رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان داره بعده عمل کسی نفهمه ترنس بودیم
ممکنه انقد تغییر کنیم که کسی متوجه ترنس بودن نشه؟اصلا یه همچین چیزی ممکنه؟
خودتان باشید...
مهم نیست دیگران چه فکری میکنند.اگر خدا شمارا اینگونه افریده حتما دلیلی دارد.بعلاوه ، یک جنس اصل همیشه بیشتر از یک کپی میارزد.
پاسخ }
مطمن باش اگه هیچ شناختی از قبل عمل با تو نداشته باشن نمیتونن بفهمن ترنس بودی

سمر خیلی نا امید و بدبین هستیا!!!دیگه اینقدا هم وضع خراب نیست
[عکس: jidhirpvswma943nzx8.jpg]
پاسخ }
باید بگم که خواهر سمر بنده و خیلی از داداشای عزیز و خواهران دیگه همین الان هم بقدری طبیعی هستیم که کسی نمیتونه بفهمه!
چه برسه به بعد عمل و مصرف هورمون..
بقیه هم با مصرف هورمون تغییر میکنن.
تنها ترنس های جهان ما نیستیم که انقدر ناامیدین
میتونین تو تاپیک های تصاویر تراجنسی ها عکس تراجنسی ها رو قبل و بعد عمل ببینید.
امید که امیدوار بشید.

بجنگ تا بجنگیم زندگی...!!

[عکس: 53405854593555859127.png]
پاسخ }
کیوان جان اگه اینجوری باشه که عالیه،چون من بعده عملم هم شهر وهم خونوادمو ترک میکنم ،یعنی واقعا یه شروع دوباره
خودتان باشید...
مهم نیست دیگران چه فکری میکنند.اگر خدا شمارا اینگونه افریده حتما دلیلی دارد.بعلاوه ، یک جنس اصل همیشه بیشتر از یک کپی میارزد.
پاسخ }
به هیچ عنوان هیچکس نمی فهمه مخصوصا اگه طرز پوشش، آرایش و رفتارت مثل بقیه ی مردم باشه.من الان به خونه ی پدریم که برمیگردم همسایه ها منو نمیشناسن دیگه، چون خیلی تغییر کردم و این در مورد اکثریت صدق می کنه.
پاسخ }
چرا کسی باید بفهمه؟!
با مصرف هورمون و برخورد و منش درست هیچکس نمیفهمه.همونجور که ما الان زندکی میکنیم و کسی نمیفهمه!!!
ﻋﺎﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺩﺭﺩ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ ،
ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﺑﮕﻮﯾﻢ !....
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﻤﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻨﺪ ﻧﻪ ﺩﺭﺩﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﻧﻪ ﺩﻟﯽ ....
پاسخ }
سمر جان، اصلاً نگران این مسئله نباش. من می شناسم ترنس های ام تو اف و اف تو امی رو که به قدری ظاهر مردونه و یا ظرافت زنونه داشتن که آدم حتی نمی تونست باور کنه ترنس باشن، اما بعد از گذشت حداقل 2 سال از عمل و هورمون تراپیشون بشدت از لحاظ فیزیکی تغییر کردن و نه تنها کاملاً طبیعی شدن، بلکه بعضاً حتی بین آدم های غیر ترنس، جزو خوش قیافه ها به حساب می آن. 
به نظر من در رابطه با مسئله ی ظاهری، اول میشه رو هورمون تراپی حساب باز کرد و بعد عمل های زیبایی، ورزش های تناسب اندام و ...
البته اینجا به دو نکته در مورد هورمون تراپی هم باید توجه داشت. یکی اینکه هورمون تراپی در ساختار اسکلتی بدن تاثیری نداره و یا تاثیر ناچیزی داره و دوم اینکه میزان تاثیر هورمون تراپی با توجه به ساختار بدنی فرد و همچنین سن می تونه متغیر باشه. معمولاً هورمون تراپی هر چقدر در سن پایین تری شروع بشه، تاثیر بیشتری داره.
[عکس: 38411000826449028042.jpg]
یعنیا...!
کل دنیا یه طرف،
خودمو خودت یه طرف دیگه! (;
پاسخ }
با این حرفاتون واقعا امیدوار شدم،خب دیگه چه نیازی هس به شریک زندگیت یا طرف بگی ترنس بودی؟خب میگیم بچه دار نمیشم
خودتان باشید...
پاسخ }
برای اینکه مسئله فقط طبیعی بودن ظاهر نیست. نداشتن رحم رو چطوری می خوای توجیه کنی؟ اگه خدایی نکرده ظاهر عملت خیلی خوب نباشه، چه توجیهی براش داری؟
جدای این ها، اگه بخوای منصفانه به قضیه نگاه کنی، کسی که تو رو به عنوان شریک زندگی آینده اش انتخاب می کنه، این حقو داره که از گذشته ات اطلاع داشته باشه. می دونی اگه این حقیقتو به همسرت نگی و بعد خودش از هر طریقی متوجه بشه، قانوناً این حق رو داره که ازت شکایت کنه؟
و اصلاً همه ی این ها به کنار، بخاطر خودت باید این کارو بکنی! بر اساس علم روانشناسی، حتی اگه هیچ راهی نباشه که کسی بتونه به حقیقت چیزی پی ببره، پنهان کردن اون مسئله می تونه بشدت برای فرد پنهان کار آزار دهنده باشه. استرسشو زیاد کنه، براش عذاب وجدان به بار بیاره، ترس، توهم توطئه و ...
حالا تو می خوای همچین مسئله ای رو از کسی که قراره در آینده نزدیک ترین فرد بهت باشه پنهان کنی؟
به نظر من که منطقی نیست.
[عکس: 38411000826449028042.jpg]
یعنیا...!
کل دنیا یه طرف،
خودمو خودت یه طرف دیگه! (;
پاسخ }
خب محیا جان یه سوال،من که تا عمل حالا حالا ها وقت دارم و البته خودمم عجله ندارم ومیخوام با ارامش خیال و اطلاعات کافی جلو برم چطو الان که 16سالمه فرصت هورمون تراپی تو سن پایینو از دست ندم؟:c0bbf9:
خودتان باشید...
پاسخ }