رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترنس بودن یا علاف بودن؟
دوستان . اخیرا من به این نتیجه رسیدم که بسیاری از کسانی که تو ایران خودشون را ترنس m2f میدانند در واقع مشکلشون جای دیگر هست . از آنجایی که در فرهنگ و دیدگاه سنتی ایران تعریف شده که زن آقا بالاسر پیدا میکنه و خرجش را میده و در مقابل س.ک.س زندگیش را تامین میکنه یک عده پسر علاف و بی مسولیت به دلیل اینکه نمیخواند تن به کار و مسولیت زندگی بدند از ترنس بودن به عنوان حربه ای برای فرار از مسولیت ها و واقعیت های زندگی استفاده میکنند . این نتیجه بعد از مدت ها دقت و بررسی رفتار ترنس های ایرانی در گروه های تلگرام به نظر من آمد . طبعا چنین مشکلی بین ترنس های اف تو ام وجود نداره و صد البته تعدادشون هم به اندازه ام تو اف ها بالا نیست (مثل اینکه ام تو اف بودن برای یک عده به صرفه تره) . اساسا کسانی که این طرز فکر را دارند در توهم و خیالات زندگی میکنند . قطعا در این دوره و زمانه پسری پیدا نمیشه که بعد از رابطه با یک زن مسولیت های او را کاملا به دوش بگیره . حتی اگر چنین کسی پیدا بشه قطعا عاشق یک پسر که فقط پایینش را عمل کرده و توهم ورش داشته که زن شده نمیره چون گزینه های بهتری برای رابطه براش وجود داره .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، jahad
سلام امیلی جان...
به این اسانی نیست هرکس ادعا کنه ترنسم و مجوز بدن...
شما عواقب بعد از عمل اگاه هستید مسائل بهداشتی و محدودیت رابطه و....که در نهایت ممکم هست بخاطر فرار از ازدواج خودش نافص و در نهایت خودکشی خودش بخاطر فشار روانی که به اون شخص فشار میاره...
هزینه عمل خوب بالاست شخص بیکار و....نداره انجام بده معذرت فحشا انقدر زیاد شده که تعهد و ازدواج نیاز نیست پس خودش ناقص کنه
اگر هم عمل کنه دختر کامل و....ازدواج نمیکنه چه برسه ترتس منفعت و سودی برای شخص نداره دیگه
این نظرات شخصی من هستش....امیلی خانم
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-03-2019، 01:44 PM)sami ts نوشته: سلام امیلی جان...
به این اسانی نیست هرکس ادعا کنه ترنسم و مجوز بدن...
شما عواقب بعد از عمل اگاه هستید مسائل بهداشتی و محدودیت رابطه و....که در نهایت ممکم هست بخاطر فرار از ازدواج خودش نافص و در نهایت خودکشی خودش بخاطر فشار روانی که به اون شخص فشار میاره...
هزینه عمل خوب بالاست شخص بیکار و....نداره انجام بده معذرت فحشا انقدر زیاد شده که تعهد و ازدواج نیاز نیست  پس خودش ناقص کنه
اگر هم عمل کنه دختر کامل و....ازدواج نمیکنه چه برسه ترتس منفعت و سودی برای شخص نداره دیگه
این نظرات شخصی من هستش....امیلی خانم

سلام سمی جان . کسایی را که میگم اکثرا کسایی هستند که هنوز مجبوز نگرفتند و حتی برای گرفتن مجوز اقدام هم نکردند . همچنان در خیاالات و توهمات عجیبی به سر میبرند . مشکلات بعد از عمل را نمیدونند یا انتظارات عجیب و غیر واقعی از نتیجه عمل دارند . ذهن آنها قابلیت پردازش درست اطلاعات و استنتاج منطقی را نداره . اینکه به ندرت کسی یک دختر ترنس را برای رابطه طولانی و ازدواج انتخاب میکنه را من و شما میدانیم ولی یک عده همین موضوع ساده را هم نمیفهمند .  من بیشتر از صد بار این موضوع را اینجا و جاهای دیگه تکرار کردم که عمل پایین جز عوض کردن ظاهر همون قسمت هیچ کار خاصی نمیکنه . تازه ظاهر همانجا هم بسته به مهارت جراح و وضعیت روحی او در روز جراحی  از افتضاح که شبیه هیچ چیز نمیتونه باشه(مثل نتیجه عمل من) تا متوسط که شاید شباهت به زن های سیس داشته باشه میتونه بشه . حس جنسی حداقل در مورد خود من بسیار پایینه . فکر رابطه حنسی با یک مرد هم برایم زجرآوره و اصولا هیچوقت این قابلیت را در اون قسمت نمیبنم که برای رابطه کارایی داشته باشه . شاید براتون عجیب باشه چیزی که میگم ولی من این حرف ها را به دفعات از ترنس های ام تو اف شنیدم و انقدر هم تکرار شده که همه فکر میکنند درست هست . 
1-بعد از عمل صورت و بدن تغییر میکنه و زنانه میشه . 
2-بعداز عمل صدا زنانه میشه . 
3-بعد از عمل موهای بدن و صورت از بین میره . 
4-سینه ها بعد از عمل بزرگ تر میشه . 
5-بعد از عمل ما دیگه ترنس نیستیم و تبدیل به دختر سیس میشیم . 
6-بعد از عمل بدون اینکه به همسرمون بگیم میریم شوهر میکنیم . 
7-اگر س.ک.س داشته باشیم دیگه دایلیشن و مراقبت های بعد از عمل لازم نیست .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، sami ts ، jahad
دقیقا شما درست میگید عمل تطبیق جنسیت فقط یکی شدن جسم و روح هست باز از اندام داخلی رحم و....باز ان روح مورد نظر نیستی.....
من که عمل ارکیکتومی انجام دادم مقدمه باشه چهره و...تا حدودی زنانه باشند ترشح تسترون قطع بشه صفات ثانویه بیشتر بشه مانند ریزش مو و..رشد کم مو زائد تا حدودی باز لیزر نیاز داره ..
و تجمع بیشتر چربی در بدن در ناحیه بدن ....چون حالت عضله ها حجمش کم میشه و...
خود دوستان ترنسم که اگاه هستند
ازدواج کسی تعهد کند دوستت داشته باشه خیلی کم هستند که خود شخص عواقب حرف خانواده و..پشتش باشه متاسفانه ما ایرانیها فقط بچه دار شدن طرف ببیتیم خوشحال میشیم که طرف بگیم سالم و...
من که عمل ارکیکتومی راضی هستم تازه یکسال شده قصد عمل دارم قبلش کلا صورت لیزر کردم دوجلسه از بین رفت 6 ماه یکبار دیگه میرم..مو زائد کلا کم مو بودم بدنی..
سینه قبلا داشتم برجستگی کم مشکلات هورمونی داشتم . الان دیگه راحت شدم برای تعادل هورمون مردانه مصرف نمیکنم کلا زنانم...
تنها مشکل فیس و...هست در عکسم مشخصه کاملا پسرونم باز عمل زیبای کنم
صدا که بیشتر ترنسها دو رگه هستش با تمرین یل عمل سیبک قابل حل هست
در کل باید به هدفش برسه تمام تلاشش کنه...
به نظرمن شما دخترانه تر از من از نظر فیس و...هستید ارزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستانم چه ترنس و استریت و....میکنم 81
پاسخ }
سپاس شده توسط: jahad
(08-04-2019، 01:33 PM)sami ts نوشته: دقیقا شما درست میگید عمل تطبیق جنسیت فقط یکی شدن جسم و روح هست باز از اندام داخلی رحم و....باز ان روح مورد نظر نیستی.....
من که عمل ارکیکتومی انجام دادم مقدمه باشه چهره و...تا حدودی زنانه باشند ترشح تسترون قطع بشه صفات ثانویه بیشتر بشه مانند ریزش مو و..رشد کم مو زائد تا حدودی باز لیزر نیاز داره ..
و تجمع بیشتر چربی در بدن  در ناحیه بدن ....چون حالت عضله ها حجمش کم میشه  و...
خود دوستان ترنسم که اگاه هستند
ازدواج کسی تعهد کند دوستت داشته باشه خیلی کم هستند که خود شخص عواقب حرف خانواده و..پشتش باشه متاسفانه ما ایرانیها فقط بچه دار شدن طرف ببیتیم خوشحال میشیم  که طرف بگیم سالم و...
من که عمل ارکیکتومی راضی هستم تازه یکسال شده قصد عمل دارم قبلش کلا صورت لیزر کردم دوجلسه از بین رفت 6 ماه یکبار دیگه میرم..مو زائد کلا کم مو بودم بدنی..
سینه قبلا داشتم برجستگی کم مشکلات هورمونی داشتم . الان دیگه راحت شدم برای تعادل هورمون مردانه مصرف نمیکنم کلا زنانم...
تنها مشکل فیس و...هست در عکسم مشخصه کاملا پسرونم باز عمل زیبای کنم
صدا که بیشتر ترنسها دو رگه هستش با تمرین یل عمل سیبک قابل حل هست
در کل باید به هدفش برسه تمام تلاشش کنه...
به نظرمن شما  دخترانه تر از من از نظر فیس و...هستید ارزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستانم چه ترنس و استریت و....میکنم  81

ذقیقا . اون تغییراتی که بعضی از ترنس ها تو ایران بعد از عمل میبینند به دلیل عمل کردن نیست . دلیلش اینکه بعد از عمل یا همزمان مجبوز برای تجویز شدن هورمون هم بهشون داده میشه و تاثیرات هورمون هست . اگر کسی بلاکر و هورمون مصرف کنه بدون عمل هم همون نتایج بدست میاد . هورمون تا حدی ظاهر را عوض میکنه ولی ساختار استخوانی صورت را عوض نمیکنهو برای تغییر آن نیاز به عمل زنانه سازی صورت توسط دکتری هست که تحصص و تجربه اینکار را داشته باشه . این عمل تخصصی بالاتر از تخصص یک جراح پلاستیک نیاز داره و واقعا نیاز به تحصص و مهارت خاص خودش را داره .  در مورد صدا اگرچه عمل برای تغییر اون قسمت هم هست . ولی به دلیل تخصی بودن و دردسر ها و نایج غیر قابل پیشبینی عمل زنانه سازی صدا اکثرا سعی میکنند کلاس زنانه سازی صدا برند و با تکنیک های زنانه سازی و تمرین زیاد صداشون را زنانه کنند .  81
پاسخ }
سپاس شده توسط: sami ts ، jahad
با صحبت های امیلی خیلی موافقم.به نظر من این موضوع  در ترنس های اف تو ام هم هست اما علتش متفاوت هست. جامعه مرد سالار ما. اینکه زن بودن چیز کم یا بدی هست و خجالت آوره. محدودیت هایی که برای جنسیت مونث در جامعه و فرهنگ ما وجود داره. محدودیت هایی که در ارتباطات و روابط جنسی بخصوص برای دختر ها وجود داره. شاید در نگاه اول مسخره بنظر بیاد که کسی بخاطر این دلایل بره تغییر جنسیت بده اما همه این ها میتونه بصورت ناخودآگاه روی ادم ها در طولانی مدت تاثیر بزاره و شخصیت و دیدگاه هاشون رو تغییر بده. یکی از مهم ترین دلایلش هم همون محدودیت روابط جنسی هست که باعث میشه خیلی از دختر ها یا پسر ها تو دوران نوجوانی و مدرسه درگیر روابط هم.جنس.گرایانه بشن. رو این حساب خیلی از کسانی که فکر میکنن ترنس هستن و میخوان عمل کنن توهم زدن و به قول شما واقعا قدرت درک و فهم مسائل ساده رو هم از دست میدن. خیلی مسائل هست که مطرح کردنش شاید حتی توهین آمیز هم به نظر بیاد اما واقعیت داره. این وضعیت هم یجایی گندش درمیاد بالاخره...
پاسخ }
سپاس شده توسط: sami ts ، FORLORN ، simorgh ، امیلی
(08-03-2019، 07:48 AM)امیلی نوشته: دوستان . اخیرا من به این نتیجه رسیدم که بسیاری از کسانی که تو ایران خودشون را ترنس m2f میدانند در واقع مشکلشون جای دیگر هست . از آنجایی که در فرهنگ و دیدگاه سنتی ایران تعریف شده که زن آقا بالاسر پیدا میکنه و خرجش را میده و در مقابل س.ک.س زندگیش را تامین میکنه یک عده پسر علاف و بی مسولیت به دلیل اینکه نمیخواند تن به کار و مسولیت زندگی بدند از ترنس بودن به عنوان حربه ای برای فرار از مسولیت ها و واقعیت های زندگی استفاده میکنند . این نتیجه بعد از مدت ها دقت و بررسی رفتار ترنس های ایرانی در گروه های تلگرام به نظر من آمد . طبعا چنین مشکلی بین ترنس های اف تو ام وجود نداره و صد البته تعدادشون هم به اندازه ام تو اف ها بالا نیست (مثل اینکه ام تو اف بودن برای یک عده به صرفه تره) . اساسا کسانی که این طرز فکر را دارند در توهم و خیالات زندگی میکنند . قطعا در این دوره و زمانه پسری پیدا نمیشه که بعد از رابطه با یک زن مسولیت های او را کاملا به دوش بگیره . حتی اگر چنین کسی پیدا بشه قطعا عاشق یک پسر که فقط پایینش را عمل کرده و توهم ورش داشته که زن شده نمیره چون گزینه های بهتری برای رابطه براش وجود داره .

جامعه آماری که انتخاب کردی مشکل دار است. این کسانی که تو تلگرام جمع شدند معلومه که کار زندگی درستی ندارند شاید تحصیلات و مهارتی هم نداشته باشند. من ترنسهایی میشناسم که اصلا خودشون معرفی نمیکنند چه برسد شاخ اینستاگرام شوند یا صبح تا به شب توی تلگرام باشند. حالا شما چطور با معاشرت این آدم ها، به این نتیجه رسیدی بسیاری از ترنس‌های ام تو اف ایران دنبال شوگر ددی هستند من نمیدانم!
درسته خیلی ها توهم میزنند. خیلی ها دچار بیماری های روانی پیشرفته و هالوسینیشن هستند. این افراد هم بیشتر پشت فیلتر مجوز قرار میگیرند اما این ها هم بیمار هستند در عذاب هستند. این حرف درست نیست که برای فرار از سربازی یا مسئولیت زندگی دارند نقش بازی میکنند.

اگر کسی همین حرف ها را به خودت بزند چه جوابی داری؟

پ.ن.
برای اون دوستانی که از عمل خودشون ناراضی هستند واقعا متاسف هستم. ولی من هم در اینترنت و هم با چشم خودم عمل های موفق دیدم. باید تحقیق کرد نباید عجله کرد. باید با آگاهی جلو رفت مهمه که بدونید چه چیزی از دست میدید و چه چیزی به دست می آورید اگر ملال شما آنقدر زیاد است که ۳۰ درصد شانس عمل خوب داشتن برای شما رضایت بخش است، به عمل فکر کنید.
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-05-2019، 02:28 AM)simorgh نوشته:
(08-03-2019، 07:48 AM)امیلی نوشته: دوستان . اخیرا من به این نتیجه رسیدم که بسیاری از کسانی که تو ایران خودشون را ترنس m2f میدانند در واقع مشکلشون جای دیگر هست . از آنجایی که در فرهنگ و دیدگاه سنتی ایران تعریف شده که زن آقا بالاسر پیدا میکنه و خرجش را میده و در مقابل س.ک.س زندگیش را تامین میکنه یک عده پسر علاف و بی مسولیت به دلیل اینکه نمیخواند تن به کار و مسولیت زندگی بدند از ترنس بودن به عنوان حربه ای برای فرار از مسولیت ها و واقعیت های زندگی استفاده میکنند . این نتیجه بعد از مدت ها دقت و بررسی رفتار ترنس های ایرانی در گروه های تلگرام به نظر من آمد . طبعا چنین مشکلی بین ترنس های اف تو ام وجود نداره و صد البته تعدادشون هم به اندازه ام تو اف ها بالا نیست (مثل اینکه ام تو اف بودن برای یک عده به صرفه تره) . اساسا کسانی که این طرز فکر را دارند در توهم و خیالات زندگی میکنند . قطعا در این دوره و زمانه پسری پیدا نمیشه که بعد از رابطه با یک زن مسولیت های او را کاملا به دوش بگیره . حتی اگر چنین کسی پیدا بشه قطعا عاشق یک پسر که فقط پایینش را عمل کرده و توهم ورش داشته که زن شده نمیره چون گزینه های بهتری برای رابطه براش وجود داره .

جامعه آماری که انتخاب کردی مشکل دار است. این کسانی که تو تلگرام جمع شدند معلومه که کار زندگی درستی ندارند شاید تحصیلات و مهارتی هم نداشته باشند. من ترنسهایی میشناسم که اصلا خودشون معرفی نمیکنند چه برسد شاخ اینستاگرام شوند یا صبح تا به شب توی تلگرام باشند. حالا شما چطور با معاشرت این آدم ها، به این نتیجه رسیدی بسیاری از ترنس‌های ام تو اف ایران دنبال شوگر ددی هستند من نمیدانم!
درسته خیلی ها توهم میزنند. خیلی ها دچار بیماری های روانی پیشرفته و هالوسینیشن هستند. این افراد هم بیشتر پشت فیلتر مجوز قرار میگیرند اما این ها هم بیمار هستند در عذاب هستند. این حرف درست نیست که برای فرار از سربازی یا مسئولیت زندگی دارند نقش بازی میکنند.

پ.ن.
برای اون دوستانی که از عمل خودشون ناراضی هستند واقعا متاسف هستم. ولی من هم در اینترنت و هم با چشم خودم عمل های موفق دیدم. باید تحقیق کرد نباید عجله کرد. باید با آگاهی جلو رفت مهمه که بدونید چه چیزی از دست میدید و چه چیزی به دست می آورید اگر ملال شما آنقدر زیاد است که ۳۰ درصد شانس عمل خوب داشتن برای شما رضایت بخش است، به عمل فکر کنید.

من تو ایران زندگی نمیکنم دوست عزیز . تنها راه تماس و آشنایی با ترنس های ایرانی برام همین سایت و تلگرام هست . موافقم که از نظر آماری ممکنه تلگرام منبع خوبی نباشه . ولی دقت کنید که گفتم عده زیادی اینطور هستند نه همه . قطعا ترنس تو ایران هم مثل همه جای دنیا هست . ولی خب متاسفانه به دلیل ناهنجاری های اجتماعی چنین افرادی که توصیف کردم هم در ایران زیاد هستند . همانطور که دوستمون در مورد ترنس ها اف تو ام هم گفت که یک سری دیگه ناهنجاری های اجتماعی باعث خود ترنس پنداری اف تو ام ها میشه . در مورد عمل به نظر من برای هر ترنسی ضرورت نداره که اون عمل را بکنه . اگر کسی تصمیم به عمل داشت هم این خیلی مهمه که فرد ریسک بالای این عمل را بدونه . دکتر ساپورن به درست یا غلط یکی از دکترهای مطرح دنیا تو زمینه این عمل هست . ولی برای من واقعا اگر عمل نکرده بود بهتر بود . برای من عمل صورت یا سینه و بعضی قمت های دیگه انقدر مهمه که شاید اگر نتونم عمل کنم کارم به خودکشی بکشه . ولی اون قسمت زیاد برام مهم نبود . اگر میدونستم نتیجش اینقدر بد میشه اصلا عمل نمیکردم
پاسخ }
سپاس شده توسط: jahad
...
آنکه مجادله اش فراوان شود، از اشتباه ایمن نماند [امام علی علیه السلام]
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(08-05-2019، 02:53 PM)امیلی نوشته:
(08-05-2019، 02:28 AM)simorgh نوشته:

پ.ن.

من تو ایران زندگی نمیکنم دوست عزیز . تنها راه تماس و آشنایی با ترنس های ایرانی برام همین سایت و تلگرام هست . موافقم که از نظر آماری ممکنه تلگرام منبع خوبی نباشه . ولی دقت کنید که گفتم عده زیادی اینطور هستند نه همه . قطعا ترنس تو ایران هم مثل همه جای دنیا هست . ولی خب متاسفانه به دلیل ناهنجاری های اجتماعی چنین افرادی که توصیف کردم هم در ایران زیاد هستند . همانطور که دوستمون در مورد ترنس ها اف تو ام هم گفت که یک سری دیگه ناهنجاری های اجتماعی باعث خود ترنس پنداری اف تو ام ها میشه . در مورد عمل به نظر من برای هر ترنسی ضرورت نداره که اون عمل را بکنه . اگر کسی تصمیم به عمل داشت هم این خیلی مهمه که فرد ریسک بالای این عمل را بدونه . دکتر ساپورن به درست یا غلط یکی از دکترهای مطرح دنیا تو زمینه این عمل هست . ولی برای من واقعا اگر عمل نکرده بود بهتر بود . برای من عمل صورت یا سینه و بعضی قمت های دیگه انقدر مهمه که شاید اگر نتونم عمل کنم کارم به خودکشی بکشه . ولی اون قسمت زیاد برام مهم نبود . اگر میدونستم نتیجش اینقدر بد میشه اصلا عمل نمیکردم

سلام امیلی خانم...در ایران تاثیرات اجتماعی و....بر طزر فکر بعضی بوده و هست ..

عزیزم شما مشکل ندارید از فیس و ....خوب هستید به مرور زمان هورمون تراپی بهتر میشید من چی بگم هنوز هورمون تراپی و....انجام ندادم زنانه بشم کلا فیس و اندام اناتومی ظاهر کامل مردانه هستش و ارزو شده روزی بتونم پوشش باشم و................... فقظ ان چیزها گفتم در جریان هستید من چی بگم Sleepy

عکسهای من اینستا تماشا کردید شما قوی باشید کاملا دخترانه نسبت من هستید حرف مثبت بزنید خودکشی و...تکرار نکنید امید داشته باشید پر انرژی خانم Cancan
4a5132
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی ، jahad