رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز هم خیانت BBC به ترانسکشوالها...
Fdde15
پاسخ }
در کل با نظر همه موافقم

آهوی عزیز
محتا و بقیه دختر و پسرا 22

همجنسگرا بودن فقط یک آشفتگیه و به هیچ عنوان یک فرد همجنسگرا منحرف نیست و این گونه افراد مغزی این چنینی دارن
همان طوری که ترنس بودن یک اختلاله و به هیچ عنوان انحراف نیست
فقط ترنس ها در جامعه ایران پذیرفته شدند و بقیه دگرپاشان مورد تایید در جامعه ما نیستن

ولی BBC فارسی نباید ترنس بودن رو با همجنسگرایی یکی در نظر بگیره

یک موضوع خیلی مهم اینکه توی جامعه ما چون ترنس ها از نظر قانونی مورد تایید هستند , بنابراین همجنسگرا ها نیز خودشون رو ترنس معرفی میکنن و در بعضی موارد متاسفانه برای مجوز و جراحی اقدام میکنن و خودشون رو ترنس نشون میدن تا بتونن از حقوق یک فرد معمولی در جامعه برخوردار باشن که این باعث تاسف هستش و نباید در حق انسان ها بی عدالتی و ظلمی روا بشه

همه دگرپاشان فقط دچار اختلال هستند و حق زندگی و بهره مندی از حقوق شهروندی رو باید داشته باشن Rolleyes

کاش تلوزیون ایران هم مثل BBC در مورد ترنس و مشکلات اون ها بحث میکرد و اطلاع مردم از مشکلات ما بیشتر میشد

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: ماهرخ ، Delsaa ، nik ، Mahtaa ، Farhad ، hesam ، Mehdi ، Delaram ، Sarah
این جوابیه یکی از فعالانی هست که در این به اصطلاح مستند حضور داشتند و ابراز ناراحتی و پشیمانی کردند.
البته متن کامل و نامشون در فیسبوک ما هست و میتونید اونجا بخونید اینجا به دلیل معذورات بخشی از متن رو آوردیم

متاسفانه آنچه حاصل این کار است کاملا بی ربط به رویکرد ما در نتیجه تحقیقمان است. در این فیلم همجنسگرایان و ترنس ها در مقابل هم قرار داده می شوند. شرایط انتخاب و فشار اجتماعی بسیار سطحی بیان میشود. درک از اجبار و انتخاب به درکی مکانیکی از این موضوعات تقلیل می یابد و موضوعاتی که تنها یک تحقیق علمی و کیفی می تواند بیانگر مشکلات و معضلات و ریشه های آنها باشد، با ارائه آمار غیر علمی موضوع به ارائه اعدادی غیر واقعی تقلیل می یابد.
بسیاری از روایت ها و شهادت های ما در این فیلم حذف شده و صحبت های من نیز ناقص و بدون ذکر منبع که تحقیق ماست عنوان شده است. به همین دلیل من از حضور در این فیلم خوشحال نیستم و امیدوارم اعتماد و اعتبارم در جامعه ترنسجندر و همجنسگرا را خدشه دار نکرده باشم. از مصاحبه 4 ساعته من، در ثانیه 45 تا 58 ثانیه اول فیلم و همچنین از دقیقه 27:14 تا 30:20 نقل قولهایی شده از همه این لحظات حضور در این فیلم متاسفیم و امیدواریم قضاوت در مورد این فیلم به ما برگرداده نشود
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
باز جای شکر داره که که یکی از کسایی که توی این فیلم حضور داشته اومده و به اشتباه بودن و بی ربط بودن اون اشاره کرده

بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: امید ، ahoo ، Delsaa ، پانی ، Mahtaa ، Farhad ، Sina ، hesam ، Delaram ، Sarah ، شاهد
محتای عزیز من نگفتم مستند مستند عالیه ! همچنین به عنوان مستندی که برای ترنسکشوال ها ساخته شده باشه ازش دفاع نکردم ولی قضیه اینه که این مستند اصلا راجع به ترنس ها نبود Smile فقط موضوع محوری این مستند این بود که همه افرادی که عمل میکنند ترنس خالص نیستند وممکنه ترنسجندر باشن  و همه ی افرادی که عمل میکنند از جراحیشون راضی نیستند و یا بعضی افراد همجنسگرا میخوان جراحی کنند . 
محتا جان فقط ترنس های کلاسیک خالص در ایران جراحی میکنند ؟ فک نکنم .
در ایران که ابراز پشیمانی از عمل داریم و خودکشی بعد عمل نیز داریم 
حتما افراد ترنسجندر و گاهی همجنسگرا برای دستیابی به حقوقشون میرن عمل میکنند تا به یک جنس مرد و زن تبدیل شن ....چرا ؟؟؟؟؟ چون ایران جنس میانه رو قبول نداره و معنای جنسیت رو بتونه کرده به مرد و زن  . Big Grin 
من فقط دارم میگم کاری که این مستند نکرده اینه که بگه همجنسگرای با ترنسکشوالی یکیه ....بعضی بچه ها گفتند در کامنت هاشون که چرا ترنسو با همجنسگرایی اشتباه گرفته . 
باران خوشگلم همجنسگرایی اختلال نیست. ترنسکشوالی هم جدیدا اختلال نیست و اشفتگیه ....محتا جان قبلا این رو به من گفته بودند که ترنسکشوالی در عصر جدید یه نوع اشفتگی جنسیتی محسوب میشه .
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، باران ، deldadeh ، پانی ، Mahtaa ، Farhad ، hesam ، Delaram ، Sarah
ببخشید من حرفم رو تصحیح میکنم
پس همه تراجنسی ها دچار آشفتگی جنسی هستن و ساختار مغزی متفاوت با افراد عادی جامعه دارن

بعضی وقتا با خودم میگم شاید ماها عادی هستیم و اکثریت افراد جامعه غیر عادی :bbcbd7:

بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Mahtaa ، Farhad ، hesam ، Delaram ، Sarah
واقعا همجنسگراها در ایران محدود شدن؟؟؟ محدود نشن میخوان چیکار کنن؟؟
اون همجنسگرایی که برای اینکه عمل کنه دروغ گفته خب حماقت خودش بوده!دیگران یا حکومت ایران مسئول حماقت و ناآگاهی اونن؟!!!
برعکس میگن!! شاید مارو تشویق کنن به همجنسگرایی برای اینکه عمل نکنیم اما به هیچ عنوان برای عمل کردن تشویق نمیکنن.
کسی که بعد از عمل پشیمون میشه آیا میشه اسمش رو ترنس گذاشت؟
خیلی مضحکه واقعا... وقتمون و هدر دادن... ما رو به تمسخر گرفتن با حرف های خنده دار و مسخرشون
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahtaa ، باران ، hesam ، Sarah ، diana ، ѕвезда ، تينا
نبود فاکتور مهمی مثله رضایت اگاهانه در عمل هایی که ما ترنس ها انجام میدیم خودش دلیل و مدرکی برای نقض حرفاتونه اقا فرهاد . 
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Quiet ، Mahtaa ، Farhad ، باران ، hesam ، Sarah ، diana ، deldadeh
یه پسر میره عمل میکنه و جنسیت خودش رو از مذکر به مونث تغییر میده، بعد از یه مدت پشیمون میشه از اینکه عمل کرده و میگه من یک مرد هستم و نباید عمل میکردم.این موضوع مربوط به رضایت از عمل نمیشه.
ما هممون قبل از عمل تا حدود زیادی در جریان هستیم که چه نتیجه ای قراره بگیریم و به چی قراره برسیم.
این یعنی حماقت و عدم آگاهی  خود اون شخص
پاسخ }
سپاس شده توسط: باران ، KING ، hesam ، Delaram ، Sarah ، Mahtaa ، تينا
سلام
بله بعضی از ترنس ها بعد از عمل پشیمون میشن و ترنس هم هستن 112 (2)
علت پشیمونی اون ها اینا هستش
1- پشیمونی از نوع جراحی { کیفیت پایین جراحی و یا نقص به خواهر جراحی بد}
2- بعضی از ترنس ها هم به خاطر پنهان کاری و یا ترس و نگفتن این مشکل به خانواده و گذشت زمان پشیمونن
3- یه سری دلایل هم هست که بچه های ترنس پنهان کاری میکنن و شخصیه

در کل پشیمونی ترنس ها بعد از جراحی به خاطر تغییر جنسیت نیست چون به این جراحی نیاز داشتن و علت ناراحتی اونها به جامعه و مسله مالی و برخورد بد ازرافیان و یا جراحی ناموفق برمیگرده
کم پیش اومده کسی بگه که از نوع جراحی که توی ایران انجام داده کاملا راضیه

بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، Syiavash23 ، ahoo ، Sarah ، ѕвезда ، Mahtaa

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان