رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر افرینش از دید قران
حالا من نمیدونم واسه چی 
"آنها را گمراه کردید"     .....
خب نمیکردید...
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، BanooAlisaa ، Mahroo ، Shayan13 ، فاطمیا
.....
پاسخ }
سپاس شده توسط: دختر زمستان
(04-14-2013، 09:45 AM)Mahtaa نوشته: در ادامه صحبت های شما، مهمترین دلیل مخالفان تغییر جنسیت /جنس آیه شریفه زیر هست
«‏و لاضلنهم و لامنینهم و لامرنهم فلیبتکن اذان الانعامو لامرنهم فلیغیرن خلق الله | و آن‌ها را گمراه می‌کنم! و به آرزوها سرگرم می‌سازم! و به آنان دستور می‌دهم که گوش چهارپایان را بشکافند و آفرینش خدا را تغییر دهند» 119 نساء
البته روایتی هست از امام صادق (ع) و امام باقر (ع) مقصود از افرینش خدا را دین خدا می‌داند
در هر صورت علمای سنی هنوز هم مخالفت میکنند

میدونین با دیدن گوش چهارپایان یاد چی افتادم؟
شبیه سازی گوسفندی از غضروف گوش یک گوسفند!تو همین ایران.
عکس این ببعی پشت کتاب زیست پیش دانشگاهی هست.
تقدیر ما همینه، بی ریشه قد کشیدن...
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mr.X ، Shayan13 ، Mighty
تاجایه که من می دونم ازماترنساچیزی توقران شریفه گفته نشده.ای کاش برنامه میساختن درموردماترنساکه فقره فرهنگیه مردم درموردترنس اطلاعاتشان  زیادبشه ودیگه مردم ماانقداذیت نکنن.
خدایه مهربون  بهمون صبری عطافرماتادربرابره مشکلاتمون محکم وپیروزباشیم.خدایه مهربون مابچهایه مظلومه ترنسوکمک کن تادرراهی که پیشه رومون هست موفق وسربلندباشیم به امیداین روز..امین یارب ال العمین..
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
شايد منظور از تغيير خلقت ،دستکاري ژنتيکي يک سلول مثلا يک انسان و تبديل ان به يک موجودي باشه که قوي تر و جنگنده تر ولي مثلا با هوش کمتر و يه چيزايي از اين قبيل باشه،وگرنه ذات هرکس روح اون هست،اگه عمل تغيير جنسيت ، تغيير افرينش باشه که حتي نميشه براي کسي.که دست نداره دست پيوند کرد يا بيني را عمل کرد چون افرينش اون بي دست بوده.
وگرنه دانه دانه ي سلول هايي که الان در بدن يک ام تو اف کروموزوم XY دارند را که هيچ وقت نميشه تغير داد.عمل ميتواند براي مطابقت شکل ظاهري با روح و ذات بوده باشه که فرد اونطور که بايد و شايد پذيرفته بشود.
پاسخ }
سپاس شده توسط: