رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیو گرافی ترنسهای گمنام
(06-12-2018، 05:53 PM)جسیکا نوشته:
(06-12-2018، 04:32 PM)فاطمیا نوشته: دوستان گلم چون خیلی طولانی شد قسمت هایی که مهم تره رو رنگی کردم  و امیدوارم بخونید تا شاید قلب پاره من آروم بشه مخصوصا اون دو قسمت صورتی اگر هم امکان داره که همش رو بخونید و اگر دوست داشتید نظرتون رو بگید لطف فوق العاده بزرگی در حق من کردید  
...

اخی بميرم برات میدونم چقدر سخته ولی تحمل کن همه آدمها درد و رنج دارن فقط اونایی که قویترن میتونن به خوشبختی برسن مطمئنم تو هم شامل میشی .

به خدا دیگه کم آوردم ، دارم دیوونه پیشم ، ممنون برای حرفا و آرزوی قشنگت  81
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-12-2018، 06:51 PM):heart:فاطمیا نوشته:
(06-12-2018، 05:53 PM)جسیکا نوشته:
(06-12-2018، 04:32 PM)فاطمیا نوشته: دوستان گلم چون خیلی طولانی شد قسمت هایی که مهم تره رو رنگی کردم  و امیدوارم بخونید تا شاید قلب پاره من آروم بشه مخصوصا اون دو قسمت صورتی اگر هم امکان داره که همش رو بخونید و اگر دوست داشتید نظرتون رو بگید لطف فوق العاده بزرگی در حق من کردید  
...

اخی بميرم برات میدونم چقدر سخته ولی تحمل کن همه آدمها درد و رنج دارن فقط اونایی که قویترن میتونن به خوشبختی برسن مطمئنم تو هم شامل میشی .

به خدا دیگه کم آوردم ، دارم دیوونه پیشم ، ممنون برای حرفا و آرزوی قشنگت  81

سلام عزيز دلم . اميدوارم كه الان كه صحبت ميكنم حالت بهتر باشه، يه چيز بهت بگم يه كم شايد از دردت كم كنه تو قرآن ميگه لقد خلقناالانسان في كبد، يعني ما انسان را در رنج آفريديم، يعني همه انسانها خيالشون راحت باشه اعم از قوي وضعيف، پول دار وبي پول ، ايراني و غير ايراني،ترنس و غير ترنس همه در رنجند، اما هركسي رنج خاص خودشا داره، خدارا شاكرم كه اين نوع از رنجشا به ما داده چون تحمل هر رنجي انسان را به خاطر ديدي كه پيدا ميكنه بزرگتر ميكنه با همه اين احوال عزيز دلم من هم چون شرايط خودتا داشتم حتي بگم به دليل سن بالاتر بدتر، خوب ميفهممت. دوست دارم اميدوارم هر چه زودتر  شرايطتت بهتر بشه و به هدفت برسي دوست دارم Heart
خدايا كمكم كن ،تمام اميدم تويي Heart
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا
ممنونم سارای عزیزم ، فکرم خیلی بهم ریختس خیلی . تابستون حتما باید برم پیش روانپزشک خودم حالم رو میفهمم ولی نمیدونم چطور به خانوادم بگم به روانپزشک نیاز دارم 4f4fe6
باز هم ممنون الان خیلی بهترم 81
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی
(06-12-2018، 08:15 PM)فاطمیا نوشته: ممنونم سارای عزیزم ، فکرم خیلی بهم ریختس خیلی . تابستون حتما باید برم پیش روانپزشک خودم حالم رو میفهمم ولی نمیدونم چطور به خانوادم بگم به روانپزشک نیاز دارم 4f4fe6

عزيز دلمي خواهرجون Heart
خدايا كمكم كن ،تمام اميدم تويي Heart
پاسخ }
(06-12-2018، 08:15 PM)فاطمیا نوشته: ممنونم سارای عزیزم ، فکرم خیلی بهم ریختس خیلی . تابستون حتما باید برم پیش روانپزشک خودم حالم رو میفهمم ولی نمیدونم چطور به خانوادم بگم به روانپزشک نیاز دارم 4f4fe6

فقط شما نیستی . ما ترنس ها به دلایل زیادی آسیب های جدی تو زندگی خوردیم و اکثرمون به روانپزشک نیاز داریم . امیدوارم حالت بهتر بشه 81
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان