رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر هورمون بر موهای بدن
(09-05-2016، 01:42 PM)آرمینا نوشته:
(05-14-2015، 11:27 PM)کافر مقدس نوشته: درود 

دوستان بنده در 20سالگی  کم کاری غددی داشتم بنا ب مسائلی ب صلاح دید پزشک اورولوژ نظام وظیفه تصمیم بر تزریق تستسرون میگیرن برای اینجانب:| 

ولی چون کمیسیون پزشکی عالی و کمیسیون پزشکی بدوی نظام وظیفه محرمانه ست بنده فقط آزمایش خون و تست بیضه هارو ب خاطر مییارمSadیعنی هیچ پروسه پزشکی رو جلو  شخص انجام نمیدن 

و الان بعد از 3سال ک از تزریق گذشته وضعیت هورمونی م و ظاهری م  افتضاح شدهSad (مثل اینکه اطلاعاتی هم از بلوغ دیر راس نداشتن) 

برای خنثی کردن این تستسرون های بیش از حد فعال کلی دارو درمانی و...برام انجام دادن اما هیچ نتیجه ای نداد 

حتی بارها دنبال Castration کردن هم رفتم اما بنا ب قوانین دینی انجام نمیدن برامSad 

نظام وضیفه تستوسترون تجویز میکنه؟
بعد حافظه رو پاک میکنن یا بیهوش میکنن؟؟؟
چی شده من میترسم Undecided
من تلاش به castration کردم و میشه گفت که بیضه ها اتروفی نسبتا شدید دارند
جدی اگه بخوام برم معافی بگیرم این بلا رو سرم میارند؟با این بدن زنونه میترسم برم اونجا.  یکی از بند ها بزرگی پستان معافیت دایم داشت.  من با این دو مورد معافم یا بدبختم میکنن؟؟؟؟
خواهرای عزیزم خواهشا جواب بدید.  من هنوز مجوز ندارم البته با این بلایی که سر خودم اوردم حتی میترسم اقدام کنم بگن غلط کردی خودتو اخته کردی حالا باید دیه بدی!!!!!
كار خطرناكي كردين
شايد هم توي روند مجوز گرفتنتون مشكل پيش بياره و گير بدن.
اما در مورد نظام وظيفه با توجه به اينكه من قبل از مجوز گرفتن و عمل كردن خدمت رفتم و نظام وظيفه هم رفتم اصلا يادم نمياد هيچ نوع معاينه اي انجام داده باشن.دكتره فقط چندتا سوال پرسيد بعد مهر زد واسم.اما واسه استخدام تو مرحله طب صنعتي چرا معاينه انجام شد و لباسها رو ميگفتن در بياريد البته از من نخواست لباس زيرم رو در بيارم اما از بعضي ها مي خواستن.دو دكتر بودن شانسي بود.
اگه شما كاستريشن انجام دادين و فرم بدنتون زنونه شده بعيد ميدونم از اين مراحل بتونيد راحت رد شين.قبلش پرس و جو كنيد
پاسخ }
سپاس شده توسط: آرمینا ، Sina ، Sara.H
سلام من ۲ ماه هست که فینستراید 5 میلی مصرف میکنم از ۲ روز قبل هم سیبروترون استات 50 میل اضافه کردم مصرف این ۲ قرص با هم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ از دوستانی که مصرف کردن سیبرو رو نتایجش بعد از چه مدت قابل مشاهده هست ؟ برای کاهش موهای بدن اسبیرونولاکتون بهتره یا سیبروترون ؟
وارد زندگیت می‌‌شوند

برایِ شب‌هات قصّه
برای قصه‌ها شهرزاد می‌‌شوند
جزئی از لحظه ها
دلیلِ خنده ها
شریکِ بغض‌های تو می‌‌شوند
بعد یک روز صبح
به طرزِ وحشتناکی کشف میکنی‌
که دیگر هیچ جا نیستند
جز در شعر‌های تو
شعر هایی‌ که به طرز غمگینی

هیچکس نمی‌‌خواند ... جز خودت
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sara.H
برای هیرسوتیسم یا همون مشکل موهای زائد در خانمها شایعترین دارو اسپیرونولاکتونه، سیپرو و فیناستراید برای کبد جز داروهای مضره، من خودم به شدت کبدم به فیناستراید واکنش نشون میده و سیپرو هم افسردگی رو برام تشدید کرد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sara.H
برای کبد عرق کاسنی و دمنوش شاهتره مصرف کرد
وارد زندگیت می‌‌شوند

برایِ شب‌هات قصّه
برای قصه‌ها شهرزاد می‌‌شوند
جزئی از لحظه ها
دلیلِ خنده ها
شریکِ بغض‌های تو می‌‌شوند
بعد یک روز صبح
به طرزِ وحشتناکی کشف میکنی‌
که دیگر هیچ جا نیستند
جز در شعر‌های تو
شعر هایی‌ که به طرز غمگینی

هیچکس نمی‌‌خواند ... جز خودت
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delaram ، Mighty ، Sara.H
واقعن خوشحالم که آدمایی رو پیدا کردم که باهام همدردن چون دیگه احساس تنهایی نمیکنم. حرفت درسته رها مردم با چی خوشحال میشن ما با چی این موهای زائد منو هم بدجوری کفری کرده بیش از ده ساله دارم از بین میبرمشون اما هر روز قویتر میشن خدا لعنت کنه تستسترون و عاملشو که مثل یک قده ی سرطانی وجود آدمو گرفته و هر چیو که نمیخوای بهت میده(موی زائد) و هر چیو میخوای ازت میگیره(موی سر)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Sara.H
واقعن خوشحالم که آدمایی رو پیدا کردم که باهام همدردن چون دیگه احساس تنهایی نمیکنم. حرفت درسته رها مردم با چی خوشحال میشن ما با چی این موهای زائد منو هم بدجوری کفری کرده بیش از ده ساله دارم از بین میبرمشون اما هر روز قویتر میشن خدا لعنت کنه تستسترون و عاملشو که مثل یک قده ی سرطانی وجود آدمو گرفته و هر چیو که نمیخوای بهت میده(موی زائد) و هر چیو میخوای ازت میگیره(موی سر)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Sara.H
کی اثر میکنه روی مو های بدن پس
پاسخ }
سپاس شده توسط: arash_123456789 ، Sara.H
(10-24-2016، 06:03 PM)nilly نوشته: سلام من ۲ ماه هست که فینستراید 5 میلی مصرف میکنم از ۲ روز قبل هم سیبروترون استات 50 میل اضافه کردم مصرف این ۲ قرص با هم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ از دوستانی که مصرف کردن سیبرو رو نتایجش بعد از چه مدت قابل مشاهده هست ؟ برای کاهش موهای بدن اسبیرونولاکتون بهتره یا سیبروترون ؟

سیپرو خورم من یه مدتی بدنو کم مو میکنه -- سینه و ران و باسنمم بزرگتر شدن-- اعصابمم ریخت به هم و خیلی زودرنج شدم و زود از کوره در میرم -- میل جنسی رو هم تقریبا از بین برده بود
پاسخ }
سپاس شده توسط: arash_123456789 ، Sara.H ، آرمینا
با سلام عزیزان من دکتر نیستم ولی تو هورمون هیچ عجله ای نکنید مهم کیفیته نه اثر
پاسخ }
سپاس شده توسط:
مهم اینکه بدونی در حال تغییری وگرنه دارو و قرص فقط در حد ظاهر هست  که مهم نیست چقدر طول بکشه مهم اینکه  شما چطور فکر کنید و ازاد  بشید
پاسخ }
سپاس شده توسط: