رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیو گرافی ترنسهای گمنام
عزیزم شما دیگه اشتباه منو تکرار نکنی بهتره حالا نمیدونم ترنس هستی یا نه 
 تو دانشگاه تا اینجاش رو خوندی حداقل آنقدری پاس کن که بتونی کاردانی رو بگیری از دانشگاه هم تا خودشون نداختند بیرون انصراف نده از من به شما نصیحت من انصراف دادم و ضرر کردم الان هم چوبش رو میخورم ...
در مورد رفتن به سربازی اگه ترنسی و مطمینی در مورد ترنس بودنت با رفتن به سربازی هیچ چیزی بدست نمیاری که هیچ کابوس توهین و تحقیر هم به دردهای دیگرت اضافه میشود چند سال بهترین دوران عمرت را هم از دست میدهی ...
virtual_lifeee@
پاسخ }
(08-23-2013، 04:12 AM)Sarah نوشته: عزیزم شما دیگه اشتباه منو تکرار نکنی بهتره حالا نمیدونم ترنس هستی یا نه 
 تو دانشگاه تا اینجاش رو خوندی حداقل آنقدری پاس کن که بتونی کاردانی رو بگیری از دانشگاه هم تا خودشون نداختند بیرون انصراف نده از من به شما نصیحت من انصراف دادم و ضرر کردم الان هم چوبش رو میخورم ...
در مورد رفتن به سربازی اگه ترنسی و مطمینی در مورد ترنس بودنت با رفتن به سربازی هیچ چیزی بدست نمیاری که هیچ کابوس توهین و تحقیر هم به دردهای دیگرت اضافه میشود چند سال بهترین دوران عمرت را هم از دست میدهی ...
تشکر از جوابتون
منم فردا میخوام تو قسمت مشاوره یه مختصری از شرح حالمرو بنویسم و از همه راهنمایی بخوام خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید.
آفتاب را دوست دارم
باران را دوست دارم
من رنگین کمانم

پاسخ }
[عکس: 1956378b6pnwj7ug5.gif]
ماری عزیزم
قبلا بارها و بارها بهت به طرق مختلف گفتم، اما...
می دونم سختته، چون خودمم تجربه کردمو دارم می کنم!
اما تو با ابوالفضل خیلی رک و پوست کنده صحبت بکن، اگه قرار باشه "واقعا" باهات بمونه، خدا رو شکر؛ اما اگه خدایی نکرده نه، از همین الآن کات کن رابطه ت رو...
داشتن رابطه در صورتی که می دونی اون می خواد بعد از چنج بره، برات واقعا مضره!
از همین حالا شروع کن تا بتونی کم کم با جدایی کنار بیای...
اما اگه از همین الآن شروع نکنی و فردای روز عملت دیگه از اون خبری نشه، می دونی گریبانگیر چه سختی هایی میشی؟دقیقا زمانی میشه که تو به معنای واقعی کلمه به یه تکیه گاه نیاز داری ولی نیست...
امیدوارم رو حرفام خوب فکر کنی...
پروانگی تو آرزوی من است ای هم قبیله
پاسخ }
عزیزم تو همیشه به من امید میدی خواهر عزیزم
واسه من مونده دیگه فقط بخدا از بنده خارج حل مشگلات من خانومی
پاسخ }
مریم جون نترس با جدا شدن تو از اون هیچ اتفاق خاصی نمی افته فقط یه مدت سخت ناراحت میشی ولی بعدا میفهمی که چه کار خوبی کردی ....این دوستی در واقع سوءاستفاده کردن از توست همین...حیف نیست دختری به ماهی تو و خوبی تو خودشو اسیر کسی کرده که حتی حاضر نیست در مورد خودت باهاش حرف بزنی...
این چه دوستییه که طرفت حاضر نیست کمی از خودش بگذره ....ناراحت میشی از دستم ولی بذار بگم چون خیلی خیلی دوستت دارم و خودمو آماده میکنم بیام ببینمت اما مریم مهربون و دلشکسته ام ، خواهر پاک و مهربونم خودت رو بازیچه این ....نکن هدفش از دوستی با تو فقط استفاده و لذت جوییه.....همین امروز یکی مثل دوست تو که سالهاست میشناسمش ازم از همون درخواستا داشت ولی مدتهاست که من دوستی با اون رو فراموش کردم البته من عاشقش نبودم و هرگز عاشق چنین موجوداتی نمیشم.....
تو خیلی خیلی با ارزشی صبر کن یکی پیدا میشه که واقعا تو رو برای خودت بخواد بهت قول میدم...خودت باش و خدای خودت به زندگیت فکر کن مهم خود تویی....
روزی پر خواهم گشود و پرواز را تا بیکرانه ها تجربه خواهم کرد ...... 81
پاسخ }
Rolleyes Rolleyes Rolleyes
پاسخ }
بچه ها من یه پست اینجا گذاشته بودماااا ، کی پست منو خورده خودش اعتراف کنه :bbdd19:
اندوه که از حد بگذرد ، جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن ....
پاسخ }
[عکس: 1956378b6pnwj7ug5.gif]
مریم عزیزم
الهی من به فدای تو خانمی
گام منم با ماهرخ جان موافقم...
به خدا بهترین ها در انتظارته نازم، به خدا اگه واقعا بخوای و واقعا تلاش کنی که به هویتت برسی، شک نکن اتفاقات خعععععلی قشنگی برات پیش میاد...
نازنینم پدرت رو تحمل کن، می دونم با توجه به اتفاقاتی که بهم می گفتی، سخته؛ اما خب چه میشه کرد...
من بهت قول میدم که خدا از دستت خواهد گرفت، خدا داره بهت نگاه می کنه، این روزای سختت رو خیلی خوب میبینه و می فهمه، بهتر از ما بنده ها...
همون خدا از یه جایی شروع می کنه به پرورش زندگیت، کمکت می کنه، کما اینکه همین الآنشم خیلی کمکت کرده و...
مریم خوبم، اگه ابوالفضل بره و اصلا هم بهت توجه نکنه، به این معنی نیست که زبونم لال مریم فاتحه! مریم همچنان زنده ست، داره نفس می کشه، قلبش میزنه، زندگیت جریان داره، اگه خدا یکی رو بهمون نده باید مطمئن باشیم که به صلاحمون نبوده و خدا بهتر از اون رو برامون کنار گذاشته و...
الهی فاطمه به فدای دردات نازم که خیلی خوب می فهممت، چرا که خودمم...
حرفایی که به تو میزنم، اولین مسطمعش خودمم!!!

(08-27-2013، 11:51 AM)ardalan نوشته: بچه ها من یه پست اینجا گذاشته بودماااا ، کی پست منو خورده خودش اعتراف کنه :bbdd19:
6c4ebf
خب گشنه م بود!!!
پروانگی تو آرزوی من است ای هم قبیله
پاسخ }
(08-27-2013، 02:08 AM)مریم نوشته: ماهرخ عزیزم ممنونم از اینکه به فکرمی عزیزم و حرفات رو قبول دارم آره راست میگی هروقت حرفی از خودم وسط میندازم فقط سکوت میکنه ماهرخ بهش میگم ابوالفضل چرا چیزی نمیگی میگه چی بگم!بعدشم بحث رو کلا عوض میکنه ...
ماهرخ عزیزم اگه حاضر بود بخاطرم کاری کنه میکرد و یا بهم امید میداد اگه اون میخواست خیلی کارا میشد کرد ولی اون نمیخواد ولی اونم خیلی عذاب داره میکشه خودم شاهدم ولی حاضر نیست بخاطرم ریسک کنه...
ماهرخ عزیزم حال این روزای منو فاطمه و محیا میدونن که چه قد داغونم پدرم اذییتم میکنه بهم حرفای خیلی زشت و بدی میزنه داداشم از اینور ابوالفضل هم که اینجوری واقعا داغون میشم امروز بخه خدا داشتم میگفتم خدایا جونم رو بگیر من دیگه طاقت ندارم...
ماهرخ جان خواهر گلم خیلی ها دارن پشت سرهم دلمو میشگونن منم فقط تنها کاری که میتونم بکنم گریه ست فردای محشر هیچ کدومشون رو نمیبخشم هیچکدومشون رو...
[عکس: sms-gham-funtak.ir_-300x284.jpg]
بمیرم برات مریم جون

کاری جز صبر کردن نداری البته فعلا ..اگه میتونستی یه جورایی یه کاری برای خودت دست و پا کنی و مستقل بشی بیشتر مشکلاتت حل میشد از بد روزگار این روزا دستم خالیه کاش پارسال باهم آشنا میشدیم کلی کار میتونستم برات انجام بدم ..اما نگران نباش به فکرت هستم حتما میام میبینمت تهران دوستای خوبی دارم ازشون کمک میگیرم تا بتونیم یه راه حلی برات پیدا کنیم....فقط صبر کن و به خدا توکل کن
خدا خودش گفته اگه صبر کنین من به بهترین وجهی کمکتون میکنم خدا دروغ نمیگه کمی صبر کن گلم...هممون دلامون شکسته است هممون کسانی رو داریم که تا روز قیامت هرگز نمیبخشیمشون اما مهم خودمونیم و زندگیمون ..

مقاومت کن خواهرم...خدا با ماست.........
روزی پر خواهم گشود و پرواز را تا بیکرانه ها تجربه خواهم کرد ...... 81
پاسخ }
فاطمه جان خواهر عزیزم میدونم این روزها حال و روزت دست کمی از من نداره ولی قربونت برم که به فکرمی عزیزم من تنها دلخوشیم اول خداست بعدش شما ابجی های مهربونم نمیدنم اگه تو نبودی تو این مدت کی میخواست دردو دلامو تا نصفه شب گوش کنه کی بهم ارامش بده
خیلی دوستت دارم ابجی
پاسخ }

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان