رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش قد
(01-23-2016، 02:41 PM)سونیا نوشته: هلن جان پس این برنامها برا چه سننی هست؟ مگه نگفتن که از سایت خارجی گرفتن و بیان شده که خیلیاا قدشون بلند شده؟ ممنون میشمم جواب بدید

سلام عزیزدلم
در جنس مونث حداکثر تا 18سالگی صفحات رشد باز هستند. ینی امکان افزایش قد، امکان رشد استخوان فک و صورت، افزایش استخوان لگن و... وجود دارد.اگر سن قبل 18 باشه با ورزش، مصرف مکمل، تزریق امپول رشد، مصرف لبنیات امکان افزایش قد وجود دارد
در جنس مذکر حداکثر تا24سالگی صفحات رشد باز هستند.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
(01-23-2016، 09:40 PM)هلن نوشته:
(01-23-2016، 02:41 PM)سونیا نوشته: هلن جان پس این برنامها برا چه سننی هست؟ مگه نگفتن که از سایت خارجی گرفتن و بیان شده که خیلیاا قدشون بلند شده؟ ممنون میشمم جواب بدید

سلام عزیزدلم
در جنس مونث حداکثر تا 18سالگی صفحات رشد باز هستند. ینی امکان افزایش قد، امکان رشد استخوان فک و صورت، افزایش استخوان لگن و... وجود دارد.اگر سن قبل 18 باشه با ورزش، مصرف مکمل، تزریق امپول رشد، مصرف لبنیات امکان افزایش قد وجود دارد

مرررسی عزیزمممم
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام بچه ها  برای افزایش قد افتاب گرفتن عالیه پس سعی کنید حد اقل روزی نیم ساعت افتاب بگیرین 
بهتره اول صبح یا عصر باش که افتاب خیلی قوی نباشه
پاسخ }
سپاس شده توسط:
غذای سرد نخورید چون گرما باعث افزایش قد میشه و اگر غذا های سرد بخورید باعث میشه طبعتون سودایی بشه و رشد نداشته باشید 
پس از لبنیات و بادمجون و گوجه و خیار و.....   استفاده نکنید
پاسخ }
سپاس شده توسط:
حجامت پنج گانه انجام بدید  
پنج تا حجامته که هر ماه یکی رو براتون انجام می دن واقعا عالیه و مدت درمانش ۶ ماه هست اگه همراه روش هایی که تو سایت گفته شده حجامتوهم انجام بدید حتما نتیجه می گیرید
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-24-2016، 03:38 AM)سونیا نوشته:
(01-23-2016، 09:40 PM)هلن نوشته:

سلام عزیزدلم

مرررسی عزیزمممم
من دارم میرم تو 19 سال. صفحه رشدم رو نمیدونم ولیذسطح هورمون رشدم خیلی بالاست در حد یه بچه 9 ساله که داره رشد میکنه
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-23-2016، 03:49 AM)هلن نوشته:
(08-27-2014، 06:40 PM)بmichael نوشته: برو بچ امروز رفتم داروخونه بعد گفتم قرص می خوام که توش کلسیم و منیزیم و روی ویتامین سی و آهن و در کل همه چی باشه ! بعد برام قرص نچرال بونتی رو آورد که گفت هر دونه قرص 1/500 - هزار پونصد تومن که یه بستش میشه 130/000 - صد و سی هزار تومن و گفت نمونه ایرانی هم هست که هر برگ (10 تا قرص توشه) میشه هزار و پونصد تومن !
حالا من یه نمونه ایرانی خریدم تا بعد برم اون نچرال بونتی رو بگیرم .
----------
من قدمو اندازه گرفتم 1.74 بودم حالا بعدا میام میگم چند خواهم شد ایشالله .
البته تاکید کنم که این قرص ها در کنار ورزش موفق خواهد بود چراکه شما اول باید ورزش کنی تا هورمون رشد ترشح بشه بعد اینا رو بخوری تا استخون ساخته بشه .
در ضمن من دیگه خودارضایی رو گذاشتم کنار چون باعث میشه هورمون رشد ترشح نشه .
لطفا تو این کار منو همراهی کنید !!! :دی
با تشکر از همتون
سلام دوست خوبم چند سالته؟شما تا 19-20سالگی افزایش رشد قد خواهی داشت(حیف ماها یهو15-14سالگی صفحات رشدمون بسته میشه)
چون ام تو اف هستی.ابجی جونم بهتره دیگه قدت بیشتر از این نشه هاااا

عزیزم رشد قد هیچ ربطی به جنسیت نداره. داره ها. خخخخخ ولی وحی منزل نیست چون طرف دختره تا 18 سالگی قد بکشه و پسر باشه تا 20 سالگی الان پسر عمه من در 16 سالگی صفحه رشدش بسته شد.  من نمیدونم صفحه رشدم بسته یا نه.ولی 18 سالم بود 178 بودم الان هم دارم میرم تو 19 قدم نزدیک 180 هستش و اف تو ام هستم. سطح هورمون رشدم هم بالاست. پس ربطی نعره خواهرا برادرای گل
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام   بچها ها کسی قدش بلند شد ؟؟؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(10-17-2017، 11:50 PM)dokhtaresharghi81@gmail.com نوشته: سلام   بچها ها کسی قدش بلند شد ؟؟؟

خیلی سوالت کلی بود. باس ببینی طرف چند سالشه قبلا که مرسیدی چن سالش بود
پاسخ }
سپاس شده توسط:
دوستان کسی روشی برای افزایش قد بالا تنه بلده!؟؟
Never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان