رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز هم خیانت BBC به ترانسکشوالها...
آبجی باران 48

ینی فک میکنن مردم بلا نسبت احمق تشریف دارنDodgy

من میخوام برم بندرعباس بعد راضی کردن خانواده 1402294310
[img]http://[عکس: 92861965196256531483.jpg][/img]
پاسخ }
سپاس شده توسط: diana ، Quiet ، Mahtaa ، Sina ، Delaram ، ѕвезда
من ایمیل زدم . 
پاسخ }
بخدا اینا هنوز فرق دوجنسه و ترنس رو نمیدونن
باباجان بخدا به هرچی میپرستید اینا فرق دارن

دوجنسه یعنی کسی که علايم هردوجنس درظاهرش معلومه
ترنس یعنی تضاد روح و جسم

همجنسگرا ها ماشالا که زیادن و راحتن و کسی که همجنسباز باشه همونجور باهمون جسم و جنسش رابطشو برقرار میکنه نه اینکه جنسیتشو عوض کنه
اگر جنسیتشو عوض کنه ک دیگه همجنسگرا نیست که اخه!

یکی اینا رو از برق بکشه بیرون لطفا !
مسيولین رسیدگی کنن
[عکس: photo_2016_05_17_21_41_40.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، باران ، Mahtaa ، Sina ، Delaram ، ѕвезда
منم ایمیل زدم 22و گفتم که ترنس با همجنسگرا خیلی فرق میکنه و لطفا این دوتا رو با هم قاطی نکنید و مقولشون کلی با هم فرق میکنه و توی کشور ما کسی به زور جراحی نمیکنه و برای گرفتن مجوز باید کلی مرحله رو طی کنه و شاید بتونه آخر سر مجوز رو بگیره

و گفتم که ترنس از بدن و جنسیتش بدش میاد و نیاز به جراحی داره و حالا فذقی نمیکنه ایران باشه و یا هر کشور دیگه
و همجنسگرا از جنسیت خودش راضیه و مشکلی با جسمش نداره و نیاز به جراحی نداره و فقط تمایلاتش به جنس موافقه و اینا

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahtaa ، KING ، khashayar ، Sina ، hesam ، Delaram ، ѕвезда ، شاهد
خوب تقصیری ندارن اونطور که من میدونم آمار همجنسگراها تو انگلیس کم نیست و ازدواجشونم اونجا به رسمیت شناخته شده حالا این مغزای متفکر خواستن همه رو به یه چشم نگاه کنن ، کاش کمی مطالعه میکردن ، کاش سطح سوادشون کمی فقط یه خورده بالا بود یا کمی آی کیوشون از جلبک میزد بالاتر ......قبلا هم مطالبشونو تو ماهواره و سایتای مختلف دیدم ....خیلی وقتا قاطی میکنن ....زیاد مهم نیست
به حال من چه فرق دارد که نور باشد یا نه اگر زندانم در قعر تاریکی است ....
روزی پر خواهم گشود و پرواز را تا بیکرانه ها تجربه خواهم کرد ...... 81
پاسخ }
ببخشید. ولی من با نظر هاتون کاملا مخالفم .........به نظره من باید تشکر هم بکنیم از این جور برنامه ها که باعث اطلاع رسانی هر چه بیشتر میشن ...ایران از این برنامه ها میذاره ؟؟؟؟؟؟ نه . 
اولا باید بگم که قصد این برنامه ها این بود که چرا دولت ایران ترنسکشوالیته رو بیماری میدونه و راه علاج این بیماری رو صرفا عمل جراحی تغییر جنسیت میدونه ...دوما قصد این برنامه این بود که چرا ایران به به طور اشکارا و نهانی روی همجنسگرا ها کار میکنه تا بتونن برای ادامه زندگی و حق وحقوق خودشون عمل جراحی انجام بدن ؟ 
من خودم به شخصه اشخاصی رو میشناسم که همجنسگرا هستند ولی برای به دست اوردن امتیاز اجتماعی مجبورند عمل کنند و خودشون رو ترنس معرفی کنند.
در ایران هم به این افراد مجوز داده میشه میدونین چرا ؟ 1: به خاطره این که این افراد همجنسگرا خودشونو ترنس معرفی میکنند ....2 : متخصص هم مجبوره از سیستم دولت اطاعت کنه و عمل جرای رو به عنوانه راه حل بهشون ارائه بده 

در ضمن این برنامه فقط و فقط هدفش این بود که اقا همجنسگرای با ترنسکشوالیتی فرق داره و نباید دولتی افراد رو چه مستقیم چه غیر مستقیم مجبور کنه تا به خاطره ادامه زندگی و حقوق اجتماعی دست به عمل بزنند .
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، KING ، Mahtaa ، khashayar ، deldadeh ، باران ، ماهرخ ، Sina ، hesam ، mina2015
محتای عزیز به نظره من ما باید ایمیل بزنیم و تشکر کنیم نه اینکه اعتراض کنیم . 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، KING ، Mahtaa ، deldadeh ، باران ، ماهرخ ، Sina ، hesam ، mina2015
باید خدمتتون برسونم خانم دیانا ی عزیز که از لحاظ اجتماعی دلیله اینکه خوده افراد ترنسکشوال از همجنسگرا ها بدشون میاد اینه که به خاطره اینکه دولت اومده گفته در جامعه lgbt فقط ترنس ها هستند که حق و حقوق دارند و میتونن با عمل جراحی از این حق و حقوق و امتیاز اجتماعی برخوردار بشند ....ترنس ها هم برای اینکه خودشون رو از قشر محکوم و ممنوع : همجنسگرا ها . دور بدونن ...خط تمایز میکشن و اظهار میکنن که حتی از همجنسگرا ها متنفرن .پس خواهشا به این قشر توهین نکنید ....
برید در اینترنت مطالعه کنید و ببنید که همجنسگرایی از لحاظ علمی کاملا تعریف شدس ...اصلا برام مهم نیس که حرفام سانسور بشه یا نشه .
برنامه bbc هم فقط میخواست بگه که ترنسکشوالیته با همجنسگرایی فرق داره .....و در ضمن میخواست بگه افراد ترنسجندر که شاید نمیخوان عمل کننید نباید مجبور شند که جراحی رو  دستیابی به حقوق و برای ادامه زندگی انتخاب کنند 
تاپیک هم به نظره من اشتباهه با تمامه احترامی که برای زرین تاژ قائلم .
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahtaa ، Sarah ، khashayar ، deldadeh ، باران ، KING ، ماهرخ ، Sina ، hesam
ااهوی عزیزم یک بار مستند رو با دفت نگاه کن.
من و ما هیچ مشکلی با پخش مستند در حمایت از گروهی خاص نداریم. مشکل ما این هست که بر روی تراجنسی ها پا گذاشته بشه تا به هدفی خاصی برسیم.
آهوی عزیزم شما چند بار دیدی یک روانپزشک یک فرد رو به روحانی ارجاع بده؟ چند بار دیدی یک فرد با گرایشی متفاوت رو به جراحی تشویق کنند؟ چند بار دیدی یک فرد با گرایش خاص جراحی کرده باشه؟ 
ما با وجود یا عدم وجود سایر گرو ها مشکلی نداریم. ما دغدغه خودمون رو داریم. اینکه در یک مستند به راحتی به یک آمار غیر علمی 45% استناد بشه یعنی حدود نیمی از کسانی که عمل میکنند همجنسگرا هستند. یعنی از هر ده نفری که توی این سایت عمل کردند حدود 5 نفرشون همجنسگرا بودن و زیر فشار عمل کردند. واقعا همچین چیزی رو میبینید؟
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
یک همجنسگرا چرا باید عمل کنه معنی همجنسگرا یعنی ازدواج دختر با دختر یا پسر با پسر چیزی که در خارج علنی هست و از جسمشون هم کاملا راضین فقط یکی نقش زن داره و دیگری مرد
اما ترنس خودش از جسمی که داره متنفره و میخواد با عمل جنسیتش عوض بشه چون اون چیزی که باید باشد نیست و بین جسم و روحش خیلی تفاوت هست و میخواد با عمل به چیزی که واقعا هست برسه  و کسی اون رو مجبور نمی کنه که عمل کنه 

پاسخ }
سپاس شده توسط: باران ، KING ، ماهرخ ، Sina ، ahoo ، hesam ، Delaram ، ѕвезда ، Sarah

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان