نظرسنجی: بهش پیام بدم یا نه؟
اره حتما
نه به هیچ وجه
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به کمکتون نیاز دارم
امیلی بهش اس مس دادم فکر کنم خطش رو عوض کرده  
هیچ دسترسی دیگه ای هم بهش ندارم Sad((((((((
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست.
       • من که یک امروز میهمان توام فردا چرا؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: Alone_m_2004
الان زنگ هم زدم خواموشه
شهریار
پاسخ }
(09-16-2019، 06:12 PM)فاطیما۲ نوشته: امیلی بهش اس مس دادم فکر کنم خطش رو عوض کرده  
هیچ دسترسی دیگه ای هم بهش ندارم Sad((((((((

متاسفم عزیزم . دوست یا آشنای مشترک ندارید که بتونه باهاش تماس بگیره ؟ یا نشونه دیگری ازش نداری؟
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
از ابتدای بحث رو خوندم راستش. به حواشیش کاری ندارم اما تجربیات مشابه کم نداشتم.
ببین دو راه داری. یا به هر دری بزنی که برگردی تو مسیر یا که کلا بیخیال بشی. خودت کدوم رو میخوای؟ سعی کن تا وقتی که بین این دو تردید داری کلا کاری نکنی چون ممکنه بعدا پشیمون شی.
اگر می‌بینی در دسترس نیست و به هر دلیلی نمیخواد باهات ارتباط جدیدی داشته باشه؛ نظر من اینه به خواستش احترام بذاری. اما باز هم به نظرم یک بار باهاش (و ترجیحا حضوری) صحبت کن که اگر قراره صحبت آخر هم باشه؛ لذتی ببری ازش و هم اگر بخواید گریه زاری کنید پیش هم راحت باشید.
من تجربیات خوبی راستش ندارم از روابطی که قبلتر داشتم. شاید چون زور میزدم بعنوان اون چیزی که بهم نسبت دادن تو رابطه باشم نه اون چیزی که هستم! و خب این خودش باعث می‌شد پیاپی گند بزنم.
اما شما سعی کنید اینطور نباشید. بخصوص تو فاطیمای عزیز که خودت رو پذیرفتی و اونطور که خوندم ظاهرا رُلی رو در رابطه برای خودت متصور بودی که متناسب با جنسیت و افکار و تمایلات خودته؛ نه اون چیزی که بخاطر بیولوژی بدن از ابتدا که دنیا اومدی بهت نسبت دادن.
بهرحال؛ امیدوارم براتون خوب پیش بیاد. خوشحالی و خوبی ته این ماجرا باشه. حالا هرچه شد، شد. غصه نخور. نوجوانی بالا و پایین زیاد داره.
پاسخ }
امیلی  هیچی فقط یه دوست مشترک داشتیم که ازش پرسیدم اونم فقط همون شماره رو داشت

سمانه من الان دقیقا ۶ ماهه که ازش حتی با چت هم خبر ندارم و یکسال و ۴ ماهه که ندیدمش لست سین تلگرامش مال ۲ ماه پیشه و اینستاگرامش رو دلیلت کرده ، تلفنش خواموشه و پیامک هام بی جواب مونده و بیشتر از هر حس دیگه ای نگرانم و عذاب وجدان دارم وقتی یادم میاد که ازم خواست که بهش پیام بدم و من قبول نکردم حالم از خودم بهم میخوره ! وقتی یادم میاد که دبیرستان میدونستم کجا میره اما چون مدرسه بهتری سر راهم بود نرفتم پیشش حالم از خودم بهم میخوره!
کاملا از هر ارتباطی باهاش بَن شدم !
میدونم که اگه دستم بهش برسه با کله میاد اما موضوع اینجاست که دستم بهش نمیرسهSad
من همه راه ها رو رفتم حتی دیروز رفتم محلشون شاید ببینمش ، خونشون رو بلد نیستم وگرنه اونجا هم میرفتم .
هیچ خبری ازش ندارم و اینه که داره منو میکشه
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: Samaneh96 ، Alone_m_2004
خب یه فکری فاطیما اسم پدرشو بلدی؟ نام کوچیک اش؟ زنگ بزن ۱۱۸ و بگو شماره منزل آقای فلان فلان رو میخوام و آدرس خونه شونم که حدودی بلدی شمارشو که گرفتی زنگ بزن اگه خودش ورداشت که چه بهتر اگه نه و کس دیگه ای برداشت بگو مثلا الکی از شرکت بازرگانی همیاران یا مرکز مشاوره آتیه زنگ زدم  Big Grin و با آقای فلان فلان کار دارم  Rolleyes امیدوارم موفق شی گلم  Heart
...Just be yourself and do what you think is correct
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطیما۲
(09-17-2019، 07:05 PM)فاطیما۲ نوشته: امیلی  هیچی فقط یه دوست مشترک داشتیم که ازش پرسیدم اونم فقط همون شماره رو داشت

سمانه من الان دقیقا ۶ ماهه که ازش حتی با چت هم خبر ندارم و یکسال و ۴ ماهه که ندیدمش لست سین تلگرامش مال ۲ ماه پیشه و اینستاگرامش رو دلیلت کرده ، تلفنش خواموشه و پیامک هام بی جواب مونده و بیشتر از هر حس دیگه ای نگرانم و عذاب وجدان دارم وقتی یادم میاد که ازم خواست که بهش پیام بدم و من قبول نکردم حالم از خودم بهم میخوره ! وقتی یادم میاد که دبیرستان میدونستم کجا میره اما چون مدرسه بهتری سر راهم بود نرفتم پیشش حالم از خودم بهم میخوره!
کاملا از هر ارتباطی باهاش بَن شدم !
میدونم که اگه دستم بهش برسه با کله میاد اما موضوع اینجاست که دستم بهش نمیرسهSad
من همه راه ها رو رفتم حتی دیروز رفتم محلشون شاید ببینمش ، خونشون رو بلد نیستم وگرنه اونجا هم میرفتم .
هیچ خبری ازش ندارم و اینه که داره منو میکشه

عزیزم . ظاهرا دیگه کاری نمیشه کرد . گذشته دیگه . عداب وجدان داشتن کلا حس نادرستی هست . ما همه تو زندگی اشتباه میکنیم و اشتباهاتمون دیگران را ممکنه تحت تاثیر قرار بده . ولی وقتی گذشت دیگه گذشته . نمیشه اتفاقی که در گدشته افتاده را عوض کرد و ما چه ناراحت باشیم و چه نباشیم چیزی عوض نمیشه . اینجوری فقط خودت را بی جهت اذیت میکنی . فراموشش کن .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: Samaneh96 ، فاطیما۲
بچه ها از کمک همتون ممنون
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: Alone_m_2004 ، امیلی