رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروهای اعصاب و ضد افسردگی
کیوان جان من برای اختلال وسواسیم و افسردگیم فلوکستین می خوردم اوایل به صورت بسته های میلیگرمی مختلف عوارضش اوایل شدیده مثلا" من بیناییم خیلی ضعیف شده بود الان خوبه ....به شدتم خواب الود بودم.فلوکستینو معمولا" همراه با پرفنازین مینوشتن برای وسواس و افسردگی توام با هم.
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Daniyal ، KING ، کیوان ، marjan_d ، maryam ، hesam ، Melody ، deldadeh
آهو واسه من کنارش سرترالین نوشته
ممنون از راهنماییتون.....احتمالا فعلا این قرصا رو نخورم....واقعا نمیتونم عوارضش رو تحمل کنم،از کار و زندگی میافتم اینجوری.....همینجوریش خودم داروهای دیگه ای میخورم،قرص معده و ترتینوئین و دیکلوفناک.... فعلا ظرفیتم تکمیله ههه1402294310
[عکس: jidhirpvswma943nzx8.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، marjan_d ، hesam ، Delsaa ، deldadeh ، ahoo
کیوان جان من بیشتر از یک ساله دارم فلوکستین میخورم. اثرات این دارو یکی این که باعث کاهش وزن میشه ( واقعا" باعث کم شدن وزن من شد حتی بعصی از دکترا برای کاهش وزن به بیماراشون  میدن ) بعدش جلوی عصبانیت رو میگیره و رفتار آدم ملایم میشه.
اثر دارویی فلوکستین  به این صورت هست که واکنش های بدن رو کند میکنه. این رو  تو بروشورش هم نوشته و در ضمن خودشم آهسته آهسته تو روده جذب میشه . 
اگر هر روز سر ساعت معینی بخوری اثر بیشتری داره عزیزم.
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcS7gwR5plGvxtM9QYyRO3S...xupqccsGCM]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، hesam ، کیوان ، Delsaa ، deldadeh ، ahoo ، marjan_d
من قرص اعصاب مصرف می کنم(اسمش یادم نی خخ)

ولی اضافه وزن داشتم ن کاهش وزن51

مسئولین رسیدگی کنن1356929779
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، maryam ، hesam ، کیوان ، Delsaa ، deldadeh ، marjan_d
من که این داروها رو هنوز نخوردم ولی نمیدونم چرا عوارضشو دارم...:3cd6bd:امروز اصلا حالم خوش نیس
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، deldadeh ، marjan_d
مریم آبجی من آدم عصبی نیستم و تقریبا خیلی خوووب میتونم اعصابمو کنترل کنم و همینجوریشم ملایمم خخخخ.....اما دکتر گرامی هدف دیگه ای داره 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، deldadeh ، maryam ، marjan_d
سرترالین و کلومیپرامین میل جنسی رو تا حد زیادی پایین میارن مخصوصا کلومیپرامین که دیگه احساس رو از آدم میگیره اصلا
پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، Delsaa ، maryam ، ahoo ، marjan_d
منم فلوکستین رو میخوردم .. دکتر تغذیه رفته بودم میگف موقع رژیم استرس و اضطراب ک ب آدم دس میده و میخوای بری سراغ غذا جلوتو میگیره و ریلکس میکنه آدمو ...

پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، deldadeh ، maryam ، ahoo ، marjan_d
مریم کلومیپرامینو همینجوری میدن داروخونه ..؟؟

منم زیادی میل جنسی دارم .. میخوام کمتر شه ..Blush

پاسخ }
سپاس شده توسط: کیوان ، deldadeh ، ahoo ، marjan_d
دلسا سرترالین و فلوکستین رو که بدون نسخه هم میدن....آبجی عوارضش زیاده سرترالین و کلومیپرامین
پاسخ }
سپاس شده توسط: Melody ، Delsaa ، deldadeh ، maryam ، marjan_d