رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضرید با کسی که تغییر جنسیت داده ازدواج کنید ؟
(05-11-2017، 04:47 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
بنظر من اگرم ما نتونیم ازدواج کنیم دلیلش بیشتر اذیت آزار های مردم هست وگرنه دلیل شاید مثله بچه دار نشدن اذیت بشیم همین
}
سپاس شده توسط: Sarah ، Mighty ، deldadeh ، a_b_kh
آره، راضیم. خیلی هم دلم بخواد!
}
سپاس شده توسط: Mighty ، pouya ، deldadeh ، a_b_kh
بستگی داره ولی اره حاظرم  Rolleyes
}
سپاس شده توسط: Mighty ، deldadeh ، a_b_kh
(06-06-2017، 11:36 PM)prd78 نوشته: بستگی داره ولی اره حاظرم  Rolleyes

حاضر.
خیلی مشتاقید جدیدترین عضو سایت! در اولین پست اعلام ازدواج میکنید!
کمی صبوری کنید و بقیه تاپیک ها رو بخونید
بهتر است شمع کوچکی روشن کنی
تا اینکه
تاریکی را نفرین کنی
"ضرب المثل چینی"
}
سپاس شده توسط: Mighty ، deldadeh ، Foetus ، Mahsa-B ، a_b_kh
تاپيك خوبي بود. نشون ميده مردم اغلب از ترنس ها چيز زيادي نمي دونن و معمولا هم از نزديك يه ترنس نديدن. با اين حال ازدواج يه چيز شخصي و كاملا سليقه ايه و نميشه نسخه واحد واسش پيچيد. هر آدمي ممكنه با شخصي كه يه خصوصيت ويژه داره ازدواج بكنه يا نكنه. حالا اون خصوصيت ويژه هر چيزي ميتونه باشه. اگه مثلا يه سوال مشابه از يه عده از مردم بپرسيد كه  مثلا با يك فرد سبزه ازدواج ميكنيد يا نه ممكنه نتايج مشابهي بدست بياد. يه عده بگن آره از خدامونه يه عده بگن نه دوس نداريم يه عده هم بگن اگه آشپزيش خوب باشه آره... پس نميشه نتيجه خاصي از اين سوال و جوابها گرفت جز اينكه متاسفانه هنوز ماها واسه خيلي از مردم موجودات ناشناخته و عجيب هستيم كه بعضي ها دوس دارن از سر كنجكاوي و كشف يه چيز مرموز و ناشناخته باهامون ارتباط برقرار كنن... من نظر شخصيم اينه كه دوتا ترنس در صورتي كه با مشكلات و نواقص ظاهري و زناشويي و قد و... هم كنار بيان از نظر روحي ميتونن بهترين همسران واسه هم باشن(صرفا نظر شخصي)
}
سپاس شده توسط: pouya ، only_general ، deldadeh ، a_b_kh
Heart 
قربونتون برم داداش جان عزیزم،شما خود نازنین تون آگاه هستید که چقدر دوستتون دارم و به شما بسیار احترام می گذارم دورتون بگردم،ولی من از ایشون عذرخواهی نمی کنم،یعنی چی داداش جانم؟! ایشون یک کاربر جدید هستند،قرار باشه هر فردی تازه عضو می شه طوری رفتار بکنه که قدیمی های عزیز من رو از خودش برنجونه من باهاش برخورد می کنم (حتی اگر به قیمت پائین آمدن ارزش و احترامم تمام بشه)،داداش پدارم عزیزم تازه وارد نیستند،ایشون مورد اطمنیان این خانه مقدس (آبجی محتا جان رئیس عزیزم که بارها به خود ایشون عرض کردم آبجی محتا جان یعنی ماندن من در این خانه مقدس) و دیگر خواهر و برادرهای عزیز من بودند که تا این مدت ماندگار شدند،ایشون زمانی که داداش علیرضا جان من محروم شدند (من بارها عرض کردم آبجی محتا جان عزیزم همواره قبل از هر تنبیهی فرصت جبران می دن،همین طور که به من فرصت جبران دادن و من از ایشون ممنونم) پشت و به حمایت از ایشون برخواستند،امروز من باید پشت ایشون باشم،همین طور آبجی جان بزرگه من،آبجی دلسا جانم و حتی شما عزیز دل من که قدیمی نیستید ولی ثابت شده و تاج سر من هستید (خدای بزرگ آگاه هستند که چاپلوسی نمی کنم و تمام این حرف ها از ته قلبم هستند)،شما بزرگوار هستید که به جای من و یا فرد نازنین دیگری عذرخواهی می کنید ولی من بزرگوار نیستم،من از کاری که کردم پشیمون نیستم و عذرخواهی نمی کنم  81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
}
سپاس شده توسط: Mighty ، only_general ، deldadeh ، a_b_kh
مهسا جان میدونم که شما نسبت به دوستانتون خیلی با مرام و با معرفت هستین، اتفاقا دوستانی چون شما خیلی هم کمیاب هستن و کسی که همچنین دوستی داشته باشه واقعا آدم خوش شانسی هست!  بنده هم به همین دوستی هایی که با شما و بقیه دوستان در دنیای مجازی دارم افتخار میکنم. ولی خب من فکر میکنم یکی از اهداف محتا روشن کردن افراد عادی نسبت به موضوع ترنس  و معرفی و جا انداختن ترنس ها در جامعه هست. برای اینکه وجه خوبی از جامعه ترنس ارایه بدیم باید یه خورده خودمونو کنترل کنیم و زود عصبانی نشیم! حالا یکی یه حرفی هم زد که ما خوشمون نیومد خیلی بهتره که دوستانه برخورد کنیم و ناراحتی مونو ابراز کنیم نه با عصبانیت! 
جدید بودن قدیمی بودن یک نفر هم که عیب یا حسنی محسوب نمیشه!  شاید یک عضوی که امروز جدیده یک سال دیگه جز بهترین کاربرای محتا باشه!
 باید به هم فرصت بدیم خواهر گلم  81
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
}
سپاس شده توسط: Mahsa-B ، only_general ، deldadeh ، a_b_kh
جهت عوض کردن موضوع  Big Grin
من حاضر به ازدواج با یک ترنس نیستم، البته با یک استریت هم ازدواج نمیکنم!  کلا به نظرم ازدواج یه جورایی زیادی دست و پای آدم رو میبنده و آزادیش رو محدود میکنه! اصلا هم منظورم آزادی برای انجام کارهای خلاف نیست! در معنی خوبش حتی! هر چند منم مثل همه عشق رو دوست دارم، ولی به نظرم به عواقب و بیچارگی های بعدیش نمی ارزه!  Exclamation
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
}
سپاس شده توسط: Mahsa-B ، Oghab ، only_general ، deldadeh ، a_b_kh
Heart 
(06-08-2017، 12:03 AM)Mighty نوشته: مهسا جان میدونم که شما نسبت به دوستانتون خیلی با مرام و با معرفت هستین، اتفاقا دوستانی چون شما خیلی هم کمیاب هستن و کسی که همچنین دوستی داشته باشه واقعا آدم خوش شانسی هست!  بنده هم به همین دوستی هایی که با شما و بقیه دوستان در دنیای مجازی دارم افتخار میکنم. ولی خب من فکر میکنم یکی از اهداف محتا روشن کردن افراد عادی نسبت به موضوع ترنس  و معرفی و جا انداختن ترنس ها در جامعه هست. برای اینکه وجه خوبی از جامعه ترنس ارایه بدیم باید یه خورده خودمونو کنترل کنیم و زود عصبانی نشیم! حالا یکی یه حرفی هم زد که ما خوشمون نیومد خیلی بهتره که دوستانه برخورد کنیم و ناراحتی مونو ابراز کنیم نه با عصبانیت! 
جدید بودن قدیمی بودن یک نفر هم که عیب یا حسنی محسوب نمیشه!  شاید یک عضوی که امروز جدیده یک سال دیگه جز بهترین کاربرای محتا باشه!
 باید به هم فرصت بدیم خواهر گلم  81

من به خاطر گل روی داداش پدرام عزیزم،داداش گاندی عزیزم و این خانه مقدس ادامه نمی دم وگرنه حرف دارم برای گفتن! 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
}
سپاس شده توسط: Mighty ، pouya ، only_general ، deldadeh ، a_b_kh
وااای عزیزم تاپیک جالب و مفیدی هستش...
من که اصلاً مشکلی ندارم که با یک تراجنسی زن به مرد ازدواج کنم... 
قرن وحشی که نیست حتماً باید قد و بلند و درشت اندامی داشته باشه تا بتونه از خانواده اش حمایت کنه!! 
بنظر من فارغ از هویت جنسیتی و گرا.. جنس.. افراد طرز فکر، اخلاق، شخصیت، علم، ایمان و از همه مهم تر انسانیت مهمه.
کل زندگی که فقط رابطه زناشویی نیست! مردونگی هم به صدای کلفت و ریش و سبیل نیست! 
البته با بعضی از دوستانم موافقم چون انتخاب همسر، ازدواج و کلاً سبک زندگی سلیقه ای هستش.
به قول قدیمی ها قسمت و سرنوشت هرچی باشه همون میشه یعنی انتخابی نیست!
}
سپاس شده توسط: Mahsa-B ، Mighty ، Sina ، only_general ، deldadeh ، a_b_kh