رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضرید با کسی که تغییر جنسیت داده ازدواج کنید ؟
(06-13-2017، 02:38 PM)HYazdani نوشته: خیلی آرزو دارم با ترنس ام تو اف زندگی کنم. اگر تغییر جنسیت نداده باشه بهتر. در مجموع ترنسها دوست داشتنین.
شتر در خواب بیند...

موضوع تاپیک منه بیچاره :

عزیزم بله که ما دوست داشتنی هستیم (مخصوصا اگر عمل نکرده باشیم!)،ما همجنسگرا نیستم که تغییر جنسیت ندیم و بریم بغل افراد مبتذلی مثل شماها بخوابیم خوشگل من (عذرخواهی می کنم دورتون بگردم)،مردای ما خیلی از مردای شما مردتر و زن هامون هم همین طور (دور از سیسجندرهای عزیز و بسیار محترم)،خیلی دوست دارم هر چه که از دهنم در می یاد بهت بگم ولی خب نمی شه! درسته دختر شدم و از نظر جسمانی ضعیف ولی خب زبان تند و تیزی دارم،امیدوارم خدای بزرگ شفات بدن،دیگه ادامه نده چون پاسخت رو می دم!

جمله آخرم رو هم که اگر نگم می میرم (خیلی تندِ ولی باید بگم و قبلش هم از همگی عزیزان دلم عذرخواهی می کنم) :

اولا که من ازدواج بین یک ترنس با یک سیسجندر رو مناسب نمی دونم،دوما فرد سیسجندری که من رو تنها برای یک مورد بخواد رو تف هم به صورتش نمی کنم چه برسه بخوام باهاش ازدواج بکنم!
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
}
(06-14-2017، 11:51 AM)Mahsa-B نوشته:
(06-13-2017، 02:38 PM)HYazdani نوشته: خیلی آرزو دارم با ترنس ام تو اف زندگی کنم. اگر تغییر جنسیت نداده باشه بهتر. در مجموع ترنسها دوست داشتنین.
شتر در خواب بیند...

موضوع تاپیک منه بیچاره :

عزیزم بله که ما دوست داشتنی هستیم (مخصوصا اگر عمل نکرده باشیم!)،ما همجنسگرا نیستم که تغییر جنسیت ندیم و بریم بغل افراد مبتذلی مثل شماها بخوابیم خوشگل من (عذرخواهی می کنم دورتون بگردم)،مردای ما خیلی از مردای شما مردتر و زن هامون هم همین طور (دور از سیسجندرهای عزیز و بسیار محترم)،خیلی دوست دارم هر چه که از دهنم در می یاد بهت بگم ولی خب نمی شه! درسته دختر شدم و از نظر جسمانی ضعیف ولی خب زبان تند و تیزی دارم،امیدوارم خدای بزرگ شفات بدن،دیگه ادامه نده چون پاسخت رو می دم!

جمله آخرم رو هم که اگر نگم می میرم (خیلی تندِ ولی باید بگم و قبلش هم از همگی عزیزان دلم عذرخواهی می کنم) :

اولا که من ازدواج بین یک ترنس با یک سیسجندر رو مناسب نمی دونم،دوما فرد سیسجندری که من رو تنها برای یک مورد بخواد رو تف هم به صورتش نمی کنم چه برسه بخوام باهاش ازدواج بکنم!

كشتيش آبجي 40
}
حقیقتا «نه» حاضر نیستم

احساس میکنم ما ترنسها از هر دونوع ام تو اف و اف تو ام ،بخاطر شرایط سخت روحی که باهاش بزرگ میشیم و اون تضاد که مجبوریم بخاطرش خیلی ناملایمات رو تحمل کنیم، خیلی مشکلات و کمبودهای روحی داریم، و هردو نوع ما ویژگی هایی از جنسیتی که با فیزیکش به دنیا اومدیم رو همیشه با خودمون داریم و بعد عملم هست همچنان،ممکنه مثلا من رفتارها و خلقیات مردانه ای که شاید بخاطر سالها زندگی کردن در جسم مردانه در.وجودم نهادینه شده و همیشه باهام باشه، البته خیلی ترنسا بخاطر اینکه بگن ما خیلی فوق العاده ایم انکارش میکنن اما کاملا هویداست

ازدواج دو.ترنس بقولی میشه همون کوری عصاکش کوری دگر شود، البته به نظر من.
من مردی میخوام که بهش تکیه کنم یه تکیه گاه امن، اما شاید یه ترنس نتونه ،اونم بخاطر سختی ها و شکست های متعدد در زندگی، و اینکه همه ما ترنسها به نحوی افسردگی رو داریم ،اونم طبیعیه چون همیشه یه کمبودهایی حتی فیزیکی داریم.

ازدواج یک ترنس پروسه ی خیلی پیچیده ایه
خب در.مورد خود  ما ترنسهای ام.تو اف سیسجندرهایی هستن که برای ازدواج و نزدیک شدن بهمون خیلی مشتاقن اما به نظر من بدون شک اونا انسانهای کثیفی هستن که انحراف و کمبودها و عقده هاشون رو که نتونستن با یه دختر نرمال تجربه کنن میان سمت ما، کلا بنظرم شخصی که از ترنس بودن طرف باخبره و میاد سمتش یه ریگی به کفشش هست یا همجن.سگراست یا یه روانی که بخاطر ضعف ها و کمبودهایی  که اصلی ترینش کمبود عزت نفس و اعتماد به نفسه نمیتونن برن با یه شخص نرمال میان با ترنسا، شاید باورش سخت باشه اما با شناخت کامل طرف بهش میرسید

اینها همه نظر شخصی من بود، البته من ترنسی هستم که شاید هرگز عمل نکنم و.طرز فکرم تحت تاثیر این مسئله میتونه باشه
}
سپاس شده توسط: ~mahdis~ ، Mighty ، deldadeh ، حنانه ، Farhad
(06-20-2017، 04:24 PM)HAADESE نوشته: حقیقتا «نه» حاضر نیستم

احساس میکنم ما ترنسها از هر دونوع ام تو اف و اف تو ام ،بخاطر شرایط سخت روحی که باهاش بزرگ میشیم و اون تضاد که مجبوریم بخاطرش خیلی ناملایمات رو تحمل کنیم، خیلی مشکلات و کمبودهای روحی داریم، و هردو نوع ما ویژگی هایی از جنسیتی که با فیزیکش به دنیا اومدیم رو همیشه با خودمون داریم و بعد عملم هست همچنان،ممکنه مثلا من رفتارها و خلقیات مردانه ای که شاید بخاطر سالها زندگی کردن در جسم مردانه در.وجودم نهادینه شده و همیشه باهام باشه، البته خیلی ترنسا بخاطر اینکه بگن ما خیلی فوق العاده ایم انکارش میکنن اما کاملا هویداست

من مردی میخوام که بهش تکیه کنم یه تکیه گاه امن، اما شاید یه ترنس نتونه ،اونم بخاطر سختی ها و شکست های متعدد در زندگی، و اینکه همه ما ترنسها به نحوی افسردگی رو داریم ،اونم طبیعیه چون همیشه یه کمبودهایی حتی فیزیکی داریم.

خب در.مورد خود  ما ترنسهای ام.تو اف سیسجندرهایی هستن که برای ازدواج و نزدیک شدن بهمون خیلی مشتاقن اما به نظر من بدون شک اونا انسانهای کثیفی هستن که انحراف و کمبودها و عقده هاشون رو که نتونستن با یه دختر نرمال تجربه کنن میان سمت ما، کلا بنظرم شخصی که از ترنس بودن طرف باخبره و میاد سمتش یه ریگی به کفشش هست یا همجن.سگراست یا یه روانی که بخاطر ضعف ها و کمبودهایی  که اصلی ترینش کمبود عزت نفس و اعتماد به نفسه نمیتونن برن با یه شخص نرمال میان با ترنسا، شاید باورش سخت باشه اما با شناخت کامل طرف بهش میرسید

اینها همه نظر شخصی من بود، البته من ترنسی هستم که شاید هرگز عمل نکنم و.طرز فکرم تحت تاثیر این مسئله میتونه باشه
Huh Huh Huh 
خب بالاخره ما چیکار کنیم؟! با ترنس عقده یی دیگه یی ازدواج کنیم؟! با یه سیسجندر روانی ازدواج کنیم؟! اصلا ازدواج نکنیم؟!!! 
یا با یه سیسجندر از همه جا بیخبر بینوا ازدواج کنیم و شروع زندگیمونو با دروغ بهش شروع کنیم!!!  Exclamation 
ای بابا!  من که میرم مرتاض میشم!  Undecided

البته ناگفته نماند که ما اونجور که گاهی دوستان میفرمایند روح و روانمون به باد نرفته و بعضا آدمای موفقی هم در زندگی اجتماعی مون حداقل!  هستیم!  چرا به خودمون تلقین کنیم که ما به خاطر شرایطی که داشتیم الان تبدیل به یه آدم غیر قابل تحمل شدیم؟!  به نظر من که اصلا درست نیست! اگر واقعا اینجوری شده باشه کسی خب به هر حال با هیچ کسی نمیتونه ازدواج موفقی داشته باشه!  چون هیشکی وقت و حوصله نداره که دایم کمبودای روانی یکی دیگه رو جبران کنه! باید خودمون قبل از ازدواج خودمون رو بسازیم.
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
}
سپاس شده توسط: a_b_kh ، deldadeh ، ~mahdis~ ، Mahsa-B
بارها ذکر کردم نظر من بود، شما زندگی خودتو داری و.انتخاب خودتو
 درضمن نگفتم همه سیسجندرا اول حوب بخونید بعد

گفتم سیسجندری که با علم به اینکه شما ترنسی ابراز علاقه میکنه، نه اون سیسجند ر بنده خدا که نمیدونه شما ترنسی
و در کل من در مورد ام.تو اف بود قسمت دوم نوشته م
نمونه ش همین سایت تاحالا صدها سیسجندر اومده که گندش در اومده برای چی اومدن
}
سپاس شده توسط: deldadeh ، Mighty ، حنانه ، Farhad
(06-20-2017، 04:24 PM)HAADESE نوشته: حقیقتا «نه» حاضر نیستم

رستا قسمت اول حرفات كه گفتي با ازدواج دو ترنس مخالفي
منم باهات هم عقيده هستم و كاملا موافقم باهات
ولي قسمت دوم حرفات كه گفتي كسايي كه ميان سمت ترنس هاي ام تو اف عمل نكرده رواني هستن
بايد بهت بگم نه عزيزم نه رواني هستن و نه هرزه هستن ببين گراي.ش جنس.ي انسان ها خيلي وسيع و گسترده
در عين حال پيچيده ست نميتونيم بگيم هركس كه گراي.ش جنس.ي استريت داره اون سالمه و بقيه رواني كثيف هستن نه
همون طور كه بهت گفتم سكسولوژها گرايش جنس.ي افراد و علاقه جنسي افراد رو به
يك اقيانوس تشبيه كردن كه چيز عجيبي هم نيست فقط وقتي عجيب و بد هستش كه از حالت طبيعي و عادي خارج بشه
مثل پارافيليا كه شامل مازوخيسم ساديسم نكروفيليا زوفيلبا پدوفيليا و بقيه پارافيليا ها باشه.
خوب وقتي اين ها رو باهم مقايسه ميكنيم ميبينيم كه هيچ ارتباطي بهم ندارن
گرايش جنسي و فانتزي هاي جنسي چيزي نيست كه بخوايم بخاطر داشتنش كسي رو
متهم كنيم يا بگيم عوضي و هرزه هستش (به استثنا پارافيليا كه بالا گفتم )  يه گرايشي كه هستش اينه كه بعضي مردا دوس دارن با يه ترنس
عمل نكرده ام تو اف باشن كه اصطلاحاً هم بهش ترنس گرا ميگن يك چيز طبيعي هستش چون ترنس ها حتي با حرف زدنشون ميتونن زن بودن خودشون رو به طرف مقابل القا كنن  و طرفشون هم زن بودن ترنسها رو متوجه ميشه و ميگن زنانگي شما بيشتر از خانم هاي سيسجندر هستش  جنسيت اصلا مهم نيست چيزي كه همه كشورهاي اروپايي و پيشرفته روش پايبند هستن مهم روح و احساست كه ميگه زن هستي يا مرد بر خلاف چيزي كه تو ايران جنسيت رو فقط بر حسب الت تناسلي تعيين ميكنن اينم بگم اين دسته مردا هم اصلا عوضي نيستن
يه نمونش دوست پسر خود من نزديك ١٠ ساله باهاشم
نا گفته نماند ادم عوضي تو هر ظاهري ميتونه ظاهر بشه و بحث ادم هاي. عوضي جداست
اميدوارم استدلالت عوض شده باشه نسبت به اين موضوع
}
سپاس شده توسط: a_b_kh ، HAADESE ، حنانه ، Mighty ، Mahsa-B ، تينا
مریم جان یه سوال الآن تو چی داری که یه دختر نداره؟ یا بهتر بگم تو ظرافت و زنانگی داری یه دختر صد برابر شو داره، پس چرا باید یه مرد بیاد با تو؟
ببین قبول کن وقتی اون آقا میاد سمت تو.از اخلاقت خبر نداره، پس بحث اخلاق جداست،

الان یه جامعه پر از دختر و توام هستی ، مثلا اینستاگرام

آقای ترنس گرایی بقول تو میاد بهت میگه دوستت داره؟ اون ظرافت و خوشگلی و.عشوه میخواد، مگه دخترا ندارن؟ تازه اونا میتونن مادرم بشن که زیباترین نقش زن مولد بودنشه که تو نداری، همون آقا تو با صدای کلفت و ریش و سبیل برو جلوش میخوادت،؟ نه اون ظرافت و زنانگی میخواد، به بهترین شکل تو وجود یه دختر هست اما اون اومده سمت تو؟ یعنی اون ببخشید یه زن آلت دار میخواد؟ تو اسم این انحراف چندش اور رو گذاشتی گرایش؟ شیمیل یعنی یه وسیله ی تجاری فیلمهای پورنو ،تو بنظرت عین اونی؟ اگه خودتو شیمیل میدونی من دیگه هیچ کاریت ندارم

ماری ببین اگه آلت بخواد پس مطمئن باش ،هم،جنسگراست، مردی که الت میخواد یعنی پسر میخواد و این خود هم،جنس گراییه
اگه نه کاری به آلت نداره، ظرافت میخواد و زنانگی پس اون زن میخواد اما بخاطر هزاران کمبود و مشکل روانی و عدم اعتماد به نفس توی رابطه با زنا اومده پیش تو، اون زن میخواد اما نمیتونه چون عزت نفس مردانه نداره، یکیشون بخاطر تجربه های بد بچگی اعتماد بنفسشو از دست داده، یکی زود انزاله، یکی التش کوچیکه فکر میکنه زن تحقیرش میکنه، یکی ... بیکلاس و سطح پایین و بد شکله...
ببین ماری تو همین سایتم دیدیم مدلاشونو، تو سعی کن روشن باشی
خودتم میدونی اسم این گرایش نیست. بیراهه رفتنه

اینکه یه ترنس ام.تو اف زنانه تر از یه دختره بنظرم جوکه، ترنسا اهل اغراقن حتی راه رفتنشون عشوه ی خرکی اومدنشون این اسمش زنانگی نیست، و اون مرد نهایت کثافت بودنشه که اینو میگه،

ماری این روشنفکری غربی که هرکس هر هوسی و انحرافی داره بره تا تهش نهایت بدبختیه

چی چی گرا و فی فی گرا رو ول کن، اگه حس زنانه داری هویتت زنانس پس زنی، اگه مردونه فکر میکنی و قلبت مردونه میتپه پس مردی ، اینکه مردمو دختر آلت دار میخوام چرته، در مورد دخترایی که عاشق اف تو امای عمل نکرده میشن هم تحلیل دارما ولی به من مربوط نیست، نمونشو دیده بودم طرف از آلت مردونه میترسید رفته بود سمت اف تو ام بخاطر یه تجربه بد دیدن فیلم تجاوز در بچگی

کامل و سالم باشی کامل و سالم میخوای
نباشی یه گرایشی کوفتی چیزی میسازی
دنیا همینه
حتی ثابت شده دوران کودکی همجنسگراها و تربیتشون در تمایلات ایندشون تاثیر عجیبی داره
}
سپاس شده توسط: deldadeh ، Mighty ، Farhad ، تينا ، حنانه
من هم فکر میکنم ازدواج دو ترنس به احتمال بیشتر نمیتونه موفق و جوندار باشه... یکی دو نمونه هم دیدم طلاق گرفتن یا یه وضعیت های بد که حتی زمانی که با هم تو یه خونه زندگی میکنن دنبال چیزای دیگه هستن و برای هم کافی نیستن انگار... این حرفا که میزنیم قطعا صد در صد نیست بالاخره تجربه ست گفتنش خالی از لطف نیست.هر کس میاد نظر شخصیشو میده طبیعیه که اختلاف نظر باشه قرار نیست همدیگه رو متقاعد کنیم.
}
سپاس شده توسط: HAADESE ، a_b_kh ، Mahsa-B ، Mighty
(06-20-2017، 10:20 PM)Farhad نوشته: من هم فکر میکنم ازدواج دو ترنس به احتمال بیشتر نمیتونه موفق و جوندار باشه... یکی دو نمونه هم دیدم طلاق گرفتن یا یه وضعیت های بد که حتی زمانی که با هم تو یه خونه زندگی میکنن دنبال چیزای دیگه هستن و برای هم کافی نیستن انگار... این حرفا که میزنیم قطعا صد در صد نیست بالاخره تجربه ست گفتنش خالی از لطف نیست.هر کس میاد نظر شخصیشو میده طبیعیه که اختلاف نظر باشه قرار نیست همدیگه رو متقاعد کنیم.

رضا جان همه مثل تو فهمیده نیستن عزیزدلم
بعضی ها چون خودشون مشکل دارن بخودشون میگیرن
}
سپاس شده توسط:
(06-20-2017، 08:45 PM)HAADESE نوشته: آبجی حادثه عزیز من سلام فدات بشم،قربون هر دو شما خواهرهای بزرگوار خودم بشم،به خدای بزرگ اصلا قصد دخالت ندارم چون هر دو شما برای من عزیز هستید،من فقط می خوام نظر خودم رو بدم عزیز دل من.

مریم جان یه سوال الآن تو چی داری که یه دختر نداره؟[b]یا بهتر بگم تو ظرافت و زنانگی داری یه دختر صد برابر شو داره، پس چرا باید یه مرد بیاد با تو؟

[/b]درسته که من یک خانم ترنس هستم ولی به خداوندی خدای بزرگ عین حقیقت رو عرض می کنم و از همگرایش های عزیز خودم دفاع نمی کنم خواهر جانم.

ببین دورت بگردم من! یک آقای محترم و یا یک خانم عزیز برای ازدواج معیارهای خاص به خودشون رو دارند،خیلی از آقایون (و یا خانم ها) هستند که از جنس یک ترنس خوشش می یاد و از ته دل یک خانم ترنس و یا آقای ترنس رو قبول می کنند.

ببین قبول کن وقتی اون آقا میاد سمت تو.از اخلاقت خبر نداره، پس بحث اخلاق جداست،

قربونت برم خواهر جانم دیگه اون دوران ها گذشته که آقا و یا خانم تنها از روی عکسِ طرف ازدواج می کردند و تنها در شب عروسی هم رو می دیدند،وقتی دو جنس مخالف از هم خوششون می یاد ابتدا از دوستی آغاز می شه و در همان دوستی هم خیلی مسائل دست هر دو طرف می یاد،می گن وقتی می خوای طرفت رو بشناسی یک مسافرت چند روزه باهاش برو،وقتی فردی از فرد دیگر خوشش می یاد می تونند یک تایمی رو برای شناختن هم اختصاص بدن و هم رو بشناسند (حالا نه این که برن 10 روزه دیگه بیان،یک مسافرت یکی دو روزه و سالم!).

الان یه جامعه پر از دختر و توام هستی ، مثلا اینستاگرام

در همان اینستاگرم هم همین طور،وقتی طرز پوشش یک دختر خانمی خوب نیست و بسیار راحت عکس می ندازه شما فکر می کنی اون آقا پسر که این خانم رو می بینه چه فکری در موردش می کنه فدات بشم؟ شما کامنت های یکسری از این پست های دختر خانم های اینستاگرمی رو بخون،یک پسر سالم سمت چنین دخترهایی نمی ره که اگر بره فقط برای سوء استفاده های جنسی (عذرخواهی می کنم) هست که می ره و نه برای یک زندگی دو نفره و سالم عزیز دل من.

آقای ترنس گرایی بقول تو میاد بهت میگه دوستت داره؟ اون ظرافت و خوشگلی و.عشوه میخواد، مگه دخترا ندارن؟ تازه اونا میتونن مادرم بشن که زیباترین نقش زن مولد بودنشه که تو نداری،

این هم قابل حل هست و مشکلی نیست دورت بگردم،مرد اگر مرد باشه زن رو برای وجود نازنینش می خواد و نه برای بچه و این جور حرف ها (نقش فرزند در زندگی بسیار مهم هست و منکرش نیستم ولی یک زندگی زناشویی و عاشقانه این نیست و فراتر از این صحبت هاست)،خیلی از آقایون و خانم ها قدرت باروری ندارند،ما باید به اون عزیزان خرده بگیریم فدات بشم!؟ انسان اگر انسان باشه می ره و یک کودک نازنین و معصوم رو به مادری و یا پدری می گیره و بزرگش می کنه و یک آینده روشن براش رقم می زنه.

همون آقا تو با صدای کلفت و ریش و سبیل برو جلوش میخوادت،؟ نه اون ظرافت و زنانگی میخواد، به بهترین شکل تو وجود یه دختر هست اما اون اومده سمت تو؟

آبجی مریم عزیز که ریش و سبیل نداره عزیز دل من! ایشون بسیار زیبا و نازنین هست،به نظر من (به نظر من) ایشون کاملا زیبا و ظرافت مناسبی داره و کاملا قابل قبول هست (بحثم در مورد آلت ایشون نیست،کاملا شخصی به خود نازنینش مر بوط می شه)،بعد یک مثال این که من رو یک خانم سیسجندر فرض کن عزیز دلم،با یک مردی بسیار زیبا که موهاش مثل شهرام شپره هست ازدواج کردم (بیچاره شهرام شپره Shy )،چند سالی هست گذشته و الان موهاشون ریخته و تا حد زیادی طاس شدن و دیگه اون زیبای قبل رو نداره،به نظرت این درسته که من بگم اییشش چقدر زشت شده! وای حالم به هم خورد (گلاب به روی همگی عزیزان دلم)!!! خب طلاق بگیرم برم با یک مرد مو قشنگ ازدواج بکنم!؟ من فردی بودم که بدنم پر مو و ریش و سبیل بسیار اسکاژی داشتم،الان و بعد از هورمون تراپی،لیزر و عمل هیچی از یک خانم سیسجندر کم ندارم و انقدر به خودم مطمئن هستم که می تونم مرد نازنین آینده ام رو خوشبخت و از خودم راضی نگهدارم.

یعنی اون ببخشید یه زن آلت دار میخواد؟ تو اسم این انحراف چندش اور رو گذاشتی گرایش؟ شیمیل یعنی یه وسیله ی تجاری فیلمهای پورنو ،تو بنظرت عین اونی؟ اگه خودتو شیمیل میدونی من دیگه هیچ کاریت ندارم،ماری ببین اگه آلت بخواد پس مطمئن باش ،هم،جنسگراست، مردی که الت میخواد یعنی پسر میخواد و این خود هم،جنس گراییه اگه نه کاری به آلت نداره،
ظرافت میخواد و زنانگی پس اون زن میخواد اما بخاطر هزاران کمبود و مشکل روانی و عدم اعتماد به نفس توی رابطه با زنا اومده پیش تو، اون زن میخواد اما نمیتونه چون عزت نفس مردانه نداره، یکیشون بخاطر تجربه های بد بچگی اعتماد بنفسشو از دست داده، یکی زود انزاله، یکی التش کوچیکه فکر میکنه زن تحقیرش میکنه، یکی ...
ببین ماری تو همین سایتم دیدیم مدلاشونو، تو سعی کن روشن باشی
خودتم میدونی اسم این گرایش نیست. بیراهه رفتنه

..................................................................

اینکه یه ترنس ام.تو اف زنانه تر از یه دختره بنظرم جوکه

آبجی جان شما الان داری بی احترامی می کنی عزیز من،شما اگر یک ترنس هستی که هیچ (دوست داری به خودت بی احترامی بکنی خودت می دونی ولی کلیت ترنس رو وسط نکش)،ولی اگر سیسجندر هستی می خوام بدونم شما چی داری که من ندارم؟! با مثال و کامل توضیح بده تا بحث و گفتگویی با هم داشته باشیم!

ترنسا اهل اغراقن حتی راه رفتنشون عشوه ی خرکی اومدنشون این اسمش زنانگی نیست، و اون مرد نهایت کثافت بودنشه که اینو میگه

آبجی خیلی دوستت دارم که بهت بی احترامی نمی کنم وگرنه پاسخ کلمه خرکی رو بهت می دادم!!!!!!!!!! من یک ترنس هستم و به خدای بزرگ اهل عوضی بازی و این جور کارها نیستم،من خیلی آرایشی نیستم،اشوه دارم ولی در حد نرمال،به وقتش مهربان هستم و به وقتش سگ می شم (دور از همگی عزیزان دلم) و پاچه می گیرم،من کاملا درستم و آبجی های عزیز دیگر من هم حتما همین طور هستند اون مرد هم خود نامردش (دور از برادرهای بزرگوارم) می دونه و خدای نازنین،شما فکر می کنید چقدر ترنس در ایران داریم؟! این همه طلاق،این همه مرد بدبخت زندانی به خاطر مهریه،این همه بچه های خیابانی،این همه فساد برای چی هست،برای سیسجندرهای مادررررر و همه چیز تمام (دور از عزیزان سیسجندر محترم) و نه برای ما ترنس ها.

ماری این روشنفکری غربی که هرکس هر هوسی و انحرافی داره بره تا تهش نهایت بدبختیه

این جور کارها هیچ ارتباطی به غرب نداره،در همه جای دنیا خوب و بد هست،ولی من این عقیده رو دارم که هر کس هر کاری می کنه خودش می دونه و خدای خودش،من خیلی خوب هستم! خیلی خوب! پس هوای کلاهم رو داشته باشم تا باد نبرش! اون عوضی (اقوام کثافتم رو عرض می کنم) هم خیال می کنه خیلی کارش درسته،ولی دزد هست،چشم چرون و هزار تا کار مزخرف دیگه که من بی اطلاع هستم و خدای بزرگ می دونند (این مثال رو زدم منظورم به شما نبود فدات بشم)،از من خوشش می یاد و به زور می خواد با من باشه،می یاد در خونم و به زور می خواد وارد بشه،پیام های مختلف به من می ده و در کل دیونم کرده،کاری کرده که جانم به لبم رسیده و به جایی رسیدم که اگر شبی نصف شبی قصد تجاوز به من رو بکنه به خدای بزرگ می کشمش و می برم جایی می ندازمش که عقل جن هم بهش نرسه (شما رو به خدای بزرگ ببخشید که چنین حرف هایی رو به میان کشیدم،خیلی خیلی معذرت می خوام عزیزان دلم)،کسانی هم هستند که در خیابانی که هستم زندگی می کنند،انقدر بزرگوار هستند که حد و حساب نداره،طرف انقدر آقاست انقدر با شرفه که نگاه به چهره من نمی کنه بنده خدا!

چی چی گرا و فی فی گرا رو ول کن، اگه حس زنانه داری هویتت زنانس پس زنی، اگه مردونه فکر میکنی و قلبت مردونه میتپه پس مردی ، اینکه مردمو دختر آلت دار میخوام چرته، در مورد دخترایی که عاشق اف تو امای عمل نکرده میشن هم تحلیل دارما ولی به من مربوط نیست، نمونشو دیده بودم طرف از آلت مردونه میترسید رفته بود سمت اف تو ام بخاطر یه تجربه بد دیدن فیلم تجاوز در بچگی
کامل و سالم باشی کامل و سالم میخوای
نباشی یه گرایشی کوفتی چیزی میسازی
دنیا همینه
حتی ثابت شده دوران کودکی همجنسگراها و تربیتشون در تمایلات ایندشون تاثیر عجیبی داره

......................................................
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
}
سپاس شده توسط: HAADESE ، a_b_kh ، deldadeh ، pouya ، Mighty