رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین باشگاه خبرنگاران به ترنس ها
چه سیاست هایی به کار میگیرن . ولی به نظر من پذیرش افراد LGBT و رای دادن به این ها جای تحسین داره .ولی من به نظر من کشور روسیه که جدیدا" با رواج گروه های مخفی نازیسم سعی در سرکوب تراجنسی و ه.م.ج.ن.س.گ.ر.ا.ی و... داره هیچ اعتباری به نظر هاش نیست چون همش از سره تعصبه . واقعا" برای کسانی هم که نظر دادن پایان غرب متاسفام.
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Melody ، nik ، hesam ، Delsaa
مقصر خود ما هستیم !
وقتی همتون از آهنگ گوگوش که در باره ه م ج ن س ب ا ز ه ا بود این همه تعریف کردید و فکر کردید گوگوش واسه ما ترنس ها اون آهنگ رو خونده بگیر تا باشگاه خبرنگاران !
از اینکه هنوز نتونستیم جایی توی دنیا برای خودمون اختصاص بدیم جای تاسف هست.
به امید اون روز
پاسخ }
سپاس شده توسط: hesam ، کیوان ، Delsaa
گوگوش اون اهنگ رو برای تراجنسی ها نخونده . برای ه.م.ج.ن.گ.ر.ا ها خونده و خیلی هم زیبا خونده و باید شجاعتشو تحسین کرد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Melody ، Mehdi ، hesam ، deldadeh ، کیوان ، Delsaa ، همتا
تشخیص اینکه بفهمیم برای تراجنسی ها خونده یا نه هم خیلییییی واضحه
پاسخ }
سپاس شده توسط: Melody ، hesam ، deldadeh ، کیوان ، Delsaa
بطور قطع اکثر کسانیکه اومدن و از قشر خاصی حمایت کردند، دنبال اهداف سیاسی خودشون بودند، بهتر نیست بجای غرق شدن توی توهم بیاییم و با برنامه ریزی و گفتگو و مشاوره دادن باعث رشد و ترقی چه از لحاظ علمی و چه جایگاه اجتماعی خودمون بشیم و از این راه اعتماد جامعه نسبت به ترنسها رو کسب کرد، اینکه ترنسی بازیگر موفقی هست خوبه اما باید دید که نظر مردم نسبت به یک شخصیت علمی یا یک بازیگر چطوری هست، بهتره با پز دادن با یک اتفاق ساده دنبال راه اندازی کانونهایی مثل کانون نخبگان(...) تهران... بود که بعد از چند سال بدون استثنا غیر از رشد جایگاه اجتماعی توانایی کسب سطوح بالای علمی رو دارند، با اینکارا وقتی وزنه ای تو جامعه شدیم میتونیم خودمون دفاع کنیم بجای انتقاد بی نتیجه
[عکس: 79e8_امضا.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: ahoo ، marjan_d ، hesam ، deldadeh ، کیوان ، Delsaa ، همتا
منظورتونو نفهمیدم ... دقیقا" این برنامه ریزی و گفتگو و مشاوره دادن همینجا در حاله انجامه . !!! باید خاطرنشان کرد که حرکت راستینی که  به دنبال یه نهضت است از یک نقطه اغاز میشه که اون نقطه هم دقیقا" کوچکترین محسوس موجود فرض میشه ...حالا اون نقطه میتونه یک انتقاد یه کامنت یا یه .... باشه . من موافق نیستم که ما باید صرفا" فرهنگسازی کنیم در جهت ترنسکشوالیسم بلکه یه فرهنگ سازی ایده ال فرهنگ سازیه که ازLGBT  دفاع بشه .
پاسخ }
آهو خانم من واقعا نمی دونم دلیل شما در حمایت از ه.م.ج.ن.س گراها چیه؟ما ترنسها که با فتوا و ... کارمون مجاز و قانونیه، وضعیتمون اینه اون وقت انتظار دارید گ.ی . ل.ز که در فرهنگ و دین ما کاملا منسوخه، جا بیفته؟؟؟
ما بتونیم گلیم خودمون رو از آب دربیاریم...اصلا آوردن اسم اونها کنار اسم خودمون اشتباهه. اینکه اونها در دنیا مقبول هستن (که اونم مطلق نیست) یا نه مهم نیست. مهم اینه در جامعه ی ما مقبول نیستن!
پاسخ }
سپاس شده توسط: marjan_d ، hesam ، Melody ، کیوان ، Delsaa ، taher ، همتا
بچه ها ما اینجا برای تراجنسی ها دور هم هستیم و درباره گروه های دیگه حرف نمیزنیم. پس لطفا بحث درباره هر گروه دیگه رو ادامه ندیم. ما کاری نداریم گروه دیگری به حق هست یا نیست. ممنون
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
دنیا قد همه آدم ها جا داشت
ولی آدمها خودخواه بودن و زندگی را به کام آدمها تلخ کردن و دنیا خالی شد از آدم
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
من معذرت میخواهم محتای عزیز. واقعا" عذر خواهی میکنم . اقا حمیدرضا فک کنم اگه پست جدیدمو که راجع به ترنس فوبیا و مقیاس GTS هست رو مطالعه کنید متوجه میشید چرا انقدر اصرار میکنم حمایتشون کنیم. 81
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Melody ، دختر زمستان ، marjan_d