رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترنس هستم یا هنوز زوده؟
سلام
من می خواستم یه مشورتی از دوستای گل محتایی بگیرم تا بفهمم که واقعا ترنسم یا همش توهم(شایدم تلقین) هستش.
از همین جا عذر خواهی می کنم که داستانم طولانیه.منم فقط چیز هایی که وجودشون نیازه رو می نویسم.
پارسا هستم(خودم نیکو رو بیشتر دوست دارم) و 16 سالمه. از جایی که یادم میاد تا 6 7 سالگی 3 تا تفریح داشتم.
اول اینکه تنهایی برم توی اتاق مادرم و عمم(چون خونشون نزدیک خونه ما بود و رفت و آمد زیاد داشتیم) و لباس هاشون رو بپوشم
دوم اینکه یه گوشه ی خونه برای خودم با بالش خونه بسازم و برم با اسباب بازیام و یکی از عروسکام که خیلی دوستش داشتم توش بشینم
سوم اینکه با کامپیوتر پسرعمم بازی کنم(در واقع من فقط نگاه می کردم و اون بازی می کرد)
وقتی 7 سالم شد خواهرم به دنیا اومد. از اون به بعدی دیگه لباس های زنونه نمی پوشیدم چون خجالت می کشیدم که کسی منو ببینه. به جاش وفتی که مادرم خواب بود یا خونه نبود می رفتم و لباس های زیرشو می پوشیدم. یه دفعه هم فهمید ولی چیزی بهم نگفت.
بعدش هم مشغول درس و مدرسه شدم و تقریبا دیگه این قبیل کار ها رو نمی کردم چون هم بخواطر خانوادم و هم بخاطر شرایط تحصیلیم(مدرسه غیردولتی میرفتم) باید تیزهوشان قبول می شدم.قبول هم شدم و با ورودم به مدرسه راهنمایی که با مدرسه دبیرستان یکی بود اوضاعم خیلی تغییر کرد. چون که من هم لحن حرف زدنم و هم راه رفتنم زنونه بود و هم خیلی تیکه خوردم.حتی چند دفعه پیشنهاد های خیلی زشتی بهم دادن. با گذشت زمان یاد گرفتم که چجوری توی مدرسه رفتار کنم تا تیکه نخورم. البته اینجوری رفتار کردن و لباس پوشیدن هنوز هم برام سخته. کم کم فهمیدم که به جنس مرد هم احساس جنسی دارم البته خیلی کمتر از احساس جنسی عادیم هست.از همجنسگرایی هم به شدت بدم میاد و مطمئن هستم که g.a.y نیستم. از حدود یک سال و نیم پیش دوباره شروع به پوشیدن لباس های زنونه کردم. اوتقدر علاقم به لباس های زنونه زیاد شد که حتی یه لیست از لباس های مورد علاقم از یه فروشگاه اینترنتی درست کردم (ولی هنوز جرعت نکردم سفارششون بدم).ایندفعه آرایش هم می کردم.دیگه از موهای بدنم هم بدم میومد و یه اپیلاتور خریدم تا از شر مو های بدنم راحت بشم.البته به خاطر درد زیادش فقط می تونستم موهای پاهام رو اصلاح کنم. مشکلم هم فقط پاهام بودن چون موهاشون خیلی زشت بودن. 6 ماه پیش بود که یهو به ذهنم رسید چقدر خوب میشه اگه بتونم تغییر جنسیت بدم و به یک دختر تبدیل بشم. البته اندام جنسی برام مهم نبود بیشتر ظاهر و اندام های زنونه رو میخواستم. تا اینکه با ترنس ها و محتا آشنا شدم. از همون اول با اعضای انجمن یه احساس همدردی کردم و احساس کردم که من هم ترنس هستم چون تقریبا همه نشانه ها رو دارم. حدودا 2 ماه پیش برای اولین بار رفتم پیش مادرم و بهش گفتم "می دونی ترنس ها کین؟" اونم همون موقع فهمید که چی می خوام بگم و فک کرد شوخی می کنم. منم بی خیال شدم و گفتم شاید الکیه و بعد از چند وقت از سرم می افته ولی الان 2 ماه گذشته و یک لحظه هم تغییر جنسیت از سرم بیرون نمیره. دیشب دیگه خسته شدم و بهش گفتم که بیاد با هم بریم پیش روانپزشک(دکتر نجم آبادی چون قم زندگی می کنیم) اون هم جواب داد که این همش تلقینه و چیزیت نیست ولی با اصرار من قبول کرد که بریم پیش دکتر
می خواستم ازتون بپرسم:
1.آیا با این نشانه ها ترنسم؟
2.برم پیش روانپزشک یا زوده؟
3.به مادرم چی بگم؟
4.پیش روانپزشک شهر خودمون برم یا برم انستیتو یا دکتر مهرابی؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Sisina ، Mighty ، Sarah ، only_general
سلام

به محتا خوش اومدی نیکو جان

داستان زندگیتو کامل خوندم، چقدر خوبه که حداقل تونستی به مادرت بگی و قراره برین پیش متخصص. 

من نه تونستم به کسی چیزی بگم نه خودم برم پیش دکتر  Sleepy

شرایط ما تقریبا مثل همه فکر کنم پست های دوستان تو تاپیکم به درد تو هم بخوره

راستی هر موقع رفتی پیش دکتر لطفا بیا اینجا بگو چی گفت  Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط: nikoo ، Mighty ، only_general
سلام عزيزم با نشونه هايي كه دادي خوب احتمالا يا ترنس كلاسيك هستي يا ترنسجندر(چون گفتي اندام ها برات اهمييتي ندارن)
اره حتما برو پيش روانپزشك ادرس مراكزي كه با ترنس بودن اشنايي دارن
تو قم اينجا هستش (دکتر نجم آبادی
روانپزشک
آدرس: خیابان صفائیه کوچه ۳۳ ساختمان پزشکان عارف
تلفن: ۰۲۵۱۷۸۳۱۴۴۴
نکته: آشنا به مقوله تغییر جنسیت)
برو با خيال راحت
لازم نيست مامانت رو فعلا ببري يا بهش چيزي بگي
اول خودت تنها برو ببين چي ميگه دكتر بعد بيا بگو چي گفت تا بهت بگم به مامانت چي بگو عزيزم
پاسخ }
سپاس شده توسط: nikoo ، Mighty ، only_general ، Mahtaa
شاید فقط زنانه پوش باشی!  به نظر من که اصلا عجله نکن!! با توجه به اینکه سنی هم نداری به نظرم یک کم صبر کن که بهتر و بیشتر خودتو تجربه کنی و بشناسی! تغییر جنسیت یک عمل غیر قابل برگشته که تمام زندگیتو برای همیشه عوض میکنه،  برای همین صبر کن و بیشتر مطالعه کن،  هم مقاله های مربوط به این قضیه رو و هم خودتو!! هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه بفهمه که واقعا ترنسی یا نه!
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، only_general ، Mahtaa
احساس درونیت میگه زن هستی یا مرد؟ این مهمه ن اینکه چی دوس داری...یه ترنس رو ب زور میبرن مهمونی یا ب زور میره دانشگاه چون دلش میخواد با هویت خودش باشه
[عکس: nqcg651xtur2exuxas51.gif]
پاسخ }
سپاس شده توسط: bache dars khun ، nikoo ، only_general
سلام نیکو جون. من وتو خیلی شبیه هم هستیم عزیزم. منم 7 سال تیزهوشان درس خوندم امسال کنکور دارم. این خیلی خوبه که این موضوعو با مامانت در میون گذاشتی. به نظر من حتما به یه روانپزشک مراجعه کن و نذار برای سالای بعد گلم. از همین الان با خودت روراست باش به معنای واقعی درونت رو بشناس نازنینم. هیچوقت چیزی رو از پدرومادرت پنهان نکن. بذار همین اول کار در جریان همه چیز باشن. برات آرزوی موفقیت میکنم مهربونم.  81 81 81 81
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، nikoo ، only_general
(06-02-2017، 01:07 PM)Mighty نوشته: شاید فقط زنانه پوش باشی!  به نظر من که اصلا عجله نکن!! با توجه به اینکه سنی هم نداری به نظرم یک کم صبر کن که بهتر و بیشتر خودتو تجربه کنی و بشناسی! تغییر جنسیت یک عمل غیر قابل برگشته که تمام زندگیتو برای همیشه عوض میکنه،  برای همین صبر کن و بیشتر مطالعه کن،  هم مقاله های مربوط به این قضیه رو و هم خودتو!! هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه بفهمه که واقعا ترنسی یا نه!

خیلی ممنونم که جواب دادی.
تا جایی که من توی سایت ها خوندم زنانه پوش ها برای لذت جنسی این کار رو می کنن و از بدن خودشون راضین ولی درباره من اصلا اینطور نیست.
در واقع دلیل اینکه لباس زنونه می پوشم یا آرایش می کنم اینه که احساس می کنم به خودم نزدیک تر شدم
پاسخ }
سپاس شده توسط: only_general
(06-02-2017، 02:25 PM)pouya نوشته: احساس درونیت میگه زن هستی یا مرد؟ این مهمه ن اینکه چی دوس داری...یه ترنس رو ب زور میبرن مهمونی یا ب زور میره دانشگاه چون دلش میخواد با هویت خودش باشه

آخه این دوست داشتن نیست چون که توی تنهایی زن بودن من رو راضی نمی کنه و من می خوام اونطوری که واقعیتم هست باشم و همش خودمو مخفی نکنم. هر دفعه که به ذهنم می رسه "نکنه ترنس نباشم" یا "نکنه نتونم تغییر جنسیت بدم" نا خودآگاه بغض گلومو می گیره و شروع می کنم به گریه کردن. مشکل من اینه که مرد بودن برام کابوسه.
راستش برای منم همینطوره. یعنی اصلا از رفتن توی جاهایی که بیشتر از 5 6 نفر هستن خوشم نمیاد چون احساس می کنم سر و وضعم خوب و اونطوری که باید باشه نیست بنابراین یه گوشه دور از دید میشینم و با انگشتام بازی می کنم یا یه کتاب می خونم و آرزو می کنم هرچه زود تر تموم بشه. 
به خاطر همین هر وقت می خوایم بریم مهمونی یا عروسی یا ... یک ساعت تا نیم ساعت دعوا داریم توی خونه. معمولا هم میمونم خونه
پاسخ }
سپاس شده توسط: pouya ، Sisina ، Sarah ، only_general
(06-02-2017، 07:06 PM)nikoo نوشته: pouya

یعنی اصلا از رفتن توی جاهایی که بیشتر از 5 6 نفر هستن خوشم نمیاد چون احساس می کنم سر و وضعم خوب و اونطوری که باید باشه نیست بنابراین یه گوشه دور از دید میشینم و با انگشتام بازی می کنم یا یه کتاب می خونم و آرزو می کنم هرچه زود تر تموم بشه. 
به خاطر همین هر وقت می خوایم بریم مهمونی یا عروسی یا ... یک ساعت تا نیم ساعت دعوا داریم توی خونه. معمولا هم میمونم خونه

این بی رغبتی به بودن تو جمع پسرونه معمولا به این خاطره که ماها نمیتونیم مثل بقیه با جمع های همجنس هامون مچ بشیم!

مثلا فکر کن من خودم تو یه جمع پسرونم بعد همشون از فوتبال حرف میزنن، خب تو اون جمع من چیکارم؟

کلا انگار دنیاهامون متفاوته

ولی تو رابطه های صمیمی اینطور نیست و میشه همو درک کرد حتی اگه دوستت یه "ابر مرد" باشه!
پاسخ }
سپاس شده توسط: nikoo ، only_general ، Mahtaa
امكان داره ترنس باشي ولي اينجا كسي روانشناس نيست كه تشخيص قطعي بده بايد مراجعه كني و چندين جلسه مشاوره بشي تا مشخص بشه. ميتونه مسائل ديگه باشه يا حتي همون تلقين و جوي كه از بچه گي توش بزرگ شدي. پس فقط روش علمي و درستش رو طي كن همين
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، nikoo ، only_general ، Mahtaa ، بانورزمشکی