رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخر
(08-28-2014، 02:02 AM)nikan نوشته: منم والا با کسی کاری ندارم فقط این مایوی مضخرف اعصابم و به هم میریزهB621a6
آخ گفتی B621a6
منم با کسی کاری ندارم والاCc4ca6
بیشتر از شرایط خودم خجالت میکشم و حس خوبی ندارم
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، khashayar ، Delsaa ، nik ، hesam ، AmirAliA2
دیگه چی بگم داداش..........
سخته دیگهههههههههههههههه!9f5f8d
[عکس: 60386bdab31240537fd8fb22a5c74b24.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Mehdi ، Delsaa ، nik ، hesam ، AmirAliA2
اینقد حساسیت به خرج ندین !!!

من شخصا از بدنم متنفرم ! در حدی که گاهی به سرم میزنه یه بلایی سر خودم بیارم ...

ولی این بدن همیشه با منه ! چه موقع خواب ، چه توی حمام ، چه توی مسافرت ، چه توی استخر و ...
هیچ جا و هیچ موقع از من جدا نمیشه ! 

بیاین با خودمون صادق باشیم ! ماها با عمل خیلی فاصله داریم ! تا کی میتونیم فرار کنیم و صورت مساله رو پاک کنیم ؟؟؟ 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mehdi ، khashayar ، Delsaa ، nik ، hesam ، AmirAliA2 ، حنانه ، Rayan
حق با توئه داداش1358858691
واجب شد همین فردا برم استخر48(آره جون خودم حتما هم میرم)
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، khashayar ، Delsaa ، nik ، hesam ، AmirAliA2
آرمان جان حق با شماست ولی من یکی خیلی دارم واسه این کنار اومدنه سعی میکنم ولی متاسفانه چون دور و بریام به خصوص خانوادم تازه ترنس بودنم و فهمیدن  همش سعی در انکار کردن من دارن و باعث تضعیف روحیم میشن...............
بعضی وقتا به خودم میگم نکنه توهم زدم و اونا راس میگن؟؟؟؟؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mehdi ، KING ، Delsaa ، nik ، hesam ، یاسین ، Rayan
(08-28-2014، 02:36 AM)nikan نوشته: بعضی وقتا به خودم میگم نکنه توهم زدم و اونا راس میگن؟؟؟؟؟

من این سوالو هر روز از خودم نپرسم یه روز درمیون میپرسم ! 
ترنسی هست که این سوالو مدام از خودش نپرسه ؟؟؟ کافیه از یه چیزی خوشت بیاد که 1% رگه ی دخترونه داره اون موقست که میگی نکنه توهمه ؟؟؟؟!!!!
شنا یه مسئله ی خیلی خیلی کوچیک و بی اهمیته ! خیلیا تا آخر عمرشون یک بارم نمیرن استخر ... اصلا چیز ناراحت کننده ای نیست . من این مسئله رو در ابعاد بزرگتر دیدم . مثلا چون ترنسم باشگاه ورزشی نمیرم ... فلان کلاس آموزشی نمیرم ... کسایی که مدرسه میرن تمام طول سال کلاس واسشون میشه جهنم ... و خیلی چیزای دیگه  !
فقط خواستم بگم ساده بگیریم این چیزا رو ... تا دو سال دیگه به این کارامون نخندیم و حسرت روزایی که میتونست خوب باشه ولی خودمون به کام خودمون زهرش کردیمو نخوریم . 
پاسخ }
سپاس شده توسط: khashayar ، Mehdi ، Delsaa ، nik ، hesam ، AmirAliA2 ، حنانه ، Rayan
هه منم مدرسه میرم آرمان جان.........
حرفات منطقی و درسته داداش.
خیلی بهم امید دادی117 (2)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mehdi ، Delsaa ، KING ، nik ، hesam ، AmirAliA2
(08-28-2014، 02:48 AM)ோீஸோல نوشته:
(08-28-2014، 02:36 AM)nikan نوشته: بعضی وقتا به خودم میگم نکنه توهم زدم و اونا راس میگن؟؟؟؟؟

من این سوالو هر روز از خودم نپرسم یه روز درمیون میپرسم ! 
ترنسی هست که این سوالو مدام از خودش نپرسه ؟؟؟ کافیه از یه چیزی خوشت بیاد که 1% رگه ی دخترونه داره اون موقست که میگی نکنه توهمه ؟؟؟؟!!!!
شنا یه مسئله ی خیلی خیلی کوچیک و بی اهمیته ! خیلیا تا آخر عمرشون یک بارم نمیرن استخر ... اصلا چیز ناراحت کننده ای نیست . من این مسئله رو در ابعاد بزرگتر دیدم . مثلا چون ترنسم باشگاه ورزشی نمیرم ... فلان کلاس آموزشی نمیرم ... کسایی که مدرسه میرن تمام طول سال کلاس واسشون میشه جهنم ... و خیلی چیزای دیگه  !
فقط خواستم بگم ساده بگیریم این چیزا رو ... تا دو سال دیگه به این کارامون نخندیم و حسرت روزایی که میتونست خوب باشه ولی خودمون به کام خودمون زهرش کردیمو نخوریم . 
خیلی خوب گفتی داداش
منم حال هر روزم همینه
پاسخ }
سپاس شده توسط: khashayar ، Delsaa ، KING ، niko ، nik ، hesam ، AmirAliA2 ، Rayan
(08-28-2014، 02:04 AM)عسل نوشته: منم عاشق استخرم،تا ١٠ سالگي يه سر كلاس شنا مي رفتم،اما ديگه نرفتم نشد...الانم كه نمي تونم برم ديگه:648b31:
راستش يه مساله هم هست بعد تغييرات،اون اعتماد به نفسس واسه قرار گرفتن تو محيط،مخصوصا محيط هايي كه تفكيك مي شه...
من كه درگيرشم،يني دايم درگير اينم حتي يه نفر نگاه كوچيك مي كنه بهم مي خوام بدونم چه فكري مي كنه...

عسل عزیز به نگاه دیگران توجهی نکن اینکه دیگران درباره تو چی فکر میکنن اهمیتی نداره وقتی حتی قدمی برای کمک به تو برنمیدارن. اونجوری که دوست داری زندگی کن و اهمیت نده که دیگران چی فکر میکنن امروز رو بخاطر نظر دیگران خراب نکن.

[عکس: 142459717136461.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: khashayar ، KING ، ali ، hesam ، Delsaa ، AmirAliA2
داداش تومیتونی از این مایو ها که شبیه لباس کشتی استفاده کنی یکم بهتر.من زیاد اهل استخر نیستم.یعنی اصلا شنا بلد نیستم.:fd0f68: یعنی مامانمم بخاطر سینوزیت نمیذاشت برم.کلا با کلاس ورزشی مخالف .فقط درس...B621a6 فقط رفتم موج های ابی مشهد.جاتون خالی بخاطر اینکه هیکلم پسرونست واینجور مایورا پوشیده بودم.همه نگام میکردن...یعنی منم  بین اون همه تیکه وجیگر....:bbcbd7:ایول داداش منم همیشه شک میکنم.فکر میکردم فقط خودم اینجوریم امیدوارم کردید
[عکس: 57901489734451422450.jpg]پسرم میشه یه روز ...
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، khashayar ، KING ، ali ، hesam ، Delsaa ، AmirAliA2 ، یاسین ، Rayan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان