رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش و نکات خودآرایی و پوشش مناسب برای mtf
(04-24-2018، 09:29 AM)mina2015 نوشته:
(04-23-2018، 02:28 PM)امیلی نوشته: مینا جان . من اگر اطلاعات الان را اون موقع که میخواستم شروع کنم دنبال لیزر میرفتم . درسته که نتیجه لیزر به اندازه الکترولیز قطعی و دایمی نیست . ولی چند نکته را در نظر بگیرد . یکیش اینکه هزینه الکترولیز بیچاره میکنه آدمو . ساعت ها باید رو صورتتون کار بشه و کلی وقت و زمان بزارید تا بتونید بعد از چند ماه و حتی سال به نتیجه نهایی برسید . ولی لیزر هم سریعتر هست و هم هزینش کمتر هست . فوقش اگر دوباره موها در اومد هم میشه رفت دوباره لیزر کرد و یا اگر واقعاً لیزر جواب نمیداد الکترولیز . مورد دوم دردش هست که بیچاره میکنه آدم رو . خصوصاً زمانی که با حجم بالا رو صورتتون کار کنند  . بزارید اینطور بگم که گاهی درد حتی از گریه و زاری هم میگذره و به  شیون کشیده میشه . تازه من به نوعی آستانه تحمل دردم بالاست و اونجایی که صورتم را الکترولیز میکنند به عنوان یک کیس استثنایی از نظر سطح تحمل در نظر میگرنم . ممکنه حتی کسایی باشند که نتونند دردش را برای مدت کوتاه هم تحمل کنند .

آوه عزیزم. برای منم عجیب بود که چرا در اکثر کشو.رهای خارج از ایران حرف از الکترولیزه همش تا لیزر!!!!من قبلا شنیده بودم تو الکترولیز درد نقش خاصی تو پیدا کردن عمق و سایر فاکتور های بازدهیش داره ولی واقعا خبر نداشتم دردش تا این حد زیاده. خودم لیزر کردم و خب نکتش اینکه که جلسات لیزر ممکنه طولانی باشه و یکی دیگه اینکه کسایی که پوستشون تیرس یکم دیرتر جواب ممکنه بگیرن که البته همه اینا بسته به پاسخدهی بدن داره. بعضی ها رو شنیدم که هزینه های لیزرشون سر به فلک کشیده  به هرحال خواستن قوه برخواستنه. مرسی از اطلاعاتت عزیزم.  81
پ.ن: فکر میکنم کیفیت و نظارت بر موارد پزشکی در استرالیا بهتر و به روز تر از ایران باشه.

شاید یکی از دلایلی که اینجا بعضی ها سمت لیزر نمیرند اینکه به خاطر رنگ موشون از لیزر نمیتونن جواب بگیرن . لیزر در بهترین حالت روی پوست سفید و موها سیاه کار میکنه . روی موهای بور . قرمز و سفید هیچ کاری نمیتونه انجام بده چون رنگ دانه مو را هدف قرار میده . اینجا هم اکثراً موهاشون سیاه نیست و از لیزر جواب نمیگیرن.هزینه لیزر واقعاً نباید زیاد بشه . من الان دارم بقیه بدنم را لیزر میکنم . نسبت به الکترولیز خیلی ارزونتره چون واقعاً کاری هم انجام نمیدن و بیشتر دستگاهه که داره کار میکنه . چند لحظه هم بیشتر طول نمیکشه . نتیجش هم تا حالا که برای من عالی بوده . تا حالا دوبار شکم و سینه را لیزر کردم و هیچی دیگه مو نداره . البته رو پا به خوبی سینه کار نکرد . دفعه دیگه ازش علتش را میپرسم و ضمناً میپرسم که میتونه درجش را برای پل بالاتر ببره یا نه
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:
دوستان . کدومتون تجربه در مورد رنگ مو دارید . یکی میشه در مورد کدهای رنگش و برندهای خوب توضیح بده. 
یه سوال دیگه . کی از رنگ های غیر طبیعی خوشش میاد . مثلاً من عاشق قرمز و سبز  و آبی و نارنجی هستم . نمیدونم ختی اگر بتونم مجوز پوشیدن لباس دخترونه تو محل کارم را بگیرم آیا رنگ موهای اینجوری را تحمل بکنند یا نه . به نظرتون قرمز به موهام میاد؟ تو رنگ های طبیعی چی ؟ مثلاً به نظرتون بلوند به من میاد؟ اگر یه رنگ مو استفاده کنیم و رنگش خیلی گند از آب در بیاد میشه بلافاصه یه رنگ دیگه مثل مشکی پر کلاغی روش زد که از حالت افتضاح خارج بشه  ؟
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(04-29-2018، 05:24 PM)امیلی نوشته: دوستان . کدومتون تجربه در مورد رنگ مو دارید . یکی میشه در مورد کدهای رنگش و برندهای خوب توضیح بده. 
یه سوال دیگه . کی از رنگ های غیر طبیعی خوشش میاد . مثلاً من عاشق قرمز و سبز  و آبی و نارنجی هستم . نمیدونم ختی اگر بتونم مجوز پوشیدن لباس دخترونه تو محل کارم را بگیرم آیا رنگ موهای اینجوری را تحمل بکنند یا نه . به نظرتون قرمز به موهام میاد؟ تو رنگ های طبیعی چی ؟ مثلاً به نظرتون بلوند به من میاد؟ اگر یه رنگ مو استفاده کنیم و رنگش خیلی گند از آب در بیاد میشه بلافاصه یه رنگ دیگه مثل مشکی پر کلاغی روش زد که از حالت افتضاح خارج بشه  ؟

رنگ موی طبیعی به درد نمیخوره.یه زمانی ک مد شد ملت موهاشونو ابی کنن از اینا گرفتم.یه اپسیلونم تغییر نکرد رنگ موهام...خیلیم گرونن نسبت به شیمیایی ها..
اره میشه رنگ تیره تر زد.ولی رو رنگ تیره روشن خوب در نمیاد..وخوب باید دکلره کنی..
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی
از کانسیلر استفاده میکنم واسه پوشاندن باقی مانده موهای صورت.. رنگ پوستتون انتخاب کنید خیلی به کار میاد
در زمین عشقی نیست کـه زمـینت نزند

آسمان را در یاب

پاسخ }
سپاس شده توسط:
(04-02-2018، 07:38 AM)امیلی نوشته: ممنونم آبجی قریبا. وجود چنین تاپیکی واقعاً برای کسایی که مثل من کم تجربه هستن کمک بزرگی هست . مثلاً من خیلی دوست دارم که در مورد روش درست countring  و همچنین آرایش چشم بیشتر یاد بگیرم . من یه کارهایی میکنم ولی اغلب گند میزنم . موهام هم کم کم دارن به مشکلی برای خودشون تبدیل میشن . همه ترنس ها به من توصیه کردن که موهام را مدتی کوتاه نکنم تا اونقدر بلند بشه که بشه فرمش را دخترونه کرد . ولی الان وضعیتش خیلی بهم ریخته شده و تا اون موقع که تا اون حد بلند بشه که افتضاح میشه . شما راهی به نظرتون نمیرسه . مثلاً بتونم فرمش را بدون اینکه کوتاه کنم یه جوری عوض کنم که هم خیلی نارمرتب به نظر نرسه و هم بعداً بتونم مدلش را عوض کنم

ارایش و میکاپ با تمرین قابل حل هست کلیپ اموزشی اینستا و...هست اگر خواستید برای شما بفرستم ادرس صفحه و...
مو بله مشکل بزرگ هست من الان خیلی بلنده تا پایین کمرم میرسه رنج و...دیگه دارم توانای پوشش ندارم ...دلم خوش باشه
1358858691
پاسخ }
سپاس شده توسط: