رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترنسها و فضای مجازی
به نظر منم البته این فضاهام خوبه چون افراد درد و نقطه مشترک دارن ولی واقعا فرهنگسازی خیلی می تونه تاثیرگذار باشه مثلا کار ساده این که افراد چنل داشته باشن تو‌تلگرام یا صفحه تو اینستا در حمایت و توضیح درمورد افراد ترنس. چند شب پیش با یه چنل اشنا شدم که یه فرد ترنس زندگی نامش رو می نوشت و چه قدر قشنگ و تاثیرگذار بود کاش همین حرکت یعنی نوشتن زندگی نامه فراگیر شه اگه شمام می شناسید هم چین چنل یا کتاب یا .... ای درمورد زندگی نامه افراد ترنس معرفی کنید بهم لطفا
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، محمد رضا
اگه قراره جایی راجع به ترنس صحبت بشه باید درست صحبت بشه
ترنس یک ویزگی مهم داره. موردش با هویته. یعنی حس میکنه هویت و جنسیتش مطابق جنس مخافش هست. هنین. نه به شکل و نه به ظاهر و نه به عکس و اینها..  هرکس در پوشش و طاهرش به سلیقه یا خواست خودش انتخاب میکنه. ترتس. غیر ترنس. گی ادم فضایی و...
بخش قابل توجهی از جامعه ما بیماره. مشکل داره. بهانه گیره و خودخواه. تجسس گره و بخودش حق دخالت در زندگی بقیه را میده. واسه همین هست که برای کار غلط و نامهربانه خودش (ازردن انسانهای ترنس با انکارشون. با تمسخرشون. با قصاوتشون و... ) توجیه میارن که مثلا اینها همه اینجورن یا طاهر ناهنجار دارن یا رفتار ناهنجار دارن و...
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
(07-01-2016، 01:21 PM)Amir Hossein نوشته: سلام بچه ها....من امیر حسینم و 18 سالمه.....ی مدته که فضای مجازی شده جایی واسه مسخره کردن ترنسها....و این خیلی ناراحت کننده اس....به نظر من اگه ه به جای اینکه خودتونو توی اینجور سایتها حبس کنید و  خودتونو  مخفی کنید بیشتر به فراموشی سپرده میشید....بیایید دست به دست هم بدید و توی فضاهای مجازی یه خودی نشون بدید...اینجوری حرفای دلتونو به گوش مردم برسونید  و بهشون بهمونید که شما هم دل دارید....باور کنید خیلیا ازتون حمایت میکنن و صداتون به گوش مسؤولین میرسه.....من ترنس نیستم ولی ترنسها رو دوس دارم چون به نظرم ترنسها هم میتونن مثل خواهر آدم باشن هم مثل برادر...تو ی سری موضوعات از بعد دخترونشون میشه استفاده کرد‏(فکر و سلیقه و احساسات‏)‏ و تو ی سری موضوعات از بعد پسرونشون. موفق باشید.  به امید روزی که همه ترنسها   خوشحال باشن.

داداش فایده ای نداره Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط:
اگه ادمای اون بیرون ، سرشون به کار خودشون باشه ، هیچ مشکلی پیش نمیاد

مشکل جامعه ما اینه که بی سواد ترین ادما ، ادعای ماکزیمم عقل شعور رو دارن :/

برای همه حکم صادر میکنن ، همه رو قضاوت میکنن

به نظر من ک حتی روحانی ها هم صلاحیت ندارن
پاسخ }
سپاس شده توسط:
دلیل اینکه لاکپشت عمرش بالای صد ساله اینه که سرش تو لاک خودشه.مردم ما فضولن و تو هر زمینه ای هم نظر میدن درصورتی هیچ دانشی ندارن.
بابا آخه یکی نیست یقشونو بگیره بگه به تو چه؟!اصلا یه پسر کاملا سالمه دوس داره هفت قلم ارایش کنه ناراحتی نگاش نکن.ارایش اون نه چیزی ازت کم میکنه نه بت زیاد میکنه.از آدمای فضول متنفرم.من نمیفهمم پس این اروپاییا چجوری زندگی میکنن.یعنی واقعا جای تاسف داره دنیا داره پیشرفت میکنه ما پس رفت.منم تو فضای مجازی دیدم با کسی که به ترنسا بی احترامی کرد دعوام شد بلاکم کرد.اما یکی دوتا نیستن.هممون میترسیم که اگه جامعه بفهمه ما ترنسیم چی میشه بخدا هیچی نیست.زنا نکردیم که خجالت بکشیم خودتونم قایم نکنید.الان منو خیلی از پسرای محلمون که همبازیم بودن میدونن انقد باهم خوبیم اصن انگار اونام چشمشونو رو جسمم بستن و روحمو میبینن چون خودم باور دارم خودمو و ازاینکه حاصل بازیگوشی طبیعتم خجالت نمیکشم و به خودم افتخار میکنم
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(07-01-2016، 10:23 PM)Mr.X نوشته:
(07-01-2016، 09:55 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
میدونید چیه علم پزشکی ایران بالا هست و درحد خوبی هست اما متسفانه دکترا برای ما دل بکار نمیدن یعنی دکتری بری تحقیق کنه روش های نوینی بیاره و ..... وهم دکترای ایران تخصصی که دارن متسفانه برای عمل ما نیست و در کنار ما هزارتا عمل دیگه انجام میدن اما دکترای خوب خارج تخصص دارن و درسشو خواندن بخاطره همین کیفیت عمل های اونجا بالاتر هست.
اما در مورده این اینکه میگین ترنس ها چرا بعضی اینجوری هستن
حالا من سوال دارم مگه میشه همیه ترنس ها یک شخصیت داشته باشن؟ ترنس ها ادم اهنی نیستند که همه مثل هم باشند هرکسی یکجور هست ما باید اماده پزیرش تفاوت ها باشیم..

متاسفانه علم و اطلاعات بسیاری از پزشک های ایران بالا نیست و مشکلات نه فقط متوجه ترنس ها بلکه متوجه تمامی مردم جامعه میشه
منتهی اینجا صحبت روی ترنس ها بود که عرض کردم
به عنوان مثال تنظیم هورمون های بدن علمی هست که یه متخصص یا فوق تخصص غدد باید کاملا بهش اگاهی داشته باشه و ارتباطی با قضیه ترنس نداره
یا به عنوان مثال ارکیدکتومی یا هیسترکتومی و مستکتومی همه مختص ترنس ها نیستن و بیماران سرطانی هم بهش احتیاج دارند و افراد دیگه ..

متاسفانه بعضی ازدکترای ما علمشو ندارن وهم به فکر پول اندکه مشکلات بسیار زیادی برای ترنسها بوجود میاد واونهای که علمشو دارن درست حسابی کاری انجامنمیدن
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina
(07-01-2016، 01:21 PM)Amir Hossein نوشته: سلام بچه ها....من امیر حسینم و 18 سالمه.....ی مدته که فضای مجازی شده جایی واسه مسخره کردن ترنسها....و این خیلی ناراحت کننده اس....به نظر من اگه ه به جای اینکه خودتونو توی اینجور سایتها حبس کنید و  خودتونو  مخفی کنید بیشتر به فراموشی سپرده میشید....بیایید دست به دست هم بدید و توی فضاهای مجازی یه خودی نشون بدید...اینجوری حرفای دلتونو به گوش مردم برسونید  و بهشون بهمونید که شما هم دل دارید....باور کنید خیلیا ازتون حمایت میکنن و صداتون به گوش مسؤولین میرسه.....من ترنس نیستم ولی ترنسها رو دوس دارم چون به نظرم ترنسها هم میتونن مثل خواهر آدم باشن هم مثل برادر...تو ی سری موضوعات از بعد دخترونشون میشه استفاده کرد‏(فکر و سلیقه و احساسات‏)‏ و تو ی سری موضوعات از بعد پسرونشون. موفق باشید.  به امید روزی که همه ترنسها   خوشحال باشن.

سلام داداش گل من

مسخره کردن مردم نامحترم جامعه (البته به دور از بزرگواران) تنها به ترنس های محترم ختم نمی شه فدای شما بشم و این کاملا غلط هست،یک نمونه آقای مهران مدیری نامحترم که به بهانه طنز همه مردم و همه مشاغل رو مسخره می کنند (عذرخواهی می کنم) و این اصلا درست نیست.

من،داداش فرهاد عزیزم،آبجی رها نازنینم،داداش سینا عزیزم،آبجی باران نازنینم،آبجی آهو نازنینم و در کل همگی عزیزان دلم خودمون رو حبس نکردیم و سالهاست که داریم با نا مهربانی ها دست و پنجه نرم می کنیم.

مرسی از این که هستید و به هم وطن های عزیز خودتون اهمیت می دیدید،این رو بدونید که خدای نازنین پیش خود بزرگوارشون نمی گذارند و پاداش محبت شما برادر محترمم رو می دن.

ما حرف های دلمون رو به چه فردی بزنیم؟ نباید هر جا و پیش هر کسی به قول معروف سفره دلمون رو باز کنیم،ما باید بسیار دقت داشته باشیم.

به نظرم ترنسها هم میتونن مثل خواهر آدم باشن هم مثل برادر

بله،صد در صد همین طور هست داداش عزیز من،مرسی برای فهم و کمالاتی که دارید 81 81

به امید روزی که همه ترنسها خوشحال باشن.

مرسی برادر بزرگوار من،به امید خدای بزرگ روزی فرا برسه که حداقل 70% مردم محترم ما سطح سواد و فرهنگ و معلومات خودشون رو بالا ببرند 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: soheil
یکی بگه چه گلی بگیریم به سرمون از دست این جوجه فوکولی های تازه بدوران رسیده که پشتکلمه ترنس قایم شدن و هر غلطی دلشون بخواد میکنن!!  بخدا دلم واسه اون عده ای میسوزه که بخاطر رفتار زننده این جماعت ،بهشون حمل میشه.کتک میخورن.تحقیر میشن

عابی باشید Wink
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
(10-06-2018، 01:24 PM)عابی نوشته: یکی بگه چه گلی بگیریم به سرمون از دست این جوجه فوکولی های تازه بدوران رسیده که پشتکلمه ترنس قایم شدن و هر غلطی دلشون بخواد میکنن!!  بخدا دلم واسه اون عده ای میسوزه که بخاطر رفتار زننده این جماعت ،بهشون حمل میشه.کتک میخورن.تحقیر میشن

باید بهشون زمان داد تا سرشون بخوره به سنگ . 

ب جای اینکه از این فضا  ( ک نوعی تریبون براشون هست) استفاده کنن در جهت  تثبیت اقلیت به جامعه سنتی   . بدتر گند میزنن به این قشر ـه یه چی اونوتر از مظلوم ــــه جامعه:/ 

فضای مجازی ب خودی ـه خود بَد نیست خیلی هم خوبه  ولی این طرز فکر و نگرش آدماست که نشون میده  از غار کانکت میشن به نت  یا نه . 

طبیغی ـه که ملت هم چشمشون دنبال این نوع افراد باشه  که از  پس ـــه هر نوع ادا و رفتاری  بر مییان . از طرفی هم یک موضوع دوسر بُرد برای این نوع افراده هم دیده و رویت میشن هم از طرف عده ی کثیری بالاخواه ساپورت 

اینجا چشم تصمیم میگیره کلا
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: simorgh ، Mighty ، shahin_1 ، فاطمیا