رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخر
من که میرم استخر لخت میشم میرم توهمه با چهار تا چشم نگاه میکنن دیوسا تو آب میان عمدن خودشون رو میچسبونن به آدم بخاطر همین تنها نمیتونم برم ولی عاشق آب و استخر هستم
پاسخ }
سپاس شده توسط: AmirAliA2 ، nazi ، آتنا تی اس ، THE MAN
کابوسم شده این ، مخصوصا الان که تابستونه .هی گیر میدن برو استخر ، برو ورزش ، برو کلاس ، برو کوچه برو کوفت ، برو زهر مار بعدشم که میگم نه ،  میگن که مثلا تو پسری اخه
یه جورایی هم خوشم میاد برم ها  ولی خجالت هم میکشم ، مخصوصا که اگر بخوام برم مجبورم با پسرعمو هام برم (بابام با جریان های اخیر نمیزاره تنها مثل منطقه 2 و ..)، که خوب در این صورت بعد چنج اینا میخواند بگم ما کل بدنش رو دیدیم حالا جلو ما روسری سر میکنه!
به غیر از اون پاهام یکم مو در آورده با اینکه کمه و کمرنگ ولی اصلا دلم نمیخواد کسی منو اینجوری ببینه! Sad
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط:
واقعا یکی از بزرگترین دغدغه های ما ایرانی هاست این موضوع در 40سال اخیر 

وای برما اگر بدنهای عریان محرم و نامحرم در چندقدمی یکدیگر قرار گیرند [عکس: joking.gif]
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad
(06-16-2018، 09:28 PM)کافر مقدس نوشته: واقعا یکی از بزرگترین دغدغه های ما ایرانی هاست این موضوع در 40سال اخیر 

وای برما اگر بدنهای عریان محرم و نامحرم در چندقدمی یکدیگر قرار گیرند [عکس: joking.gif]

تورو جون هرکی دوست داری تیکه ننداز دیگه به من رحم کن مردم از خندیدن لعنتی 48 48 48
اگر فکر میکنید که میتوانید
واگر فکر میکنید که نمیتوانید
در هر دو صورت درست فکر کرده اید.
●▬▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬▬▬●
هنری فورد

پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-16-2018، 09:28 PM)کافر مقدس نوشته: واقعا یکی از بزرگترین دغدغه های ما ایرانی هاست این موضوع در 40سال اخیر 

هعی خدا ، من چه کار کنم تا از این شمشیر تیز زبون تو در امون باشم؟ Undecided
خوب واسه من مهمه ک کسی بدنم رو نبینه!  ، اصلا این موضوع محرم نا محرم و حجاب و اینا توی فامیل ما مخصوصا فامیل پدری اهمیتی نداره!
و این انتخاب خودم بوده که بعد چنج حجاب داشته باشم و محرم نا محرم برام مهم باشه ! پس لطفا به انتخابم احترام بزار ، با سپاس 4f4fe6
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط:
نقل قول:هعی خدا ، من چه کار کنم تا از این شمشیر تیز زبون تو در امون باشم؟ [عکس: undecided.png] 
خوب واسه من مهمه ک کسی بدنم رو نبینه!  ، اصلا این موضوع محرم نا محرم و حجاب و اینا توی فامیل ما مخصوصا فامیل پدری اهمیتی نداره!
و این انتخاب خودم بوده که بعد چنج حجاب داشته باشم و محرم نا محرم برام مهم باشه ! پس لطفا به انتخابم احترام بزار ، با سپاس [عکس: 4f4fe6.gif]

لابد یه چیز مهمی هست که ما  ایرانیان تنها آدم زمینی هایی هستیم که حتی دریا  با آن عظمت را  تفکیک جنسیتی کردیم[عکس: funny_gif_tumblr_4.gif]

قطعا چیزی هست که منو شما بی خبریم و ذهن محدود ما برای درکش کافی نیست. [عکس: 1292989215860_dumpfm_Seacrestcheadle_havetodoit_3.gif]

من با انتخاب شما چه کار دارم! اصلا منو شما حق انتخاب نداریم وقتی مجبوریم! من از شوما میپرسم من الان با شلوارک برم بیرون کسی به انتخاب احترام میذاره؟ عمرا! زارت!

آنتی اسپم : یکی از اقوام ما از هلند اومده بود اینجا . به لطف ترافیک و کمپوت شدن در معابر عابر پیاده مجبور شدیم با مترو بریم مسیری رو .

هنوزم بعد 4سال براش سئواله که چرا مترو هم تفکیک جنسیتیه! و بزرگترین سئوال بی پاسخش اینه که چرا خانمها میتونن بیان بخش آقایان اما آقایان نمیتونن برن بخش بانوان!
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا
سلام بچه ها ترو خدا کمک کنید منو راهنمایی کنید من دیگ هتحمل ندارم یک پسر زشت باشم من یک ترنسم و میخوام دختر باشم و با یک مرد ازدواج کنم و لباس دخترانه بپوشم من تو سیستان بلوچستان هستم نمی تونم به پدر و مادرم بگم منو دعوا میکنن اصلا گوش نمیدند ترو خدا راهنماییم کنید میخوام دست به خود کوشی بزنم تروخدا کمک کنید من فقط 14 سالمه تازه
درود بر خداوند و پیامبرش و درود بر ما ترنس ها فرشتگان اسمانی  angel
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-18-2018، 10:49 AM)mohammadmahdii نوشته: سلام بچه ها ترو خدا کمک کنید منو راهنمایی کنید من دیگ هتحمل ندارم یک پسر زشت باشم من یک ترنسم و میخوام دختر باشم و با یک مرد ازدواج کنم و لباس دخترانه بپوشم من تو سیستان بلوچستان هستم نمی تونم به پدر و مادرم بگم منو دعوا میکنن اصلا گوش نمیدند ترو خدا راهنماییم کنید میخوام دست به خود کوشی بزنم تروخدا کمک کنید من فقط 14 سالمه تازه

یکم که بگذره اوضاع بهتر میشه باید بری پیش روانپزشک و بقیه ماجرا 
فقط تو سنت کمه خیلی مواظب باش تو این مدت مردها ازت سوءاستفاده نکنن چون اصولا آقایون استعداد عجیبی تو دروغ گفتن دارن.
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-18-2018، 10:49 AM)mohammadmahdii نوشته: سلام بچه ها ترو خدا کمک کنید منو راهنمایی کنید من دیگ هتحمل ندارم یک پسر زشت باشم من یک ترنسم و میخوام دختر باشم و با یک مرد ازدواج کنم و لباس دخترانه بپوشم من تو سیستان بلوچستان هستم نمی تونم به پدر و مادرم بگم منو دعوا میکنن اصلا گوش نمیدند ترو خدا راهنماییم کنید میخوام دست به خود کوشی بزنم تروخدا کمک کنید من فقط 14 سالمه تازه

به پدر و مادرت بگو . اشکالی نداره . فوقش دعوات میکنن . تو الان سنت کمه و هر کاری بخوای بکنی به کمک پدر و مادرت نیاز داری . لازمه که اینکار را بکنی .  اگر با مادرت راحت تری با اون صحبت کن . اگر با هیچکدومشون راحت نیستی یه بزرگتری تو قامیل که میتونی باهاش حرف بزنی و اونم میتونه با پدر و مادرت صحبت کنه رو پیدا کن  . بهشون بگو این مشکل را داری و ازشون بخواه که ببرنت پیش روانشناس/روانپزشک . فعلاً به مراحل بعدی فکر نکن . این اولین قدمه . راضیشون کن که ببرنت پیش دکتر . به خودکشی هم اصلاً فکر نکن . مگه نمیخوای یه دختر خوشکل بشی . شاید لازم باشه برای این خواستت یه مقدار صبر کنی و مراحل سختی را پشت سر بگذاری . اصلاً به بدن خودت آسیبی وارد نکن . ما هم اینجا هستیم و در حد توانمون کمکت میکنیم .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:

به پدر و مادرت بگو . اشکالی نداره . فوقش دعوات میکنه . تو الان سنت کمه و هر کاری بخوای بکنی به کمک پدر و مادرت نیاز داری . لازمه که اینکار را بکنی .  اگر با مادرت راحت تری با اون صحبت کن . اگر با هیچکدومشون راحت نیستی یه بزرگتری تو قامیل که میتونی باهاش حرف بزنی و اونم میتونه با پدر و مادرت صحبت کنه رو پیدا کن  . بهشون بگو این مشکل را داری و ازشون بخواه که ببرنت پیش روانشناس/روانپزشک . فعلاً به مراحل بعدی فکر نکن . این اولین قدمه . راضیشون کن که ببرنت پیش دکتر . به خودکشی هم اصلاً فکر نکن . مگه نمیخوای یه دختر خوشکل بشی . شاید لازم باشه برای این خواستت یه مقدار صبر کنی و مراحل سختی را پشت سر بگذاری . اصلاً به بدن خودت آسیبی وارد نکن . ما هم اینجا هستیم و در حد توانمون کمکت میکنیم . یه اسم دخترونه هم برای خودت پیدا کن . دوست داری چی صدات کنیم ؟
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان