رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بلا تورن می گوید که فالوور های اینستاگرامش پس از آشکارسازی سوء استفاده جنسی از وی افز
با توجه به تصمیم گیری در مورد سوء استفاده جنسی یکی از بزرگترین چالش های قربانیان است.

بیشتر: سلما هایک به عنوان یک مرد سفید پوست "آیا هاروی وینستین بزرگتر شده است"، می گوید آلفرد مولینا

و هنگامی که Bella Throne در مورد گذشته سوء استفاده او باز کرد، او هرگز انتظار نداشت که عشق زیادی دریافت کند. در طول گلوب گلوب 2018، بازیگر مشهور در عشق با همکاری با زنان قدرتمند هالیوود در پاسخ به جنبش زمان، با به اشتراک گذاشتن تجاوز جنسی گذشته خود، با هم متحد شد. ستاره کوبا در امریکا در خرید فالوور هدفمند ظاهر شد و به پیروانش گفت که او تا سن 14 سالگی مورد آزار قرار گرفته است.

از روزی که می توانم به یاد داشته باشم تا زمانی که من 14 ساله بودم، مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفتم و از لحاظ جسمی رشد می کردم. وقتی من در نهایت شجاعت داشتم در خانه مان را در شب قفل کنم و با آن نشستم. همه شب لعنتی منتظر کسی هستم که دوباره از زندگی ام استفاده کنم. بیش از پیش من منتظر بودم که آن را متوقف کنم و در نهایت آن را انجام دادم. اما برخی از ما خوش شانس نیستیم که زنده بمانیم. لطفا امروز برای هر روحی خجالت بکشید. #timesup "، Thorne عکسی را ضبط کرد.

پیام های قلبخواری شروع به ذوب کردن قسمت نظرات 20 ساله عکس کردند، از او سپاسگزارم برای شجاعتش برای صحبت کردن. یکی از کاربران نوشت: "از شما متشکرم که به اشتراک گذاشتن در ربات اینستاگرام و توانمند ساختن کودکان و زنان در همه جا انجام شده است و به همین دلیل احساس سرخوردگی می کنید، زمانی که جنایتکاران مجبور به تجاوز، تجاوز و آزار و اذیت کودکان و دخترانی می شوند که باید شرم را احساس کنند!"

متشکرم برای تمام پیامهای حمایتی، Thorar tearful به ربات اینستاگرام[/url] وارد شد تا قدردانی خود را برای تمام عشقهایی که او دریافت کرده بود ابراز داشته باشد. ستاره کانال سابق دیزنی به طرفدارانش در اینستاگرام می گوید: "من در توییتر خواندن در مورد همه افرادی که داستان های سوء استفاده جنسی خود را با من به اشتراک می گذارند و فقط می خواهم بگویم واقعا افتخار همه شما را دارم". "باقی بمون، صلح. من دوستت دارم عزیزم."

PLUS: این بازمانده جنسی سوءاستفاده جنسی در لاتین قوانین قوی تر برای قربانیان [url=http://hello-insta.com]افزایش فالوور اینستاگرام
کودکان را می خواهد
بازیگر فقط یک جفت لاتینی نیست که در مورد گذشته سوء استفادهش باز کرده است. پس از آزار و اذیت جنسی و اتهامات علیه هاروی وینشتاین، سلما هاک و لوپیتا نیونگو با داستان #metoo خود به جلو رفتند.
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان