رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنسیت عجیب روبی رز
جنسیت عجیب مانکن و بازیگر معروف

[img][عکس: y57z_sex-strange-world-famous-model-and-...s-shot.jpg][/img]
به گزارش نازوب، روبی رز مانکن و بازیگر سرشناسی می باشد که به بیان نکات عجیبی درمورد جنسیت اش پرداخت و اعلام کرد که از نظر جنسی خنثی می باشد!

روبی رز ruby rose به عنوان یک مانکن و بازیگر استرالیایی فعالیت می کند و 29 سال سن دارد.
نکته عجیبی درمورد این مانکن و بازیگر وجود دارد و آن نکته این است که او نمی داند چه جنسیتی دارد و خودش می گوید از نظر جنسی خنثی می باشد!!
رابی رز درمورد جنسیت خود گفته است که در کودکی میخواستم یک پسر باشم و از همان زمان شروع به جمع کردن پول کردم تا بتوانم عمل جراحی انجام دهم!

او ادامه می دهد که یک روز همراه با پدرش در یک رستوان بودند که گارسون از من پرسید شما یک پسر خوشتیپ هستید یا یک دختر زیبا؟! من ناگهان شوکه شدم و فهمیدم که دوست دارم یک پسر خوشتیپ باشم!

رز می گوید که شاید عجیب باشد اما من هروقت که از خواب بلند می شوم احساس می کنم که جنسیتی خنثی دارم!

ظاهر زنانه روبی رز
[img][عکس: z9wh_sex-strange-world-famous-model-and-...web-ir.jpg][/img]

مدتی پیش رابی رز ویدیویی منتشر کرد که در آن ظاهر زنانه اش را به تبدیل به یک مرد با خالکوبی های زیاد کرد!
روبی رز با ظاهری مردانه
[img][عکس: uvaj_sex-strange-world-famous-model-and-...b-ir-2.jpg][/img]
وقتی از او در مورد جنسیتش سوال می شود او می گوید واقعا نمیدانم که دوست دارم یک زن باشم یا یک مرد! من خنثی بودن را ترجیح می دهم!

او همچنین اضافه می کند که از اختلال دو قطبی رنج می برد!
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
مهدی جان(عج)
پاسخ }
خيلي جالب بود و من فكر ميكنم افراد بسياري هستند كه طرز فكري بدين گونه دارند ولي چون تو ايران همه چيز صفرويك مطلقه بخاطر اينكه بخاطر اين طرز فكر انگ ديوانه بهشون نزنن خودشونو پشت يكي از جنسيتها مخفي ميكنند يا مرد يا زن كه اين به نظر من درست نيست
مثلا تو ايران ترنسي ظاهر و پوشش زنانه داره حتما بايد عمل كنه تا بتونه مدارك شناساييشو عوض كنه كه اين به نظر من درست نيست شايد همه دلشون نخواد عمل كنند و تن به عوارض عمل بدن ولي دوست دارن ظاهر زنونه داشته باشن
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، حنانه ، Farhad
اين مورد شناخته شده درسال 2010 متوجه شدن نوعي ديگر عم هستن به نان هجرا.كه يه 3جنسيتي معروف هستن
پاسخ }
سپاس شده توسط: شاهد ، حنانه ، Sina ، shararehjon ، Farhad
(11-13-2015، 12:52 AM)الناز نوشته: اين مورد شناخته شده درسال 2010 متوجه شدن نوعي ديگر عم هستن به نان هجرا.كه يه 3جنسيتي معروف هستن

در فرهنگ هندوستان به ترنس ها هیجرا میگن. و اونها رو به عنوان یه جنسیت سوم (یعنی بین زن و مرد میشناسند)
هیجرا

Asexuality
آسکژوالیتی یکی از گرایش‌های جنسی در انسان‌ها است که فرد دارای هیچ‌گونه تمایلات جنسی نمی‌باشد و با هیچ‌یک از دو جنس دیگر دارای روابط جنسی نیست. گفته می‌شود در حدود یک درصد از مردم جهان بی‌جنس‌گرا می‌باشند. آسکژوالیتی با «دوری از س.ک.س» و «تجرّد» که رفتارهایی ناشی از انتخاب افراد هستند فرق دارد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، شاهد ، shararehjon ، Farhad ، فردین
آفرين به هندوستان
اين خيلي خوبه كه تو يه كشور هموني كه هست و قبول كنن يعني جنس سوم با هر پوششي و مدارك شناسايي خودش نه چيزي كه به زور درست ميكنن
واگر غير از اوني كه اينا ميگن باشي هيچ جايگاهي تو جامعه نداشته باشي
اين واقعاً ظلم و تبعيضه
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، Sina ، Farhad ، فردین
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
اینا چیه میگین بچه ها؟:cc5bcf:
کی بزور مارو وادار به عمل میکنه؟؟؟؟
من بعنوان مثال خودم واسه دلم میرم عمل میکنم من یک دخترم و بعده عملم هم یک دختر هستم وتازه بعد عمل من کامل میشم....
البته این افراد حق زندگی دارن و نباید سلب کرد ازشون...
اما بعنوان ترنسکشوال نیستند...
سیما جان چرا علم روز دنیا رو نمیخونی؟یک کشوری مثله هند که نصف کشورش فقیر هستن و تو بدبختی دارن زندگی میکنند مقاله میذاری؟اینجا میتونید نگاه کنید که ترنس چه کسی است
هههههه جنسیت سوم تو کشورهای پیشرفته همچین اتفاقی نیوفتاده. یک کشوری تو آلمان  جنسیت سوم گذاشته اما برای چه کسانی؟ کسی که دوجنسه بدنیا امده که عمل نکنند و بمونه بزرگ بشه بعد که هویتش معلوم شد میتونه بعد عمل کنه زندگی کنه......
اما واسه اون افراد نیست)بعضی از کشورها مثله آمریکا فقط جنبه تبلیغاتی میزنند که جنسیت سوم رو پزیرفتیم واسه انتخوابات ریاست جمهوری ولی در عمل اینکارو نمیکنند.......
شادو موفق پیروز باشید81
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، Farhad ، فردین
کسی اجبار به عمل نکرده ولی وادار به عملت میکنن
وقتی با پوششی که دوست داری نمیتونی رانندگی کنی میترسی پلیس بهت گیر بده نمیتونی بری بانک پول از حسابت برداری
یعنی واقعاً هیج جا قبولت نمیکنن و حتی بهت میخندن شایدم بگن دیوانس
سما دوست داری عمل کنی و فکر میکنی ناقصی و با عمل کامل میشی ولی همه مثل شما فکر نمیکنن
دوستی دارم تا پروتز سینه هم پیش رفته ولی تن به عمل نمیده میدونه چه عوارض و عواقب و مسایل حقوقی در انتظارشه ولی میگه برای یه برداشت از حسابم هم مشکل دارم یعنی واقعا همه چیز تو پایین تنس اون درست بشه همه چیز حله؟
بله قوانینمون خرابه به شما میگن اگر میخوای تو جسم زنونه باشی باید عمل کنی وگرنه مجرمی تو این جامعه آیا این حرف درسته؟
یه پولی میگیرن عمل میکنن بدون اینکه تو جامعه فرهنگ سازی در این زمینه شده باشه طرف حتی میترسه بعد از عمل شغلی که چندین سال داشته رو ازش بگیرن باهاش بد برخورد کنن یا اصلا قبولش نکنن کمتر کسی حاضر به ازدواج با یه همچین شخصی هست و ...
یعنی برای حل این کار فقط قسمت پول گرفتن شو حل کردن وهیچ گونه فرهنگ سازی هم در این زمینه انجام نمیدن تو جنسیت خودت(جنس سوم) بودن هم که جرمه
کاش عمل هم غیر قانونی بود تا به این طریق نتونن صدای جامعه مارو خاموش کنن و بتونیم حقمونو بگیریم
این دیدگاه منه شاید اشتباه و شایدم درست!!!
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، Farhad ، فردین
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
چی دارید میگید شما؟
فکرکردن چیه؟
من تا آخرین جایی که باشه عمل میکنم واگر روزی پیوند رحم و.......باشه حتما انجام میدم
خب شما میتونید این کارا رو بدون پوشش انجام بدین...
کی گفته هیچ کسی حاضر نیست با ما ازدواج کنه؟من خیلی هارو تو همین سایت میشناسم که ازدواج کردند.....
عمل رو هیچ وقت غیر قانونی نمیکنند اگر حرف چند نفر بود بعدش منم کار خاتون ملک آرا میکردم...
بعدشم مگه چقدر عوارض داره؟ بله برای کسی که یک تی نباشه یک عمل ناقص سازی هست با کلی عوارض....
یاده یک شعری افتادم..
دری را دیدی دربندی،کجا میخوایی بری در را ببندی؟؟!1402294310
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Farhad
۰۰۰۰۰۰
پاسخ }
سپاس شده توسط: