رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثر نکردن لیزر
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
اقای کافر مقدس بله این موضوع رو میدونم اما چه میشه کرد؟
البته آمپولی هست که ایرنیش 480 هزارتومان هست 3ماه یک بار باید بزنی وبا چندتا قرص میشه کلا جلوشو گرفت اما چه میشه کرد همچین پولی نیست...
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام جناب مقدس اولین پستم خطاب به شما 
ببینید بعضی چیزا هست که باید واقعا درنظر گرفت
مثلا شما میفرمایید اول تخلیه کنید بعد لیزر
عمل تخلیه برای خیلی ها ممکن نیست
نمونش من خودم 
مجوزمو دارم ولی از دکترهای درپیت ایرانی و بیمارستاناش وحشت دارم
بدون تخلیه هم میشه بی مو بود
من حدود 100 مدل ترنس و میشناسم از سرتاسر دنیا که تخلیه هم نکردن و صورت صاف و بی مویی دارن
از گونه ها و نژاد های مختلف
نمونش من خودم 
1 سال لیزرم طول کشید عکس قبل و بعد لیزرمو نگاه میکنم از عظمت و شکوه الکسندرایت کندلا متحیر میشم
پوستمم طوریش نشده 
البته چون من HRT میکنم شاید به اون دلیله که مجددا رشد نکرده 
اما هفته ای 1 بار اپیلیدی میکنم و موهای کرکی رو میکشم بیرون
پاسخ }
سپاس شده توسط:
نقل قول:اقای کافر مقدس بله این موضوع رو میدونم اما چه میشه کرد؟
البته آمپولی هست که ایرنیش 480 هزارتومان هست 3ماه یک بار باید بزنی وبا چندتا قرص میشه کلا جلوشو گرفت اما چه میشه کرد همچین پولی نیست...

اون آمپولی رو که میگی میشناسم اسم نمیبرم که  یه تی اس دیگه برداشت دیگه ای نداشته باشه 

ایرانیش فاجعه ست همینو میتونم بگم فقط! 

شاید بگید دوا دارو و قرص و آمپول و........ چون نیازه بشریته فرقی نباید بین ایرانی و خارجی ش باشه! اشتباه همینجاست! چرا اتفاقا خیلی تقاوت هست درش  مواد اولیه ای که تو ایران استفاده میشه  فاجعه  ست  اونم صرفا ب خاطر اینه که  کمی فقط کمی از نمونه خارجی ش ارزونتر در بیاد و بومی سازی و  تولید ایران و این مضخرفات اراجیفی بیش نیست 

کلا تو این مملکت کی پول هَست که!
============================================

نقل قول:عمل تخلیه برای خیلی ها ممکن نیست

ممکن نیست ش درست. اینم برمیگرده به کلی مسائل از مسائل قانونی ش بگیر تا فرهنگی خانوادگی اقتصادی و................ش 

ولی این عمل برای یک تی اس (که واجبه) ممکن نباشه  برای کی باید ممکن باشه پَس! 

نقل قول:بدون تخلیه هم میشه بی مو بود

میشه ولی به خیلی از عوامل بستگی داره _ ک  99% اون عوامل رو تو ایران پیدا نمیکنی 

نقل قول:من حدود 100 مدل ترنس و میشناسم از سرتاسر دنیا که تخلیه هم نکردن و صورت صاف و بی مویی دارن
از گونه ها و نژاد های مختلف

بحث نژاد و ژنتیک  مفصله ولی شامل حال ایرانی های  نژاد ـه میکس نمیشه ب اون صورت اسموت های غربی و شرقی برمیگرده به رگ و ریشه شون حداقل حفظ اصالتشون 

نقل قول:البته چون من HRT میکنم شاید به اون دلیله که مجددا رشد نکرده

این دوره فعلا ملاک مناسبی نیست . کمیکاله تو این مرحله 

دوره HRT رو هم رَد کنید  توکل به اودین که شما جز اون 80% ایرانی ــــــــه نتیجه نگرفته نباشید 

پوست کافیه کلاژن بهش برسه صاف و زیبا جلوه میده ولی  بحث من در مورد زیرـه پوست ـه 

تخلیه از این بابت میگم که  کسی که موضوع رو از ریشه حل نکنه احتمال اینکه دوباره برگرده خیلی زیاده !  مثلا فرد بعد مدتی قرصهای مربوط به تیرویید یا قرصهای اعصاب روان مصرف کنه  اینا موجب میشن دوباره اون صفات برگرده ولی وقتی موضوع ریشه ای حل شده باشه آنچنان ترشحی تو بدن وجود ندارن که موجبات کام بَک رو رقم بزنه 

در ضمن لیزر موهای صورت داستانش فرق داره با مابقی بدن . 

موهای صورت دارای رگ و ریشه های عصبی ن (کافیه ابرویی .سیبیلی . یا هرمویی از هرجای صورت بکنید اشکتون در بیاد) لیزر مکرر صورت تو دراز مدت اثرات عصبی و مخصوصا سایکوسوماتیک میذاره رو آدم! یعنی اونقدری این موضوع جدی و خطرناکه که کل زندگی رو تحت تاثیر میذاره 

چیزی هم نیست که خیلی زود خودش رو نشون بده 

منم 101 یی آدم میشناسم که لیزر کردن و دچار این دردهای سایکوسوماتیک شدن (اعم از  کفار غربی و اروپایی آمریکایی )

در مورد موج های مخرب لیزر کافیه سرچی کنید تو یوتیوب و ببینید چه بلایی سر مثلا یک تخم مرغ مییاد!
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah
سپاسRolleyes
پاسخ }
سپاس شده توسط: کافر مقدس