رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه ی بد با دکتر رمضانی
سلام بچه ها من با اقای رمضانی حدودا 5 دقیقه صحبت کردم و الان از صحبتم با ایشون خیلی پشیمون هستم چون با وجود تجربه یی که میگن ایشون داره هرچند من تا حالا از ایشون چیزی نشنیده بودم ایشون به هیچ وجه به من درست مشاوره نداد توی 5 دقیقه به من گفت نه شما ترنس نیستی شما اسیب داری و وسواس داری و کلی چیزای دیگه ایشون حتی در موارد خیلی کوچیک روانشناسی ه خودشون ایراد داشتن به من گفتن تنها کسی که میتونه به تو بگه مشکلت چیه منم تو ایران که منم میگم تو عادیه عادی هستی

خواستم به شما دوستای محتایی گلم بگم تحت هیچ شرایطی پیش ایشون نرید حتی دکتر مهرابی هم از ایشون بهتر هستن دکتر رمضانی میخواست توی 5 دقیقه تشخیص به این مهمی که چندین ماه طول میکشه رو بگه! Undecided Undecided Undecided
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: محمد رضا ، alireza.h ، Sina ، meysam ، Shayan13 ، tabasom
(03-09-2017، 06:08 PM)adrian 11 نوشته: سلام بچه ها من با اقای رمضانی حدودا 5 دقیقه صحبت کردم و الان از صحبتم با ایشون خیلی پشیمون هستم چون با وجود تجربه یی که میگن ایشون داره هرچند من تا حالا از ایشون چیزی نشنیده بودم ایشون به هیچ وجه به من درست مشاوره نداد توی 5 دقیقه به من گفت نه شما ترنس نیستی شما اسیب داری و وسواس داری و کلی چیزای دیگه ایشون حتی در موارد خیلی کوچیک روانشناسی ه خودشون ایراد داشتن به من گفتن تنها کسی که میتونه به تو بگه مشکلت چیه منم تو ایران که منم میگم تو عادیه عادی هستی

خواستم به شما دوستای محتایی گلم بگم تحت هیچ شرایطی پیش ایشون نرید حتی دکتر مهرابی هم از ایشون بهتر هستن دکتر رمضانی میخواست توی 5 دقیقه تشخیص به این مهمی که چندین ماه طول میکشه رو بگه! Undecided Undecided Undecided
داداش بعضی روانشناسا هستن که اصلا وجود ما رو قبول ندارن خودت رو اذیت نکن و برات مهم نباشه با انرژی مضاعف شروع کن و با یک روانشناس بهتر مشاوره داشته باش
مهربان باش دلم
با دگران باش دلم
چون زمین باش دلم
سبزترین باش دلم
همچنان کوه چنین باش دلم
بعضی از مردم این شهر به غم نزدیکند
با غم مردم این شهرعجین باش دلم
خودپسندی صفتی نیکو نیست
همه بین باش دلم
پاک ترین باش دلم
گفته بودند که انگشتر ایمان صبر است
بهر انگشتری صبر، نگین باش دلم
پاسخ }
سپاس شده توسط: alireza.h ، adrian 11 ، Sina ، Shayan13
(03-09-2017، 06:08 PM)adrian 11 نوشته: سلام بچه ها من با اقای رمضانی حدودا 5 دقیقه صحبت کردم و الان از صحبتم با ایشون خیلی پشیمون هستم چون با وجود تجربه یی که میگن ایشون داره هرچند من تا حالا از ایشون چیزی نشنیده بودم ایشون به هیچ وجه به من درست مشاوره نداد توی 5 دقیقه به من گفت نه شما ترنس نیستی شما اسیب داری و وسواس داری و کلی چیزای دیگه ایشون حتی در موارد خیلی کوچیک روانشناسی ه خودشون ایراد داشتن به من گفتن تنها کسی که میتونه به تو بگه مشکلت چیه منم تو ایران که منم میگم تو عادیه عادی هستی

اشکال نداره داداشی... ناراحت نباش از حرفاش... یه دکتر دیگه رو امتحان کن... ما همه تو رو دوستت داریم...
پاسخ }
سپاس شده توسط: adrian 11 ، Sina ، Shayan13
سلام داداش آدرین خوبی؟داداش بعضی از این دکترا خودشون به مشاوره احتیاج دارن.اگه تهرانی بگو من لیست دکترایی که تو این زمینه تخصص دارنو برات بفرستم.به دل نگیر طفلی حالش خوب نبوده یه چی گفته Big Grin
پاسخ }
سپاس شده توسط: adrian 11 ، shayan.p ، Sina
(03-10-2017، 03:00 PM)Shayan13 نوشته: سلام داداش آدرین خوبی؟داداش بعضی از این دکترا خودشون به مشاوره احتیاج دارن.اگه تهرانی بگو من لیست دکترایی که تو این زمینه تخصص دارنو برات بفرستم.به دل نگیر طفلی حالش خوب نبوده یه چی گفته Big Grin

مرسی داداش من کیش زندگی میکنم ولی حتما امسال تابستون تهران میام
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، Shayan13
(03-09-2017، 07:12 PM)محمد رضا نوشته:

داداش بعضی روانشناسا هستن که اصلا وجود ما رو قبول ندارن خودت رو اذیت نکن و برات مهم نباشه با انرژی مضاعف شروع کن و با یک روانشناس بهتر مشاوره داشته باش
اره داداش همینکارو میکنم و فعلا دنبال ی روانشناس خوب میگردم
پاسخ }
(03-10-2017، 09:53 AM)Shokoufeh نوشته:

اشکال نداره داداشی... ناراحت نباش از حرفاش... یه دکتر دیگه رو امتحان کن... ما همه تو رو دوستت داریم...
ممنون از محبتتون 81
پاسخ }
داداش حتما یه روانشناس خوب هست تو شهرتون برو دنبال اون کسی که بقیم تایید کردن
روز های سخت دوام نمی اورند اما ادم های سخت چرا.
خدا با ماست
پاسخ }
سپاس شده توسط: adrian 11 ، shayan.p ، Sina ، Shayan13
من که همون جلسه اول دکتر بهم گفت ترنس هستم  Big Grin

خدا اینقدر بزرگ هست

که تمام بندهاشو 

به تمام آرزوهای پاکشون 

برسونه  Rolleyes

پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، Shayan13 ، adrian 11
بچه ها یکی به من بگه ما باید چی کار کنیم به اینا ثابت بشه ترنسیم؟
به نظر من خیلی نامردیه معاینه جسمی. اخه لعنتیا مگه قراره جسممون مردونه باشه؟ شاید من از شدت بدبختیم خودارضایی(خود آزاری) کرده باشم حالا میخوان از رو این موضوع ثابت کنن یه خانم با کمالاتم؟  
یا اینکه چون مجبور بودم مثل دخترای فامیل ارایش کنم و برم مهمونیای کوفتیشون که همیشه هم بغض میکردم ی گوشه و به زمین و زمان فحش میدادم میخوان ثابت کنن دخترم؟ اینا خیلی نامردن ترنس جسمش زنه اینا معلوم نیست چی از جون ما میخوان لعنت به همشون.
بهم فهموند مرد شدن هیچ ربطی به سیگار نداره...

پاسخ }
سپاس شده توسط: Shayan13 ، adrian 11 ، tabasom

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان