رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترنسها و فضای مجازی
سلام بچه ها....من امیر حسینم و 18 سالمه.....ی مدته که فضای مجازی شده جایی واسه مسخره کردن ترنسها....و این خیلی ناراحت کننده اس....به نظر من اگه ه به جای اینکه خودتونو توی اینجور سایتها حبس کنید و خودتونو مخفی کنید بیشتر به فراموشی سپرده میشید....بیایید دست به دست هم بدید و توی فضاهای مجازی یه خودی نشون بدید...اینجوری حرفای دلتونو به گوش مردم برسونید و بهشون بهمونید که شما هم دل دارید....باور کنید خیلیا ازتون حمایت میکنن و صداتون به گوش مسؤولین میرسه.....من ترنس نیستم ولی ترنسها رو دوس دارم چون به نظرم ترنسها هم میتونن مثل خواهر آدم باشن هم مثل برادر...تو ی سری موضوعات از بعد دخترونشون میشه استفاده کرد‏(فکر و سلیقه و احساسات‏)‏ و تو ی سری موضوعات از بعد پسرونشون. موفق باشید. به امید روزی که همه ترنسها خوشحال باشن.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، Matin11 ، Mr.X ، wolf_7 ، باران ، AmirAliA2
اقا امیرحسین . اینجا یه مشکلی هست گل پسر. مشکل اینجاست که یه عده چه ترنس و یا جه ترنس نما که با ظاهر ارایش کرده شدید میان و عکس میذارن و موقع عکس گرفتن لباشونم نثل اردک میکنن انتظار دارید جه رفتاری بشه از طرف جامعه سنتی ما؟  حتی دخترا ی از شکم مادر دختر هم این ادا اطوارو در نمیارن که بعضی به اصطلاح ترنس میان این عکسارو میگیرن و بالای مروفایلاشون هم مینویسن ...ترنسکشوال....تابع قوانین جمهوری اسلامی....کامنت شما نشان شخصیت شماست..... انگار اینکه طرف این عکسارو برا خاطر رضای خدا گرفته . هب معلومه این دست اتفاقات میفته . جرا چون تنها ترنس بودن از سوی حکومت پذیرفتست. بقیه هم که میخوان به کارای عقده مابانه شون وجهه بدن میگن ما هم ترنسیمممم
ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده....در شب ظلمانی ام ماه نشانم بده
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mr.X ، Sina ، Matin11 ، wolf_7 ، AmirAliA2 ، Shayan13
منم موافقم وقتی پسرا میرن بینی عمل میکنن لب پروتز میکنن اصلاح میکنن میان عکس میزارن همه میگن ترنسن و اینا معلومه چهره ترنس خراب میشه درحالی که بضیاشون میگن دوست دارن اینجوری بگردن و ترنس نیستن بعد یک سری از اخوندای عزیز میگن اینا نشونه های اخرزمانه و مادر من هم باور میکنه ک من نشونه اخر زمانم Dodgyپس اوضاع خراب تر میشه جای اینکه بهتر شه کسی نشناسه بهتره Undecided
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mr.X ، باران ، BanooAlisaa ، Sina ، AmirAliA2 ، Agillar168
................
پاسخ }
سپاس شده توسط: wolf_7 ، BanooAlisaa ، باران ، AmirAliA2
بالاخره ما هرکاری کنیم به قول معروف اینجا ایرانه Big Grin
ی ترنس عزیزی از خارج از کشور میگفت که بهترین عملا همون ایرانا ولی زندگی بعد عمل بدرد ایران موندن نمیخوره Rolleyes
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mr.X ، BanooAlisaa ، باران ، AmirAliA2
..............
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، باران ، Sina ، AmirAliA2
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
میدونید چیه علم پزشکی ایران بالا هست و درحد خوبی هست اما متسفانه دکترا برای ما دل بکار نمیدن یعنی دکتری بری تحقیق کنه روش های نوینی بیاره و ..... وهم دکترای ایران تخصصی که دارن متسفانه برای عمل ما نیست و در کنار ما هزارتا عمل دیگه انجام میدن اما دکترای خوب خارج تخصص دارن و درسشو خواندن بخاطره همین کیفیت عمل های اونجا بالاتر هست.
اما در مورده این اینکه میگین ترنس ها چرا بعضی اینجوری هستن
حالا من سوال دارم مگه میشه همیه ترنس ها یک شخصیت داشته باشن؟ ترنس ها ادم اهنی نیستند که همه مثل هم باشند هرکسی یکجور هست ما باید اماده پزیرش تفاوت ها باشیم..
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط: باران ، Sina ، Mr.X ، AmirAliA2
کسی ک خودش عاقله و از روی عقل و منطق قضاوت میکنه, هیچ وقت همه ی افراد یک قشر رو یک کاسه نمیبینه, بین آدمها تفاوت هست, ارزشها متفاوته
نمیشه انتظار داشت همه ترنسها پاک و منزه و راهبه باشن
مشکل جامعه ایران این اپیدمی بی فرهنگیشه که روز ب روز بدتر میشه
فقط ترنسها مورد تمسخر قرار نمیگیرن
یه مثال ساده بزنم برات, تو پیج بدنسازی ک من همیشه میرم,  کامنتایی ک واسه این مربی میزارن گاهی انقدر زشت و زننده است ک از خودم میپرسم اینا عقده این, مریضن, چشونه!!!
پس اشکال از ترنسها و تفاوتهای فردیشون نیست, این فرهنگ ماست ک به قهقرا میره
Make me your one and only

Make me your enemy
پاسخ }
.................
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، AmirAliA2
(07-01-2016، 01:21 PM)Amir Hossein نوشته: سلام بچه ها....من امیر حسینم و 18 سالمه.....ی مدته که فضای مجازی شده جایی واسه مسخره کردن ترنسها....و این خیلی ناراحت کننده اس....به نظر من اگه ه به جای اینکه خودتونو توی اینجور سایتها حبس کنید و  خودتونو  مخفی کنید بیشتر به فراموشی سپرده میشید....بیایید دست به دست هم بدید و توی فضاهای مجازی یه خودی نشون بدید...اینجوری حرفای دلتونو به گوش مردم برسونید  و بهشون بهمونید که شما هم دل دارید....باور کنید خیلیا ازتون حمایت میکنن و صداتون به گوش مسؤولین میرسه.....من ترنس نیستم ولی ترنسها رو دوس دارم چون به نظرم ترنسها هم میتونن مثل خواهر آدم باشن هم مثل برادر...تو ی سری موضوعات از بعد دخترونشون میشه استفاده کرد‏(فکر و سلیقه و احساسات‏)‏ و تو ی سری موضوعات از بعد پسرونشون. موفق باشید.  به امید روزی که همه ترنسها   خوشحال باشن.
پاسخ }
سپاس شده توسط: