رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز چی خریدم
میخوام یک تاپیک باز کنم هر کس هرچیزی خرید و دوست داشت به بقیه نشون بده یا راهنمایی کنه که بقیه هم بگیرن بیاد اینجا عکس و مشخصاتش رو بزاره تا بقیه هم استفاده کنن یا راهنمایی بگیرن فقط نمیدونم با ناظم محترم تا کجا میتونیم کنار بیایم و محدودیت هامون چیا هست مثلا اگر عکس یک لباس زیر (زنونه یا مردونه)بزاریم مشکل نداره.یا اگر مثلا یک لوازم آرایش که آرمش مشخصه بزاریم برای سایت مشکل ایجاد نمیکنه(از نظر کپی رایت و این جور چیزا) یا نمیگن داریت از سایت برای تبلیغات استفاده میکنید و اینجور چیزا لطفا راهنمایی کنید (من اینجور تاپیکها رو تو سایتهای دیگه دیدم خیلی مفیده22)
دعا کنید یک روز من هم مامان بشم127833
پاسخ }
عزیزم این قسمت نیاز به موافقت محتای عزیز دارد ...

ولی در کل در صورت عدم استفاده از تصاویر و مطالب حساسیت زا با توجه به قوانین اینترنت در کشورمان فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
virtual_lifeee@
پاسخ }
سلام مژگان عزیز. مشکلی برای گذاشتن عکس نیست ولی مسلما لباس های زیر یا مثلا لباسی که بدن نما باشه و در تن فرد باشه نميشه گذاشت. دلیلش رو هم که فکر کنم همه بدونید. 
درباره مارک لوازم یا اینکه شاید تبلیغ بشه هم مشکلی نیست. میتوانید بزارید
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
من شروع کننده میشم1361993858
بخاطر اینکه مدتیه موهام را روشن کرده بودم ، برام یه مشکلاتی درست شده بود ولی مقاومت کردم
نسکافه ای بلوند خوش رنگی بود. تو خونه، مامان، بابا، و این آخریا  داداشم همه میگفتن این رنگ زنونس
حالا دیگه ریشه ها هم زده بود بیرون و دیگه کمی اشباع شده بودم از لذتی که لازم داشتم واسه رنگ موهام
دیروز رفتم یه رنگ قهوه ای تیره (شماره 4) با اکسیدان شماره 3 خریدم . رنگی که اخیرا استفاده کردم وخوب بوده و قرمزی نمی داده رنگ Anika هستش که با اکسیدان 150 میلی لیترش میخرم 7500 تومان. چند مورد هم رنگ و مش و های لایت داشتم با همین رنگ انجام دادم خوب بوده. البته رنگ بِست کیفیتش بهتره ولی گرون تره. یک کمی هم واریاسیون سبز میزنم که قرمزی نده. البته میخاستم بلوطی انتخاب کنم ترسیدم بازم تابلو بشه
دیروز عصر رنگ را گذاشتم سرم . خوشگل و متنوع شد و چون موهام بلند شده و کمی فر هستش مثه خانم های کلاسیک شده بودم. هرچند میخاستم که دیشب یک کم بدلم برسم و آرایش کنم و نشد...1334635402
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
من که عصری نرم افزار مترجم تخصصی پارس رو خریدم نمی دونم خوبه یا نه...توی اجراش به مشکل بر خوردم...دارم خودمو می کوبم به در و دیوار....1334635402 (راهنمایی که توشه برای ورژن قبلیش بوده!!!) باید تا 9 صبح صبر کنم زنگ بزنم پشتیبانیش1358858691 یه جا نوشته شماره سریال برای تماس با پشتیبانی کافیه یه جا نوشته باید از برگه ضمانت نامه کپی بگیرم بفرستم به ایمیلشون تا به عنوان کاربر ثبت بشم تا پشتیبانی جوابمو بده!!!! تا صبح پودر می شم من....
.
.

[عکس: Screenshot_2017_03_15_10_40_35_946.jpeg]
           You're a Diamond, dear  
            They can't break you

پاسخ }
بلىط سينما واسه سينما فيلم هاى فجر.
پاسخ }
جوراب قهوه ایی!!!
پاسخ }
منم یه چیزی برای شوهرم خریدم Ed61c2نمیتونم بگم 7b153b
.

در میان من و تو فاصله هاست

گاه می اندیشم

.                                            می توانی تو به لبخندی این فاصله را برداری

[عکس: unnamed-e6302f3548-1920x1080.jpg]
پاسخ }
شارژ ایرانسل
پاسخ }
جیب خالی... هیچی نخریدم...
پاسخ }

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان