رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضرید با کسی که تغییر جنسیت داده ازدواج کنید ؟
Heart 
سوالات مدیر محترم یک انجمن :

با سلام

سوال من اینه که چند درصد شما دختر خانوما حاضرید با کسی ازدواج کنید که تغییر جنسیت داده باشه؟ یعنی در بدو تولد زن بوده و بعد به علت اختلال هویت جنسی عمل کرده و مرد شده؟
و ایا اگر ازدواج کنید بعد در دعوایی چیزی این مسئله را به رخش میکشید یا نه ؟
اقایون چند درصدتون اگر بفهمید دوستتان عمل کرده و مرد شده به عنوان مرد قبولش دارید؟ و نظرتون راجع بهش عوض نمیشه؟

-------------------------------------------

جواب همین سوالا رو درباره مردی که عمل کرده و زن شده هم بگید لطفا.
و اگر دوست ترنسی داشته باشید که هنوز عمل نکرده چه حسی نسبت بهش دارید؟

یه توضیحی بدم که افراد دارای اختلال هویت جنسی یا ترنسکشوال افرادی با روح جنس مخالف اند و تمایلاتشان همانند جنس مخالف است و به دلیل سختی های بسیاری که در راه رسیدن به جسم واقعیشون میکشن بسیار بیشتر از کسانی که مادرزادی روح و جنسشون یکی بوده مرد تر یا زن تر هستند (دور از خواهر و برادرهای سیسجندر عزیز من،عقیده من این هست که خوب و بد بودن در همه نوع گرایشی بین هم زن و هم مرد هست و نمی تونیم بگیم به عنوان مثال همگی ترنس ها خوب و همگی سیسجندرها بد (و یا برعکس) هستند) چون قدرشو میدونن.

----------------------------------------------------------------

پاسخ های کاربران و بازدید کنندگان محترم (سعی کردم سانسور شده درج بکنم) این تاپیک واقعا سازنده هست،هم از افکار مردم محترم سیسجندر با خبر می شید و هم در ازدواج کردن بعدها دچار اشتباه نمی شید،خواهر و برادرهای عزیز من خواهش می کنم هیچ پستی درج نکنید چون احتمال داره صفحه دوم ایجاد بشه و مطالب در صفحه اول باقی مانده و دیده نشند  81 81 :

1-دقیقن همینه ، من با ترنس ام تو اف از نزدیک برخوردی نداشتم ولی اف تو ام(جسم زنونه با بدن مردونه) هایی که میشناسم به معنی حقیقی کلمه مرد هستن ، تا کسی باهاشون برخورد نداشته باشه ، این موضوع رو لمس نمی کنه . واقعا اف تو ام با با پسرایی که از اول پسرن خیلی فرق دارن .

2-سلام

100 درصد حاضر نیستم با چنین شخصی ازدواج کنم چون با شناختی که از خودم دارم مطمئنم در زندگیم آرامشی که باید باشه رو ندارم!!

3-سلام
اولا اصلا دور و برم همچین کسی ندیدم دوما اگر کسی با این شرایط میومد قبول نمیکردم چون از لحاظ روحی و جسمی نمیشناسم و نمیدونم بعدا از عمل مشکلی جنسی دارن یا نه خلاصه چون اختلال هورمونی دارن قبول نمیکنم .
ببخشید رک گفتم

4-خیلی رک میگم،هرگز حاضر نبودم با ترنس ازدواج کنم.
من خودم دختری هستم که متاسفانه،به شدت روحیه پسرانه ای داشتم ،خیلییییی با خودم کلنجار رفتم تا جسمم رو قبول کنم،هیچکس تو زندگیم از این موضوع خبر نداره،24 سالم هست،تقریبا سه سالی هست که تونستم جسمم رو قبول کنم و روحیم رو باهاش تطبیق بدم(اندام تناسلی خودم رو تازه قبول کردم و باهاش کنار اومدم)الان همه روحیات دخترانه رو دارم،ناز و عشوه و قر و قمیش و . . . همه چی بلدم ،ولی بعضی وقتها دوباره برمیگردم به دوران پسرانه بودن،به شدت عاشق تیپ های اسپرت پسرانه هستم ولی خیییلییییی خودم رو کنترل میکنم که سمتش نرم.
خیلی چیزای دیگه هست که حوصله نوشتن ندارم،تیپ پسرانه فقط یه مثال ساده بود.
نمیخوام با یادآوریش دوباره ذهنم درگیر بشه،هنوز خیلی دیگه باید رو دختر بودنم کار کنم.
أه اشکم در اومد.باز خداروشکر میکنم که سالم هستم.

5-تو دانشگاه ما سه نفر هستن که رفتاراشون تیپ زدنشون واقعا دخترانست همیشه برام سوال بود خجالت نمیکشن عین دخترا صحبت میکنن جلوی مو هاشونورنگ میکنن  ابرو بر میدارن شلوار تنگ میپوشن!?  همیشه یه حس تنفر داشتم نسبت بهشون به خاطر رفتاراشون ,البته یه شایعاتی بود راجعبشون ولی فکر میکردم شاید همجنس بازن تا اینکه سه روز پیش یه کاغذ تا شده تو سرویس دانشگاه پیدا کردم? بله نامه قوه قضاییه برای مشاوره درباره اختلال هویت جنسی  راستش الان خودمو یکم سرزنش میکنم به خاطر فکرا حرفایی که پشت سرشون پیش دوستام میزدیم

6-سلام من شخصا برام مهم نیست..اگه طرف ادمی باشه که ازش خوشم بیاد من مشکلی با دوستی باهاش ندارم...
متاسفانه تو ایران خیلی کم یا میشه گفت هیچ اطلاع رسانیی در این رابطه نشده و نمیشه و همینم باعث شده مردم رفتارای زننده ای داشته باشن با ترانسکشوال ها..مثلا اگه با یه ترنس بگردی بهت انگ هم.جنس.گرایی و .. میزنن
در کل نه من مشکلی ندارم

7-به نظرم شما باید با خانومی ازدواج کنید که او هم مثل شما ترنس بوده وبعد تغییر جنسیت داده اینطوری میتونی زندگی خوشبختی داشته باشی
موفق باشید

8-من حاضرم به شرط اینکه معیارامو داشته باشه دید بدی بهش نخواهم داشت دست خودش نبوده که:|

نه دروغ چرا من که با همچین مردی ازدواج نمیکنم
یه جوری اصلا غیر عادیه انگار
میترسم از آدمای دوجنسه

9-انصافا مشکلش دست خودش که نیس آدم بخاد بنده خدا رو محاکمه کنه یا همه رو به یه چوب برونه...من خودم تا به حال از نزدیک این بیماری رو ندیدم واسه همین نمیدونم بتونم ازدواج کنم یا نه...اصلا باورتون نمیشه ولی بچه تر که بودم فک میکردم دو جنسه ها هم مثل خونآشاما غیر واقعی ان و فقط تو داستانان...
بهتر نیس یه دو جنسه بره با مکمل خودش ازدواج کنه...؟

10-راستش نه.....

11-من خودم به طور تصادفی با یک ترنس که رفتارش بشدت پسرونه بود و مغروروخشن چهرشم واقعا پسرونه ی زیبابود وخیلیم خوشتیپو بانمک بعد چند ماه وابسته که چه عرض کنم دیونش شدم خیلی عاشقش بودم انقد خاص بود که بعد رفتنش حتی به کسی فکرم نمیکنم قصد ازدواجم ندارم,ترنس با ترنس فزق میکنه بازم میگم...به هرحال ارزوم فقط فقط کنار اون بودن دیگه هیچی از خدا نمیخوام همین:-(

12-این هایی ک تغییر جنسیت میدهند میتونن بچه دار بشن؟؟؟

13-سلام من خیلی درمورده این آدمها شنیدم ومیدونم. ک همشون از این مثله خیلی ذجر میکشن  و آمارافسردگی وخودکشی دربینشون بسیاربالاس وتازمانی ک جراحی نکنن وآناتومی وجنسیت مورد نظرشونرو بدست نیارن وارد جامعه نمیشن ،خب دوستان این اشخاص هم آفریده خداهستن نباید به چشم دیگه ای بشون نگاه کردوازشون دوری،همین رفتاره افرادجامعه باعث سرخوردگیه این افراد میشه،حالا اگر این افراد باجراحی به جنسیت ایدالشون برسن چرا نباید بشون فرصت زندگی ک میخانو داد خوده من اگر یروزی باچنین فردی اشنابشم تمام سعیمو میکنم ک همون چیزی ک میخاد قبولش کنم وازش دوری نمیکنم حتی باهاش دوست هم میشم واگر مطمئن بشم مشکله جسمی وژنتیکی نداره و میتونه مثل بقیه بانوهای ایران زمین زندگی کنه وبارداربشه باهاش ازدواج میکنم وهمون چیزی ک هست ومیخاد قبولش میکنم وهیچوقت درهیچ شرایطی به روش نمیارم چن خودم خاستم و میدونستم،دوستان قبل ازهرچیز این افرادهم بچه های ایران زمین هستن وایرانی ی ایرانیرو خارنمیکنه،امیدوارم ک همه ی دوستانه گلم باچشم بنده به این موضوع بنگرند وباعث رنجشه هموطن خودشون نشن.این افراد روحیه ضعیفی دارن خوندن مطالب شما خیلی آزارشون میده همه ی ماها یروزی بچه دار میشیم بعیدنیس که ماهم پدریامادر یکی از همین همنوع هابشیم مرگو فقط واسه همسایه نخاید دله شکسترو خوردترش نکنید باشه خوشتون نمیاد نظر ه بد ندید.ممنون همتونم اینهارو خدا اینجورآفریده خودشون انتخاب نکردن و کم غصه داره این مشکل نیستن پس نمک روزخم نشید،بجاش دوست باشید دلداری بدید تاییدشون کنید ک واردجامعه بشن اونام اندازه ماحقه زندگی دارن بلکه بیشتراز مااز کجامیدونید ک خداوند بیشتردوسشون نداشته باشه،سعی کنید هیچوقت ناراحتشون نکنید.ببخشید پرحرفی کردم دلم نمیاد غصه خوردنه کسیروببینم مخصوصا این همنوعم.

14-سلام من اهل ازدواح نیستم ولی خیلی دوست دارو باخانمی که اقا شده دوست بشم و زندگی کنم

15-سلام.برا من مهم نیست زندگی قبل کسی.اگر دوسش داشته باشم سعی میکنم برا ایندم با اون فکر کنم.نه به قبل

16-ازدواج!!!!
خب با کیس هایی مثل ما ازدواج نکنید کسی مجبورتون کرده مگه ' 
من الان به عنوان یک ترنس اینقدر ذهنم درگیره که به تنها چیزی که فکر نمیکنم ازدواج بعد از جراحیه
ضمنا به جای این مطالب ' مطالبی رو منتشر کنید که باعث فرهنگ سازی بشه تا وقتی ما ترنس ها میریم خیابون مردم عین وحشی ها نصبت بهمون گارد نگیرن و چیزهایی که لایق خودشون و خانوادشونه رو به ما نگن 
اونقدر حالم بهم خورده از این مردم که حتی حاضر نیستم پامو از در خونه هم بزارم بیرون تو خونه هم 
که از صب تا شب زخم زبون
وقعا بسه به جای این حرفا سعی کنید افکار خودتون و دورویاتون رو نصبت به این موضوع عوض کنید کی ازدواج میکنه کی نمیکنه مگه شد چاره درد افرادی مثل من
ما از این جهنم خلاص بشیم ازدواج دیگه پیشکش.

17-نمیدونم اگه یه تراجنسی ازم خواستگاری کنه چه جوابی میدم...شایدم عاشقش شدم و باهاش ازدواج کردم...ولی باا مشکلاتی ک تراجنسی ها دارن و منم ازشون مطلعم بعید میدونم..البته من تا حالا یه تراجنسی رو از نزدیک ندیدم ولی خیلی دلم میخاد با یکیشون حرف بزنم و حتی دوست باشم
بنظر بهتره پسری ک عمل تغییر جنسیت انجام داده با دختری ک مثل خودش ترنس بوده ازدواج کنه..اینجوری خیلی از مشکلات حل میشه

18-با سلام من با خیلی از بچه های ترنس چه دختر چه پسر برخورد داشتم از نزدیک وارد جزئیات زندگیشون شدم 
این بیماری طوری نیست که بخوایم نسبت بهش طی یک سال یا دو سال نظر بدیم کسایی که جراحی تعقیر جنسیت رو انجام میدن بعد از پنج سال کم کم متوجه میشن که دنیایی که تو اون به دنیا اومدن و شکل گرفتن بهتر بوده 
روند پنج ساله ایی که تو تحقیقاتم بهش برخوردم نشون داده که در طی این زمان تمام چیزهایی که در جنس مخالف براشون جذاب بوده کاملا عادی میشه و متاسفانه 80% بیمارانی که جراحی کردند دوست دارن برگردند 
ولی ترس این اجازه رو سلب میکنه
متاسفانه بیماریه که نمیشه قبل از جراحی با مشاوره هیپنوتیز یا...حلش کرد بیماری قرن ماست و بیماریه که حتما باید بری توش و و برگردی 
البته مجال بحث بیشتر رو روا نمیدونم چون محدودیت هایی وجود داره

19-با سلام خدمت دوستان عزیز
میدونم حرفی که میزنم شاید برای خیلیها عجیب باشه و بعد از خوندن این متن به چشم یه دیوانه بهم نگاه کنن اما میخاستم بگم که الان چند ماهیه با اینکه دخترای زیادی اطرافم بودن ولی بشدت عاشق یه ترنس شدم برای رسیدن بهشم حاضر شدم تمام مشکلاتو تحمل کنم حتی موقعی که متوجه شدم نمیتونه باردار شه بازهم احساسم عوض نشد با اینکه عاشق بچه بودم
هفته پیش این مسئله رو بالاخره بهش گفتم اما متاسفانه با جواب منفی روبه رو شدم دلیل جوابشو نمیدونم ولی از همتون میخام که برام دعا کنید که بتونم زندگیمو همراه اون ادامه بدم 
باور کنید زندگی با یه ترنس خیلی رویایی تر از اونه که فکرشو میکنید
ترنس ها فرشتن

20-من واقعا حاضرم با یک ترنس ازدواج کنم و به عنوان شوهرم قبولش کنم وقرار در اینده با یکی از دوست هام که قرار تغییر جنسیت بده ازدواج کنم ومطمئن هستم که از هر مردی متونه من وخوشبخت تر کنه راجب به کسایی که خییلی رک میگن نه این یه نا امیدی برای ترنس هاست اگه شما بگید نه خیلی های دیگه باعشق واشتیاق میگن بله
وخواهشم این است که بدون اگاهی کامل دست رد به سینه ی ترنس ها نزنید 
به نظر من ترنس ها از خیلی ادم های معمولی انسان تر هستند
راستی ترنس هایی که اول  دختر وبعد پسر شدند با اهدای اسپرم بچه دار میشوند 
به امید روزی که ترنس ها در ایران موقیعیت خوبی داشته باشند

21-من واقعا حاضرم با یک ترنس ازدواج کنم و به عنوان شوهرم قبولش کنم وقرار در اینده با یکی از دوست هام که قرار تغییر جنسیت بده ازدواج کنم ومطمئن هستم که از هر مردی متونه من وخوشبخت تر کنه راجب به کسایی که خییلی رک میگن نه این یه نا امیدی برای ترنس هاست اگه شما بگید نه خیلی های دیگه باعشق واشتیاق میگن بله
وخواهشم این است که بدون اگاهی کامل دست رد به سینه ی ترنس ها نزنید 
به نظر من ترنس ها از خیلی ادم های معمولی انسان تر هستند
راستی ترنس هایی که اول  دختر وبعد پسر شدند با اهدای اسپرم بچه دار میشوند 
به امید روزی که ترنس ها در ایران موقیعیت خوبی داشته باشند
راستی فکر وعقیده ی ترنس ها خیلی جالب است

22-خیلی عجیبه واسه من حرف دوستانی که با قاطعیت میگن با ترنسی که تطبیق جنسیت داده ازدواج نمیکنن!! دقیقا مثل این میمونه که بگی یه نفر قبلا مثلا بیماری خاصی داشته و الان با اینکه حالش خوبه ولی ما باهاش ازدواج نمیکتیم!!!!
من اگه کسیو دوست داشته باشم واسم اصلا مهم نیست تطبیق داده یا ازاول سالم بوده،مهم الانه و آینده. گذشته مهم نیست برای من.

23-باسلام.من یه ترنس اف تو امم.ازتموم کسانی که نظرمیدن وباشناختی که ازترنسها دارن نسبت ب افرادی مثه بنده لطف دارن ممنونم.منم بااینکه ترنسم روحیه م عالیه وهیچ مشکلی ندارم ک ب افکار چرتی مثه خودکشی وازاین حرفا بپردازم.فعلا تومرحله ی اول عملم وخداروشکر میکنم ک دوروبرم پراز آدما ودوستای بادرک وبافرهنگه ک ب خلقت خدا احترام میذارن.

24-نه حاضر به ازدواج نیستم به دو دلیل

١) بچه دار نمیشه

٢) خوب وقتی فکر میکنم قبلا مرد بوده یجوری میشم

قصد بی احترامی ندارم ترنس ها هم به نظرات کسانی که میگن نه احترام بذارن

خود من قبلا یکم شخصیت دخترونه داشتم قبل ١٥ سالگی که رفتم سربازی و روانپزشک و تو جمع های پسرونه و شکر خدا خوب شدم

a_b_kh
25-اگه خیلی خانم باشه .اگه آشپزیش خوب باشه.اگه توقعش پایین باشه.اگه خانواده دار باشه.اگه آروم و منطقی باشه.اگه مدرکشم تقریبن فوق لیسانس و این چیزا باشه.و خلاصه اگه خیلی خوب باشه.

مشاهده کردید نظرات رو دورتون بگردم؟ به امید خدای بزرگ مفید واقع بشه و هیچ خواهر و برادر نازنین ترنسی دچار اشتباه نشه و به امید خدای بزرگ همگی ما (ترنس و سیسجندر) آخر و عاقبت خوب و خوشی داشته باشیم 81 81

[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
}
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
مهسا جان این چه تایپیکی بود که زدید؟
ازدواج یک مسئله شخصی هست و نباید بگیم که ازدواج میتونیم بکنیم یا نه
ضمنا اینا هیچکدومشون ترنس واقعی از نزدیک ندیدند که بخوان نظر بدن
بعدشم ازدواج دست خوده ماهاست که بکنیم یا نکنیم بعد عملمون
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
}
سپاس شده توسط: Shayan13 ، Mighty ، Sarah ، deldadeh
آبجی مهسا مرسی از مطلب خوبی که گذاشتین اما ازدواج یه مسئله ی سلیقه ایه.خودمن با اینکه ترنسم هیچوقت با یک ترنس ازدواج نمیکنم به دو دلیل روابط زناشویی و اینکه ام تو افا قداشون بلنده و اف تو اما کوتاه و باعث میشه من اعتماد ب نفس نداشته باشم.
ولی خب شاید یکی از دوستان بخواد ازدواج کنه و مسئله هایی که واس من مث ی غول میمونه واس اون بی اهمیت باشه.در مورده افراد سیسجندرم همینطوره و هیچ تفاوتی نیست.چون ملاک ازدواج هرکس متفاوته.
}
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، Mighty ، only_general ، a_b_kh ، Sarah ، deldadeh
(05-10-2017، 10:35 PM)Shayan13 نوشته: آبجی مهسا مرسی از مطلب خوبی که گذاشتین اما ازدواج یه مسئله ی سلیقه ایه.خودمن با اینکه ترنسم هیچوقت با یک ترنس ازدواج نمیکنم به دو دلیل روابط زناشویی و اینکه ام تو افا قداشون بلنده و اف تو اما کوتاه و باعث میشه من اعتماد ب نفس نداشته باشم.
ولی خب شاید یکی از دوستان بخواد ازدواج کنه و مسئله هایی که واس من مث ی غول میمونه واس اون بی اهمیت باشه.در مورده افراد سیسجندرم همینطوره و هیچ تفاوتی نیست.چون ملاک ازدواج هرکس متفاوته.

خب برادر عزیز ایشونم یه نمونه دیدگاه های متفاوت کلی از نظرات رو گذاشتن.صرفا نگفتن ازدواج انجام میشه یا خیر.کاملا موافقم که سلیقه ای و گاها براساس سرنوشته

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
}
سپاس شده توسط: Mighty ، Mahsa-B ، Shayan13 ، deldadeh ، only_general ، Sarah
(05-10-2017، 10:35 PM)Shayan13 نوشته: آبجی مهسا مرسی از مطلب خوبی که گذاشتین اما ازدواج یه مسئله ی سلیقه ایه.خودمن با اینکه ترنسم هیچوقت با یک ترنس ازدواج نمیکنم به دو دلیل روابط زناشویی و اینکه ام تو افا قداشون بلنده و اف تو اما کوتاه و باعث میشه من اعتماد ب نفس نداشته باشم.
خب مگه ام تو اف ها بعد عمل نمیتونند رابطه برقرار کنند؟
بعدشم در مورده قد نظرمو بگم که کوچه خیابان پره دخترای قد کوتاه
از خوداشونم باشه که با دختر قد بلند ازدواج کنند تازه خوده من که قدم172هستش بعده عملم کفش پاشنه بلندم میپوشمBig Grin
بذار مردم
}
سپاس شده توسط: Shayan13 ، Sarah
(05-10-2017، 10:47 PM)BanooAlisaa نوشته:
خب مگه ام تو اف ها بعد عمل نمیتونند رابطه برقرار کنند؟
بعدشم در مورده قد نظرمو بگم که کوچه خیابان پره دخترای قد کوتاه
از خوداشونم باشه که با دختر قد بلند ازدواج کنند تازه خوده من که قدم172هستش بعده عملم کفش پاشنه بلندم میپوشمBig Grin

خب همین دیگه عشقم چون شما ماشالله بلند قدی باید با یه مرد بلند تر از خودت ارتباط برقرار کنی وگرنه مرد کوتاه تر باشه به غرور مردونش برمیخوره گاهی

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
}
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، pouya ، deldadeh ، only_general ، Sarah
ابجي مهسا خيلي تاپيك جالبي بود و نظرات برام خوندني بود واقعا
خيلي خوشم اومد مرسي عزيزم
}
سپاس شده توسط: only_general ، a_b_kh ، BanooAlisaa ، Aydaa ، Shayan13 ، Mahsa-B
ای بابا .آبجی مهسا چرا نظر منو نپرسیدی؟
خوب منم نظرمو جداگانه مینویسم Big Grin
25 اگه خیلی خانم باشه .اگه آشپزیش خوب باشه.اگه توقعش پایین باشه.اگه خانواده دار باشه.اگه آروم و منطقی باشه.اگه مدرکشم تقریبن فوق لیسانس و این چیزا باشه.و خلاصه اگه خیلی خوب باشه Exclamation
}
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، Shayan13 ، deldadeh ، Mahsa-B
دوستاني كه اينجا رو با تاپيك هاي ديگه كه شامل تفريح و سرگرمي ميشه اشتباه گرفتند
لطفا رعايت كنيد
}
سپاس شده توسط: Mahsa-B ، arash_123456789 ، Aydaa ، a_b_kh
بنظر من اگرم ما نتونیم ازدواج کنیم دلیلش بیشتر اذیت آزار های مردم هست وگرنه دلیل شاید مثله بچه دار نشدن اذیت بشیم همین
بذار مردم
}
سپاس شده توسط: a_b_kh