نظرسنجی: ایا تا بحال به اندام جنسی خود اسیب رسانده اید؟ نتیجه اش چه بود؟
بله اسیب مهلک زدم و موفق شدم
بله اسیب مهلک زدم و شکست خوردم
اسیب کوچک زدم
خیر اسیب نرساندم ولی به فکر این کار بوده ام
خیر. به هیچ وجه
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا تابحال به اندام جنسی خود اسیب زده اید؟ [نظر سنجی]
بله منم دو بار اسیب زدم ولی واقعا عضو نفرت انگیزیه
پاسخ }
سپاس شده توسط: ts.ftm1994
نقل قول:ایا تا بحال به اندام جنسی بدن خود قبل از عمل اسیب رسانده اید؟ 

بلی

نقل قول:و چه عاقبتی نصیبتان شد!!!

در کوتاه مدت سونداژ میشدم و در دراز مدت پوکی استخوان گرفتم و در کل علم پزشکی و مخصوصا اورولوژی را ب سخره-صخره-سوخره-sokhrre گرفتم  Exclamation 

چون از محاسنش چیزی نپرسیدید منم چیزی در این باره نمیگم و خودمو معاف میکنم از تایپ چندن پاراگراف حُسن این اعمال بشر دوستانه 4f4fe6 9f5f8d 22 

نقل قول:روشش رو طوری بگید که بد اموزی نداشته باشه لطفا!!!

بَد آموزی؟

اصلا کی گفته کاری که پستانداری به نام عنسان با اندام خودش میکنه بَد آموزیه؟ Undecided 

یعنی رسما میفرمایید شرح ندیم دیگه ! خسته نباشید بابت استارت تاپیک:/ هیچوقت نذاشتید آدم زمینی هاهم از تجربیات و روحیات کنیبال اینجانب استفاده کنند و در تاریخ جاودانه بشوند   Dodgy 

پ ن: فقط من یک نفر ب گزینه 1 رای دادم:/  دلم میخواد بدونم کسایی که ب گزینه 2و3و4و5 رای دادن با چه هدفی زنده ن  :Big Grin

[عکس: Opera_Snapshot_2018_08_08_023048_www_for...aa_com.png]
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
به خودم نه ولی تا دلتون بخواد به بقیه اره  Dodgy
از راننده تاکسی بگیر تا همکلاسی و فامیل و .... رو مورد عنایت ضربات مشت و پا و آرنج و حتی جامدادی قرار دادم ولی آدم نمیشن که !
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
(08-29-2016، 06:20 PM)آرمینا نوشته: ایا تا بحال به اندام جنسی بدن خود قبل از عمل اسیب رسانده اید؟  و چه عاقبتی نصیبتان شد!!!
این نظر سنجی رو تو یه فروم خارجی ها دیدم گفتم اینجا هم بذارم.  بحث جالبیه چون معمولا ترنس ها (مخصوصا ترنس های زنmtf) از این کار های غیر اصولی میکنند و عواقبش تا یه مدت یا همیشه اذیتشون میکنه. 
 من خودم این کار رو کردم و فقط درد کشیدم یک هفته و روزی حدود ۵ تا ژلوفن کارساز نبود. روشش رو طوری بگید که بد اموزی نداشته باشه لطفا!!!
نظر سنجی خصوصیه و کسی امکان مشاهده رای شما رو نداره.  فقط در صورت تمایل توضیحات اضافه بدید

نمیخوام ب خودم برسم و زندگی کنم
اصلا مگه این شخصیت واقعی منه ک چهره رو حفظ کنم؟
میخوام کل صورتمو اندام جنسیمو  با چاقو رد بندازم 
کل سرانگشتام کبوده چون کوبوندم ب دیوار
آسیب ب خودم نه،،به این جسم مزخرف،،تا دلت بخواد زدم
پیامدی نداشته چون صداشم در نیاوردم و کسیم دقت نکردنهایتا میپرسن چیشد میگم خوردم زمینSmile
پاسخ }
هرگز اینکار را نکنید . اگر به این علاقه دارید که بعد از جراحی بتونند شما را به جنسیت دلخواهتون شبیه کنند هیچوقت اینکار را نکنه . تو جراحی تفییر جنسیت از اندام قبلی شما برای ساختن وضعیت جدید استفاده میشه و کوچکترین نقص و مشکلی در اون قسمت میتونه مانع بشه که بتونند شما را عمل کنند
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: ts.ftm1994 ، Samaneh96 ، sami ts
دفعه اولی که این پست رو دیدم خواستم جواب بدم ...
اما خود داری کردم.
مدتها بود در مورد «اختگی» و «اخته کردن» مطالعه میکردم و شدیدا دنبال ابزارهاش بودم که تو خونه خودم، خودم رو اخته کنم. خلاصه که مدتهای مدیدی با ضربه زدن و بستن و ... سعی میکردم یه جوری ناکار کنم خودمو Big Grin  البته هیچ کدوم کار نکرد، ولی خب از وقتی هورمون‌تراپی شدم خود به خود ناکار شد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی
(08-29-2016، 06:20 PM)آرمینا نوشته: ایا تا بحال به اندام جنسی بدن خود قبل از عمل اسیب رسانده اید؟  و چه عاقبتی نصیبتان شد!!!
این نظر سنجی رو تو یه فروم خارجی ها دیدم گفتم اینجا هم بذارم.  بحث جالبیه چون معمولا ترنس ها (مخصوصا ترنس های زنmtf) از این کار های غیر اصولی میکنند و عواقبش تا یه مدت یا همیشه اذیتشون میکنه. 
 من خودم این کار رو کردم و فقط درد کشیدم یک هفته و روزی حدود ۵ تا ژلوفن کارساز نبود. روشش رو طوری بگید که بد اموزی نداشته باشه لطفا!!!
نظر سنجی خصوصیه و کسی امکان مشاهده رای شما رو نداره.  فقط در صورت تمایل توضیحات اضافه بدید

بله اسیب رساندم خوشحالم چون دیگه خودم زن کامل میدونم ارکیکتومی با مجوز عمل دادم تا حدودی زنانه شدنم تاثیر داشته
پاسخ }
سپاس شده توسط: