رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش قد
هرچقد گشتم که این مطلب و کجابزارم آخر سر اینجا به ذهنم رسید
اکثرترنس های اف تو ام با معضل قد روبرو هستن
با اطلاعاتی که بدست آوردم اکثر دکترها به این باورند که بعداز سن رشد ورسیدن به بلوغ امکان افزایش قد وجود نداره ولی من با کلی تحقیق خیلی از افراد رو شناختم که با متد آلفا وهمراه با ورزش افزایش قد داشتن ازهمه خواهش میکنم هرکس اطلاعاتی دراین مورد داشت
اینجا قراربده تا استفاده کنیم ناامید کردن هم ممنوع
من خودم بااین روش هادرعرض 3ماه 3سانت بلند کردم
هرکدوم از بچه ها هم روش ها رو دنبال کرد لطفا نتایج رو برامون بزاره ممنون
[عکس: pe55_582628f806c0614788958642950.jpg]
پاسخ }
کدوم روش علیسان؟
پاسخ }
این یک کتاب pdfدرمورد افزایش قد با تغذیه وحرکات کششیه
AfzayeshQad(http://www.IR98Book.IR).pdf
پاسخ }
من 5 سانت دیگه میخوام ! 170 حس میکنم ضایست . خداکنه بشه  Rolleyes
پاسخ }
روش تلقین ورزش و تغذیه
عموی من قدش کوتاه بودتقریبا 160 سانت
کلی دکتر رفت گفتن 21سالته نمیشه
ولی از 23سالگی تا 25 10 سانت رشد قد داشت
باورزش و تغذیه
الان 170 سانته وتصمیم گرفته 10 سانت هم بلندترشه اگه تلقین ومتد آلفا رو هم بهش اضافه میکرد زودتر به نتیجه میرسید
پس میشه بلند شد فقط تصمیم میخواد واراده
پاسخ }
وقتی تو موتورهای جستجو در اینترنت مثل گوگل در مورد افزایش قد به زبان فارسی سرچ میکنی با چندین صفحه لینک تبلیغاتی مواجه میشی که در مورد انواع و اقسام محصولات مثل دمپایی , مواد دارویی و قرص , ژل و کرم , طب سوزنی و عمل جراحی صحبت کردند. مطمئنا با امید زیاد برای خرید این محصولات اقدام میکنی ولی بعد از چند ماه استفاده از این محصولات متوجه میشی که این محصولات اکثرا کارایی نداشتند و در واقع هیچ سود و فایده ای به بدنت نرسوندند!
دیدن تبلیغات در مورد افزایش قد , بخش خوب ماجراست.بخش ناامید کننده و تلخ داستان لینک هایی هستند که معمولا توسط پزشکان و افراد متخصص نوشته شده اند که اکثرا تاکید دارند که بعد از سن رشد , امکان افزایش قد به هیچ عنوان وجود ندارد! اینجاست که دیگه شاید برای همیشه فکر چند سانت قد بلند شدن رو از سرت بیرون کنی! نا امیدی ...! 
ولی وقتی در گوگل Grow taller رو سرچ میکنی با مطالب متفاوت تری مواجه میشی. متاسفانه اکثر هموطنان کوتاه قدم به خاطر عدم تسلط کافی به زبان انگیسی دنبال لینک های انگلیسی نمیرن. من ولی چندین ماه در مورد افزایش قد بعد از سن بلوغ در اینترنت تحقیق کردم و خیلی وقت ها هم البته با لینک های تبلیغاتی (مشابه همان لینک های تبلیغاتی موجود در اینترنت به زبان فارسی) مواجه می شدم ولی در نهایت با متد های مختلف افزایش قد از کشور های مختلف آشنا شدم و در نهایت تونستم در حدود 4 ماه استفاده از یک متد خاص, حدود 2 سانتی متر افزایش قد داشته باشم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که تجربه های خودم رو در اختیار هموطنانم قرار بدم. مطمئنا قدم گذاشتن تو این راه اصلا آسون نیست.ولی خب نابرده رنج , گنج میسر نمی شود! 
توجه داشته باشید که اینجا ما بیشتر در مورد مسائلی فراتر از علم بحث خواهیم کرد.

منبع قدبلند
پاسخ }
یعنی خدایی میشه؟؟؟ 10 سانت؟؟؟ اونوقت من میشم 185 !!! امپراطوررررررررررررر!!!! خب باید چیکار کنیم الان؟
پاسخ }
ایول پس پایه این
اول دقیق قدتون رو اندازه بگیرید
وبنویسید همراه بااین که توی چه مدت میخواین چند سانت بلندترشید
لطفاا تایین مدتون منطقی باشه
بعد مرحله به مرحله باهم میریم جلو
فقط نباید قطعش کنید تمرینات رو
کتابی که براتون
گذاشتم رو دانلود کنید
مدیتیشن روهم میزارم هم متنی وهم فایل صوتی
پاسخ }
به داشته های من اکتفانکنید ودراین مورد تحقیق کنید هرکس اطلاعات تازه ای به دست آورد به اشتراک بگذاره
هرکس که پایه اس اول باید این نکات رو رعایت کنه

1.ایمان
اگه در حین تمرین ایمان ندارید و واقعا یقین ندارید که موفق می شوید فقط دارید وقت خودتون رو تلف میکنید. در صد کمی شک و دو دلی کامل تمرین شما رو خراب میکنه! برای چند ماه به صورت کامل باید به کاری که می کنید ایمان داشته باشید در غیر این صورت این تمرین اصلا فایده ای نداره! مطمئنا بعد از چند ماه که نتیجه مثبت رو دیدید , ادامه راه براتون با ایمان بیشتر و آسان تر خواهد بود.

2.اعتقاد شخصی
در یک فروم خارجی درباره این موضوع یک تاپیک مفصل دیدم. به چه شخصی در زندگی خودتون اعتقاد شخصی دارید؟ این شخصی میتونه یک شخصیت مذهبی باشه یا هر شخص دیگه ای در زندگی خصوصی شما که بهتون انرژی میده و شما یک ارتباط قلبی قوی باهاش دارید. در حین تمرین این شخص را در کنار خود تصور کنید و از حضورش انرژی مثبت بگیرید.مطمئن باشید که این اثر مثبتی روی تمرینتون خواهد گذاشت. 

3.رنگ انرژی
این تجربه شخصی خودمه. وقتی نفس میکشید یک انرژی از جهان هستی وارد بدن شما میشه. شما در حالی که چشمان خود را بستید دارید بدن خودتون را تصور میکنید که انرژی افزایش قد به بدن شما وارد میشه. برای تنوع در تمرین , انرژی که وارد بدن شما میشه را مثل یک نور سفید و یا قرمز و یا هر رنگ دیگه ای تصور کنید که وارد بدن شما میشه و تا انتهای پاهای شما حرکت میکنه و این انرژی را منتقل میکنه. من خودم از رنگ های سفید و قرمز الهام بیشتری می گیرم ولی شما میتونید رنگ مورد علاقه خودتون که انرژی بیشتری می گیرید را تصور کنید.

4.خلاقیت
در حین تمرین خلاق باشید و متد هایی که احساس میکنید بهتون انرژی میده رو استفاده کنید. 
پاسخ }
کفش هاي پاشنه بلندبه کارم نمي ايد...
شيرينيه بوسه هايمان به خم شدن سرت است...
                                                جمعيت اقليتهاي جنسي ايران

[عکس: 142459717136461.jpg]
پاسخ }

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان