رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش قد
به طور کلی تمامی هورمونهای جنسی (استروژن-آندروژن) باعث بسته شده ناحیه رشد در سر استخوانهای دراز میشوند. به همین دلیل هم هست افرادی که بلوغ جنسی زودرس دارن، دخترانی که زود پریود میشن و پسرانی که زودتر محتلم میشن قد کوتاهتری نسبت به بقیه همسالان خود دارن.
اگه الان که در سن رشد هستی هورمون مصرف علاوه به تداخلات هورمونی که برات بوجود میاد مانع رشد طولی بدنت خواهی شد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، nik ، waker103 ، marjan_d ، Delsaa ، KOUROSH ، مصطفی
(07-27-2014، 11:45 AM)Mohammadefef نوشته: nikan
   دوستان اگه توی سن پایین مثلا 17 -18 هورمون درمانی کنیم توی قد تاثیر  نداره؟؟
   آخه من دیسک کمر دارم و دکترم کلا من و از ورزش منع کرده.... حتی این حرکات کششی رو هم نمی تونم انجام بدم....

++

هورمون درمانی به تنهایی تاثیر چندانی بر رشد قد نمیذاره
بله تو سن ها کمتر از 20 باید و باید جواب بده ! چون پسرها تا 24 سالگی صفحات رشدشون بازه پس زیر 20 حتما جواب میده
پاسخ }
سپاس شده توسط: KOUROSH ، nik ، marjan_d ، Quiet ، Delsaa
برو بچ اینجا کسی هست از قرص افزایش قد استفاده کرده باشه ؟ یه توضیحی بده
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، marjan_d ، Delsaa
(07-27-2014، 12:53 PM)michael نوشته: بله تو سن ها کمتر از 20 باید و باید جواب بده ! چون پسرها تا 24 سالگی صفحات رشدشون بازه پس زیر 20 حتما جواب میده
جواب شما غلطه
هورمون جنسی به هیچ عنوان باعث افزایش قد نمیشه! بلکه باعث توقف رشد طولی میشه، و انرژی بدن به سمت مصارف تولید مثلی میره. این یک استراتژی کارآمد در میان پستانداران عالی هستش.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، nik ، waker103 ، marjan_d ، Quiet ، Delsaa ، مصطفی
[quote pid=111062 dateline=1406446244]جواب شما غلطه
هورمون جنسی به هیچ عنوان باعث افزایش قد نمیشه! بلکه باعث توقف رشد طولی میشه، و انرژی بدن به سمت مصارف تولید مثلی میره. این یک استراتژی کارآمد در میان پستانداران عالی هستش.

[/quote]

هورمون جنسی در پسرها باعث افزایش قد میشه ! یه مثال خوب :
خودارضایی گناه کبیره اعلام شده است (بر اساس احادیث و سخنان امامان و پیامبران)
در نتیجه وقتی پسری خود ارضایی می کنه و منی بیرون میاد قدش کوتاه میمونه و من این رو به وضوح دیدم ! اما کسی که خود ارضایی نمی کنه قدش بلندتره
پس هورمون جنسی پسران باعث افزایش قد میشه و توی علوم سوم راهنمایی هم بود
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، nik ، KOUROSH ، marjan_d ، Farhad ، Delsaa
شما به خوبی پاسخ خودت رو دادی.
خودارضایی باعث ترشح هومون جنسی میشه به همین دلیل دوز هومون در بدن بالا میره و با تاثیر بر اپیفیز استخوان دراز، قد کوتاه میشه، میتونید برای اطمینان به کتب مرجع مراجعه کنید.
نکته: منی حاوی هورمون جنسی نیست حاوی مواد قلیایی و گلوگزی برای تغذیه اسپرمه
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، waker103 ، KOUROSH ، marjan_d ، Farhad ، Quiet ، Delsaa ، Mr.X ، مصطفی
(07-27-2014، 01:12 PM)sina نوشته: شما به خوبی پاسخ خودت رو دادی.
خودارضایی باعث ترشح هومون جنسی میشه به همین دلیل دوز هومون در بدن بالا میره و با تاثیر بر اپیفیز استخوان دراز، قد کوتاه میشه، میتونید برای اطمینان به کتب مرجع مراجعه کنید.
نکته: منی حاوی هورمون جنسی نیست حاوی مواد قلیایی و گلوگزی برای تغذیه اسپرمه

بله متوجه شدم ! خیلی ممنون
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، Delsaa ، marjan_d
دوستان من می خوام قرص ال آرژنین بخرم کسی اگه کسی تا حالا مصرف کرده یا اطلاعاتی داره بهم بگه ممنون میشم .
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، Delsaa ، marjan_d
مكاييل جان سينا درست ميگن هومرومون باعث توقف رشد قدي ميشه
براي ساختن فايل pdf
ازورقها اسكن ميگيري وpdfسيوشون ميكني
درمورد قرص
قرصي به نام افزايش قد وجود نداره آمپول سوماتروپين به عنوان هورمون رشد محسوب ميشه كه عوارضش خيلي بيشتر از فوايدش هست
واصلا توصيه نميشه تزريق كني
وقرص ال آرژنين هم برا افزايش قد نيست فقط باعث ميشه هورمون رشد دربدن
آزاد بشه تزميني باعث افزايش قد نميشه بستگي به شرايط فيزيكي ومحيطي وخيلي چيزايه ديگه داره قرص آرژنين رو اكثر ورزشكارا استفاده ميكنن

من خودم ارژنين و هم براي چربي سوزي استفاده ميكنم وهم آزادي هورمون رشد مصرف ميكنم آرژنين عوارض هم داره ولي عوارضش به نفع ماست
رشدمو  دربدن و كلفتي صدا و عضله سازي
[عکس: pe55_582628f806c0614788958642950.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: marjan_d ، KING ، Delsaa
مكاييل اينجابراي تبادل اطلاعات درمورد افايش قده اگه به نظرت حركات ورزشي مااشتباهه
بهتره فايل حركاتت رو بزاري تاماهم استفاده كنيم 81
[عکس: pe55_582628f806c0614788958642950.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: marjan_d ، KING ، Delsaa ، مصطفی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان