رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن تخصصی طراحی وبسایت
این همون مشکلی رو که گفتم داره. قالب ترجمه نشده هست و چپ چین. یا خودت باید ترجمه کنی یا اینکه قالب ترجمه شده دانلود کنی.
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، nazi ، Delsaa ، دختر مهر ، farhan ، nik ، KING ، کیوان ، deldadeh ، حنانه
محتا جان از کجا میشه قالب ترجمه شده رایگان دانلود کرد ...؟
virtual_lifeee@
پاسخ }
سپاس شده توسط: nazi ، Delsaa ، دختر مهر ، farhan ، nik ، KING ، کیوان ، deldadeh
تو مای بی بی رو از کدوم سایت دانلود کردی؟ داخل همون سایت قسمت قالب ها قالب ترجمه شده دانلود کن
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: nazi ، Sarah ، Delsaa ، دختر مهر ، farhan ، nik ، KING ، کیوان ، deldadeh
سلام دوباره 

از بین کاربرهای تالار گفتگو تعداد زیادی از بچه ها دارای وبلاگ هستند و بصورت دوره ای اقدام به انتقال مطالب خود میکنند .
وبلاگ نویسی و داشتن وبلاگ شخصی اگرچه بسیار عالی هست و به افزایش فرهنگ عمومی درباره ترنس کمک میکنه اما دارای یکسری مزایا و محدودیت هایی هست .
از مزایای وبلاگ راحتی کار با آن بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی یا طراحی و همچنین عدم نیاز به داشتن یکسری ملزومات وبسایت داری همچون هاست و دامنه هست .
اما سیستم وبلاگ های ایرانی در عین داشتن چنین مزایایی با یکسری محددیتهایی هم روبرو هستند همچون عدم توانایی در تغییر شکل و محتوای وبلاگ ، نداشتن رتبه در بین سایتهای رتبه بندی و به طبع آن کمتر دیده شدن مطالب وبلاگ و در کل داشتن آزادی محدود که حتی اجازه حذف کردن تبلیغات سایت  را هم به فرد نمیدهد که دوستان و عزیزانیکه اقدام به وبلاگ نویسی میکنند قطعا با محدودیتهای آن بیشتر از سایرین آشنا هستند .
حال هدف از سخنان بالا این بود که اگر دوستان مایل باشند اعلام کنند تا گام به گام تا داشتن به وبسایت شخصی را در اینجا آموزش بدیم .
virtual_lifeee@
پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، deldadeh ، KING ، Mahtaa ، nik
آره سارایی من خیلی دوست دارم و بلد نیستم
هر چند وقت یک قالب هم می خرم و بعد مدتی نیست!
خوبه من هستم
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، کیوان ، deldadeh ، KING ، nik
خوب رویا اولین دواطلب 
بزار ببینم چندنفر دیگه هم مشتاقند ... اگه ده نفر شدن شروع میکنیم
virtual_lifeee@
پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، deldadeh ، KING ، nazi ، nik
منم دوس دارم وبسایت درست کردن رو یاد بگیرم سارا جون
پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، KING ، Sarah ، nazi ، nik
مُنُم مُخام 7b153b
پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، deldadeh ، KING ، Sarah ، nik
میشه بمنم یاد بدین؟؟؟گفته باشم هیچی بلد نیستما!!!172
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Sarah ، کیوان ، nik ، nazi
سلام دوباره 

دوستانی که نسبت به این طرح ابراز علاقه کردن آماده باشند که میخواییم حرکت کنیم 
خوب برای شروع یه تایپیک جدید باز کردیم یا عنوان گام به گام تا دنیای مجازی که از صفر شروع داشتن یک سایت تا جایی که میتونیم رو توش قرار میدیم امیدوارم که تا انتهای مسیر همراهمان باشید .
دوستان عزیز اگر سوالی دارند فقط اینجا مطرح کنند تا بهشون پاسخ داده بشه و تو تایپیک گام به گام تا دنیای مجازی جهت جلوگیری از زیاد شدن صفحات فقط پست های آموزشی قرار داده میشه . 

با تشکر از همقطاران ...
virtual_lifeee@
پاسخ }
سپاس شده توسط: پانی ، nik ، nazi ، رویا بانو ، KING