رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تطبيق در خارج از كشور
سلام رفقا
كسي ميدونه كه توي آلمان روند تطبيق جنسيت چجوريه؟اونجا هم بايد مجوز بگيريم؟؟بعد هزينش حدودا چقدره؟؟
كلن خارج از كشور چجوريه
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام مسلما كيفيت عمل جراحي تو خارج از كشور خيلي بالاتره و عوارض خيلي كمتري داره. بنظر من عمل هاي توي ايران بيشتر شبيه سلاخي هستش تا عمل. ولي خب هزينه عمل در خارج زياده مسلما. اگر مشكل مالي نداريد حتما جاي خوب عمل كنيد. بالاخره صحبت از يه عمر زندگي هستش. ولي خب متاسفانه با شرايط الان كشور و نرخ ارز هزينه عمل بالا ميشه تو خارج از كشور. موفق باشيد
پاسخ }
سپاس شده توسط:
توي اينترنت سرچ كنيد هزينه دقيق عمل و پروسه عمل و ويزا و ... رو زده. اسم دكترها هم نوشته شده. اينطوري اطلاعات دقيق تري ميگيريد
پاسخ }
سپاس شده توسط: Amiirhossein
(08-13-2017، 09:58 PM)Amiirhossein نوشته: سلام رفقا
كسي ميدونه كه توي آلمان روند تطبيق جنسيت چجوريه؟اونجا هم بايد مجوز بگيريم؟؟بعد هزينش حدودا چقدره؟؟
كلن خارج از كشور چجوريه
 شما اگه مجوز در ایران نگیرید بعد از عمل مدارک تحصیلی، هویتی و... رو نمیتونید تعویض کنید.
پاسخ }
سپاس شده توسط: shahin_1
(01-23-2018، 01:35 AM)Arezu نوشته: 81 Heart توي اينترنت سرچ كنيد هزينه دقيق عمل و پروسه عمل و ويزا و ... رو زده. اسم دكترها هم نوشته شده. اينطوري اطلاعات دقيق تري ميگيريد

مرسي دوست عزيزم بيشتر ميخوام بدونم اونجا پروسه رو طي كنيم به چ صورتِ؟؟حتما سرچ ميكنم 81 81 81
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-23-2018، 01:20 PM)ѕвезда نوشته:
كلن خارج از كشور چجوريه
 شما اگه مجوز در ایران نگیرید بعد از عمل مدارک تحصیلی، هویتی و... رو نمیتونید تعویض کنید.

آهااا
يعني اونجا عم عمل كنم واسه تغيير مدارك به مجوز ايران احتياج دارم؟؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(03-09-2018، 02:37 PM)Amiirhossein نوشته:
(01-23-2018، 01:20 PM)ѕвезда نوشته:
كلن خارج از كشور چجوريه

آهااا
يعني اونجا عم عمل كنم واسه تغيير مدارك به مجوز ايران احتياج دارم؟؟

خیلی جالبه
وطنم پاره تنم
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان