رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شماعمل تغییر جنسیت برای یک ترنس درچه سنی انجام شودبهترنتیجه میدهد؟
سلام حق با شماست ولی از این دیدگاه که البته کم چیزی هم نیست به قول شما پشیمونی دیگه سودی نداره ولی از نظر کیفیت کار در سن پایین اگر این اتفاق بیفته خیلی بهتره
پاسخ }
سپاس شده توسط:
به نظرمن قطعا تودوران بلوغ بهتره
پاسخ }
سپاس شده توسط:
Heart 
سلام آبجی لیدی نازنین من،خیلی دلم از شما و از عزیزانی که این خانه مقدس رو فراموش کردند گرفته عزیز دل من،به امید خدای بزرگ هر جا که هستی خوب،خوش و سلامت باشی قربونت برم 81 Huh Sleepy 81

به نظر شماعمل تغییر جنسیت برای یک ترنس درچه سنی انجام شودبهترنتیجه میدهد؟

خب صد در صد هورمون تراپی و عمل تغییر هر چه در سنین پائین تر صورت بگیره بهتر و تاثیرگذارتر هست،ولی در کل هر زمان که ترنس نازنین و محترم متوجه بشه یا وقتش براش فراهم باشه وقت مناسبی هست،به فرض مثال فرد نازنینی 50 سال سن دارند و از زور اجتماع و خانواده محترم ازداواج کردند و سعی کردند وجود نازنین و جنسیت اصلی شون رو نادیده بگیرند،تا این سن توانستند مبارزه بکنند ولی دیگر نمی توانند،خب یعنی الان که ایشون در این سن هستند نباید به خواسته شون برسند؟!؟! هر زمان که وقتش رسید باید هورمون تراپی رو آغاز و عمل رو انجام داد،البته این یک اجبار نیست و هر عزیز و تاج سری یک نظر و عقیده ای داره و کاملا قابل احترام هست،من تنها نظر شخصی خودم رو بیان می کنم 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: آرمینا
سلام و خسته نباشی به همه عزیزان مهربان و همراه بهترین نتیجه بذلی عمل سنین قبل از بلوغ جنسیه چه برای اقایون چه خانومای عزیز ترنس هست که طبیعی ترین حالت و از لحاظ ظاهر جنسی برای شخص ایجاد میکنه و از لحاظ روحی صدمه کمتری میببنه ولی بهترین تصمیمات در دوران بلوغ فکری و روانی گرفته میشه ای من به عنوان یه ترنس همیشه ارزو میکنم که ای کاش خلقت سومی نبود ای کاش
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Shayan13 ، adrian 11
من نظرم مخالف بقیس و خب دلایلم رو میگم. امیدوارم مفید باشه برای دوستای خوبم
نکته اول:
اشتباهی که در صحبت های تمام بچه ها بود این بود که میگن تاثیر هورمون رو باید با جراحی خنثی کرد چون مردانه میکنه بدن و باقی ماجرا .
عزیزان این حرف اشتباهه چون اولا ما در قرن چهارم زندگی نمیکنیم و الان قرن بیست و یک هست و بلاکر ها اختراع شدن و میشه با خوردنشون صد در صد تاثیر هورمون رو خنثی کرد و بله اینکار در سن پایین شروع بشه طبیعتا جلوی تستسترون رو میگیره و بقیشم خودتون میدونید.
نکته دوم:
مسلما جراحی باید بعد از بیست سال و بالاتر صورت بگیره چرا؟ چونکه بدن در حال رشد هست و تا این رشد کامل نشده نباید در بدن تغییری اون هم به این بزرگی ایجاد بشه. وقتی لگن شما رشد میکنه وقتی پوست و حتی مجاری ادراریتون رشد میکنن احمقانس که شما یک قسمت از یک دستگاه حساس رو از هماهنگی با بقیه قسمت هاش. ( دقیقا منظورم سیستم ادراری بدنتون هست) خارج کنید. چون این دستگاه با دستگاه تناسلی گره خورده و طبیعتا رشدشون هم هماهنگ با هم هست. احیانا اطلاع دارین دیگه که دفع ادرار هم مهم هست در بدن یا نه اطلاع ندارید؟؟؟
پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم چرا که اگر و فقط اگر شخصی بر اساس حرف های ما کاری بکنه و به سبب اون کار در سختی و دردسری بیوفتهو مسئولش ما هستیم و بعد ها افسوس خواهیم خورد که کاش کمی قبل از حرف زدن فکر میکردم و دانش کسب میگردم.
در غم ما روزها بیگاه شد.............................روزها با سوزها همراه شد 
پاسخ }
سپاس شده توسط:
Heart 
(05-21-2017، 01:25 PM)mina2015 نوشته: من نظرم مخالف بقیس و خب دلایلم رو میگم. امیدوارم مفید باشه برای دوستای خوبم
نکته اول:
اشتباهی که در صحبت های تمام بچه ها بود این بود که میگن تاثیر هورمون رو باید با جراحی خنثی کرد چون مردانه میکنه بدن و باقی ماجرا .
عزیزان این حرف اشتباهه چون اولا ما در قرن چهارم زندگی نمیکنیم و الان قرن بیست و یک هست و بلاکر ها اختراع شدن و میشه با خوردنشون صد در صد تاثیر هورمون رو خنثی کرد و بله اینکار در سن پایین شروع بشه طبیعتا جلوی تستسترون رو میگیره و بقیشم خودتون میدونید.
نکته دوم:
مسلما جراحی باید بعد از بیست سال و بالاتر صورت بگیره چرا؟ چونکه بدن در حال رشد هست و تا این رشد کامل نشده نباید در بدن تغییری اون هم به این بزرگی ایجاد بشه. وقتی لگن شما رشد میکنه وقتی پوست و حتی مجاری ادراریتون رشد میکنن احمقانس که شما یک قسمت از یک دستگاه حساس رو از هماهنگی با بقیه قسمت هاش. ( دقیقا منظورم سیستم ادراری بدنتون هست) خارج کنید. چون این دستگاه با دستگاه تناسلی گره خورده و طبیعتا رشدشون هم هماهنگ با هم هست. احیانا اطلاع دارین دیگه که دفع ادرار هم مهم هست در بدن یا نه اطلاع ندارید؟؟؟
پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم چرا که اگر و فقط اگر شخصی بر اساس حرف های ما کاری بکنه و به سبب اون کار در سختی و دردسری بیوفتهو مسئولش ما هستیم و بعد ها افسوس خواهیم خورد که کاش کمی قبل از حرف زدن فکر میکردم و دانش کسب میگردم.

آبجی مینا عزیز و با سواد من سلام   81 81

اگر از همان کودکی به وضعیت یک شخص ترنس نازنین رسیدگی بشه بهتر هست تا بعدها که بزرگ می شه 81 81

دلیل این که زمانی که یک خانم ترنس می خواد تغییر بکنه (چه عمل تغییر و چه تنها از طریق هورمون تراپی) زمانی هست که فرد دارای اندام مردانه و بزرگ شده،لگن مردانه (که شما فرمودید) استخوان بندی بزرگ و مردانه و بر عکس یک آقای ترنس هر چه در زمان کودکی عمل بکنه و هورمون تراپی (مخصوصا هورمون تراپی) بکنه مسلما خیلی بهتر جواب می ده تا بزرگ بشه،در زمان بزرگسالی لگن زنانه داره در صورتی که ایشون ترنس آقا هستند،اندام و استخوان بندی زنانه دارند در صورتی که ایشون ترنس آقا هستند،هورمون ها و یا به قول شما بلاکرها نمی تونند استخوان و یا لگن شخص رو مردانه و یا زنانه بکنند عزیز دل من،شخص ترنس آقا دوره های زجرآور (برای یک ترنس آقا واقعا زجرآور هست) قاعده گی رو (عذرخواهی می کنم) باید ماه به ماه تحمل بکنه یا برعکس یک ترنس خانم اندام بزرگ و درشتش رو باید تا آخر عمرش تحمل بکنه،به عنوان مثال زمانی که من یک ویندوز جدید (یک کودک نازنین ترنس) رو روی pc نصب می کنم (متولد می شه و پا به این دنیا می گذاره)،به نظر شما از همان ابتدا و قبل از نصب هر برنامه ای آنتی ویروس (بلاکرها و هورمون های جنسی) رو نصب بکنم بهتر هست یا بعد از چند روز یا بعد از نصب چند برنامه خواهر جانم؟ نظر من این هست که هر چه زودتر به چنین مشکلاتی رسیدگی بشه خیلی بهتر هست تا این که بگذاریم و بگذره شخص ترنس محترم اندام نازنینش فرم اون جنسی رو بگیره که ازش بیزاره و عذابش می ده و اصلا دوستش نداره 81 81

در ضمن آبجی جان شما دارید به عزیزان دلم بی حرمتی می کنید (خودم به جهنم،خیلی دلگیر بشم و ببینم زیادی هستم و جای دیگر عزیزان رو گرفتم می رم و مزاحم نمی شم).

جملات شما :

این یعنی چی؟ یعنی این که عزیزان دل من دارای علم و منطق پائینی هستند (عذرخواهی می کنم) و بدِ هم رو می خوان و تنها شما هستید که دارای علم و منطق هستید و خوب عزیزان ترنس رو می خوائین؟ آبجی جانم این درست نیست که من دیگران رو به قول معروف از بالا نگاه بکنم و خودم رو همه چیز تمام ببینم عزیزم،یک مقدار رعایت بکنی بد نیست عزیز من!!!

هر کس تشریف می یاره و نظرش رو می ده و شما هم به همین صورت،دیگه قرار نیست با هم بجنگیم و به هم بی حرمتی بکنیم عزیز دل من،این روش یعنی همکاری،مشورت،هم دلی،همیاری و ...،اگر به این صورت نباشه که ما چرا این جا هستیم؟! شما باش و نظر خودت رو بده خلاص دیگه قربونت برم.
پاسخ }
سپاس شده توسط:
گلم من الان حرف جدیدی نمیزنم دوباره همون پیام خودم رو برات تکرار میکنم تا متوجه بشی  منظور من رو. 

حرف های تو من پر رنگ و  حرف های تو. کمرنگه. حالا خودت ببین چی گفتم و چی جواب دادی::

نکته اول:

Mahsa-B
[quote pid='268963' dateline='1495355409']

آبجی مینا عزیز و با سواد من سلام   81 81 

اگر از همان کودکی به وضعیت یک شخص ترنس نازنین رسیدگی بشه بهتر هست تا بعدها که بزرگ می شه 81 81 

[/quote]

نکته دوم:

(05-21-2017، 02:00 PM)Mahsa-B نوشته: دلیل این که زمانی که یک خانم ترنس می خواد تغییر بکنه (چه عمل تغییر و چه تنها از طریق هورمون تراپی) زمانی هست که فرد دارای اندام مردانه و بزرگ شده،لگن مردانه (که شما فرمودید) استخوان بندی بزرگ و مردانه و بر عکس یک آقای ترنس هر چه در زمان کودکی عمل بکنه و هورمون تراپی (مخصوصا هورمون تراپی) بکنه مسلما خیلی بهتر جواب می ده تا بزرگ بشه،در زمان بزرگسالی لگن زنانه داره در صورتی که ایشون ترنس آقا هستند،اندام و استخوان بندی زنانه دارند در صورتی که ایشون ترنس آقا هستند،هورمون ها و یا به قول شما بلاکرها نمی تونند استخوان و یا لگن شخص رو مردانه و یا زنانه بکنند عزیز دل من،شخص ترنس آقا دوره های زجرآور (برای یک ترنس آقا واقعا زجرآور هست) قاعده گی رو (عذرخواهی می کنم) باید ماه به ماه تحمل بکنه یا برعکس یک ترنس خانم اندام بزرگ و درشتش رو باید تا آخر عمرش تحمل بکنه،به عنوان مثال زمانی که من یک ویندوز جدید (یک کودک نازنین ترنس) رو روی pc نصب می کنم (متولد می شه و پا به این دنیا می گذاره)،به نظر شما از همان ابتدا و قبل از نصب هر برنامه ای آنتی ویروس (بلاکرها و هورمون های جنسی) رو نصب بکنم بهتر هست یا بعد از چند روز یا بعد از نصب چند برنامه خواهر جانم؟ نظر من این هست که هر چه زودتر به چنین مشکلاتی رسیدگی بشه خیلی بهتر هست تا این که بگذاریم و بگذره شخص ترنس محترم اندام نازنینش فرم اون جنسی رو بگیره که ازش بیزاره و عذابش می ده و اصلا دوستش نداره 81 81 
این یعنی چی؟ یعنی این که عزیزان دل من دارای علم و منطق پائینی هستند (عذرخواهی می کنم) و بدِ هم رو می خوان و تنها شما هستید که دارای علم و منطق هستید و خوب عزیزان ترنس رو می خوائین؟ آبجی جانم این درست نیست که من دیگران رو به قول معروف از بالا نگاه بکنم و خودم رو همه چیز تمام ببینم عزیزم،یک مقدار رعایت بکنی بد نیست عزیز من!!!
پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم چرا که اگر و فقط اگر شخصی بر اساس حرف های ما کاری بکنه و به سبب اون کار در سختی و دردسری بیوفته و مسئولش ما هستیم و بعد ها افسوس خواهیم خورد که کاش کمی قبل از حرف زدن فکر میکردم و دانش کسب میگردم.

(05-21-2017، 02:00 PM)Mahsa-B نوشته: در ضمن آبجی جان شما دارید به عزیزان دلم بی حرمتی می کنید (خودم به جهنم،خیلی دلگیر بشم و ببینم زیادی هستم و جای دیگر عزیزان رو گرفتم می رم و مزاحم نمی شم).

حالا نظر جدیدم این هست:
من نمیدونم کجای حرف من توهین بود. وقتی من میگم  ""[b]پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم "" یعنی دارم به خودمم توهین میکنم؟؟ وقتی من جمع میبندم و خودم در اون جمع هستم این توهین به خودمم حساب میشه. [/b]
[b]نه عزیزم من توهینی نکردم و متاسفم که اینطور برداشت کردی . من خواهر های ترنسم خانواده من هستن و به هیچ وجه نمیخوام توهینی بهشون بکنم . من گفتم مخالفم و دلایلم رو هم گفتم. در پایا هم خودم و دوستامو نصیحت کردم.[/b]

[b]ولی دوست دارم اگر توهینی در پست من هست حتما به مدیران گزارش بدی و حتما اگر خلاف قوانین هست با من مطابق قوانین رفتار بشه.[/b]
[b]نمیدونم اگر کسی بیاد و از حرف های من بتونه ایراد بگیره من خیلی خوشحال میشم به جای اینکه به مخالفم بگم "چرا چون با من مخالفی به من توهین میکنی؟؟"" ازش بخوام بیشتر توضیح بده تا ازش چیزی یاد بگیرم. [/b]
[b]درضمن کجای حرف من این بود که در کودکی به دختر ترنس یا پسر ترنس بلاکر داده نشه؟؟؟ نکته اول حرف من این بود که باید بلاکر مصرف بشه تا از تاثیر هورمونها  جلوگیری بشه ؟؟؟ باید واضح تر میگفتم؟؟!!![/b]
در غم ما روزها بیگاه شد.............................روزها با سوزها همراه شد 
پاسخ }
سپاس شده توسط:
Heart 
(05-21-2017، 05:19 PM)mina2015 نوشته: گلم من الان حرف جدیدی نمیزنم دوباره همون پیام خودم رو برات تکرار میکنم تا متوجه بشی  منظور من رو. 

حرف های تو من پر رنگ و  حرف های تو. کمرنگه. حالا خودت ببین چی گفتم و چی جواب دادی::

نکته اول:

Mahsa-B
[quote pid='268963' dateline='1495355409']

آبجی مینا عزیز و با سواد من سلام   81 81 

اگر از همان کودکی به وضعیت یک شخص ترنس نازنین رسیدگی بشه بهتر هست تا بعدها که بزرگ می شه 81 81 

نکته دوم:

(05-21-2017، 02:00 PM)Mahsa-B نوشته: دلیل این که زمانی که یک خانم ترنس می خواد تغییر بکنه (چه عمل تغییر و چه تنها از طریق هورمون تراپی) زمانی هست که فرد دارای اندام مردانه و بزرگ شده،لگن مردانه (که شما فرمودید) استخوان بندی بزرگ و مردانه و بر عکس یک آقای ترنس هر چه در زمان کودکی عمل بکنه و هورمون تراپی (مخصوصا هورمون تراپی) بکنه مسلما خیلی بهتر جواب می ده تا بزرگ بشه،در زمان بزرگسالی لگن زنانه داره در صورتی که ایشون ترنس آقا هستند،اندام و استخوان بندی زنانه دارند در صورتی که ایشون ترنس آقا هستند،هورمون ها و یا به قول شما بلاکرها نمی تونند استخوان و یا لگن شخص رو مردانه و یا زنانه بکنند عزیز دل من،شخص ترنس آقا دوره های زجرآور (برای یک ترنس آقا واقعا زجرآور هست) قاعده گی رو (عذرخواهی می کنم) باید ماه به ماه تحمل بکنه یا برعکس یک ترنس خانم اندام بزرگ و درشتش رو باید تا آخر عمرش تحمل بکنه،به عنوان مثال زمانی که من یک ویندوز جدید (یک کودک نازنین ترنس) رو روی pc نصب می کنم (متولد می شه و پا به این دنیا می گذاره)،به نظر شما از همان ابتدا و قبل از نصب هر برنامه ای آنتی ویروس (بلاکرها و هورمون های جنسی) رو نصب بکنم بهتر هست یا بعد از چند روز یا بعد از نصب چند برنامه خواهر جانم؟ نظر من این هست که هر چه زودتر به چنین مشکلاتی رسیدگی بشه خیلی بهتر هست تا این که بگذاریم و بگذره شخص ترنس محترم اندام نازنینش فرم اون جنسی رو بگیره که ازش بیزاره و عذابش می ده و اصلا دوستش نداره 81 81 
پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم چرا که اگر و فقط اگر شخصی بر اساس حرف های ما کاری بکنه و به سبب اون کار در سختی و دردسری بیوفته و مسئولش ما هستیم و بعد ها افسوس خواهیم خورد که کاش کمی قبل از حرف زدن فکر میکردم و دانش کسب میگردم.

(05-21-2017، 02:00 PM)Mahsa-B نوشته: در ضمن آبجی جان شما دارید به عزیزان دلم بی حرمتی می کنید (خودم به جهنم،خیلی دلگیر بشم و ببینم زیادی هستم و جای دیگر عزیزان رو گرفتم می رم و مزاحم نمی شم).

حالا نظر جدیدم این هست:
من نمیدونم کجای حرف من توهین بود. وقتی من میگم  ""[b]پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم "" یعنی دارم به خودمم توهین میکنم؟؟ وقتی من جمع میبندم و خودم در اون جمع هستم این توهین به خودمم حساب میشه. [/b]
[b]نه عزیزم من توهینی نکردم و متاسفم که اینطور برداشت کردی . من خواهر های ترنسم خانواده من هستن و به هیچ وجه نمیخوام توهینی بهشون بکنم . من گفتم مخالفم و دلایلم رو هم گفتم. در پایا هم خودم و دوستامو نصیحت کردم.[/b]

[b]ولی دوست دارم اگر توهینی در پست من هست حتما به مدیران گزارش بدی و حتما اگر خلاف قوانین هست با من مطابق قوانین رفتار بشه.[/b]
[b]نمیدونم اگر کسی بیاد و از حرف های من بتونه ایراد بگیره من خیلی خوشحال میشم به جای اینکه به مخالفم بگم "چرا چون با من مخالفی به من توهین میکنی؟؟"" ازش بخوام بیشتر توضیح بده تا ازش چیزی یاد بگیرم. [/b]
[b]درضمن کجای حرف من این بود که در کودکی به دختر ترنس یا پسر ترنس بلاکر داده نشه؟؟؟ نکته اول حرف من این بود که باید بلاکر مصرف بشه تا از تاثیر هورمونها  جلوگیری بشه ؟؟؟ باید واضح تر میگفتم؟؟!!![/b]
[/quote]

خواهر گلم من همچنان روی حرف خودم هستم و باز هم عرض می کنم که به عزیزان دل من توهین کردی،جملات من کم رنگ و جملات شما پر رنگ :

شما در یک جا می فرمائید:

1-من نظرم مخالف بقیس و خب دلایلم رو میگم. امیدوارم مفید باشه برای دوستای خوبم

اشتباهی که در صحبت های تمام بچه ها بود این بود
که میگن تاثیر هورمون رو باید با جراحی خنثی کرد چون مردانه میکنه بدن و باقی ماجرا .

(تا این جا مشخص می شه که شما به خودت توهین نمی کنی چون نظرت با بقیه عزیزان فرق داره)

2- پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم
چرا که اگر و فقط اگر شخصی بر اساس حرف های ما کاری بکنه و به سبب اون کار در سختی و دردسری بیوفتهو مسئولش ما هستیم و بعد ها افسوس خواهیم خورد که کاش کمی قبل از حرف زدن فکر میکردم و دانش کسب میگردم.

(باز هم در این قسمت از فرمایش شما مشخص می شه که نظر خود نازنینت رو جدا می دونی و علم و منطقت رو هم بالاتر عزیز دلم)

حالا فرمایشات جدید شما :

من نمیدونم کجای حرف من توهین بود.

که حالا متوجه شدید کدام قسمت ها از فرمایش شما توهین آمیز بود!

وقتی من میگم  ""پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم "" یعنی دارم به خودمم توهین میکنم؟؟ وقتی من جمع میبندم و خودم در اون جمع هستم این توهین به خودمم حساب میشه.

که ثابت کردم که خودت رو جمع نمی بندی چون نظرت با بقیه عزیزان فرق داره (طبق فرمایش خود نازنینت که فرمودی : 1-من نظرم مخالف بقیس و خب دلایلم رو میگم 2- پس بهتره به جای ابراز نظرات خارج از علم و منظق یکم در مورد حرف هایی که میزنیم فکر کنیم چرا که اگر و فقط اگر شخصی بر اساس حرف های ما کاری بکنه و به سبب اون کار در سختی و دردسری بیوفتهو مسئولش ما هستیم و بعد ها افسوس خواهیم خورد که کاش کمی قبل از حرف زدن فکر میکردم و دانش کسب میگردم)

---------------------------------------------------------
ولی دوست دارم اگر توهینی در پست من هست حتما به مدیران گزارش بدی و حتما اگر خلاف قوانین هست با من مطابق قوانین رفتار بشه

لازم به گزارش نیست آبجی جانم،من با شما خدایی ناکرده و زبانم لال پدر کشتگی که ندارم،شما هم ترنس هستی و بسیار بزرگوار و این خانه مقدس برای شما فدات بشم،من تنها عرضم این هست که طوری نباشیم که از هم دلخور بشیم عزیز دل خواهر،من هر کس و هر پستی رو گزارش نمی کنم عزیز دلم،شما آبجی مینا عزیز من هستی مثل بقیه خواهر و برادرهای عزیزم.

نمیدونم اگر کسی بیاد و از حرف های من بتونه ایراد بگیره من خیلی خوشحال میشم به جای اینکه به مخالفم بگم "چرا چون با من مخالفی به من توهین میکنی؟؟"" ازش بخوام بیشتر توضیح بده تا ازش چیزی یاد بگیرم.

بله،حق با شماست،شما توهین نکردی و من اشتباه متوجه شدم!!! در ضمن من حرفی برای گفتن ندارم عزیزم،شما توضیح می دید و من هم یاد می گیرم!!!!

[b]درضمن کجای حرف من این بود که در کودکی به دختر ترنس یا پسر ترنس بلاکر داده نشه؟؟؟ نکته اول حرف من این بود که باید بلاکر مصرف بشه تا از تاثیر هورمونها  جلوگیری بشه ؟؟؟ باید واضح تر میگفتم؟؟!!!

[/b]شما یک جای پست تون می فرمائید :

بلاکر ها اختراع شدن و میشه با خوردنشون صد در صد تاثیر هورمون رو خنثی کرد و بله اینکار در سن پایین شروع بشه طبیعتا جلوی تستسترون رو میگیره و بقیشم خودتون میدونید.

و در جای دیگر :

مسلما جراحی باید بعد از بیست سال و بالاتر صورت بگیره چرا؟ چونکه بدن در حال رشد هست و تا این رشد کامل نشده نباید در بدن تغییری اون هم به این بزرگی ایجاد بشه. وقتی لگن شما رشد میکنه وقتی پوست و حتی مجاری ادراریتون رشد میکنن احمقانس که شما یک قسمت از یک دستگاه حساس رو از هماهنگی با بقیه قسمت هاش خارج کنید.

که هر دو قسمت فرمایش شما با هم تناقض دارند و ضد هم هستند فدات بشم،خب زمانی که کودک نازنین ترنسی در زمان کودکی از انواع بلاکرها و هورمون های مخالف جنس و جسم اولیش استفاده می کنه صد در هزار من مطمئن هستم که استخوان بندی و اندام تناسلی ایشون شبیه به جسم اولیه ای که درش هست نمی شه و به طور ناقص به وجود می یاد،پس چه بهتر که عمل بکنه و به قول معروف قال قضیه رو بکنه و خود نازنینش رو خلاص بکنه.

نمیدونم اگر کسی بیاد و از حرف های من بتونه ایراد بگیره من خیلی خوشحال میشم به جای اینکه به مخالفم بگم "چرا چون با من مخالفی به من توهین میکنی؟؟"" ازش بخوام بیشتر توضیح بده تا ازش چیزی یاد بگیرم.ولی دوست دارم اگر توهینی در پست من هست حتما به مدیران گزارش بدی و حتما اگر خلاف قوانین هست با من مطابق قوانین رفتار بشه.

من ایراد نگرفتم فدات بشم،من تنها نظر خودم رو عرض کردم،من عرض کردم که پست شما خواهر عزیز من با بی حرمتی همراه هست،اگر اشتباه هم می کنم من عذرخواهی می کنم عزیز دل من،در مورد گزارش هم عرض بکنم که هر مطلبی گزارش کردنی نیست خواهر خوبم،شما خواهر عزیز من هستی که تنها نظر خود نازنینش رو گفته ولی نمی خواد قبول بکنه که اشتباه کرده (البته شاید هم من اشتباه کرده باشم)، عزیزان دل من مطالعه می کنند و خود نازنین شون تصمیم می گیرند و گفتگوی من و شما رو مورد قضاوت قرار می دن.
پاسخ }
سپاس شده توسط:
بنظر من هرچقدر زودتر انجام بشه بهتره برای همین هم هست که توی امیرکا(شخصا با این موارد برخورد کردم) پدر و مارد های زیادی که با این موضوع کنار میان در نوجوانی و حتی کودکی شرایط رو برای تغییر فرزندشون محیا می کنند
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahsa-B
ولی فیزیک بدنی که الان هم طرف داره بی تاثیر نیستا و همینطور ازمایش هورمونی که انجام میدی.  واسه من که اسکلت بدن و فیزیک بدنم مردونست و سطح استروژن و پروژسترونم پایینه به نظرم خیلی راحت تر هورمون تستسترون جواب میده.  من که بلوغم تقریبا مثل یه پسر انجام شده.  این هم هست همه ی شما دخترای خوب که اسکلت کاملا مردونه ندارید که.  
به این نکته هم توجه کنید
واین که به نظرم در ام تو اف ها عمل در سن بیست و پنج به بالا انجام شه چون بدن حداکثر رشدش رو کرده.  یا این که عمل از همون کودکی سن زیر نه سال انجام شه.  برای اف تو ام ها یه کم فرق داره به نظرم اف تو ام ها چون عملا تا ۱۷ سالگی رشد اصلیشون تموم میشه روز تر عمل کنن بهتره. 
البته من از این قاعده مستسنا هستم. 
اف تو ام ها هرچی بیشتر بگذره بدنشون زنانه تر میشه متاسفانه
پاسخ }
سپاس شده توسط: