رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بعد از عمل تغییر جنسیت
سلام دوستان گلم ?
از دوستانی که عمل تغییر جنسیت انجام دادن تقاضا دارم که تجربیاتشونو در اختیار ما بزارند ممنونم ? چون من ترنس ام تو اف ام می‌خوام احتمال ها رو بدونم که چه اتفاقایی میفته ، راضی بودن از ظاهر عمل هست و ...
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-10-2018، 05:19 PM)dhd1380 نوشته: سلام دوستان گلم ?
از دوستانی که عمل تغییر جنسیت انجام دادن تقاضا دارم که تجربیاتشونو در اختیار ما بزارند ممنونم ? چون من ترنس ام تو اف ام می‌خوام احتمال ها رو بدونم که چه اتفاقایی میفته ، راضی بودن از ظاهر عمل هست و ...

سلام دوست عزیز . به دلیلی که من نمیدونم چیه دوستان بعد از عمل نمیاند و در مورد تجربیاتشون اینجا بنویسند . خیلی ها از جمله خود من دنبال دوستان عمل کرده در سایت میگشتم و گسی را پیدا نکردم . من خودم در ماه دسامبر عمل اس آر اس رو انچام میدم . تا جدی اطلاعات در این زمینه دارم . کلاً تو سایت های حارجی ترنس ها تجربیاتشون را با همدیگر به اشتراک میزارند . تو این عمل بیضه ها را برمیدارند و از پوست آلت برای ساختن آلت زنانه جدید استفاده میکنند . نتیجه عمل خیلی بستگی به مهارت و تکنیک های جراحی داره که عمل را انچام میده . ولی در کل هم قبل از عمل و هم بعد از عمل مشکلاتی داره که باید کسی که میخواد اینکار را بکنه ازش مطلع باشه . قبل از عمل تو هر کشوری قوانینی هست و اینطور نیست که هر کسی بره و بگه میخوام عمل تغییر جنسیت کنند براش انچام بدند . باید پیش روانپزشک بره و اون هم تایید کنه که ترنس هست . بعد جراخ قبول میکنه که عمل کنه . تو ایران باید مجوز دادگاه و پزشک قانونی بگیرن که من به دلیلی که ایران نیستیم نمیدونم چطوره . بعد از عمل هم شدیداً نیاز به مراقبت داره . باید تا آخر عمر دایلت کنید . چند ماه عمل تعداد و دفعاتش هم بالاست و اگر اینکار درست انچام نشه مسدود میشه . بعد هم به دلیل نبود هورمون مردانه باید تا آخر عمر هورمون زنانه مصرف کنید . یک ترنس بعد از عمل چاره ای جز مصرف هورمون نداره و اگر به هر دلیلی هورمون هاش قطع بشه با عوارض حسمی جدی به دلیل نبود هورمون ها جنسی مواجه میشه . مهم اینکه بدونید که اولاً هر ترنسی نیاز نداره که عمل کنه . قثط اگر کسی لازم دونست اینکار را میکنه (باز تو ایران جریانش فرق میکنه چون جنسیت جدید را بدون عمل به رسمیت نمیشناسند) خیلی از ترنس ها به تغییراتی که هورمون ها تو بدنشون ایچاد میکنه راضی میشند و اصلاً عمل نمیکنند . دوماً این عمل ریسک و عوراض زیادی داره که خیلی مهمه که کسی که عمل میکنه قبل از عمل تا مدت قابل توجهی هورمون مصرف کرده باشه و زندگی به عنوان جنس تبدیل یافته را هم تجربه کرده باشه و ضمناً عوراض عمل را هم بدونه و با دید باز تصمیم بگیره .  سوماً اگر تصمیم به عمل گرفتید بدونید که این یک راه بدون بازگشت هست . بعد از عمل اس آر اس هرگز پسر نخواهید شد . پس زمانی اینکار را بکنید که فکراتون را کامل کرده باشید و هیچ اختمالی برای برگشت نداشته باشید .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: dhd1380
امیلی عزیز ؛سلام.
تقریبا هشتاد نود درصد ترنسایی که عمل میکنن ارزشونه که یادشون بره ترنس بودن.دیگه معمولا هی همه جانمیگن ترنسم ترنسم.مگر اینکه مجبور باشن.خود تو هم شاید یمدت بعد چنچ همیچین حسی پیدا کنی.البته گفتم؛همه نیستن.بیشترشون.
خوده من بخاطر این تحقیر هایی که کلمه ی ترنس میشه دیگه حالم از ترنس بودن بهم میخوره.درسته پیش خودم هیچوقت فراموشم نمیشه.دوستان هم احتمالا میخوان از موضوهایی که مربوط به ترنسه کمی فاصله بگیرن تا که شاید کمی ذهنشون اروم بشه؛بعد از سالها سختی و جنگیدن.
شایدم دلیلش پیام رسان ها باشه که چندسالی میشه جای خودشو باز کرده.و گروه هایی که عضو هستن و‌صحبت میکنن.

و در این سایت خیییییلی تایپیک ها درمورد تجربیات و عمل و اینچیزا هست که دوستان زحمت کشیدن کذاشتن.فقط باید حوصله داشت و بین دسته بندی ها جست و جو کنی بخونی.

بنده هم به عنوان ابجیتون.که حدود دوماهی میشه عمل کردم درخدمتم سوالی چیزی باشه.و خیلیا در پیام خصوصی سوال میکنن زاهنمایی میکنم.
امضای خُداپای تک تک آرزوهاتون
پاسخ }
سپاس شده توسط: جسیکا ، dhd1380 ، Q.u.e.e.n ، امیلی
(06-10-2018، 06:51 PM)آتنا تی اس نوشته: امیلی عزیز ؛سلام.
تقریبا هشتاد نود درصد ترنسایی که عمل میکنن ارزشونه که یادشون بره ترنس بودن.دیگه معمولا هی همه جانمیگن ترنسم ترنسم.مگر اینکه مجبور باشن.خود تو هم شاید یمدت بعد چنچ همیچین حسی پیدا کنی.البته گفتم؛همه نیستن.بیشترشون.
خوده من بخاطر این تحقیر هایی که کلمه ی ترنس میشه دیگه حالم از ترنس بودن بهم میخوره.درسته پیش خودم هیچوقت فراموشم نمیشه.دوستان هم احتمالا میخوان از موضوهایی که مربوط به ترنسه کمی فاصله بگیرن تا که شاید کمی ذهنشون اروم بشه؛بعد از سالها سختی و جنگیدن.
شایدم دلیلش پیام رسان ها باشه که چندسالی میشه جای خودشو باز کرده.و گروه هایی که عضو هستن و‌صحبت میکنن.

و در این سایت خیییییلی تایپیک ها درمورد تجربیات و عمل و اینچیزا هست که دوستان زحمت کشیدن کذاشتن.فقط باید حوصله داشت و بین دسته بندی ها جست و جو کنی بخونی.

بنده هم به عنوان ابجیتون.که حدود دوماهی میشه عمل کردم درخدمتم سوالی چیزی باشه.و خیلیا در پیام خصوصی سوال میکنن زاهنمایی میکنم.
سلام آبجی آتنا . خیلی ممنونم که اومدید اینجا و جواب دادید . اینکارتون یک دنیا ارزش داره . من شخصاً قول میدم که بعد از عملم هم بیام و در حد توانم به اعضا کمک کنم . دلیلش این نیست که میخوام در گذشته خودم بمونم . به خاطر اینکه  من ترنس ها را از صمیم قلب دوست دارم . ما اعضای یک فامیل هستیم  و من اینکار را با عشق انجام خواهم داد . خیلی بهتون تبریک میگم بابت عمل . میتونم تصور کنم که الان چقدر خوشحال هستید . اونهایی که اسم ترنس را تحقیر میکنند در واقع خودشون و شعورشون را دارند تحقیر میکنند . من به آزارتر و مظلوم تر از ترنس ها کسی را ندیدم (حودم هم یکیش) . میشه در مورد عملتون بیشتر بگید . پیش کدوم دکتر عمل کردید . چه مشکلاتی بعد از عمل داشتید و کلاً الان که دو ماه از عملتون میگذره چه تجربیاتی بدست آوردید که بتونید به ما هم اراِیه بدید؟
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
پاسخ }
سپاس شده توسط:
ممنون عزیزم.انشالا که عمل خیلی خوبی رو در پیش داشته باشی.

من پیش دکتر دکتر توکلی عمل کردم به روش پوستی.هیچ دردی هم درناحیه‌ی عمل نداشتم؛خارش بخیه هم نداشتم.اما خب مشکلات دیگه ای بود مثل ضعف و سرگیجه و نشست و برخواست.و پنج روز بستری بودنو تکون نخوردن؛که خسته کننده بود.
از ظاهر عملم راضی هستم و خیلی طبیعی به نظر میرسه خداروشکر.و مشکلم عمق کمم هست که اون هم بخاطر کوچیک بودن الت قبلیه.و تنگ بودن.که نمیدونم شاید بمرور زمان بهتر بشه.
در کل اونقد که فکرشو میکردم سخت نبود؛طوری که اصلا باورم نمیشه که عمل کرده باشم‌.قبلش استرس داشتم که خدایا ایا بعد جراحی راضی ام یا نه.و خیلی حال بدی داشتم.اما این جراحی بدن منو با روحم یکی کرد.و استرس پشیمون شدن و...همه بیخود بود
81
چیز دیگه ای خواستید باید بپرسید تا بگم
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی ، dhd1380
(06-11-2018، 05:34 PM)آتنا تی اس نوشته: ممنون عزیزم.انشالا که عمل خیلی خوبی رو در پیش داشته باشی.

من پیش دکتر دکتر توکلی عمل کردم به روش پوستی.هیچ دردی هم درناحیه‌ی عمل نداشتم؛خارش بخیه هم نداشتم.اما خب مشکلات دیگه ای بود مثل ضعف و سرگیجه و نشست و برخواست.و پنج روز بستری بودنو تکون نخوردن؛که خسته کننده بود.
از ظاهر عملم راضی هستم و خیلی طبیعی به نظر میرسه خداروشکر.و مشکلم عمق کمم هست که اون هم بخاطر کوچیک بودن الت قبلیه.و تنگ بودن.که نمیدونم شاید بمرور زمان بهتر بشه.
در کل اونقد که فکرشو میکردم سخت نبود؛طوری که اصلا باورم نمیشه که عمل کرده باشم‌.قبلش استرس داشتم که خدایا ایا بعد جراحی راضی ام یا نه.و خیلی حال بدی داشتم.اما این جراحی بدن منو با روحم یکی کرد.و استرس پشیمون شدن و...همه بیخود بود
81
چیز دیگه ای خواستید باید بپرسید تا بگم

ممنونم . پنج روز اول را یعنی اصلاً نباید تکون بخوریم؟ حتی در حد نشستن یا پهلو به پهلو شدن؟(این برای من خیلی میتونه سخت باشه که پنج روز اصلاً تکون نخورم. دیوونم میکنه) . چند بار در روز باید دایلت کنید ؟ دایلت کردن سخت و زمانگیره ؟ اگر بین روز دایلت نیازه آیا میشه تو محل کار اینکار را تو یه جایی مثل دستشویی انجام داد ؟  تفییر هورمون ها بعد از برداشتن بیضه ها مشکلی براتون ایجاد نکرده؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: dhd1380
امیلی جان این پنج روز بستری شدن و پنج روز تکون نخوردن برای عملی هست که پیش توکلی انجام بشه و توی اون بیمارستان.پزشک های دیگه و بیمارستان های دیگه فرق داره.و احتمال داره شما دو روز بعد مرخص شی.
تکون میشه خورد پهلو به پهلو هم میشه شد اما خونریزی بیشتر میشه.منکه تکون نخوردم و اصلا خونریزی نداشتم و هر سری پرستار میومد میگفت تمیزه تامپونت.

اوایل روزی سه بار دیلاته.بعد روزی دوبار و بعد یکبار.و بعد از شش ماه که شد میرسه به هفته ای دوبار.که دکتر میگه.
اره خیلی زمانگیر و خسته کننده هست.تا یک ماه توی اب و بتادین نشستن هم هست.و مراقبت های دیگه.مثلا بعداز دسشویی و شست و شو با سشوار خشک کنی.اوایل مراقبت میخواد تا عفونت نکنه.تا ماه اول اصلا وقت نداشتم.دایم درحال انجام اینکارا بودم.سری به سری لباس زیر شستن و دیلاته کردن و دوش واژن و خشک کردنش و...

توی دسشویی نمیدونم والا.احتمالا که خیلی باید خسته کننده باشه بخوای یک ربع دیلاته رو توی دسشویی یزاری داخل.دراز بکشی بهتره و خسته نمیشی.خودم که به شخصه در همچین جایی نمیتونم؛مشکله.مخصوصا اوایل که ترشح و خونریزی همراهشه و کثیف کاری میشه تا حدودی.باز هم میگم بستگی به خودت داره؛شاید بتونی.

البته شما که خارج داری عمل میکنی.ممکنه بعضی چیزایی که گفتم رو برای شما نگه دکتر.اما تا حدودی شبیه به همه.نگران نباشید.
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی
(06-12-2018، 12:11 AM)آتنا تی اس نوشته: امیلی جان این پنج روز بستری شدن و پنج روز تکون نخوردن برای عملی هست که پیش توکلی انجام بشه و توی اون بیمارستان.پزشک های دیگه و بیمارستان های دیگه فرق داره.و احتمال داره شما دو روز بعد مرخص شی.
تکون میشه خورد پهلو به پهلو هم میشه شد اما خونریزی بیشتر میشه.منکه تکون نخوردم و اصلا خونریزی نداشتم و هر سری پرستار میومد میگفت تمیزه تامپونت.

اوایل روزی سه بار دیلاته.بعد روزی دوبار و بعد یکبار.و بعد از شش ماه که شد میرسه به هفته ای دوبار.که دکتر میگه.
اره خیلی زمانگیر و خسته کننده هست.تا یک ماه توی اب و بتادین نشستن هم هست.و مراقبت های دیگه.مثلا بعداز دسشویی و شست و شو با سشوار خشک کنی.اوایل مراقبت میخواد تا عفونت نکنه.تا ماه اول اصلا وقت نداشتم.دایم درحال انجام اینکارا بودم.سری به سری لباس زیر شستن و دیلاته کردن و دوش واژن و خشک کردنش و...

توی دسشویی نمیدونم والا.احتمالا که خیلی باید خسته کننده باشه بخوای یک ربع دیلاته رو توی دسشویی یزاری داخل.دراز بکشی بهتره و خسته نمیشی.خودم که به شخصه در همچین جایی نمیتونم؛مشکله.مخصوصا اوایل که ترشح و خونریزی همراهشه و کثیف کاری میشه تا حدودی.باز هم میگم بستگی به خودت داره؛شاید بتونی.

البته شما که خارج داری عمل میکنی.ممکنه بعضی چیزایی که گفتم رو برای شما نگه دکتر.اما تا حدودی شبیه به همه.نگران نباشید.

ممنونم آینا جان . خیلی خوشحالم که از نتیجه عملتون راضی هستید . من دیروز یه مطلبی را میخوندم در مورد تکنیک های محتلف جراحی . فکر کنم تکنیکی که دکتر توکلی در ایران عمل میکنه تکنیک وارونه کردن پوست هست که دکترها تو آمریکا و اروپا و بقیه کشورهای غربی به این روش عمل میکنند . تکنیک دکترهای تایلند را تا حالا من فکر میکردم که همون پوستی هست ولی مثل اینکه اینطور نیست . یه تنکیک خاص برای خودشون دارند که نه پوستیه نه روده ای . ظاهراً از مزایای این تکنیک ظاهر طبیعی تر هست و از معایبش اینکه دوره ریکاوری چند برابر تکنیک پوستی  هست . خصوصاً من دیدم که مریض های ساپورن تو دایلت کردن خیلی مشکل دارند . من سه چهار هفته بعد از عمل رو که اصلاً سر کار نمیرم . ولی امیدوارم بتونم حموم یا جای مناسبی تو محل کارم برای اینکه ظهرها بتونم دایلت کنم پیدا کنم . تو پرواز برگشت هم فکر کنم نیاز بشه برای دایلت کردن تو فرودگاه مالزی هتل بگیرم . تو توضیحاتی که دکتر ساپورن تو ایمیلش داده بود  نوشته بود که بعد از عمل نیاز به بلاکر دیگه نیست و باید قطع بشه . البته تا دو هفته بعد از عمل و یک هفته قبلش گفته استروژن هم مصرف نکنید و کلاً هورمون ها را قطع کنید تا ریسک آمبولی پایین بیاد . برای شما هم اینطوری بود؟ بعد از عمل به خاطر کمبود هورمون های جنسی دچار مشکل نشدید؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-12-2018، 12:11 AM)آتنا تی اس نوشته: امیلی جان این پنج روز بستری شدن و پنج روز تکون نخوردن برای عملی هست که پیش توکلی انجام بشه و توی اون بیمارستان.پزشک های دیگه و بیمارستان های دیگه فرق داره.و احتمال داره شما دو روز بعد مرخص شی.

(06-12-2018، 02:26 PM)امیلی نوشته:

ممنونم آینا جان . خیلی خوشحالم که از نتیجه عملتون راضی هستید . من دیروز یه مطلبی را میخوندم در مورد تکنیک های محتلف جراحی . فکر کنم تکنیکی که دکتر توکلی در ایران عمل میکنه تکنیک وارونه کردن پوست هست که دکترها تو آمریکا و اروپا و بقیه کشورهای غربی به این روش عمل میکنند . تکنیک دکترهای تایلند را تا حالا من فکر میکردم که همون پوستی هست ولی مثل اینکه اینطور نیست . یه تنکیک خاص برای خودشون دارند که نه پوستیه نه روده ای . ظاهراً از مزایای این تکنیک ظاهر طبیعی تر هست و از معایبش اینکه دوره ریکاوری چند برابر تکنیک پوستی  هست . خصوصاً من دیدم که مریض های ساپورن تو دایلت کردن خیلی مشکل دارند . من سه چهار هفته بعد از عمل رو که اصلاً سر کار نمیرم . ولی امیدوارم بتونم حموم یا جای مناسبی تو محل کارم برای اینکه ظهرها بتونم دایلت کنم پیدا کنم . تو پرواز برگشت هم فکر کنم نیاز بشه برای دایلت کردن تو فرودگاه مالزی هتل بگیرم . تو توضیحاتی که دکتر ساپورن تو ایمیلش داده بود  نوشته بود که بعد از عمل نیاز به بلاکر دیگه نیست و باید قطع بشه . البته تا دو هفته بعد از عمل و یک هفته قبلش گفته استروژن هم مصرف نکنید و کلاً هورمون ها را قطع کنید تا ریسک آمبولی پایین بیاد . برای شما هم اینطوری بود؟ بعد از عمل به خاطر کمبود هورمون های جنسی دچار مشکل نشدید؟
اره من هم قبل عمل هورمونو قطع کردم.
بعدش هم دچار مشکل نشدم.و الانکه بعد دوماه هنوز نوبت دکتر ندارم و شروع به مصرف هورمون نکردم؛مشکلی نیست
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی ، Rozita