رتبه موضوع:
  • 2 رای - 1.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این روزها فقط زنده ام تا دیگران زندگی کنند...
(04-05-2013، 08:07 PM)Sarah نوشته: دوستان حرف زدن آسونه ولی این عمله که مهمه .........اینم بگم بعضی روابط عاطفی است که آدم مجبوره بخاطرش بعضی وقت ها از خودش بگذره...
عزیزم می فهممت، اینم میدونم که حرف زدن آسونتر از عمله؛ ولی تا کی می خوای اینجوری پیش بری؟اصلا می تونی کنار بیای؟
اگه دُز ترنسیت بالا نیست و می تونی کنار بیای، حرفی نیست، اما اگه تو آینده بالا بره و بیشتر متوجه خود واقعیت بشی، پشیمون نمی شی؟من از این می ترسم که خدایی نکرده با عدم احراز هویت واقعیت، تو آبستن مشکلات گیر کنی و در این صورت دست به کارای درستی نخواهی زد...
روحت رو دریاب عزیزم، جسم فانیه و اصل اون روحیه که خدای مهربون تو وجودت دمیده؛ ما باید اتحاد داشته باشیم و روحی که خدا بهمون داده رو به جامعه معرفی کنیم...
تو مسیر زندگی ما آدما، پستی بلندی های زیادی وجود داره، اما اگه توکلمون به خدا باشه و مطمئن باشیم که خدا (همونی که ما رو اینجوری خلق کرده، قربونش برم...) حتما کمکمون می کنه و حق رو به حقدار می رسونه، در این صورت همه مانع های مسیر زندگیمونو به راحتی برمیداریم...
با توکل به خدا اقدام کن ولی تو مشکلت(حتی مشکل های دیگه) درجا نزن...
منتظر خبرای خوبتم...
پروانگی تو آرزوی من است ای هم قبیله
پاسخ }
ما باید واسه خودمون زندگی کنیم نه دیگرون میخوام بگم هرچه بادا باد
منم دلم میخواد زندگی کنم.
بیزارم از مساله ای که تنها راه حلش گذر زمان است.....
پاسخ }
این روزها زنده‌ام ، برای خودم زندگی نمیکنم
شاید برای زندگی ، زندگی میکنمو شاید برای اطرافیانم
ولی واقعا این زندگی من نیست
زندگی من سبز بود ،قرمز بود ، آبی بود
اصلا رنگین کمان بود
ولی  زندگیم را از دستم گرفتند و تنها قابی سیاه و سفید برای زندگی دادند به دستم
آنهایی که از بیرون قاب تماشاچی هستند
غم هایم را شادی و شادیهایم را غم میبینند
انگار نه انگارکه سالهاست زندگی رنگی شده است
ولی من همانم که بودم
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcS7gwR5plGvxtM9QYyRO3S...xupqccsGCM]
پاسخ }
سپاس شده توسط: dona.sue ، deldadeh ، elaheh ، nik ، امید ، AmirAliA2 ، Mahsa-B ، فردین
این روزها زندگی میکنم چون مجبورم...
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، elaheh ، nik ، امید ، maryam ، AmirAliA2 ، فردین ، Matin11
زندگى مىکنم با غم و غصه ,تا کى باىد رو اجبار بدون دلخوشى زندگى کنم, کى مىشه زندگى روى خوشش بهم نشون بده
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، nik ، deldadeh ، امید ، maryam ، AmirAliA2 ، Mahsa-B ، فردین
راست میگی
ولی همون طور که توقع دارین اطرافیان شما رو درک کنن پس شمام اونارو درک کنین.سخته فرزندی که مادر تا دیروز اونو یه پسر میدونسته بشه دختر یا بالاعکس.اما برای این که این سختی کم بشه و بتونن درکتون کنن و پشتتون باشن دقیقه نود بهشون نگین بلکه کم کم و به مرور بااین موضوع مواجهشون کنین.اولش کنجکاو کردن تاخودشون برن تحقیق کنن.
پاسخ }
سپاس شده توسط: یاسین ، Mahroo ، hamoon ، Mahsa-B ، فردین
(08-03-2015، 05:42 PM)رویا.م نوشته: راست میگی
ولی همون طور که توقع دارین اطرافیان شما رو درک کنن پس شمام اونارو درک کنین.سخته فرزندی که مادر تا دیروز اونو یه پسر میدونسته بشه دختر یا بالاعکس.اما برای این که این سختی کم بشه و بتونن درکتون کنن و پشتتون باشن دقیقه نود بهشون نگین بلکه کم کم و به مرور بااین موضوع مواجهشون کنین.اولش کنجکاو کردن تاخودشون برن تحقیق کنن.

117 (2)دقیقن عسیسم
 دل ارام گیرد با یاد خدا
[عکس: IMG_20150711_WA0050.jpg]
[عکس: mmexport1378223012472_1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: یاسین ، Mahroo ، hamoon
آیا مادر من میتونه به خاطر من از این به بعد، جراحی کنه و مرد زندگی کنه?! اگه ایشون بپذیره، من هم همینطور بدون عمل ادامه میدم!
من عاشق مادرم هستم، دستش رو هم میبوسم، ولی این به این معنا نیست که از حقوق اولیه ی خودم بگذرم، فقط میتونم باهاشون همراهی کنم و بهشون زمان بدم تا با غم فرزند ترنس داشتن مدارا کنن. تقدیم به تمام مادر و پدرهای عزیز81
پاسخ }
Smile 
به نظرم اين مسئله نه به سن ربط  داره نه قدرت ريسک پذيري بايد اوضاع  آدم تا حدودي مساعد باشه من وقتي ميبينم از نظر منطقي درس نيس اين مسئله رو با خونوادم مطرح کنم چرا بايد اينکارو بکنم و مشکلي به مشکلاتم اضافه کنم فعلا مجبورم صبر کنم تا اوضام کمي روبراه بشه هر چي خدا بخواد همونه تا اينجا که کمکم کرده اميدوارم بعد از اينم ياورم باشه.

reouse 

[عکس: Nature___Other_Old_wooden_house_042417_.jpg]

پاسخ }
سپاس شده توسط: فردین ، hamoon ، Mahsa-B ، یاسین ، Mahroo
دقیقا همین!مشکل بیشتر والدین اینه که درک درستی ندارن که بچشون چقدر عذاب میکشه و فکر میکنن که توهمه و یه موضوع گذراس!خب اولش حق دارن شک کنن ولی وقتی که میبینن متخصص هم تایید میکنه جبهه گیریشون غیر منطقیهBig Grin
پاسخ }
سپاس شده توسط: فردین ، hamoon ، Mahsa-B ، یاسین ، شاهرخ