رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخر
تا همین چند وقت پیش واقعا خجالت میکشیدم برم ، ولی مشکل اصلی اینجا بود که نمیخوام کسی منو با این بدن ببینه!
پاهام موهای کم پشت و کم رنگی داره ولی به هر حال مو داره ولی بقیه بدنم بی مو هست . 
مشکل دیگه حجم آلت تناسلی م از زیر مایو پاچه دار و گشاد بازم معلوم بود  نمیدونم من اینو میخواستم چکار آخه Undecided
خوشبختانه هر دو مشکلم رفع شد الان راحت میرم استخر اولی که با کمک ژیلت Big Grin
دومی هم یه راهی هست برای پنهان کردن الت تناسلی از زیر لباس که اگه کسی خواست پی وی بهش یاد بدم اینجا بگم فیلتر میشیم Big Grin
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: ari212
(07-30-2018، 11:41 PM)فاطمیا نوشته: تا همین چند وقت پیش واقعا خجالت میکشیدم برم ، ولی مشکل اصلی اینجا بود که نمیخوام کسی منو با این بدن ببینه!
پاهام موهای کم پشت و کم رنگی داره ولی به هر حال مو داره ولی بقیه بدنم بی مو هست . 
مشکل دیگه حجم آلت تناسلی م از زیر مایو پاچه دار و گشاد بازم معلوم بود  نمیدونم من اینو میخواستم چکار آخه Undecided
خوشبختانه هر دو مشکلم رفع شد الان راحت میرم استخر اولی که با کمک ژیلت Big Grin
دومی هم یه راهی هست برای پنهان کردن الت تناسلی از زیر لباس که اگه کسی خواست پی وی بهش یاد بدم اینجا بگم فیلتر میشیم Big Grin

اخ عزیزم اینو که نگو من خیلی باهاش درگیرم سالیان سال البته و بدبختی میکشم باهاش واقعا
ولی مشکل اصلی من خود استخر یا دریا رفتن که من کلا اینجا(کیش) اولا ساحل هایی میرم که کسی نباشه بعدش داستان جایی شروع میشه که یک عده اقا میان یهو Undecided منم مثل اواره ها تو هوای 45 درجه مجبور میشم برم یک گوشه و یک حوله بندازم روم که کسی بدنمو نبینه چون واقعا میترسم از مردا و اینکه منم چون بدنم همیشه تمیزه یک جوری نگام میکنن  که فقط باید فرار کنم. Dodgy
ولی واقعا از اینکه بدنمو مردا ببینن خیلی خجالت میکشم اخه بابا من این نیستمممممممممممممممممممممممممم که شما میبینین
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان