نظرسنجی: بهش پیام بدم یا نه؟
اره حتما
نه به هیچ وجه
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به کمکتون نیاز دارم
Star 
سلام به همگی !
بچه ها راستش من چند وقتیه بد افتاده توی سرم که بعد این یه سال و چند ماه بیخبری از مهران بهش پیام بدم (البته خودش چند وقت پیش روز تولدم پیام داد ولی فقط همون بود)
نظر شما چیه؟؟
حالم براش بده و همش حس عذاب وجدان دارم براش !
همش خوابش رو میبینم!
پیام بدم یا نه؟
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست.
       • من که یک امروز میهمان توام فردا چرا؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa
عزیزم . بستگی به شرایط داره . اگر مهران دوست پسرت بوده باید بگی که دلیل جدیتون چی بوده و کلا رابطتون را هم دیگه چطور بوده . ولی در کل اگر حس میکنی اون رابطه مخرب بوده هر جا فطعش کنی بهتره . اگر تو یا اون الان با کس دیگه ای هستید بهتری فراموشش کنی . وگرنه اگر رابطه هنوز ناتمامه و تکلیفتون مشخص نیست بهتره با هم صحبت کنید تا به یک نتیجه ای برسید
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطیما۲ ، Delsaa
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام گلم
از من میشنوی تویکه هیچ کاری یعنی نه هورمون زدی نه تو پوشش رفتی ونه حتی عمل به هیچ عنوان دونبال دوس پسر نباش ضربه سختی میخوری
من رفتم دونبالش حتی با پوشش اینا ولی فقط از من یک یا دوساعت سواستفاده کردن ولی رفتن حتی بعده عمل دونبال عشق بازی نباشید مارو به عنوان یک تکه گوشت نگاه میکنند
اونا دونبال یک دختر واقعی میگردنند 6ae4d5
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: simorgh ، فاطیما۲ ، Delsaa
منم با آلیسا موافقم بله متاسفانه همینه
...Just be yourself and do what you think is correct
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، فاطیما۲ ، Delsaa
ممنون بچه ها ، هنوز بهش پیام ندادم 
امیلی جان ، رابطه مخرب نبوده جدایی مون هم کاملا دوستانه بود و از طرف من بود چون نمیخواستم اون رو درگیر خودم کنم در حالی که هنوز نمیدونستم خودم با خودم چند ، چند هستم!من که با کسی تو رابطه نیستم ولی از اون خبری ندارم Sleepy
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست.
       • من که یک امروز میهمان توام فردا چرا؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، Delsaa ، Alone_m_2004
(08-18-2019، 05:30 PM)فاطیما۲ نوشته: ممنون بچه ها ، هنوز بهش پیام ندادم 
امیلی جان ، رابطه مخرب نبوده جدایی مون هم کاملا دوستانه بود و از طرف من بود چون نمیخواستم اون رو درگیر خودم کنم در حالی که هنوز نمیدونستم خودم با خودم چند ، چند هستم!من که با کسی تو رابطه نیستم ولی از اون خبری ندارم Sleepy

بر خلاف نظر دوستان من معتقدم با این وضعیت که میگی دوباره باهاش تماس بگیر . تو درگیری نداری که بخوای اون را هم درگیر خودت کنی . تکلیفت روشنه . به اون علاقه داری (دلیلش هر چی هست مهم نیست) و اونم از تو خوشش میومده  پس دلیلی نداره که شما دو نفر با هم در رابطه نباشید . ترنس یک آدم معمولیه و هیچ دلیلی نداره که ما خودمون را منفک از جامعه بدونیم یا فکر کنیم که نقصی داریم که نیاز به زمان و یک سری از کارها هست که برطرف بشه . بر خلاف نظر دوستان که خیال میکنند که عمل معجزه میکنه اصلا چنین اتفاقی نمیفته . تقریبا هیچ چیزی را عوض نمیکنه . بعد از عمل تو همین آدمی خواهی بود که الان هستی . پس پهتره از لحظه به لحظه زندگیت لذت ببری . اگر رابطه شما منجر به رابطه طولانی مدت شد که شد . اگر هم نشد تا زمانی که بشه در کنار هم میونید و از کنار هم بودن لذت میبرید . خوشبختانه ما پرده بکارت هم نداریم که بخواهیم نگران این باشیم که مبادا کسی ازمون سو استفاده کنه   Big Grin . هر چند من اسم روابط کوتاه مدت را سو استفاده نمیزارم .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Samaneh96
(08-21-2019، 02:11 PM)امیلی نوشته:

بر خلاف نظر دوستان من معتقدم با این وضعیت که میگی دوباره باهاش تماس بگیر . تو درگیری نداری که بخوای اون را هم درگیر خودت کنی . تکلیفت روشنه . به اون علاقه داری (دلیلش هر چی هست مهم نیست) و اونم از تو خوشش میومده  پس دلیلی نداره که شما دو نفر با هم در رابطه نباشید . ترنس یک آدم معمولیه و هیچ دلیلی نداره که ما خودمون را منفک از جامعه بدونیم یا فکر کنیم که نقصی داریم که نیاز به زمان و یک سری از کارها هست که برطرف بشه . بر خلاف نظر دوستان که خیال میکنند که عمل معجزه میکنه اصلا چنین اتفاقی نمیفته . تقریبا هیچ چیزی را عوض نمیکنه . بعد از عمل تو همین آدمی خواهی بود که الان هستی . پس پهتره از لحظه به لحظه زندگیت لذت ببری . اگر رابطه شما منجر به رابطه طولانی مدت شد که شد . اگر هم نشد تا زمانی که بشه در کنار هم میونید و از کنار هم بودن لذت میبرید . خوشبختانه ما پرده بکارت هم نداریم که بخواهیم نگران این باشیم که مبادا کسی ازمون سو استفاده کنه   Big Grin . هر چند من اسم روابط کوتاه مدت را سو استفاده نمیزارم .
خجالت بکش
اصلا معنی سواستفاده رو میدونی؟
تو بویی از دختر بودن نداری
تو اصلا ترنس نیستی
بعدشم باید واقعیت دونست بعداز هورمون جراحی و...
پسرها بهت به عنوان دختر جذب میشن الان به من هورمون کمی اثر کرده با پوشش بهم پسرها جذب میشن
قبل از پوشش جراحی هورمون پسر ها به عنوان یک تیکه گوشت نگاه میکنند پس به پسر ها حق بدید فرض کنید یک پسر بره بایک پسره دیگه عاشق بشه....
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-21-2019، 03:37 PM)BanooAlisaa نوشته:
(08-21-2019، 02:11 PM)امیلی نوشته:

خجالت بکش
اصلا معنی سواستفاده رو میدونی؟
تو بویی از دختر بودن نداری
تو اصلا ترنس نیستی
بعدشم باید واقعیت دونست بعداز هورمون جراحی و...
پسرها بهت به عنوان دختر جذب میشن الان به من هورمون کمی اثر کرده با پوشش بهم پسرها جذب میشن
قبل از پوشش جراحی هورمون پسر ها به عنوان یک تیکه گوشت نگاه میکنند پس به پسر ها حق بدید فرض کنید یک پسر بره بایک پسره دیگه عاشق بشه....

نه سو استفاده چیزی هست که تو ذهن تو میگذره و ریشه در باورهای سنتی جامعه داره . چه اشکالی داره که کسی تا زمانی که از بودن تو لذت میبره باهات باشه و بعدش ولت کنه و بره ؟ خب تو هم برو یکی دیگه را پیدا کن . اینکه معنیش سواستفاده نیست . بعد از هورمون و جراحی از اون نظری که تو میگی هیچ چیز عوض نمیشه . اگر الان به شکل یک تکه گوشت بهت نگاه میکنند و هورمون و جراحی و هیچ چیز دیگه این دیدگاه را عوض نمیکنه . شاید یک مقدار (صرفا به خاطر مصرف هورمون ) براشون تو رابطه جذاب تر به نظر بیای (به قول خودت بیشتر شبیه به یک تکه گوشت بشی). این باعث نمیشه که بهت پایبند هم بشند . چه اشکالی داره که یک پسر به یک پسر دیگه گرایش داشته باشه؟! خب میشه همجنسگرایی و از نظر من و خیلی ها هیچ ایرادی نداره . ضمنا این را بهم بگم . تو فکر میکنی مصرف هورمون یا جراحی پایین باعث میشه که مردم تو رو به شکل دختر سیس ببینیند؟ ترنس هایی که سر تا پاشون را عمل میکنند و احیانا خیلی هم از تو جذاب تر هستند به ندرت به این حد از تغییر میرسند که مردم انها را به شکل زن سیس ببینند . عوض پرخاشگری سعی کن با واقعیت کنار بیای . شاهزاده سوار بر اسب سفید هیچ دلیلی نداره که سراغ یک دختر ترنس بیاد . بنابراین همین دوستی های ساده و اینکه با کسی باشی (حتی موقت) و از زندگیت لذت ببری کافی هست
پاسخ }
سپاس شده توسط: Samaneh96