رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترنسهای مادرزاد اینجا بیان تا تبادل نظر کنیم
(09-30-2017، 10:31 PM)روژین نوشته: فک نکنم کسی بخواد بگه

بهرحال اینجا جمع شدیم که همینطور بحث ها رو بکنیم.از طرفی هم به نظر من هرمافرودیت ها خیلیم باحالن
پاسخ }
سپاس شده توسط: only_general
(10-01-2017، 08:00 AM)Black نوشته:

بهرحال اینجا جمع شدیم که همینطور بحث ها رو بکنیم.از طرفی هم به نظر من هرمافرودیت ها خیلیم باحالن

من که تفاوتی بین اونا و ادمای عادی ندیدم نمیدونم از نظر شنا باحال یعنی چی؟

(10-01-2017، 08:00 AM)Black نوشته:

من که تفاوتی بین اونا و ادمای عادی ندیدم نمیدونم از نظر شما باحال یعنی چی؟
پاسخ }
ببین من پیش روانپزشک رفتم من ترنس سکشوال مادرزادم
حالا فرق ترنس مادر زاد با اونایی که از محیط به صورت اکتسابی ترنس گرفتن چیه
اونایی که مادرزادی گرفتن یعنی مغزشون همون بخش هیپوتالاموس. مشکل داره.دیگه میدونین.که از سن بلوغ هم شروع میشه. مثلا من از سن 14 یا شایدم 15 سالگی ترنسم بروز کرد. 
اونایی که اکتسابی دارن عموما از بچگی اینجوری هستن.
شاید خیلیا تون فکر کنید مادرزاد اینجوری هستین. ولی خیر
چون از بچگی ترنس بودید دلیل نمیشه مادر زاد باشه. هرچند محیطی و مادرزاد در نهایت ویژگیهاشون مثل همه. ولی امید بهبودی در اونایی که ترنس محیطی دارن بیشتره چون مغز اونا از نظر ظاهری هم مشکل نداره. ولی مادرزاد ها از نظر ظاهری یه کم شبیه جنس مخالفه که همین رو عملکردش تاثیر میزاره
پاسخ }
(10-01-2017، 01:44 PM)ZeroSparda نوشته: ببین من پیش روانپزشک رفتم من ترنس سکشوال مادرزادم
اونایی که مادرزادی گرفتن یعنی مغزشون همون بخش هیپوتالاموس. مشکل داره.دیگه میدونین.که از سن بلوغ هم شروع میشه. مثلا من از سن 14 یا شایدم 15 سالگی ترنسم بروز کرد. 
چون از بچگی ترنس بودید دلیل نمیشه مادر زاد باشه. هرچند محیطی و مادرزاد در نهایت ویژگیهاشون مثل همه. ولی امید بهبودی در اونایی که ترنس محیطی دارن بیشتره چون مغز اونا از نظر ظاهری هم مشکل نداره. ولی مادرزاد ها از نظر ظاهری یه کم شبیه جنس مخالفه که همین رو عملکردش تاثیر میزاره
تاثیرات بدنی ترنس مادرزاد چطوریه؟یعنی همون هورمونهایی که بقیه ترنسها هورمون تراپی میکنن تا مثلا موهاشون بلند بشه یا سینه و لطافت زنانه پیدا کنن رو ترنس مادرزادی خودبخود  داره؟و احتیاجی به هورمون تراپی نداره؟
پاسخ }
ترنس مادر زادی چیه؟

منظورت اینترس.ک.س هست؟!

بعدش این سوالارو پرسیدی, منم یه سوال ازت دارم

دلت میخواد جواب درست پیدا کنی یا غلط؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: nooshin ، only_general
(10-01-2017، 01:44 PM)ZeroSparda نوشته: ببین من پیش روانپزشک رفتم من ترنس سکشوال مادرزادم

با این تعریفی که شما کردید من فقط?یک داستان مشابه شنیدم که تا بلوغ مثله یک دختر بود و بعد از بلوغ مشکلی در التش پیش میاد و به جنس مخالف تغیر میکنه که در واقع هرمافرودیت بودند!
ولی تا بحال واژه ی ترنس مادرزاد رو نشنیدم!!
دیوانه تر از خویش کسی می جستم 
دستم بگرفتند و به دستم دادند
پاسخ }
هنوز چیزی به اسم ترنسکشواليتی مادر زادی یا غيرمادرزادي ثابت نشده و اگه هم وجود داشته باشه یا نداشته باشه با علم الان  بصورت کلينيکال قابل فهمیدن یا قابل اثبات نیست .اگه نمود های فيزيکال از جنس مخالف وجود داشته باشه مثل آلت مبهم یا سایر دستگاه های جنسی داخلی موضوع اينترس.ک.س یا همون هرمافروديتي پیش میاد .اگه چنين موضوعی نباشه ترنسکشواليتي .حالا مادرزاد بودن یا نبودنش یه چیز علی حده ایه که در مورد گونه ی انسان هنوز قابل ردگیری و اثبات نیست.این که منشأ ترنسکشواليتي ژنتیک،مرتبط با هورمون دوره ی جنینی و عملکرد هیپوتالاموس و یا اکتسابيه هنوز به نتیجه ی صریح علمی نرسیده .و اون روانپزشک حدس شخصی ش رو مطرح کرده  و هیچ ربطی به سن بروز نداره . 
یه سری نشونه ها هست به هر حال که نشون میده شخص در دوره ی جنینی تحت تاثیر استروژن  بیشتر بوده یا تستسترون بیشتر .مثل ساختار استخوانی .مثلا انحنای آرنج دست-باز ،نسبت انگشت سبابه-اشاره ی دست راست و...به هر حال بیشتر چیزایی که می دونیم از طریق ردگیری رفتار های جنسی موش ها و سایر حیوانات در تولید رفتار جنسی تيپيکال زنانه هنگام جفت گیری(ثابت نشستن با انحنای کمر ) یا رفتار های جنسی تيپيکال مردانه (سوار شدن ) و مقایسه سطح هورمونی دوران مختلف سنی ،جنینی ،نوزادی ،پیش از بلوغ و بلوغ ،به دست اومده .در مورد انسان به دلایل رفتارشناسانه کمتر قابل شناسایيه و در مورد سن بروز هم فعلا چيزي که توی این پاپيک بحث شد وجود نداره .
پاسخ }
سپاس شده توسط: ZeroSparda ، حنانه ، only_general ، bache dars khun
(10-02-2017، 12:30 AM)nooshin نوشته: هنوز چیزی به اسم ترنسکشواليتی مادر زادی یا غيرمادرزادي ثابت نشده و اگه هم وجود داشته باشه یا نداشته باشه با علم الان  بصورت کلينيکال قابل فهمیدن یا قابل اثبات نیست .اگه نمود های فيزيکال از جنس مخالف وجود داشته باشه مثل آلت مبهم یا سایر دستگاه های جنسی داخلی موضوع اينترس.ک.س یا همون هرمافروديتي پیش میاد .اگه چنين موضوعی نباشه ترنسکشواليتي .حالا مادرزاد بودن یا نبودنش یه چیز علی حده ایه که در مورد گونه ی انسان هنوز قابل ردگیری و اثبات نیست.این که منشأ ترنسکشواليتي ژنتیک،مرتبط با هورمون دوره ی جنینی و عملکرد هیپوتالاموس و یا اکتسابيه هنوز به نتیجه ی صریح علمی نرسیده .و اون روانپزشک حدس شخصی ش رو مطرح کرده  و هیچ ربطی به سن بروز نداره . 
یه سری نشونه ها هست به هر حال که نشون میده شخص در دوره ی جنینی تحت تاثیر استروژن  بیشتر بوده یا تستسترون بیشتر .مثل ساختار استخوانی .مثلا انحنای آرنج دست-باز ،نسبت انگشت سبابه-اشاره ی دست راست و...به هر حال بیشتر چیزایی که می دونیم از طریق ردگیری رفتار های جنسی موش ها و سایر حیوانات در تولید رفتار جنسی تيپيکال زنانه هنگام جفت گیری(ثابت نشستن با انحنای کمر ) یا رفتار های جنسی تيپيکال مردانه (سوار شدن ) و مقایسه سطح هورمونی دوران مختلف سنی ،جنینی ،نوزادی ،پیش از بلوغ و بلوغ ،به دست اومده .در مورد انسان به دلایل رفتارشناسانه کمتر قابل شناسایيه و در مورد سن بروز هم فعلا چيزي که توی این پاپيک بحث شد وجود نداره .

انحنای ارنج چیه. توی نسبت ها که گفتی.
پاسخ }
(10-02-2017، 12:44 AM)ZeroSparda نوشته:
(10-02-2017، 12:30 AM)nooshin نوشته: هنوز چیزی به اسم ترنسکشواليتی مادر زادی یا غيرمادرزادي ثابت نشده و اگه هم وجود داشته باشه یا نداشته باشه با علم الان  بصورت کلينيکال قابل فهمیدن یا قابل اثبات نیست .اگه نمود های فيزيکال از جنس مخالف وجود داشته باشه مثل آلت مبهم یا سایر دستگاه های جنسی داخلی موضوع اينترس.ک.س یا همون هرمافروديتي پیش میاد .اگه چنين موضوعی نباشه ترنسکشواليتي .حالا مادرزاد بودن یا نبودنش یه چیز علی حده ایه که در مورد گونه ی انسان هنوز قابل ردگیری و اثبات نیست.این که منشأ ترنسکشواليتي ژنتیک،مرتبط با هورمون دوره ی جنینی و عملکرد هیپوتالاموس و یا اکتسابيه هنوز به نتیجه ی صریح علمی نرسیده .و اون روانپزشک حدس شخصی ش رو مطرح کرده  و هیچ ربطی به سن بروز نداره . 

انحنای ارنج چیه. توی نسبت ها که گفتی.

دست هات رو به طرفین باز کن .کف دست به سمت بالا باشه .اگه از ناحیه ی آرنج انحنای  هشتی شکل وجود داشته باشه توی یه مقاله نوشته شد بود هورمون استروژن توی دوره جنینی هورمون غالب بوده .و اینکه اگه انگشت اشاره ی دست راست از انگشت حلقه بلند تر باشه .و بر عکس اگه انگشت حلقه از اشاره بلند تر باشه نشون دهنده ی تستوسترون به عنوان هورمون غالب دوره ی جنینی .
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، only_general
(10-02-2017، 01:09 AM)nooshin نوشته: دست هات رو به طرفین باز کن .کف دست به سمت بالا باشه .اگه از ناحیه ی آرنج انحنای  هشتی شکل وجود داشته باشه توی یه مقاله نوشته شد بود هورمون استروژن توی دوره جنینی هورمون غالب بوده .و اینکه اگه انگشت اشاره ی دست راست از انگشت حلقه بلند تر باشه .و بر عکس اگه انگشت حلقه از اشاره بلند تر باشه نشون دهنده ی تستوسترون به عنوان هورمون غالب دوره ی جنینی .

من الان نگا کردم

کف دست راستمو که میبینم انگشت اشاره بلند تره ولی پشت دستم که میبینم کوتاه تره!!!

فکر کنم به خاطر اینکه وقتی پشت دست نگاه میکنیم تاندن انگشت کمی کشیده میشه 9f5f8d

حالا این تحقیق از کجا بوده؟ (مال دانشگاه آزادی ها که نیست:دی)
پاسخ }