رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضرید با کسی که تغییر جنسیت داده ازدواج کنید ؟
بنظراتت احترام میزارم
بارها گفتم نظر من بوده نظر شخصی
بهرحال اینکه نظرم چالش برانگیز یود خوشحالم بابتش
}
سپاس شده توسط: Farhad ، deldadeh ، Mighty ، تينا
(06-20-2017، 08:45 PM)HAADESE نوشته: مریم جان یه سوال الآن تو چی داری که یه دختر نداره؟ یا بهتر بگم تو ظرافت و زنانگی داری یه دختر صد برابر شو داره، پس چرا باید یه مرد بیاد با تو؟
ببین قبول کن وقتی اون آقا میاد سمت تو.از اخلاقت خبر نداره، پس بحث اخلاق جداست،

الان یه جامعه پر از دختر و توام هستی ، مثلا اینستاگرام

آقای ترنس گرایی بقول تو میاد بهت میگه دوستت داره؟ اون ظرافت و خوشگلی و.عشوه میخواد، مگه دخترا ندارن؟ تازه اونا میتونن مادرم بشن که زیباترین نقش زن مولد بودنشه که تو نداری، همون آقا تو با صدای کلفت و ریش و سبیل برو جلوش میخوادت،؟ نه اون ظرافت و زنانگی میخواد، به بهترین شکل تو وجود یه دختر هست اما اون اومده سمت تو؟ یعنی اون ببخشید یه زن آلت دار میخواد؟ تو اسم این انحراف چندش اور رو گذاشتی گرایش؟ شیمیل یعنی یه وسیله ی تجاری فیلمهای پورنو ،تو بنظرت عین اونی؟ اگه خودتو شیمیل میدونی من دیگه هیچ کاریت ندارم

ماری ببین اگه آلت بخواد پس مطمئن باش ،هم،جنسگراست، مردی که الت میخواد یعنی پسر میخواد و این خود هم،جنس گراییه
اگه نه کاری به آلت نداره، ظرافت میخواد و زنانگی پس اون زن میخواد اما بخاطر هزاران کمبود و مشکل روانی و عدم اعتماد به نفس توی رابطه با زنا اومده پیش تو، اون زن میخواد اما نمیتونه چون عزت نفس مردانه نداره، یکیشون بخاطر تجربه های بد بچگی اعتماد بنفسشو از دست داده، یکی زود انزاله، یکی التش کوچیکه فکر میکنه زن تحقیرش میکنه، یکی ... بیکلاس و سطح پایین و بد شکله...
ببین ماری تو همین سایتم دیدیم مدلاشونو، تو سعی کن روشن باشی
خودتم میدونی اسم این گرایش نیست. بیراهه رفتنه

اینکه یه ترنس ام.تو اف زنانه تر از یه دختره بنظرم جوکه، ترنسا اهل اغراقن حتی راه رفتنشون عشوه ی خرکی اومدنشون این اسمش زنانگی نیست، و اون مرد نهایت کثافت بودنشه که اینو میگه،

ماری این روشنفکری غربی که هرکس هر هوسی و انحرافی داره بره تا تهش نهایت بدبختیه

چی چی گرا و فی فی گرا رو ول کن، اگه حس زنانه داری هویتت زنانس پس زنی، اگه مردونه فکر میکنی و قلبت مردونه میتپه پس مردی ، اینکه مردمو دختر آلت دار میخوام چرته، در مورد دخترایی که عاشق اف تو امای عمل نکرده میشن هم تحلیل دارما ولی به من مربوط نیست، نمونشو دیده بودم طرف از آلت مردونه میترسید رفته بود سمت اف تو ام بخاطر یه تجربه بد دیدن فیلم تجاوز در بچگی

کامل و سالم باشی کامل و سالم میخوای
نباشی یه گرایشی کوفتی چیزی میسازی
دنیا همینه
حتی ثابت شده دوران کودکی همجنسگراها و تربیتشون در تمایلات ایندشون تاثیر عجیبی داره

من یه نظر مخالف نظر شما دارم .. یه نفر اگه یه آدم معمولی غیر ترنس با یه ترنس آشنا بشه بصورت اتفاقی و از شخصیتش ب دور از جنسیتش خوشش بیاد خیلی و و متوجه روح زنانه یا مردانه اش هم بشه و کامل درک کنه ک زیاد هم هستن کسایی ک روح مردانه یا زنانه ی یک ترنس رو کاملا درک کردن با میل جنسیشون تلفیق میشه و یه دوست داشتن بوجود میاد اینایی ک بصورت اتفاقی باشخصیت یه ترنس ب دور از جنسیتشون آشنا شدن ازش خوششون اومد ممکنه این شخصیت رو تو هیچ زن یا مرد عادی ندیده باشن
[عکس: nqcg651xtur2exuxas51.gif]
}
سپاس شده توسط: a_b_kh ، Farhad ، deldadeh ، Mighty
Heart 
(06-20-2017، 10:20 PM)Farhad نوشته: من هم فکر میکنم ازدواج دو ترنس به احتمال بیشتر نمیتونه موفق و جوندار باشه... یکی دو نمونه هم دیدم طلاق گرفتن یا یه وضعیت های بد که حتی زمانی که با هم تو یه خونه زندگی میکنن دنبال چیزای دیگه هستن و برای هم کافی نیستن انگار... این حرفا که میزنیم قطعا صد در صد نیست بالاخره تجربه ست گفتنش خالی از لطف نیست.هر کس میاد نظر شخصیشو میده طبیعیه که اختلاف نظر باشه قرار نیست همدیگه رو متقاعد کنیم.

الهی که من دورتون بگردم داداش فرهاد فهمیده من (قربون روح و جسم گولاختون عزیز دل من)،مرسی برای نظرتون عزیز دل خودم،مرسی که هستید تاج سر من،مرسی از این که نظرتون رو به کسی تحمیل نمی کنید،مرسی از این که اگر فردی نظرش با نظر شما فرق می کرد اون رو نفهم فرض نمی کنید دردتون به جان آبجی مهساتون 81 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
}
سپاس شده توسط: a_b_kh ، Farhad ، deldadeh ، Mighty
Heart 
(06-20-2017، 10:32 PM)HAADESE نوشته: بنظراتت احترام میزارم

من هم نظر خودم رو دادم،من هم به نظرات شما احترام می گذارم (البته به غیر از بخش های پایانی که خالی از احترام بودند).

من هم خوشحالم که تونستم پاسخی داشته باشم و دست خالی و عاجز نبودم.
}
سپاس شده توسط: a_b_kh ، Farhad ، deldadeh
(06-20-2017، 10:34 PM)pouya نوشته:
(06-20-2017، 08:45 PM)HAADESE نوشته: مریم جان یه سوال الآن تو چی داری که یه دختر نداره؟ یا بهتر بگم تو ظرافت و زنانگی داری یه دختر صد برابر شو داره، پس چرا باید یه مرد بیاد با تو؟

آقای ترنس گرایی بقول تو میاد بهت میگه دوستت داره؟ اون ظرافت و خوشگلی و.عشوه میخواد، مگه دخترا ندارن؟ تازه اونا میتونن مادرم بشن که زیباترین نقش زن مولد بودنشه که تو نداری، همون آقا تو با صدای کلفت و ریش و سبیل برو جلوش میخوادت،؟ نه اون ظرافت و زنانگی میخواد، به بهترین شکل تو وجود یه دختر هست اما اون اومده سمت تو؟ یعنی اون ببخشید یه زن آلت دار میخواد؟ تو اسم این انحراف چندش اور رو گذاشتی گرایش؟ شیمیل یعنی یه وسیله ی تجاری فیلمهای پورنو ،تو بنظرت عین اونی؟ اگه خودتو شیمیل میدونی من دیگه هیچ کاریت ندارم

ماری ببین اگه آلت بخواد پس مطمئن باش ،هم،جنسگراست، مردی که الت میخواد یعنی پسر میخواد و این خود هم،جنس گراییه
اگه نه کاری به آلت نداره، ظرافت میخواد و زنانگی پس اون زن میخواد اما بخاطر هزاران کمبود و مشکل روانی و عدم اعتماد به نفس توی رابطه با زنا اومده پیش تو، اون زن میخواد اما نمیتونه چون عزت نفس مردانه نداره، یکیشون بخاطر تجربه های بد بچگی اعتماد بنفسشو از دست داده، یکی زود انزاله، یکی التش کوچیکه فکر میکنه زن تحقیرش میکنه، یکی ... بیکلاس و سطح پایین و بد شکله...

اینکه یه ترنس ام.تو اف زنانه تر از یه دختره بنظرم جوکه، ترنسا اهل اغراقن حتی راه رفتنشون عشوه ی خرکی اومدنشون این اسمش زنانگی نیست، و اون مرد نهایت کثافت بودنشه که اینو میگه،

چی چی گرا و فی فی گرا رو ول کن، اگه حس زنانه داری هویتت زنانس پس زنی، اگه مردونه فکر میکنی و قلبت مردونه میتپه پس مردی ، اینکه مردمو دختر آلت دار میخوام چرته، در مورد دخترایی که عاشق اف تو امای عمل نکرده میشن هم تحلیل دارما ولی به من مربوط نیست، نمونشو دیده بودم طرف از آلت مردونه میترسید رفته بود سمت اف تو ام بخاطر یه تجربه بد دیدن فیلم تجاوز در بچگی

دنیا همینه
حتی ثابت شده دوران کودکی همجنسگراها و تربیتشون در تمایلات ایندشون تاثیر عجیبی داره

من   یه نظر مخالف نظر شما دارم .. یه نفر اگه یه آدم معمولی غیر ترنس با یه ترنس آشنا بشه بصورت اتفاقی و از شخصیتش ب دور از جنسیتش خوشش بیاد خیلی و و متوجه روح زنانه یا مردانه اش هم بشه و کامل درک کنه ک زیاد همهستن کسایی ک روح مردانه یا زنانه ی یک ترنس رو کاملا درک کردن با میل جنسیشون تلفیق میشه و یه دوست داشتن بوجود میاد اینایی ک بصورت اتفاقی باشخصیت یه ترنس ب دور از جنسیتشون آشنا شدن ازش خوششون اومد ممکنه این شخصیت رو تو هیچ زن یا مرد عادی ندیده باشن

خودتون گفتید بصورت اتفاقی من گفتم با علم قبلی با شناخت قبلی که طرف این تضادو داره
کامل نمیخونید با دقت نمیخونید فقط ساز مخالف میزنید
}
سپاس شده توسط: deldadeh
(06-20-2017، 10:37 PM)Mahsa-B نوشته:
(06-20-2017، 10:32 PM)HAADESE نوشته: بنظراتت احترام میزارم

من هم نظر خودم رو دادم،من هم به نظرات شما احترام می گذارم (البته به غیر از بخش های پایانی که خالی از احترام بودند).

من هم خوشحالم که تونستم پاسخی داشته باشم و دست خالی و عاجز نبودم.

حرفاتون جانب دارانس متاسفم
}
سپاس شده توسط:
(06-20-2017، 10:34 PM)Mahsa-B نوشته:
(06-20-2017، 10:20 PM)Farhad نوشته: من هم فکر میکنم ازدواج دو ترنس به احتمال بیشتر نمیتونه موفق و جوندار باشه... یکی دو نمونه هم دیدم طلاق گرفتن یا یه وضعیت های بد که حتی زمانی که با هم تو یه خونه زندگی میکنن دنبال چیزای دیگه هستن و برای هم کافی نیستن انگار... این حرفا که میزنیم قطعا صد در صد نیست بالاخره تجربه ست گفتنش خالی از لطف نیست.هر کس میاد نظر شخصیشو میده طبیعیه که اختلاف نظر باشه قرار نیست همدیگه رو متقاعد کنیم.

الهی که من دورتون بگردم داداش فرهاد فهمیده من (قربون روح و جسم گولاختون عزیز دل من)،مرسی برای نظرتون عزیز دل خودم،مرسی که هستید تاج سر من،مرسی از این که نظرتون رو به کسی تحمیل نمی کنید،مرسی از این که اگر فردی نظرش با نظر شما فرق می کرد اون رو نفهم فرض نمی کنید دردتون به جان آبجی مهساتون 81 81

لزومی نداره قربون صدقه جسم و.روح دوست پسر مردم بری خانوم نه چندان محترم
چقد ادا اصول ،خودت باش
}
سپاس شده توسط:
اما یه چیز رو قبول کنید... یعنی فکر میکنم اگر قبول نکنید ضرر میکنید... مسئله ی ما ترنسها یه مشکل جنسیه و ایران به قول معروف پر از گرسنه های جنسی این دیگه پرواضحه همه داریم تو همین مملکت زندگی میکنیم هر روز هم به برکت این فضای مجازی اخبارش به گوشمون میرسه.این بیمارهای جنسی هم از هر قشری هستن چه مردم عادی چه جوون پیر آخوند هر چی ... مشکل ما یه مسئله ی جنسیه! نمیگم همه... اما اکثریت دید دیگه ای بهش دارن.من قبلا بارها گفتم ما نقص داریم انقد نگید ترنسای مرد مردترن زنا زن ترن.نقص رو قبول کنید وگرنه بیشتر بهتون ضربه میزنه.بطور مثال یه ترنس اف تو ام تو جسم دختر طبیعیه که خیلی مردونه به نظر بیاد!! یا یه ترنس زن تو جسم پسر معلومه که خیلی زنونه به نظر بیاد هرکی میبینه میگه تو از زنا هم زن تری.تو از مردهای عادی هم مردونه تری.اما بعد عمل قضیه فرق میکنه خانم یچیز خوبی گفت تو حرفاش اکثر ترنسا یسری خصلت هایی از جنس قبلیشون همراهشون دارن دست خودشون نیست طبیعیه
به راحتی اعتماد نکنید و این و قبول کنید که اکثریت دیدشون به این مسئله درست نیست.نمیگم همه اما اکثریت دیدشون درست نیست بیشتر جاذبه دارن ترنس ها چون متفاوتن...
}
سپاس شده توسط: Mighty ، تينا ، AmirAliA2
(06-20-2017، 10:43 PM)HAADESE نوشته:
(06-20-2017، 10:34 PM)pouya نوشته:

دنیا همینه

من   یه نظر مخالف نظر شما دارم .. یه نفر اگه یه آدم معمولی غیر ترنس با یه ترنس آشنا بشه بصورت اتفاقی و از شخصیتش ب دور از جنسیتش خوشش بیاد خیلی و و متوجه روح زنانه یا مردانه اش هم بشه و کامل درک کنه ک زیاد همهستن کسایی ک روح مردانه یا زنانه ی یک ترنس رو کاملا درک کردن با میل جنسیشون تلفیق میشه و یه دوست داشتن بوجود میاد اینایی ک بصورت اتفاقی باشخصیت یه ترنس ب دور از جنسیتشون آشنا شدن ازش خوششون اومد ممکنه این شخصیت رو تو هیچ زن یا مرد عادی ندیده باشن

خودتون گفتید بصورت اتفاقی من گفتم با علم قبلی با شناخت قبلی که طرف این تضادو داره

خب شما نظر کلیتون اینه ک هیچ وقت یه آدم عادی با یه ترنس نمیتونه باشه مگر اینکه مشکل داشته باشه
[عکس: nqcg651xtur2exuxas51.gif]
}
سپاس شده توسط: a_b_kh ، Mighty
(06-20-2017، 10:49 PM)HAADESE نوشته:
(06-20-2017، 10:34 PM)Mahsa-B نوشته:

لزومی نداره قربون صدقه جسم و.روح دوست پسر مردم بری خانوم نه چندان محترم
چقد ادا اصول ،خودت باش

لزومش رو خودم تشخیص می دم خانم بسیار محترم!!!! قربون داداشم برم،به امید خدای بزرگ همیشه خوشبخت باشه و آخر و عاقبت بخیر،خیلی فکرت مریضه عزیز دلم،به خدای بزرگ قسم من هیچ ادا و اصولی ندارم،همواره همین طور بودم،شخصی که فیلم بازی می کنه دیگه بعد از 13574 پست باید دستش رو شده باشه،خیلی برات متاسفم با چنین طرز فکری که داری،واقعا که!!
}
سپاس شده توسط: a_b_kh ، pouya ، تينا