رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخر
سلام.
دوستان من وقتی بچه بودم فقط حس میکردم که با بقیه ی دخترا فرق دارم و چون زیاد با پسرام رفتارام پسرونست. واسه همینم ی زندگی عادی ولی متفاوت با بقیه ی دخترا داشتم.
حالا اینا رو گفتم که بگم من از همون بچگی شنا رو شروع کردم و یکسره استخر بودم ولی از وقتی فهمیدم که ترنسم دیگه به خودم اجازه نمیدم که استخر برم.
این تاپیک و هم گذاشتم که ببینم شما دوستان عزیز ترنس چیکار میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[عکس: 60386bdab31240537fd8fb22a5c74b24.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، fairytale ، KING ، nik ، ali ، hesam ، فردین ، حنانه ، Melody ، THE MAN ، Rayan
دم داداشمون گرم. راستش من تا حالا به خودم اجازه ندادم برم استخر.
تا جایی که یادمه آخرین بار کلاس پنجم بودم که با خالم رفتم پلاژ. همین ../.

Shahin
[عکس: 28716012019094013945.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، KING ، nik ، ali ، hesam ، khashayar ، shouka ، فردین ، حنانه
اصلا پیشنهاد نمیشه ب خاطر مسائل Rape .

من خودم ب خاطر مشکلات ستون فقرات باید برم هفته ای حداقل 2بار استخر ولی نمیرم از ترسم . . .
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، KING ، nik ، ali ، hesam ، khashayar ، حنانه ، sepehr.
والا من کوچیک که بودم استخر زنونه نمی رفتم دریا رو هم با پدرم میرفتم قسمت مردونه ولی از وقتی به سن بلوغ رسیدم دیگه نه استخر رفتم نه دریا چون به شدت خجالت میکشم برم بین زنا
الان یه هشت نه سالی میشه حسرت دریا رفتن به دلم مونده :c0bbf9:
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، nik ، KING ، ali ، hesam ، khashayar ، فردین ، حنانه ، THE MAN
من بعد مدتها هفته پیش رفتم استخر خیلی هم خوش گذشت البته چند روز که شونه هام درد میکنه ازبس کلنجار رفتم. چرا باس اینطور فکر کنین یعنی اگر این وضعیت نبود باز تن به آب نمیزدین؟ تو هر شرایطی میشه ذهن منحرف باشه چه تو آب چه تو خشکی

[عکس: 142459717136461.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، ali ، Mehdi ، niko ، Sarah ، hesam ، Delsaa ، khashayar ، مانی
من استخر میرم اگه کسی پیشم نباشه دخلم رو میارن چون فکر میکنن یه دختر لخت شده وارد استخر شده انقد با تعجب بهم نگاه میکنن که نگو
بخاطر اینکه حال روحیم رو جکوزی سرد خوب میکنه هر از چند گاهی میرم اما با بادی گارد نه تنها.
پاسخ }
سپاس شده توسط: hesam ، nik ، Sarah ، Delsaa ، niko ، KING ، khashayar
اینجوری که معلومه این حس واسه من به تنهایی نیست.....
من با شما موافقم نیک عزیز!
اگه حالا به هر دلیلی خدایی نکرده موقعیت عمل واسمون پیش نیاد نمیتونیم از لذتای زندگیمون بزنیم که!
من که از این به بعد میرم و به این فک میکنم که خارجم1356929779
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Mehdi ، nik
نیکان جان منم گاهی میرم استخر ...
کاری به کسی ندارم کسی هم کاری به من نداره ! 
اگه قرار باشه منتظر عمل بشینم باید تمام سالهای جوونیم خودمو حبس کنم تو خونه ! 
ما ها از بچگی بین هم جسمای فعلیمون بودیم ... دیگه این چیزا واسمون خیلی عادیه !!! 
سخت نگیر برادر ... 
پاسخ }
سپاس شده توسط: khashayar ، Mehdi ، niko ، nik ، حنانه
منم والا با کسی کاری ندارم فقط این مایوی مضخرف اعصابم و به هم میریزهB621a6
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mehdi ، KING ، nik ، یاسین
منم عاشق استخرم،تا ١٠ سالگي يه سر كلاس شنا مي رفتم،اما ديگه نرفتم نشد...الانم كه نمي تونم برم ديگه:648b31:
راستش يه مساله هم هست بعد تغييرات،اون اعتماد به نفسس واسه قرار گرفتن تو محيط،مخصوصا محيط هايي كه تفكيك مي شه...
من كه درگيرشم،يني دايم درگير اينم حتي يه نفر نگاه كوچيك مي كنه بهم مي خوام بدونم چه فكري مي كنه...
[عکس: 387376_222772414459564_100828189987321_5...8232_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، khashayar ، niko ، nik ، نیلوفر ، Rayan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان