رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین باشگاه خبرنگاران به ترنس ها
سپاس 9eb84f
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Melody ، دختر زمستان ، marjan_d ، Quiet ، KING ، nik ، Afrozz
ه.م.جنس گرایی هم یه اختلاله و اونا از این وضعیتی که دارن گناه کار نیستن و منحرف هم به حساب نمیاد و فقط یه اختلاله در عملکرده مغزیه
مثل اینکه یه آدم چپ دست رو مجبور کنیم با دست راست بنویسه که خیلی عذابه

از همه مهمتر اینکه نباید یه تی اس رو با ه.م جنسگراها اشتباه گرفت و این توهین بزرگیه واسه ما تی اس ها
ما تی اس ها فقط نیاز به جراحی داریم و بعد از جراحی گرایشات کامن عادی خواهیم داشت مثل بقیه آدم ها و عرف جامعه Blush

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mehdi ، marjan_d ، Delsaa ، KING ، KOUROSH ، Melody ، ahoo ، nik ، همتا ، Afrozz ، amir100
باران جان من هم موافقم بات نباید اشتباه گرفت ....راستی همجنسگرایی اختلال نیستا .....فک کنم اشتباه لفظی بود ....کاملا طبیعیه ..همونطور که بچه ها استریت به دنیا میان بچه های همجنسگرا هم با همون احتمال به دنیا میان .
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، nik ، همتا ، marjan_d ، Melody ، باران ، Afrozz ، حنانه
آقایون خانوما...اولا سلام ..بعدم اینکه اینا بیفرهنگن و گند میزنن با اصطلاحاتشون بعد بدبختیش واس ماهاس ک خدای نکرده خانواده های بخونن فک میکنن لابد ه.م.ج.ن.س.گراییم....ماهم مث بقیه انسانیم..عادیم..دلیلی نداره بگیم بیماریم..مگه ما بیماریم؟؟د ن د...ما هم ادمیم ..مشکلی نداریم..طبیعت با ما شوخی کرده ب بقیه ادما چ ربطی دار هه رو نمیدونم والا
پاسخ }
سپاس شده توسط: Afrozz
(07-01-2014، 04:01 PM)ahoo نوشته: همتا جان درسته ...اون افرادی که اون ارسالو گذاشتند از اگاهی بسیار پایینی برخوردار بودند و من موافقم با شما در مورده اشتباه گرفتن ترنس ها با ه.م.ج.ن.س.گ.ر.ا.ه.ا ولی این یه توهین نیست. مگه ه.م.ج.ن.س.گ.ر.ا. ها چشونه؟ .....میتونیم بگیم که این یه اشتباه بوده و باید درست بشه .اگه ترنسکشوال ها رو از افراده ه.م.ج.ن.س.گ.ر.ا تلقی کنند نشون از عدم اگاهیشونه ولی این یه توهین به ما نیس بلکه یه اشتباه . چرا اینقدر تعصب نابجا در مورده ه.م.ج.ن.س.گ.ر.ا.یی ؟؟؟؟

همجنسگرایی کناه کبیره اس.و اصلا هم چیزی نیس ک چاره ای نداشته باشه.با این حال هر کس نظر خودشو داره ولی ما هم برای قبول شدن از طرف جامعه باید خودمونو از اون گروها جدا نگه داریم
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa
(02-20-2018، 02:04 PM)مهرداد leo نوشته: همجنسگرایی کناه کبیره اس.و اصلا هم چیزی نیس ک چاره ای نداشته باشه.با این حال هر کس نظر خودشو داره ولی ما هم برای قبول شدن از طرف جامعه باید خودمونو از اون گروها جدا نگه داریم

شما از کجا میدونی که چاره داره؟ مگه همجنسباز بودی و حالا نیستی
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(02-20-2018، 02:55 PM)جسیکا نوشته:
(02-20-2018، 02:04 PM)مهرداد leo نوشته: همجنسگرایی کناه کبیره اس.و اصلا هم چیزی نیس ک چاره ای نداشته باشه.با این حال هر کس نظر خودشو داره ولی ما هم برای قبول شدن از طرف جامعه باید خودمونو از اون گروها جدا نگه داریم

نه هم جنس گرا بودن گناه کبیره نیست
این افراد ادمای پاکی هستند فقط گرایش عادی ندارند

از نظر دینی اگر میگید بله هم جنس بازی (لواط) گناه کبیره ست
پاسخ }
سپاس شده توسط:
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
یک چیزه جالب بگم در مورد ترنس ها
اینکه من ام تو اف چندشم میشه مردی نگاه کنه منو وقتی با لباس مردونه باشم موهای صورت داشته باشم یا موهای بدن داشته باشم اما وقتی لباس زنونه داشته باشم موهای صورتمو اصلاح کرده باشم بدنم مو نداشته باشم حتی عمل نکرده باشم به پسر ها جذب میشم و قضیه فرق میکنه ام گی ها اینطور نیستند
و اینو بگم تو قانون ما اینطور هست که اگه ترنس زنی پرونده داشته باشه تو پزشک قانونی دادسرا دادگستری اگه با مردی باشه با لباس زنانه بگیرنش زنا حساب میشه نه لواط....
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: الناز2 ، shahin_1 ، Taraaa
(02-20-2018، 04:12 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
یک چیزه جالب بگم در مورد ترنس ها
اینکه من ام تو اف چندشم میشه مردی نگاه کنه منو وقتی با لباس مردونه باشم موهای صورت داشته باشم یا موهای بدن داشته باشم اما وقتی لباس زنونه داشته باشم موهای صورتمو اصلاح کرده باشم بدنم مو نداشته باشم حتی عمل نکرده باشم به پسر ها جذب میشم و قضیه فرق میکنه ام گی ها اینطور نیستند
و اینو بگم تو قانون ما اینطور هست که اگه ترنس زنی پرونده داشته باشه تو پزشک قانونی دادسرا دادگستری اگه با مردی باشه با لباس زنانه بگیرنش زنا حساب میشه نه لواط....

گی ها هم گاها اینطور هستن. معلومه شما یک ترنس واقعی هستی
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(02-20-2018، 02:55 PM)جسیکا نوشته:

شما از کجا میدونی که چاره داره؟ مگه همجنسباز بودی و حالا نیستی

ن نبودم ولی چیزی نیس ک اگ بهش نرسی زندگیت غیر ممکن بشه.خیلی استریت ها هستن ک تا اخر عمر با هیچ کس رابطه بر قرار نمیکنن.خود قران هم وجودشونو نغز نکرده فقط گفته باشد تقوا داشته باشن.ما ترنس ها هم بعد عمل قید ازدواجو رابطه رو مگر تو بعضی شرایط نادر میزنیم.
پاسخ }
سپاس شده توسط: