نظرسنجی: خانوادتون با مسألة ترنس بودنتون چطور برخورد كردند؟
از اول راضي بودند.
يا يك كم تلاش راضي شدند.
خيلي سخت راضي شدند.
راضي نشدند اما تسليم شدند.
راضي نشدند و مخالفت مي‌كنند.
اصلا بهشون نگفتم
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با خانواده چه كنيم؟
من حرف شادی رو قبول دارم . خانواده با هویت اصلی خودشون زندگی کردن و هیچ مشکلی هویتی ندارن و نمیتونن مارو درک کنن Cc4ca6
تا کی باید خودمو فدای خانواده کنم
اینم بگم در حال حاضر هیچ راهی جز تسلیم شدن در برابر خودخواهی و  مخالفت خانواده ندارم 

تینا تا دلت بخواد من صبر کردم و نتیجه این همه صبر غصه بیشتر شده و به غیر از صبر هم راهی ندارم و  یه جوری اصن زندگی نمیکنم 

ببین حوریه جون خانواده من کاری ندارن که مشکل شرعی داره یا نه
اصن کاری به حلال و حروم و گناه بودن یا ناقص شدن من ندارن
فقط به فکر خودشون و ابرو خودشون 1358858691

بابام میگه که به من ربطی نداره و مامانم که حرف نمیزنه
وقتی هم که دکتر میبرمشون پیش دکتر همشون خوبن و به دکتر فقط چشم چشم میگن و وقتی میان بیرون همه چیزو فراموش میکنن و میگن که اخرین بارت باشه مارو میاری اینجا و دیگه باهات هیچ جا نمیایم

اینم بگم ولی من تسلیم نمیشم و نمیزارم روحیم از اینی که هست بدتر بشه
کم نمیارم چون میدونم یه راهی هست
دنبال راه حل میگردم
ممکنه راه حل کار من با راه حل کار شما فرق کنه ----------- چون شرایط در جزئیات قضیه یکی نیست .....

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
خوبه خدا رو شکر کن که لابی یا توطئه های مختلف در حقت انجام میدن. ولی به فکر اونم باش که پدرت دنبال چنین راه هایی نره یا مامانت با مادرم در ارتباط نباشه مادرم ممکنه به خانواده های سایر ترنس ها هم از این آموزش ها بده
پاسخ }
سپاس شده توسط: فردین ، AmirAliA2 ، حوریه بانو ، maryam
حرف حوريه جان قشنگ بود. اينم يه راه خوبه واسه خودش
باران جان.  صبر تنها كافي نيست. اگه از اين راه موفق نشدي راه‌هاي ديگه رو امتحان كن. حتما هميشه يه راهي هست. اما اگه اونا رو برنجوني معلوم نيست خدا هم كمكت كنه. بالاخره اصل وجود تو از اوناست. بهتره يه ذره باهاشون مهربون‌تر باشي و دركشون كني. هرچند اونا نتونن دركت كنن
-----------------------------------------
چون آهوي گمگشته به هرگوشه دوانم
تا دام در اغوش نگيرم نگرانم
پاسخ }
سپاس شده توسط: حوریه بانو ، maryam ، AmirAliA2 ، Elinaa
من تجربیات خودم گفتم که بعد4سال جواب داد...
امیدوارم مشکل همه حل شه:1ed8e5:
 دل ارام گیرد با یاد خدا
[عکس: IMG_20150711_WA0050.jpg]
[عکس: mmexport1378223012472_1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: تينا ، maaan ، maryam ، AmirAliA2
یوقتایی برای داشتن یک چیز باید چیزدیگه ایو از دست بدی خانواده هیچ وقت بد بچشونو نمیخوان واز نظر خودشون دارن به صلاح من تصمیم میگیرن اما به فکر این نیستن که  ارامش من در گرو هویت فردیمه خواهرم میگه باید سعی کنی جنسیت فعلی تو بپذیری  امکان نداره ما رضایت بدیم باید دلتو بکنی بندازی دور ایا میشه؟من اجنسیت فعلیم بیزارم چطور به خودم بقبولونم که با این وضعیت کنار بیام اوناذخودشون باهویت واقعیشون زندگی کردن بخاطر همین نمیتونن منو درک کنن در کنارخانواده بودن خیلی لذت بخشه خیالت راحت باشه که سایه اشون بالا سرت هست اما وقتی که قبولت ندارن واسه حرفات طره هم خرد نمیکنن چاره چیه مگه تاکی میتونی تحمل کنی اونوقت میگن فلانی اشتباه کرد بدبخت خودشو کشت مگه شما جای اون بدبخت بودید که بدونید چی کشیده که به مرگش راضی شده واقعا نمیدونم دیگه باید چطور برخورد کرد زمانیکه میام چارتا دلیل علمی بیارم میگن خفه شو اصلا حرفشو نزن گل میگرن جلو دهنم من چکار کنم بخدا میدونم اونا دلشون واسه من میسوزه اما این دل سوختن به درد من نمیخوره فقط باید درکم کنن که نمیکنن
بیزارم از مساله ای که تنها راه حلش گذر زمان است.....
پاسخ }
سپاس شده توسط: حوریه بانو ، maryam ، AmirAliA2 ، amirali100
(08-22-2015، 09:50 PM)حوریه بانو نوشته: به نظرم اول برید بگید همه چی رو خیلی بهتره اینطوری حداقل یه قدم جلویید
بعد نقطه ضعفشونو پیدا کنید1402294310
بهشون محبت کنید
خودتون رو به مظلومی بزنید
بچه خوبشون شید تا براتون همه کار کنن
دلشون رو بسوزونید...
بهشون اطمینان بدید درباره عمل و.....
از لحاظ شرعی و پزشکی کاملا اگاهشون کنید
تا نگرانیاشون برطرف شه...
باهاشون درباره ابرو حرف بزنید بهشون بگین دوست دارین سربلندشون کنید
قصد ندارین ابروشونو ببرین دست خودتون نیست
باهاش حرف بزنی د که همفکری شه چطور دهن مردم رو گل گرفت40
توکل کنید اول همه
تلاش و محبت کنید
و صبررررررررررررررررر کنید
81^-^

کاش میشد قانعشون کرد که دهن مردم و گل بگیرن. اما خودخواه تر از این حرفان بعضی پدر مادرها.از یه طرف بدون خانواده نمیتونم جلو برم از طرفی ام خانوادم شمشیرو از رو بستن واسم. نمیدونم .گاهی وقتا به پوچی مطلق میرسم
من یه لالم که زیاده حرفام...E2c8a8
پاسخ }
سپاس شده توسط: تينا ، AmirAliA2 ، binamegharib
عزيزم. دركشون كن. سخته واقعا.  فكر كنم اصرار كردن همراه با احترام ميتونه جواب بده. شايد
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahroo ، AmirAliA2 ، binamegharib
خانواده من خداروشکر اصلا نیاز نبود که قانعشون بکنم راحت قبول کردن ولی باور کنید سخته خودتون رو بذارید جاشون.ان شالله که خانواده همه بچه ها قبول کنن04
پاسخ }
واقعا خوش شانسي .ايشالله موفق باشي ملودي جان81
پاسخ }
سپاس شده توسط: AmirAliA2 ، ♣♦♠Hidden MAN♠♦♣ ، نگار
(08-18-2015، 07:12 PM)تينا نوشته: سلام بچه‌ها.
تقريبا هممون با مشكل ارتباطي با خانواده دست و پنجه نرم مي‌كنيم. به نظرتون:
- خانواده مهم‌تره يا هويتمون؟ ميشه  يكيشون رو فداي رسيدن به اون يكي كرد؟
- با خانواده اي كه دركمون نميكنه چطوربايد برخورد كنيم؟ دعوا گنيم؟ قهر؟...؟
- چطور خانواده رو راضي كنيم؟

مرسي بچه ها. با جواباتون ميتونين منو و خيلياي ديگه رو راهنمايي كنين.

سلام به همگی راسش به نظرم اگه خونواده مخالفت کنه باید سوختو ساخت چون دراضاش خیلی چیزارو آدم ازدس میده ،مثلا اگه بهت بگن باید قید خونوادهو وطنتو بزنی آیا حاضرید مسلما نه پروانه شدن بهای سنگینی داره ،این تجربه شخصیمه بازم حاضر بودم عذاب بکشم بسوزم ولی درکنار خونوادم باشم خیلی دردناکه چونکه شاید همه بچه ها بگن نمیشه ولی دراضای بدست آوردن رضایت جسمی خیلی چیزای باارزش دیگه رو ازدس میدی درصورت رفتنت ازایران ،تنها چیزی گه میتونی بیخیالش کنه اینه گه عشقتو پیدو کنی وگرنه ممکنه آدم کارش به خودکشیم برسه ،هنوزم برام درداوره دیگه نمیتونی ببینیشون ،پروانه شدن بهای سنگینی داره ،شمعو بهتر دوس داشتم تا پروانه هرچند گه عشقم پرواز بود الان فکرمیکنم تورویام ،خوابم،چونکه ازهمه کسم جداشدم ،نمیتونم تحمل کنم خیلی سخته ،بچه ها کمکم کنید دارم دیوونه میشم ،شبا تواتاقم خیلی سکوت مرگباریه ،ازهمتون خواهش میکنم اگه خونوادتون مخالفن ،قبول کنین تو همون جسمتون بمونین ،منو بکنین تجربتون ،اگه خدای نکرده طرد شدین یعنی زندگی دیگه تمومه ،ازتون میخام کمکم کنین ،بریدم،نمیتونم ،ای کاش ایران میموندم ،اینجو دارم میمیرم ،ازسکوت متنفرم ،خدایا کمکم کن رسیدم به ته خط گیج شدم ،یادت بخیر ایران ،زادگاهم ،خونوادم ،نه نمیتونم ،ای کاش میمردم ،خیلی سخته شب همگی بخیر
پاسخ }
سپاس شده توسط: