رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز هم خیانت BBC به ترانسکشوالها...
کاملا مضحک به نظر میرسه از قبل تعیین شده هستند کسایی که روی خط میارن

مــن را ببخــــش اگــــر
به تــو پیـــــله مــیکنم ،
قــــــدری . . .
قـــدری تحـــمل کن
پروانــــه میشوم . .
پاسخ }
سپاس شده توسط: diana ، Sina ، Mahtaa ، Sarah ، deldadeh ، Delaram ، ѕвезда ، باران ، hesam
واقعا حالم بهم خورد از شبکه بی بی سی و از این که یه قشر مظلوم رو بردن چسبوندن به هم.جنس.گراها ٬ من به عنوان یک ترنس یه ثانیه هم حاظر نیستم تا با یک هم.جنس.گرا رو به رو بشم چه برسه به این که ما رو جزو اونها بدونن ٬ الان که دارم این حرفا رو میزنم خیلی ناراحتم از این که به اسم ما به هم.جنس.گراها رنگ و لعاب میدن٬ محتا جان بچه باید یه جوری صدای خودمون رو به گوش کرشون برسونیم تا دیگه این کارها رو تکرار نکنند
      در پیش بی دردان چرا فریاد بی حاصل کنم           

گر شکوه ای دارم ز دل با یار صاحب دل کنم
پاسخ }
سعی کردیم در این مطلب صدای خودمون رو برسونیم و اعتراض خودمون رو بیان کنیم هر چقدر می تونید این مطلب رو به اشتراک بزارید تا ببینند
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
به شب گذشته بسنده نکردن امشب هم تو برنامه نوبت شما بی بی سی درمورد ترنس ها صحبت کردن
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، Mahtaa ، Delaram ، diana ، hesam ، Sina ، ѕвезда
برای دیدن برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی در مورد ترنس ها به اینجا برید من که نتونستم ببینم.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahtaa ، Sina ، Delaram ، Quiet ، diana ، hesam ، باران ، امید ، ѕвезда
سلام من برنامه رو ندیدم اما یک همجنسگرا یعنی کاملا از جنسش راضیه و با یکی همجنس خودش ارضا میشه این خیلی با ترنس فرق میکنه یک ترنس از جنسیتی که داره متنفره و برای همین میخواد تغییر جنسیت بده تا به هویت اصلیش برگرده

پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، hesam ، باران ، امید ، diana ، Mahtaa ، Sina ، ѕвезда
بچه ها به ادرسی ایمیل بی بی سی پیغام بفرستید و اعتراض خودتون رو بگین تا مجبور به واکنش بشند
Persian@bbc.co.uk
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
من نمیدونم این BBC چی از جون ما ترنس ها میخواد
مارو با همجنسگرا ها یکی در نظر گرفته
یک همجنسگرا اصلا نیاز به جراحی نداره و برعکس یک ترنسکشوال نیاز به جراحی داره
این BBC با این حرفای مسخرش داره ما ترنس هارو خراب میکنه و خدایی نکرده با این حرفاش ممکنه گرفتن مجوز برای ماها خیلی خیلی سخت تر از الان بشه و مارو با مشکل بیشتر مواجه کنه

بچه همگی اعتراضات خودتون رو به گوش همه برسونین و توی این مطلب و مطالب مشابه شرکت کنین و نزارین مردم و مسئولین فکرای بدی در باره ما بکنن

به خدا به اندازه کافی بدبختی داریم 6ae4d5

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
نقل قول:[b]zarrintaj[/b]

دو چیز خیلی خنده دار بود یکی اونجایی که اون پسر بندرعباسی میگف همه دورش کردن تا تغییر جنسیت بده و حتی تمام نامه ها و مجوز هم صادر شده اما اون فرار کرده. ینی نشسته توخونه مامان باباش رفتن پزشک قانونی.پشت باجه که رسیدن منشی گفته بفرمایین... اونام گفتن ببخشید یه مجوز تغییر جنسیت میخاستم... منشیم یه نامه برداشته زااااااااااااارت یه مهر پایینش زده گفته بفرما...انگار در ایران کوپن تغییرجنسیت میدن...[عکس: 9.gif]

شنیدم توی بندرعباس کپنی مجوز میدن و مجوز گرفتن زوریه و خیلی راحته 1402294310
خوش به حال بندری هااااااااااا :3cd6bd:

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
خدا لعنتشون کنه این جور آدماروAngry

کم مشکل داریم اینام از یه طرف بدترش میکنن

آخه کی گفته یه همجنسگرا با یه ترنس یکی......

همجنسگرا از اسمش معلوم که با جنس موافقش ارضا میشه و هیچوقتم نیاز به جراحی نداره

ولی ترنس اینطور نیس....

کم بدبختی داریم واسه راضی کردن بقیه و مجوز و ......اینام بدترش میکنن:cf3f82:
[img]http://[عکس: 92861965196256531483.jpg][/img]
پاسخ }
سپاس شده توسط: باران ، diana ، deldadeh ، Mahtaa ، Sina ، Delaram ، ѕвезда ، یاسین

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان