رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارضای روح، ارضای جسم
1)تفاوت ارضای ج.ن.س.ی در جسم و روح چیه؟
جسم نیازهای خاص خودش رو داره و روح هم نیازهای خاص خودش رو. ما از نظر جسمی می تونیم به ارضا برسیم و مشکل ما همون ارضای روحیه که اگه ارضا میشد نیازی به تغییر جنسیت نبود.

2)این درسته که ام تو اف هایی که محتلم میشن و حتی نزدیکی هم داشتن و اف تو ام هایی که تجربه همبستری دارن چه بخوان چه نخوان جسمشون ارضا میشه اما روحشون به ارگاسم نمیرسه؟
ارضای جسمی صورت می گیره. بدون شک در همه هم وجود داره. من نمی تونم بپذیرم که مثلا کسی به سن جوانی رسیده باشه اما ارضای جسمی رو به هر صورتی تجربه نکرده باشه. اما بدون شک صرفا یه نیاز جسمی بوده و توش عدم رضایت موج می زده.

3)اگر به شما اجازه بدن که با همجنس فعلی خودتون رابطه داشته باشید باز هم حاضر به تغییر جنسیت هستید؟ چرا؟
 اگه چنین چیزی وجود داشته باشه و شخص از ارگانهای جسمی خودش راضی باشه، ترنس نیست و هم.ج.ن.س. گراست
 4)احساستون به جسم فعلیتون چیه؟
هر وقت تو آینه نگاه کردی و از دیدن خودت و  اندام خودت لذت بردی، احساس رضایت میکنی.
پاسخ }
(05-10-2014، 12:58 AM)حمیدرضا نوشته: 1)تفاوت ارضای ج.ن.س.ی در جسم و روح چیه؟
جسم نیازهای خاص خودش رو داره و روح هم نیازهای خاص خودش رو. ما از نظر جسمی می تونیم به ارضا برسیم و مشکل ما همون ارضای روحیه که اگه ارضا میشد نیازی به تغییر جنسیت نبود.

2)این درسته که ام تو اف هایی که محتلم میشن و حتی نزدیکی هم داشتن و اف تو ام هایی که تجربه همبستری دارن چه بخوان چه نخوان جسمشون ارضا میشه اما روحشون به ارگاسم نمیرسه؟
ارضای جسمی صورت می گیره. بدون شک در همه هم وجود داره. من نمی تونم بپذیرم که مثلا کسی به سن جوانی رسیده باشه اما ارضای جسمی رو به هر صورتی تجربه نکرده باشه. اما بدون شک صرفا یه نیاز جسمی بوده و توش عدم رضایت موج می زده.

3)اگر به شما اجازه بدن که با همجنس فعلی خودتون رابطه داشته باشید باز هم حاضر به تغییر جنسیت هستید؟ چرا؟
 اگه چنین چیزی وجود داشته باشه و شخص از ارگانهای جسمی خودش راضی باشه، ترنس نیست و هم.ج.ن.س. گراست
 4)احساستون به جسم فعلیتون چیه؟
هر وقت تو آینه نگاه کردی و از دیدن خودت و  اندام خودت لذت بردی، احساس رضایت میکنی.
من واقعا از جوابهات لذت بردم حمیدرضا جان،از نظر من که کاملا صحیح میفرمایید
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: dona.sue ، باران ، AmirAliA2 ، deldadeh ، حنانه ، parhaam
(06-15-2013، 12:19 AM)امیرعباس نوشته:  
1)تفاوت ارضای ج.ن.س.ی در جسم و روح چیه؟خب ارضای روحی خیلی مهمتره چون انسان روحه نه جسم

2)این درسته که ام تو اف هایی که محتلم میشن و حتی نزدیکی هم داشتن و اف تو ام هایی که تجربه همبستری دارن چه بخوان چه نخوان جسمشون ارضا میشه اما روحشون به ارگاسم نمیرسه؟ام تو اف ها یعنی درمورده خودم به هیچ عنوان ارضا نمیشم چون مگه 2تا دختر میتونند با هم باشن؟!
اما اف تو ام ها اونا هم مثله ما هستند چون 2تا پسر نمیتونند باهم کنار بیان

3)اگر به شما اجازه بدن که با همجنس فعلی خودتون رابطه داشته باشید باز هم حاضر به تغییر جنسیت هستید؟ چرا؟خب نه چون اصلا با این بدن مشکل دارم رابطه بخشه کوچکی از زندگی ادمه پس نمیتونم به هیچ عنوان با این بدن حتی با یک پسر به ارگاسم برسم!

4)احساستون به جسم فعلیتون چیه؟متنفرم
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط: AmirAliA2 ، تينا ، mahsa-pour
در مورد سوال دوم اگه منظورتون يه ام تو اف با يه مرد هست، فكر كنم مشكلي نباشه يعني من نقش يه دختر رو داشته باشم.
به نظمر چه اشكالي ميتونه داشته باشه. خيلي هم  خوبه
اما با يه دختر نه
-----------------------------------------
چون آهوي گمگشته به هرگوشه دوانم
تا دام در اغوش نگيرم نگرانم
-----------------------------------------
پاسخ }
سپاس شده توسط: mahsa-pour

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان