مملکت کسی هست که مارو هم قبول داشته باشه؟

نظر ادیان راجب ما چیه؟ 

هر طور حساب میکنم ماها پرتی خلقتیم و قاعدتا نباید وجود داشته باشیم

مگر اینکه قاعده جدیدی وضع بشه که زمان میبره و عمر ما هم که کوتاه، احتمالا خیلی کوتاه تر از بقیه...
پاسخ }
سپاس شده توسط: k1androgyny
سلام
دوستان تخنث و مخنث به مردی اطلاق میشودکه در میل جنسی، عرض کردم میل جنسی و رفتار جنسی نقش و رفتار جنسی زنانه بروز میدهد در واقع همجنسگرا ، و در روابط جنسی با مرد نقش مفعول بازی میکند ببخشید اگه با این صراحت عرض کردم
مخنثون در اسلام به افرادی اطلاق میشود که توانایی آمیزش ندارند 
حتی حضرت مسیح در مورد خواجگانی صحبت کردند که برای وصول به بهشت خودرا اخته یا خواجه کرده اند
وجه افتراق این دو واژه خیلی زیاده

ترنسجندر رو باید بر مبنای قوانین تهداب گذاری شده در  هر جامعه  و هر دین تعریف کرد
اسلام فقط تی اسی رو پذیرفته که منجر به تطبیق جنسیت بشه 
این امر نشون میده که باید مسئولیت جنسی فرد دچار آشفتگی جنسیتی ، باینری باشد
در جامعه شناسی مشت نمونه خروار نیست، متاسفانه ترنسجندر ها رو فقط لیدی بوی یا شی میل ،مبدل پوش ،هجرا،کتوای میبینند همین سوء ظن رو حتی دوستان ترنسکشوال به ترنسجندر ها دارند در حالی که مقاصد ترنسجندر های مزبور فقط و فقط تجارت 
و لذت جنسی است
به نظر من ترنسجندری قابل قبول دین است که هیچ گونه از ویژگی های ظاهری و صفات بیولوژیکی ترنسجندرهای مزبور رو نداشته باشد
و آسکشوال باشد 

من فکر نکنم  اسلام همجنسگرایان رو با ترنسجندرها در  یک زمره قرار داده باشد
البته باید ببینیم ترنسجندر مد نظر ما یعنی چی و ترنسجندر پذیرفته شده از دین یعنی چی
اختلال آشفتگی جنسیتی که بالفطره وصول به  مقاصد جنسی بشه قطعا انحراف جنسی و معصیت محض
واقعا خیلی لازمه که دین تعریفی از ترنسجندر ارایه بده که ما هم بتونیم زندگی مطابق با دین داشته باشیم
پاسخ }
سپاس شده توسط: ZeroSparda ، Q.u.e.e.n ، Eli908488

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان