رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه گفتن ترنس بودنتون به پزشک
(11-09-2017، 02:05 PM)جسیکا نوشته: بار اول که رفتم پیش روانپزشک بهش گفتم تمام عمرم دوست داشتم دختر باشم ولی خجالت می کشیدم به کسی بگم و فکر میکردم تنها من این مشکلو دارم برای اینکه کسی اذیتم نکنه خیلی تمرین کردم صد در صد مثل جسمم رفتار کنم  ولی دیگه نمیتونم ادای پسرهایی که میبینم و در بيارم. 
ازم در مورد خانواده و فامیل و تحصیلاتم و حتی روابط جنسی پرسید اینکه از چی خجالت میکشم و از چی نگرانم و...

درست مثل من
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، جسیکا
اولین بار با نوشتن یه نامه این موضوعو با بابا مامانم درمیون گذاشتم.خیلی ناراحت شدنو گفتن چرا زودتر نگفتم بهشون.ولی اصلا رفتار بدی نداشتن.با بابا مامانم به چنتا روانپزشکو روانشناس مراجعه کردم.همه تی اس بودنمو تایید کردن .ولی آخرین روانپزشکی که رفتم گفت نمیتونه با یقین بگه ترنسم کفت باید خودمو بیشتر بشناسمو عجله نکنم وازم خواست اول درمان افسردگیمو شروع کنم .منم به حرفاش فکر کردمو تصمیم گرفتم عجولانه کاری انجام ندم .هنوز هم برای رفع افسردگیم تحت درمان هستم وسعی میکنم تمرکزم روی درسم باشه آخه امسال کنکور دارم .امیدوارم بعد کنکورم با کمک خانوادم بتونم یه تصمیم درست بگیرم .از همه ابجیا و داداشای عزیزم میخوام در اولین وهله خانوادشونو مطلع کنن .تنها کسایی که میتونن به ارامش روحی شما کمک کنن اعضای خونوادتون هستن عزیزای من .برای همتون ارزوی موفقیت میکنم دوستای مهربونم 81 81 81 81 81
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
دکتر واسه ما ترنسه خیلی مهم و موثره !من خودم اولین بار پیش ی خانم دکتری رفتم ک از ترنس فقط اسمشو شنیده بود   و با راهنمایی های اشتباهش فقط منو افسرده کرد!ازش منصرف شدم اصرار کردم پیش خانواده ک باید منو ببرین محرابی تهران رفتیم تهران گفت بهم ترنسی ولی باید بابات رضایت بده تا کارتو شروع کنم ک بابام رضایت نداد دیگ ناامید شده بودم تا اینکه دکتر تولائی رو پیدا کردم واقعا برخوردش با من فوق العاده بود ترنس بودنمو تایید کرد با مشکلات عمل اشنام کرد ولی باز دید ک من بدون عمل نمیتونم زندگی کنم ٬کلی بهم انگیزه و امید داد و برای ساختن ایندم تشویقم کرد قراره تا چند ماه دیگ با پدرم صحبت کنه ایشالا همچی درست میشه!
Never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: Q.u.e.e.n
(02-08-2018، 12:50 PM)Matin11 نوشته: دکتر واسه ما ترنسه خیلی مهم و موثره !من خودم اولین بار پیش ی خانم دکتری رفتم ک از ترنس فقط اسمشو شنیده بود   و با راهنمایی های اشتباهش فقط منو افسرده کرد!ازش منصرف شدم اصرار کردم پیش خانواده ک باید منو ببرین محرابی تهران رفتیم تهران گفت بهم ترنسی ولی باید بابات رضایت بده تا کارتو شروع کنم ک بابام رضایت نداد دیگ ناامید شده بودم تا اینکه دکتر تولائی رو پیدا کردم واقعا برخوردش با من فوق العاده بود ترنس بودنمو تایید کرد با مشکلات عمل اشنام کرد ولی باز دید ک من بدون عمل نمیتونم زندگی کنم ٬کلی بهم انگیزه و امید داد و برای ساختن ایندم تشویقم کرد قراره تا چند ماه دیگ با پدرم صحبت کنه ایشالا همچی درست میشه!

ایشالا هرچه زودتر پروانگیتو ببینم داداش متین
Listen to your heart ,It knows everything
پاسخ }
سپاس شده توسط: Matin11 ، shahin_1
(02-08-2018، 03:41 PM)Q.u.e.e.n نوشته:
(02-08-2018، 12:50 PM)Matin11 نوشته: دکتر واسه ما ترنسه خیلی مهم و موثره !من خودم اولین بار پیش ی خانم دکتری رفتم ک از ترنس فقط اسمشو شنیده بود   و با راهنمایی های اشتباهش فقط منو افسرده کرد!ازش منصرف شدم اصرار کردم پیش خانواده ک باید منو ببرین محرابی تهران رفتیم تهران گفت بهم ترنسی ولی باید بابات رضایت بده تا کارتو شروع کنم ک بابام رضایت نداد دیگ ناامید شده بودم تا اینکه دکتر تولائی رو پیدا کردم واقعا برخوردش با من فوق العاده بود ترنس بودنمو تایید کرد با مشکلات عمل اشنام کرد ولی باز دید ک من بدون عمل نمیتونم زندگی کنم ٬کلی بهم انگیزه و امید داد و برای ساختن ایندم تشویقم کرد قراره تا چند ماه دیگ با پدرم صحبت کنه ایشالا همچی درست میشه!

ایشالا هرچه زودتر پروانگیتو ببینم داداش متین

قربون ابجی ایشالا پروانگی همه بچه های محتا رو جشن بگیریم ب خصوص شما Greenstars 81
Never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: shahin_1