امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از هر دری سوالی .....
سلام همگی خواهر و داداشای عزیز.......  آقا من جواب این سوالا رو میدونم اما از بس دیگه در موردش خوندم مغزم رفوزه شده یادش رفته  9

بسم الله ......

1- بعد از عمل آلت میشه میشه تغییر مدارک داد یا هموم گرفتن مجوز و تخلیه رحم و سینه میشه اقدام برای تغییر مدارک کرد؟

2-هرمون تراپی بعد از عمل تخلیه سینه و رحم صورت میگیره درسته ؟ چون از خیلیا شنیدم خودشون قبل عمل تزریق کردن یکی دو بار که مردونه تر بشن. فکر کنم قبل از عمل های تخلیه عوارض داشته باشه؟

3- تاسی کله مبارک رو میشه بعد از هرمون تراپی جلوش رو گرفت ؟

4- بعدش اقا مثلا در آینده نزدیک  میشه از تخمک من رو القا بدن با اسپرم و بزارن تو رحم یه خانم واسه بچه دار شدن؟؟

شرمنده گل روی همه دیگه . سوال زیاده میام خدمت بزرگواران C21945
پاسخ }
سپاس شده توسط: Rasa_RS ، امید ، Delsaa
سلام یوسف عزیز.

نقل قول: 1- بعد از عمل آلت میشه میشه تغییر مدارک داد یا هموم گرفتن مجوز و تخلیه رحم و سینه میشه اقدام برای تغییر مدارک کرد؟
این مساله در هر شهری فرق داره ولی معمولا در اکثر شهرها با انجام تخلیه و گرفتن مجوز میتونید شناسنامه جدید رو بگیرید

نقل قول: 2-هرمون تراپی بعد از عمل تخلیه سینه و رحم صورت میگیره درسته ؟ چون از خیلیا شنیدم خودشون قبل عمل تزریق کردن یکی دو بار که مردونه تر بشن. فکر کنم قبل از عمل های تخلیه عوارض داشته باشه؟
بله اگر قبل از تخلیه اقدام به خوردن هورمون کنید به دلیل همزمانی با ترشح استروژن دچار عوارض میشید و شانس ابتلا به سرطان یا ناراحتی کلیوی در شما بالا میره

نقل قول: 3- تاسی کله مبارک رو میشه بعد از هرمون تراپی جلوش رو گرفت ؟
 این یک امر اجتناب ناپذیر هست ولی اینطور نیست که با مصرف هورمون حتما دچار ریزش مو بشید. نگران نباشید با مراقبت و نگهداری خوب از مو میشه تا حد زیادی جلوش رو گرفت

نقل قول: 4- بعدش اقا مثلا در آینده نزدیک  میشه از تخمک من رو القا بدن با اسپرم و بزارن تو رحم یه خانم واسه بچه دار شدن؟؟
خیر این کار در ایران ممکن نیست. برای این کار باید اسپرم یک مرد دیگر با تخمک شما پیوند بخوره و در رحم شخص سوم (یا همسر شما) قرار بگیره. این کار اشکالاتی داره از جمله اینکه اسپرم یک مرد که به این شخص سوم (یا همسر شما) حلال نیست منتقل شده و کشت میشه. اشکال بعدی پیوند اسپرم یک مرد به تخمک شما است که هر دو به هم حرام هستید و پیوند این دو حلال نیست
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
محتا جان در مورد مصرف هورمون بزای mtf ها چطور ،آیا قبل از تجویز هورمون پزشک کاری خاص از قبیل برداشتن بیضه برای جلوگیری از ترشح هورمون تسترون انجام میده یا نه ؟
[تصویر:  lonely-girl-facebook-covers.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمه بانو ، KOUROSH ، Delsaa
بله بیضه باید پیش از مصرف هورمون تخلیه بشه. ارکیدکتومی یا تخلیه بیضه یکی از واجبات پیش از مصرف هورمون هست. کمبود آهن، کم خونی، سرطان سینه، آشفتگی، اضطراب و .... همگی عوارض مصرف هورمون قبل از تخلیه (سینه، رحم و بیضه) هست چه برای ام تو اف و چه برای اف تو ام.
برای همین همیشه گفتیم بدون تجویز پزشک و سرخود هورمون مصرف نکنید
پاسخ }
خب محتا جان این ارکیدکتومی جند ماه قبل از عمل اصلی باید انجام بشه ؟

و سئوال دیگه تو بعضی از جاها خوندم که قبل از عمل فرد باید 2 یا یک سال در لباس جنس مخالف زندگی کنه آیا همچین حرفی درسته یا نه ( اجباریه یا اختیاری)؟
[تصویر:  lonely-girl-facebook-covers.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahtaa ، امید ، Bahar ، فاطمه بانو ، KOUROSH ، Delsaa
نقل قول: [size=2]ارکیدکتومی چند[/size] ماه قبل از عمل اصلی باید انجام بشه ؟
این بستگی به پزشک شما داره که چه طور عمل کنه. گاهی تخلیه بیضه و عمل اصلی تو یک روز انجام میشه و گاهی با فاصله. ولی هرچه بین این دو فاصله کمتر باشه بهتره چون اگر بخواهید به روش پوستی عمل کنید مطمئنا به پوست بیضه نیاز دارید و فاصله زیاد بین دو جراحی ممکنه پپوست بیضه رو از بین ببره.

نقل قول: تو بعضی از جاها خوندم که قبل از عمل فرد باید 2 یا یک سال در لباس جنس مخالف زندگی کنه آیا همچین حرفی درسته یا نه ( اجباریه یا اختیاری)؟
 خیر این مساله تو ایران به اون صورت که باید انجام نمیشه به خاطر برخی محدودیت های جامعه و عرف که همه ازش خبر داریم. روانپزشک سعی میکنه از شما بخواد تو چند جلسه که به ملاقاتش میرید با پوشش زنانه (یا مردانه برای اف تو ام ها) برید تا بتونه شهامت و ثبات قدم شما رو بسنجه. 
زندگی در نقش جنسیت دلخواه یک پیشنهاد بین المللی هست ولی متاسفانه تو ایران کمتر انجام میشه (شاید بگیم اصلا نمیشه بهتره)
پاسخ }
اگه اجازه بدید منم سوالمو اینجا بپرسم
برای آب کردن سینه یا حداقل کوچیکتر کردنش چه راه هایی میشناسید ؟ این مدت در به در دنبال راه برای آب کردنم . متاسفانه سایز سینه های من بزرگه و وقتی تو پوشش یا حتی خارج از پوشش هم بیرون میرم وقتی فیکسش میکنم باز هم مشخصه و همیشه مجبورم شال یا چیزی روی سینه ام بندازم و این خیلی خیلی آزار دهنده اس .
لطفا هرکس میدونه راهنماییم کنه خیلی در عذابم Sad
They don't care, They don't understand and they judge ! ..
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمه بانو ، Delsaa
ببخشید نمیدونم سایز سینت چقده ولی آقایون هم هستند که سینه بزرگی دارن که از رو لباس هم معلومه
الان خود من با وجود این که چاق نیستم  هورمون تراپی هم نکردم عمل هم نکردم  ولی سینه بزرگی دارم که اگه لباس تنک بپوشم معلوم  میکنه 
مهم اینه که خودت باور داری  که یه مردی هرکسی هم چیزی گفت بزن تو هنش
البته این قسمت آخر را تخفیف بده
 دختر تبعیدی
پاسخ }
سپاس شده توسط: Rasa_RS ، فاطمه بانو ، Delsaa
محتا جان مگه نمیگی که باید قبل از مصرف هورمون بیضه تخلیه بشه؟ بعد با توجه به این که حداقل 6 ماه باید هورمون مصرف کنیم پس یعنی بین تخلیه و عمل اصلی 6 ماه فاصله هست دیگه
پس چه طوریه که میگید تو یک روز انجام میشه؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، فاطمه بانو ، Delsaa
(05-21-2013، 09:34 AM)roz نوشته است:  ببخشید نمیدونم سایز سینت چقده ولی آقایون هم هستند که سینه بزرگی دارن که از رو لباس هم معلومه
الان خود من با وجود این که چاق نیستم  هورمون تراپی هم نکردم عمل هم نکردم  ولی سینه بزرگی دارم که اگه لباس تنک بپوشم معلوم  میکنه 
مهم اینه که خودت باور داری  که یه مردی هرکسی هم چیزی گفت بزن تو هنش
البته این قسمت آخر را تخفیف بده

آخه بزرگ بودنش غیرطبیعی به نظر میاد خیلی بدشکله .
پس خودم چی ؟ حالا مردم هیچی خودم خیلی بدم میاد و در عذابم
They don't care, They don't understand and they judge ! ..
پاسخ }
سپاس شده توسط: فریماه ، فاطمه بانو ، Delsaa

برای بروزرسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان