رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جراهای ایران قابل اعتماد هستن؟ ایران یا تایلند
ضمنا قسمت دوم را هم امروز ضیط و ارسال کردم
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: Kiyana ، simorgh
(01-25-2019، 09:16 PM)امیلی نوشته:
(01-25-2019، 06:51 PM)فاطمیا نوشته: امیلی بهت تبریک میگم و ازت ممنونم که تجربه  ت رو با ما در میون گذاشتی
و اینکه خواستم بهت پیام خصوصی بدم نتونستم راجب اینستاگرامت عکس رو دیدم خیلی خوشگلی عزیزم چند ثانیه فقط داشتم نگاهت میکردم بازم بهت تبریک میگم  Heart

فاطیما جان . نمیدونم نظرم بعدا عوض بشه یا نه . ولی من به هیچکس توصیه نمیکنم که این عمل را بکنه . من ناقص شدم و با وجود اینکه دو ماه از زمان عملم میگذره هنور نمیتونم به رندگی عادی برگرذم . روز به روز هم وضعیتم بدتر میشه. هر چی مسکن میخورم دردم ساکت نمیشه و سه بار هم در روز با زجر زیاد باید دایلت کنم . شاید دیگه ویدیویی تو کانال هام نزارم . این مدت به دلیل دور بودن از مشغله سعی داشتم از وقتم استفاده کنم و به نوعی به جامعه ترنس ها در ایران کمک کنم . ولی زمانی که دقیقا نیاز به آرامش داشتم بلاهایی سرم آوردن که کارم الان به اینجا کشیده شده که محبور شذم به روانشناسم ایمیل بزنم که تا دیوونه نشدم یک نوبت فوری بهم بده . وضعیتم چه از لحاظ جسمانی و چه روحی الان خیلی بده . نتیجه این عمل تا الان این بوده و تازه این نتیجه گرانترین و مطرح ترین دکتر دنیاست که عده ای اعتقاد دارند بهترینه . 
1-در هر حالتی نشسته . ایستاده . خوابیده . در حال راه رفتن درد شدید دارم . حالت خوابیده کمترین درد را داره
2-سه بار در روز دایلت میکنم . دایلت کردن روز به روز سخت تر و دردناک تر میشه و هیچ مسکنی هم دردش را ساکت نمیکنه. من کمتر از یک ماه دیگه باید برم سر کار واقعا نمیدونم اون موقع چه گلی باید به سر بگیرم . 
3- ظاهرش افضاحه . مثل این هست که قبلی را بریده باشن . اصلا شبیه به هیچ زنی نیست 
4- موقع ادرار کردن درد و سوزش دارم . 
5-حس جنسی اصلا و به هیچ عنوان ندارم . 
6-ترشحات بدبو داره که بوی گند گرفتم و روم نمیشه تو وسایل نقلیه عمومی کنار کسی بشینم  
7- به خاطر وضعیت موجود و همچنین محبت های هموطنان دچار افسردگی شدید شدم و در آستانه دیوونه شدن هستم . 
8-حسنش فقط شاید این بوده که بیضه ها برداشته شده و یک کانال 17 سانتی پر از درد و ترشح و خونریزی ایجاد شده که روز به روز داره تنگ تر میشه و به نظر نمیاد هیچ زمانی کاربردی برای س.ک.س داشته باشه . 

این نتیجه عمل اس آر اس در هفته ششم بعد از عمل توسط یکی از بهترین جراح های دنیا هست . من یه موقعی تو این سایت هر چی میگشتم میدیدم هیچکس از کسایی که عمل کردن دیگه برنگشتن که بگن نتیجه عملشون چی بوده  . واقعیت اینه . بدون کم و زیاد .  
من وجدانم اجاره نمیذه که اینها را نگم  . من این عمل را به هیچکس تئصیه نمیکنم . برید برای تبدیل هورمون مصرف کنید . ولی یک کانال واژن غیر قابل استفاده ارزش این را نذاره که خودتون را ناقص کنید

الهی من برات بمیرم ک انقد درد کشیدی منم مثل تو عمل کردم و خیلی اذیت شدم اصلا فک نمیکردم انقدر اذیت بشم توی بیمارستان تنها بودم و پرستارا بیشتر روی مخ من بودن نمیتونستم از جام بلند بشم کارامو بکنم هی بداخلاقی میکردن باهام و میگفتن چرا تنهایی الان ۴ ماه گذشته اوایل فک میکردم هیچ وقت ب زندگی عادی برنمیگردم و نمیدونم چرا دائم حس بدی داشتم بخاطر عوارض داروی بی هوشی بود فک کنم با این همه درد و اذیت شدن یه عمل خراب ظاهر بد
[عکس: nqcg651xtur2exuxas51.gif]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، امیلی
(03-06-2019، 02:05 AM)pouya نوشته:
(01-25-2019، 06:51 PM)فاطمیا نوشته: امیلی بهت تبریک میگم و ازت ممنونم که تجربه  ت رو با ما در میون گذاشتی
و اینکه خواستم بهت پیام خصوصی بدم نتونستم راجب اینستاگرامت عکس رو دیدم خیلی خوشگلی عزیزم چند ثانیه فقط داشتم نگاهت میکردم بازم بهت تبریک میگم  Heart

فاطیما جان . نمیدونم نظرم بعدا عوض بشه یا نه . ولی من به هیچکس توصیه نمیکنم که این عمل را بکنه . من ناقص شدم و با وجود اینکه دو ماه از زمان عملم میگذره هنور نمیتونم به رندگی عادی برگرذم . روز به روز هم وضعیتم بدتر میشه. هر چی مسکن میخورم دردم ساکت نمیشه و سه بار هم در روز با زجر زیاد باید دایلت کنم . شاید دیگه ویدیویی تو کانال هام نزارم . این مدت به دلیل دور بودن از مشغله سعی داشتم از وقتم استفاده کنم و به نوعی به جامعه ترنس ها در ایران کمک کنم . ولی زمانی که دقیقا نیاز به آرامش داشتم بلاهایی سرم آوردن که کارم الان به اینجا کشیده شده که محبور شذم به روانشناسم ایمیل بزنم که تا دیوونه نشدم یک نوبت فوری بهم بده . وضعیتم چه از لحاظ جسمانی و چه روحی الان خیلی بده . نتیجه این عمل تا الان این بوده و تازه این نتیجه گرانترین و مطرح ترین دکتر دنیاست که عده ای اعتقاد دارند بهترینه . 
1-در هر حالتی نشسته . ایستاده . خوابیده . در حال راه رفتن درد شدید دارم . حالت خوابیده کمترین درد را داره
2-سه بار در روز دایلت میکنم . دایلت کردن روز به روز سخت تر و دردناک تر میشه و هیچ مسکنی هم دردش را ساکت نمیکنه. من کمتر از یک ماه دیگه باید برم سر کار واقعا نمیدونم اون موقع چه گلی باید به سر بگیرم . 
6-ترشحات بدبو داره که بوی گند گرفتم و روم نمیشه تو وسایل نقلیه عمومی کنار کسی بشینم  
7- به خاطر وضعیت موجود و همچنین محبت های هموطنان دچار افسردگی شدید شدم و در آستانه دیوونه شدن هستم . 
8-حسنش فقط شاید این بوده که بیضه ها برداشته شده و یک کانال 17 سانتی پر از درد و ترشح و خونریزی ایجاد شده که روز به روز داره تنگ تر میشه و به نظر نمیاد هیچ زمانی کاربردی برای س.ک.س داشته باشه . 

این نتیجه عمل اس آر اس در هفته ششم بعد از عمل توسط یکی از بهترین جراح های دنیا هست . من یه موقعی تو این سایت هر چی میگشتم میدیدم هیچکس از کسایی که عمل کردن دیگه برنگشتن که بگن نتیجه عملشون چی بوده  . واقعیت اینه . بدون کم و زیاد .  
من وجدانم اجاره نمیذه که اینها را نگم  . من این عمل را به هیچکس تئصیه نمیکنم . برید برای تبدیل هورمون مصرف کنید . ولی یک کانال واژن غیر قابل استفاده ارزش این را نذاره که خودتون را ناقص کنید

الهی من برات بمیرم ک انقد درد کشیدی منم مثل تو عمل کردم و خیلی اذیت شدم اصلا فک نمیکردم انقدر اذیت بشم توی بیمارستان تنها بودم و پرستارا بیشتر روی مخ من بودن نمیتونستم از جام بلند بشم کارامو بکنم هی بداخلاقی میکردن باهام و میگفتن چرا تنهایی الان ۴ ماه گذشته اوایل فک میکردم هیچ وقت ب زندگی عادی برنمیگردم و نمیدونم چرا دائم حس بدی داشتم بخاطر عوارض داروی بی هوشی بود فک کنم با این همه درد و اذیت شدن یه عمل خراب ظاهر بد
خب الان چطوری؟ بهتر شدی؟ پیش کی عمل کردی . جراح من که بیشتر از جراح قصاب بود . امروز وارد ماه چهارم شدم و همچنان بدون ترامادل نمیتونم سرجام بند بشم  . امیدوارم دکتر شما نتیجه بهتری داده باشه .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
پاسخ }
سپاس شده توسط: pouya
دوستان یه آپدیت در مورد وضعیت جراحی من . 
1-همچنان درد داره و فکر نمیکنم هیچ زمانی خوب بشه 
2-حس جنسی برگشته . هفته پیش برای اولین بار بعد از عمل به ارگاسم رسیدم . بر خلاف تصورم تحریک جنسی درد را شدید تر نمیکنه 
3- عمقش حتی بیشتر از 17 سانت که دکتر گفته بود شده از نظر عمق هم به نظرم بد نیست . 
4-ظاهرش همچنان افتضاحه . اینقدر از دکترم بدم اومده که دلم نمیخواد سال آینده برای رویوژن برم پیشش
5-دپرشن شدید دارم و دارم دیوونه میشم 
6-کل زندگی رو هواست . هیچکس به عنوان زن قبولم نمیکنه .کار بهم میدن . به زودی به گدایی میفتم .
پاسخ }
درست میشه اقلا 6 ماه الی 1 سال زمان بده
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(03-11-2019، 05:07 PM)Kiyana نوشته: درست میشه اقلا 6 ماه الی 1 سال زمان بده

به خاطر ورم ها هست . اصلا غیر عادی نیست ولی باید صبر کنم تا ورم ها بخوابه . گاهی اوقات کع کمتر ورم داره مثلا روزهای تعطیل که فعالیت بدنیم کمتره ب طور محسوس حالم بهتره و کمتر درد میکنه
پاسخ }
اینا جراح نیستن قصاب هستن
پزشکی ایران واقعا مزخرفه
[عکس: gender-symbols.jpg?1370280854]
پاسخ }
سلام
بعد از سالها اومدم یه سر به محتا زدم
چقدر سوت و کور شده اینجا
راستش گفتم تجربیات خودم رو صادقانه و بدون کم و کاستی بهتون ارائه بدم شاید به دردتون بخوره
من حدود ۵ سال پیش بود که پیش دکتر توکلی به روش پوستی عمل کردم
دوستان این عمل واقعا عمل سختی هست
دوستانی که مثل امیلی جان شاید شدت ترنس بودنشون کم هست (با ادبیات غیرعلمی خودم عرض میکنم) به هیچ عنوان سراغ عمل نرن
فقط اگر ترنس کلاسیک هستید مجاز به انجام این عمل هستید
من از ظاهر عملم راضی هستم چون از اول هم انتظار نداشتم که دکتر یه چیزی مثل خدا خلق کنه
اما ظاهرش شبیه به آلت تناسلی زنانه هست و من تا حدود زیادی راضی هستم ولی لبه کوچیک ندارم
عمل برای بنده خیلی درد نداشت اما دیلاته واقعا عذاب آور هست و من چندسالی میشه که دیلاته رو گذاشتم کنار
البته درد زیاد نداشت ولی کلافه کننده بود
با حرف امیلی جان موافقم که میگن "شاید" هرگز نتونید س.ک.س واژینال داشته باشید
من عمق واژنم دکتر بعد از عمل گفت ۱۱سانته که ممکنه بیشتر بشه اما با دیلاته نکردن خودم کم شد و الآن تقریبا ۷ سانتی متر هست و خداروشکر ثابت مونده. که این برام خیلی عجیبه چون طبیعتا باید همینم تا الان بسته میشد
حس جنسی در حد زیاد و عالی دارم و از لحاظ ارگاسم و لذت جنسی هیچ مشکلی ندارم
من پنج روز فقط سوند داشتم و بعد از اون تاحالا خداروشکر هرگز سوزش ادرار نداشتم. فقط یکبار برای گشاد کردن مجاری ادراری رفتم پیش دکتر که اونم باز کرد و مشکل خاصی در کل نداشتم
عملمم اصلا درد خاصی نداشت ولی به شدت پا درد داشتم به خاطر نوع پوزیشن عمل
اوایل در نشستن و بلند شدن کمی مشکل داشتم ولی به مرور مشکل در نشستنم حل شد
الآن خداروشکر هیچ مشکل خاصی به جز نداشتن لبه های کوچیک و قابل استفاده جهت س.ک.س نبودن واژنم ندارم
اما اینها نباید برای شما ملاک جهت انتخاب باشه
چون همه اینها نسبی هستند و در افراد مختلف قطعا متفاوت خواهد بود
این عمل واقعا سخته
اما من سختی هاشو به جون خریدم
هزینه عملمم پیش دکتر توکلی بسیار ناچیز بود
شما دکتر رو بعد از عمل اصلا نمیبینید و با توجه به دولتی بودن بیمارستان امام رضا باید بگم مراقب های پزشکی و رفتارشون افتضاح و آزاردهنده هست
امیدوارم این تجربیات من براتون مفید بوده باشه عزیزانم
امیلی جان از اینکه در تاپیک شما پستم رو ارسال کردم عذرخواهی میکنم
زندگی برای ما خیلی سختی داره عزیزم اما خب باید با صبر و تحمل کم کم و دونه دونه مسائل و مشکلات رو تا جایی که میشه حل کنیم
به گذشته فکر نکن و روی ناکامی هات تمرکز نکن
هرچند میتونم درک کنم که واقعا سخته
پاسخ }
سپاس شده توسط: pouya ، BanooAlisaa
(03-11-2019، 01:25 PM)امیلی نوشته:
(03-06-2019، 02:05 AM)pouya نوشته:

خب الان چطوری؟ بهتر شدی؟ پیش کی عمل کردی . جراح من که بیشتر از جراح قصاب بود . امروز وارد ماه چهارم شدم و همچنان بدون ترامادل نمیتونم سرجام بند بشم  . امیدوارم دکتر شما نتیجه بهتری داده باشه .

آره آبجی من الان کاملا خوبم ولی شکلش خرابه یکیش کامل تخلیه نشده عمل سینه بوده بیمارستان ۱۵ خرداد تهران افتضاح عمل کرده منم ۳ روز دیگه ساعت ۱۹ میشه ۵ ماه فقط این همه اذیت شدم حالم بد شد فکر اینکه دوباره باید برم اتاق عمل.... آره مال منم دقیقا یه قصاب ک تاحالا فک کنم دست ب چاقو نزده ... انشالله ک خوب بشی آجی  کاش دلیل دردت معلوم میشد
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(03-11-2019، 01:30 PM)امیلی نوشته: دوستان یه آپدیت در مورد وضعیت جراحی من . 
1-همچنان درد داره و فکر نمیکنم هیچ زمانی خوب بشه 
2-حس جنسی برگشته . هفته پیش برای اولین بار بعد از عمل به ارگاسم رسیدم . بر خلاف تصورم تحریک جنسی درد را شدید تر نمیکنه 
3- عمقش حتی بیشتر از 17 سانت که دکتر گفته بود شده از نظر عمق هم به نظرم بد نیست . 
4-ظاهرش همچنان افتضاحه . اینقدر از دکترم بدم اومده که دلم نمیخواد سال آینده برای رویوژن برم پیشش
5-دپرشن شدید دارم و دارم دیوونه میشم 
6-کل زندگی رو هواست . هیچکس به عنوان زن قبولم نمیکنه .کار بهم میدن . به زودی به گدایی میفتم .

امیلی جان آشغال هم بفروشی میتونی پول دراری . چرا بعنوان زن قبولت نمیکنن؟ من احساس میکنم شما داری افسرده میشی از حرفاتون معلومه مواظب خودت باش دنیا به افراد دلسوز و قوی مثل تو نیاز داره
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa