رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خود کشی
Brick 
من هیچ گاه خود کشی نمیکنم چون

گناه

من بزرکتر از مشکلاتم هستم

من آمده تا  عشق بنیاد کنم و مشکلات را حل کنم نه این که مشکات مرا حل کنند

خود کشی یعنی نفرت . نفرت از خود  نفرت از خدای خود  نفرت از دیگران 

خود کشی یعنی که نبودن من . بهتر از بودن من است " کی داره این تصمیم را میگیره (من) من باید باشم تا تصمیم بگیرم

اگر کسی خواست خود کشی کنه بیاد پیش خودم میکشمش با انواع روشهای بادرد و بیدرد
منم آن دختر تبعیدی
پاسخ }
من روش بی دردش و میخوام چ جوریه؟؟Big Grin

ولی خارج از شوخی عالی بود
...من استوارم مثل کوه...
پاسخ }
خودت را نادیده بگیر انکار که نیستی  حالا چی به دست آوردی  این بودن تو که مهم  نبودن تو برای کسی مهم نیست

مسئله این است بودن یا نبودن

مسئله این است  ترنس بودن یا اصلا  نبودن

روش با درد  پولیه ولی روش  ولی روش بی درد رایگان  اکه خواسید در خدمتم
منم آن دختر تبعیدی
پاسخ }
واقعا؟؟؟؟
آره میخوام میشه 2تا بدید؟
...من استوارم مثل کوه...
پاسخ }
مهمترین موضوع در خودکشی انگیزه طرف هست
کشتن خود کاری خیلی خیلی سخت هست. شاید سختترین کار. ولی انگیزه آن باید انقدر بزرگ باشه که مجبور به این کار سخت شی
حالا هرچه تحمل و قدرت طرف بیشتر باشه این انگیزه خیلی کمتر ایجاد میشه. و هرچه ضعیف تر باشه به بهانه های کوچک تر این انگیزه میاد
کسی که اختلال  یا مشکل روحی  پیدا کرده کسی هست که در معرض ضعیف شدن هست

راستی منم میخام بی پولشو
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
دوستای عزیز مساله خود کشی رو کمی جدی بگیرید و موضوع به این مهمی رووسیله تفریح نکنید خیلی از بچه بودند که اون صبر و تحمل لازم و نداشتند و متا سفانه با یک کار احمقانه خودشون و نابود کردند و خانوادشون و هم داغدار بهتره در مواقع خشم و نا امیدی دست به هیچ کاری نزنید صبر کنید تا هیجانات فروکش کنه و بعد تصمیم بگیرید به نظر من هیچ وقت و در هیچ جا و در هیچ موقعییتی خود کشی توجیه عقلی و اخلا قی نداره خود کشی نشانه ضعف و بی ارادگی  فرد و نشون میده البته عده ای هم شاید برای جلب توجه دست به خودکشی بزنن و در بعضی مواردی دچار مرگ های نا خواسته میشن ر هر صورت هر کاری میکنید منطق و تعقل رو هم چاشنی تفکراتتون کنید
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، امید ، فاطمه بانو ، Iman ، پانی ، ملیکا ، Delsaa ، hesam
خودکشی کار انسانهای ضعیف النفسه 
من که تا اینجای عمر این دنیام رو ازدست دادم نمیتونم با خودکشی اونور هم از دست بدم 
هر کسی کمترین اعتقادی به دین و خدا داشته باشه هیچ وقت بفکر خودکشی نمیافته.
 خدا گر زحکمت بندد دری،مطمئن باشید و باور کنید زرحمت گشاید هزاران در دیگری
[عکس: SARAHSIGN45.jpg]
پاسخ }
سارا جان اجبار دیگران به عوض کردن مدل حرف زدن یا دیالوگشون کار درستی نیست. هرکس یه جور حرف میزنه و رابطه برقرار میکنه یکی جدی و رک یکی ملایم یکی با عصبانیت یکی با مهربان یبیش احد یکی هم فکاهی یا تند و نیش دار یکی هم با کنایه و طعنه یکی هم با موعظه و تذکر

ملاک درست بودن اینا هم میزان آسیب و ناراحتیی هست که به بقیه وارد میکنن

وقتی این حرف شما درست بود که من بدون پرداختن به موضوع بیام و شوخی کنم. ضمنا نظری که من گفتم نظر شخصی خودم نبود و روانپزشکام اینا میگن.
خوب درسته خودکشی کلا کار عاقلانه ای نیست و بجای حل یک مشکل مشکلات عدیده دیگری را پیش میاره ولی خوب شخص مرتکب هم انگیزه ای داره و باید روی این انگیزه ها و آستانه تحمل و خطوط قرمز شخصیشون کار بشه .
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
عزیزم منظورم شما نبودید کلی عرض کردم
پاسخ }
من عذر میخوام خواهرم
...من استوارم مثل کوه...
پاسخ }

برای بروزرسانی موضوع کلیک کنیدMy-BB.Ir