رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تراجنسی بودن نقطه ضعف است یا قوت
خیلی روشن و واضح
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، khashayar
بستگی داره کجا زندگی میکنیم تو ایران بله یه ضعفه  ولی مثلا تو افغانستان و ...یک فاجعه است ولی تو جوامع متمدن نه ضعفه نه قوت بلکه یک جنسیت سومه شما در یک جامعه متمدن نموتونی بگی جنسیت باعث امتیاز میشه بنا بر این وقتی تراجنسی ها رو به عنوان یک جنس سوم قبول کرده باشند دیگه قوت و ضعفی وجود نداره
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمه بانو ، farhan ، Delsaa ، khashayar
توجه کردین کسای که تفاوت های جنسی دارن و ازش اطلاع ارن مشخصا باهوش تر از متوسط جامعه هستن
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، khashayar
وقتی در فقر و کمبود عاملی از زندگی بزرگ بشیم نا خود آگاه شرایطی فراهم میشه تا ضعف و فقر موجود با چیز بهتری جایگزین بشه ...من تا وقتی زمین نخورم یاد نمی گیرم چه طور بلند بشم ... من از بدو تولد با این اختلال دست به گریبان هستم تا الان که عمری سپری شده ... چه کودکی و نوجوانی و بزرگسالی .. همه همه تحت سیطره این اختلال نفس کشیدند ... اما هیچ وقت احساس ضعف نکردم .. من دو دنیای کامل متفاوت رو کاملا درک می کنم ... خوب نگاه می کنم ... چیزی که این میان مهم هست اینه که باور داشته باشیم ما نشانه ای از قدرت خداوند هستیم .. پس در قدرت خدا نه ضعفی هست نه تزلزلی .... در هر آیات خدا نشانه ای  تا شما تعقل کنید .
پاسخ }
سپاس شده توسط: edila ، Delsaa ، khashayar
(09-21-2012، 10:58 PM)hamid.tehraan نوشته: توجه کردین کسای که تفاوت های جنسی دارن و ازش اطلاع ارن مشخصا باهوش تر از متوسط جامعه هستن

خب اینکه ترنس بودن ارتباط معناداری با هوش بالاتر داشته باشه هیچ جا نشون داده نشده. اگر شده بسیار خوشحال می شم منبع معتبر ببینم.

ولی این جمله ات رو می شه اینجوری هم خوند که «کسانی که ازش اطلاع دارن، باهوش ترن» که رابطه علی نیست بلکه احتمالا می شه گفت برعکسه که «آدم های باهوشتر ازش به شکل درست مطلع می شن» (:

البته قابل ذکره که وقتی کسی جزو اقلیت اجتماع اطرافشه مجبوره تلاش بیشتری برای شناخت و اثبات هویتش بکنه و در نتیجه احتمال بیشتری داره که دنیا رو متفاوت ببینه از «عموم»‌ مردم و در نتیجه راه‌هایی رو بره که مرسوم نیستن و در نهایت به چیزهایی برسه که اکثر آدم ها براشون «شغل ها / موقعیت‌های خاص» به حساب می یاد. مثلا هنرمند، نویسنده، ... این بر می گرده به متفاوت دیدن دنیا یا نیاز به تحلیل / تفکر در مورد پدیده‌های اطراف که یک اقلیت مجبوره سراغش بره.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mahtaa ، soheil ، Sarah ، Delsaa
هر جور دوس داری تفسیر کن ولی منم منظورم همینی بود که تو
گفتی
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa
من که به ترنس بودنم افتخار میکنم
اگر دباره هم متولد بشم دوس دارم ترنس باشم
بزرگترین موفقیت زندگی من همسرمه که اگر ترنس نبودم شاید هرگز به دستش نمیوردم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش. بیرون کشید باید از این ورته رخت خویش.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، فاطمه بانو ، Delsaa
سلام

اگر بخواهیم ماتریالیستی نگاه کنیم، یک ضعف است. اول یک بیماری هست. و بعد از کشف بیماری و انجام همه کارها حداقل امکان باروری و تجربه مادر شدن وجود ندارد.
اگر بخواهیم الهی فکر کنیم، ما بنده خدا هستم و خدا به همه عشق مطلق بخشیده است. و در هر شرایطی هستم فقط لازم است بهترینی که میتوانیم انجام دهیم. ما به این دنیا نیامده ایم که فقط لذت ببریم، شاد باشیم و یا به آرامش و خوشبختی برسیم. بلکه هدف آماده سازی روح است (نظر تمام ادیان) تا آماده عبور از این جهان هستی به بعد بعدی گردد، تا به خدا برسد. و البته اگر لذت ببریم و ... شانس آماده سازی را شاید بالاتر ببریم.
پس تفاوتی نمیکند چه جنسیتی داریم، آیا بیماریم و یا معلول باید در هر لحظه بهترینی که میتوانیم عمل کنیم. پس در این منظر هیچ نقصان روحی و جسمی ما ضعف نیست. مهم نحوه برخورد با آن است، ما میخواهیم پروانه شویم تا از این همه رنج و درد بیرون آمده، شانس برازش روح خود را افزایش دهیم.
پرهيز از رابطه جنسي و زندگي به مانند يك راهبه كمك ميكند تا انسان تمام تمركزش را روي امور الهي قرار دهد. 
پاسخ }
(08-19-2013، 10:50 PM)anahita نوشته: سلام

اگر بخواهیم ماتریالیستی نگاه کنیم، یک ضعف است. اول یک بیماری هست. و بعد از کشف بیماری و انجام همه کارها حداقل امکان باروری و تجربه مادر شدن وجود ندارد.
اگر بخواهیم الهی فکر کنیم، ما بنده خدا هستم و خدا به همه عشق مطلق بخشیده است. و در هر شرایطی هستم فقط لازم است بهترینی که میتوانیم انجام دهیم. ما به این دنیا نیامده ایم که فقط لذت ببریم، شاد باشیم و یا به آرامش و خوشبختی برسیم. بلکه هدف آماده سازی روح است (نظر تمام ادیان) تا آماده عبور از این جهان هستی به بعد بعدی گردد، تا به خدا برسد. و البته اگر لذت ببریم و ... شانس آماده سازی را شاید بالاتر ببریم.
پس تفاوتی نمیکند چه جنسیتی داریم، آیا بیماریم و یا معلول باید در هر لحظه بهترینی که میتوانیم عمل کنیم. پس در این منظر هیچ نقصان روحی و جسمی ما ضعف نیست. مهم نحوه برخورد با آن است، ما میخواهیم پروانه شویم تا از این همه رنج و درد بیرون آمده، شانس برازش روح خود را افزایش دهیم.

حقیقتش با ایدت زیاد حال نکردم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش. بیرون کشید باید از این ورته رخت خویش.
پاسخ }
سپاس شده توسط: ardalan ، Delsaa
(08-19-2013، 10:50 PM)anahita نوشته: سلام

من موافقم
+1 تقدیم بشما

من وقتی خیلی بهم فشار بیاد و نتونم دختر وجودم باشم کلی غر غر میکنم
ناشکری میکنم
انقد بد میشم که میگم:
خدایا من را اینجور آفریدی چرا؟؟؟ کاش معلول بودم و ترنس نبودم... (خدایا منو ببخش بخاطر اون وقتا)
اما واقعا من شیفته خودم و جنس روحم هستم. اغلب به دختارن معمولی خندم میگیره
که نمیتونن انقد از جنس خود لذت ببرن. انقد بی تفاوت از دختر بودنشون میگذرن ولی من با این همه محدودیت خیلی خیلی زیاد از خودم بودن و دختر درونم لذت میبرم
مطمینم اگه دختر معمولی بدنیا میومدم انقد لذت نصیبم نمیشد.
تازه من ترنس هستم و خیلی جذاب تراز یک دختر معمولیم...
پس شاید من هم در حق انتخاب. باز هم ترنس بودن را انتخاب میکردم. البته محل زندگیمو اصلا شرایط فعلی انتخاب نمی کردم... بقول سارا جان بستگی بجامعه و محیط هم داره

و اما در آخر:
همش میگم خدایا
من که با تو دیگه تعارفندارم. بین ما که دیگه پرده ای نیست که بخام فیلم بازی کنم. اغراق کنم یا ...
خودت خوب میدونی که منو ی دختر آفریدی
در ی غال اشتباه
حتما ازم انتظاری داری؟؟؟
نه..
انتظار داری بقیه خلقتم را خودم با تلاش پیگیر بشم ...
بروی چشم. من تلاشمو میکنم تا به تکامل نزدیک بشم و کامل پیشت برگردم
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، فاطمه بانو ، Delsaa